IT Polášek

FOREVER tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S21 FE 5G – GSM109729

Unikátní a oblíbený kousek FOREVER tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S21 FE 5G - GSM109729 od oblíbené značky Forever snadno můžete najít zde teď právě levně! V akci za 199 Kč.
EAN: 5900495926784
FOREVER tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S21
Ověřit dostupnost
Značka: Forever
199

Špičkové tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S21 FE 5G s dokonalou průhledností, nabízí ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz a rychlou odezvu doteku.

Další zboží z kategorie Ochranná skla a fólie

Ochranné tvrzené sklo společnosti Forever pro displej smartphonu Sony Xperia XA3 Lite. Tvrdost 9H. Mimořádně tenké. Snadná aplikace i údržba. 100% průhlednost.

14 Kč

Špičkové tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S20 FE / S20 FE 5G s dokonalou průhledností, nabízí ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz a rychlou odezvu doteku.

199 Kč

Ochranné tvrzené sklo Forever na displej pro mobilní telefon APPLE IPHONE X / XS / 11 Pro. Pro dokonalou ochranu displeje před poškrábáním a poškozením. Vyrobeno z odolného tvrzeného skla. Tloušťka pouhých 0,33 mm. Tvrdost H9. Odolnost vůči kapalným látkám. Velmi snadná instalace. Absolutní průhlednost.

199 Kč
-55%

Špičkové tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro s dokonalou průhledností, nabízí ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz a rychlou odezvu doteku.

89 Kč

Ochranné tvrzené sklo pro Samsung A60 disponuje dokonalou průhledností, nabízí přesnější a hladší ovládání, ochrana před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz, rychlá odezva dotyku.

59 Kč

Špičkové tvrzené sklo pro Realme 8 5G s dokonalou průhledností, nabízí ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz a rychlou odezvu doteku.

199 Kč

Ochranné tvrzené sklo pro displej Apple iPhone 13/13 Pro/14. Extrémní tvrdost, mimořádně tenké a odolné proti poškrábání i nárazům, černý okraj skla, snadná aplikace i čištění.

199 Kč

Forever tvrzené sklo na displej pro HUAWEI MATE 10 PRO. Vyrobeno z odolného tvrzeného skla. Ochrana proti škrábancům a poškození. Tloušťka pouhých 0,33 mm. Odolnost vůči kapalným látkám. Velmi snadná instalace. 100% průhlednost.

199 Kč
Další zboží značky Forever

Forever tvrzené sklo na displej pro HUAWEI MATE 10 PRO. Vyrobeno z odolného tvrzeného skla. Ochrana proti škrábancům a poškození. Tloušťka pouhých 0,33 mm. Odolnost vůči kapalným látkám. Velmi snadná instalace. 100% průhlednost.

199 Kč

Powerbanka se startovacími kabely Forever JS-200 Pro Powerbanka se startovacími kabely Forever JS-200 Pro se může stát vaším zachráncem ve chvíli, kdy kvůli vybité baterii nemůžete nastartovat váš automobil. Powerbanka má se svou velkou kapacitou 40 Wh dostatek energie na dobití baterie vašeho vozidla a zaujme také dlouhou životností nejméně 200 cyklů. Kompaktní provedení a LED svítilna Kompaktní powerbanka, pro kterou vždy najdete ve svém autě místo, nabízí dva USB výstupy a je vybavena ochranou proti zkratu, zpětnému proudu, přetížení i přehřátí. Nabízí také praktickou LED svítilnu, pomocí které si můžete posvítit na nabíjení i v noční tmě.

1 799 Kč

Ochranné tvrzené sklo pro Samsung A40 disponuje dokonalou průhledností, nabízí přesnější a hladší ovládání, ochrana před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz, rychlá odezva dotyku

199 Kč

Ochranné tvrzené sklo pro displej Xiaomi Redmi 9/9 Prime/9i/9T/POCO M3/9C. Extrémní tvrdost, mimořádně tenké a odolné proti poškrábání i nárazům, černý okraj skla, snadná aplikace i čištění.

199 Kč

Neonová LED dekorace do interiéru. Vánoční hvězda. Vyzařuje atmosférické světlo. Závěsný držák na stěnu. Napájení 3 ks baterií AA / USB. Délka kabelu 2 m. Úsporné LED řešení. Vyrobeno z plastu v bílé barvě.

499 Kč

Neonová LED dekorace do interiéru. Tvar velryba. Vyzařuje atmosférické světlo. Závěsný držák na stěnu. Napájení 3 ks baterií AA / USB. Délka kabelu 2 m. Úsporné LED řešení. Vyrobeno z plastu v bílé barvě.

449 Kč

Datový a napájecí kabel 4v1, konektory USB typ-C/typ-A a USB typ-C/micro USB, rychlost přenosu dat až 480 Mb/s, proud až 3 A, délka 1,2 m.

299 Kč

Chytré hodinky, dámské. Pouzdro o velikosti 36 mm. Součástí dva pásky – silikonový a kovový. Možnost přizpůsobení ciferníku. Funkce pro zdraví a krásu – menstruační kalendář, monitor spánku, teploměr, měření krevního tlaku a srdečního tepu. Sportovní funkce – sportovní režimy, krokoměr, počítání kalorií a měření vzdálenosti. Chytré funkce – upozornění na hovory, SMS, aplikace, ovládání hudby a fotoaparátu a další. Bluetooth 5.0. Baterie s výdrží až 10 dní.

1 589 Kč