IT Polášek

Fire Emblem: Three Houses (SWITCH) – NSS202

Neodolatelný produkt Fire Emblem: Three Houses (SWITCH) - NSS202 od předního výrobce Nintendo jednoduše seženete u nás právě extra výhodně. Ceny již od 999 Kč.
EAN: 045496424220
Fire Emblem: Three Houses (SWITCH)
Ověřit dostupnost
Značka: Nintendo
999 1 450 Kč Sleva -31%
Popis

Fire Emblem: Three Houses se odehrává ve světě zvaném Fódlan, kde pořádek udržuje hlavní náboženství – Church of Seiros. Jako hlavní protagonista musíte nejen bojovat v taktických soubojích, na které jste zvyklí ze série Fire Emblem, ale také se volně pohybovat a komunkovat s ostatními postavami, budovat s nimi vztahy a získávat informace.

Další zboží z kategorie Počítačové hry
Sniper: Ghost Warrior Contracts

Hra Sniper Ghost Warrior Contracts 2 představuje dosud nejnáročnější titul uznávané série, ve kterém má hlavní slovo přesná střelba na cíle vzdálené přes 1 000 metrů. Dramatická kampaň pro jednoho hráče odehrávající se na soudobém Blízkém východě nabízí prožitek nervy drásajícího taktického boje hluboko v týlu nepřítele.

1 049 Kč
Spider-Man (PS4) - PS719416272

Nový Spider-Man je zcela nový příběh, který neznáte z žádného filmu nebo komiksu. Zde je Peter Parker již zkušený lovec zločinců v New Yorku, který se ale zároveň také snaží udržet pohromadě svůj zmatený osobní život a kariéru. Za hrou stojí zkušené studio Insomniac Games, autoři sérii Ratchet & Clank nebo Resistance.

1 049 Kč
Sniper Elite 5 - Deluxe Edition (PS4)

Sniper Elite 5, nejnovější pokračování cenami ověnčené série, přináší bezkonkurenční odstřelování, intenzivní taktické souboje z pohledu třetí osoby a vylepšenou rentgenovou kameru. Probojujte si cestu dosud nejrealističtějšími mapami, představujícími řadu skutečných míst zrekonstruovaných s ohromujícím důrazem na detail, a využívejte možností vylepšeného systému pohybu napříč mapami, díky kterému z nich budete moct prozkoumat víc než kdykoliv předtím.

2 049 Kč
Session: Skate Sim (Xbox)

Od skejťáků pro skejťáky. Čeká tě realistický zážitek z jízdy. Díky dual stick controls budeš věrně ovládat pohyby svých nohou na prkně. Vyzkoušej si reálná ikonická skejťácká místa, uprav si svého skejťáka i vybavení produkty špičkových značek.

939 Kč
Další zboží značky Nintendo
Nintendo Switch Lite

Kompaktní a lehká herní konzole. Režim hraní handheld. Rozměry 208 × 91 × 14 mm a hmotnost 297 g. Výdrž baterie až 7 hodin. Podpora her Nintendo Switch, které pracují v handheld módu. Součástí balení je tříměsíční předplatné služby Nintendo Switch Online. Hra Animal Crossing: New Horizons.

7 092 Kč
Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2 Super Mario se vrací na místo činu i se svými kamarády – Luigi, Toad, Toadette. S hrou Super Mario Maker 2 pro Nintendo Switch máte možnost tvořit vlastní herní úrovně a užít si tak více zábavy. Čas pro kreativitu Při tvorbě vlastních levelů využijete mnoho nástrojů a stavebních dílů, díky kterým si vytvoříte herní svět podle vašich přání. Svůj výtvor pak můžete nabídnout ostatním hráčům přes službu Nintendo Switch Online a pozorovat, jak dlouho jim zabere, než se jim podaří úroveň zvládnout. Kombinujte a spolupracujte Kombinovat můžete, cokoliv se vám zachce: různá prostředí, objekty a nepřátele. Přidat můžete i nový styl Super Mario 3D World. Na herním světě lze spolupracovat navíc s kamarádem díky možnosti rozdělení obrazovky na dvě části. Inspirace na každém kroku Pro inspiraci s vlastní tvorbou vám vývojáři připravili Story mód, ve kterém se zapojíte do obnovy hradu princezny Peach. Za dobrodružstvím se vydáte do více než 100 úrovní.

1 399 Kč
Nintendo Joy-Con (pár)

Průlomové herní ovladače vybavené plnou sestavou tlačítek a joysticky. Ovladače jsou vybaveny akcelerometrem, gyroskopickým pohybovým senzorem a pokročilou funkcí HD rumble. Ovladače jsou také vybaveny další řadou funkčních tlačítek jako je například tlačítko Capture pro pořizování screenů z her, IR pohybovým snímačem a NFC bodem pro interakci s amiibo figurkami. Rozměry ovladačů: 102 x 35,9 x 28,4 mm. Váha pravého Joy-conu 52,2 g a levého 49,3 g.

1 799 Kč
Pokémon Brilliant Diamond (SWITCH)

Remake původní hry Pokémon Diamond z Nintenda DS, který vyšel v roce 2007, se podívá na konzoli Nintendo Switch. Pokémob Brilliant Diamond vás zavede na známá místa v novém hávu. Vraťte se do regionu Sinnoh s tímto perfektně zvládnutým přepracováním klasického Pokémon RPG!

999 Kč