IT Polášek

Figurka Stranger Things – Dustin – 0810085555711

Tento kvalitní produkt Figurka Stranger Things - Dustin - 0810085555711 značky Youtooz Collectibles najdete momentálně skutečně levně. Aktuálně výhodně za 749 Kč.
EAN: 810085555711
Figurka Stranger Things - Dustin
Popis

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Dustin ze seriálového hitu Stranger Things.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka Meme - Troll Face

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Troll Face ze série memes!

749 Kč
Figurka Funko POP! My Hero Academia -

Společnost Funko přichází s figurkami z populární série My Hero Academia, tentokrát se vám představí Kai Chisaki!

399 Kč
Figurka Funko POP! Thor: Love and Thunder - Mighty

Další přírůstek do Marvel Cinematic Universe v podobě filmu Thor: Love and Thunder (Thor: Láska jako hrom) se dočkává svých elektrizujících vinylových figurek POP! od společnosti Funko! Ve filmu se objeví také Mighty Thor (Jane Foster), kterou hraje Natalie Portman!

399 Kč
Figurka Funko POP! Oasis - Noel

Noel Gallagher z britské rockové kapely Oasis jako další z řady vinylových POP! figurek série Rocks od společnosti Funko!

439 Kč
Další zboží značky Youtooz Collectibles
Figurka Breaking Bad - Heisenberg

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Heisenberg ze seriálu Breaking Bad.

749 Kč
Figurka Meme - Bonk Cheems

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Bonk Cheems ze série memes!

999 Kč
Figurka The Witcher - Roof

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Klepna (Roach) ze hry Witcher 3: Wild Hunt.

749 Kč
Figurka Fallout - Vault Boy

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Vault Boy ze hry Fallout.

749 Kč