IT Polášek

Forma na led LEGO Iconic, silikonová, růžová – 41000002

Kvalitní a levný produkt Forma na led LEGO Iconic, silikonová, růžová - 41000002 od značky s dlouholetou tradicí SmartLife je dostupný teď skutečně výhodně. V akci za cenu 249 Kč.
EAN: 5711938033842
Forma na led LEGO Iconic
Ověřit dostupnost
Značka: SmartLife
249
Popis

Zábavná a hravá silikonová forma na led ve tvaru LEGO kostek různých velikostí. Klasický design dokonale navazuje ne kreativní svět LEGO a rozšiřuje LEGO dobrodružství. Ochlaďte svůj nápoj stylově.

Další zboží z kategorie Herní předměty

Pěkný obraz s grafikou zaklínačských znamení a Geraltova ocelového a stříbrného meče potěší hráče a fanoušky videohry Zaklínač 3: Divoký hon (The Witcher 3: Wild Hunt). Šířka rámu je 2,5 cm.

289 Kč

S tímto obrovským boxem plným klasických kostek LEGO ve 33 různých barvách zažiješ skutečnou stavební horečku. Sada obsahuje množství rozmanitých oken a dveří a celou řadu dalších speciálních dílů, takže se můžeš nechat unášet svou fantazií.

1 229 Kč
LEGO® Icons 10294 Titanic

Od doby, kdy Titanic v roce 1912 vyplul na svou první a zároveň poslední cestu, uchvacuje toto plavidlo fantazii lidí po celém světě. Nyní mu můžete vzdát hold díky kolosálnímu sběratelskému LEGO® modelu Titanic (10294).

18 490 Kč
Zápisník The Lord of the Rings - Ring

Oficiální blok a merchadise zboží z katalogu produktů s licencí filmové série The Lord Of The Rings. Blok v kroužkové vazbě inspirovaný zlatým prstenem na černém pozadí z filmu Pán prstenů.

179 Kč
Další zboží značky SmartLife
Úložný box LEGO

Úklid zábavou? Pro LEGO úložný box se zásuvkami je to snadný úkol. Novinka v úložných boxech – box o rozměrech 25 × 50 × 18 cm se zásuvkou, do které můžete uschovat hračky, LEGO kostičky, kancelářské potřeby a další drobné předměty. Případně box můžete použít v dětském pokoji k uložení dětských plenek, přikrývek a dalších věcí.

1 299 Kč
Úložný box LEGO Hlava

Úložný box ve tvaru hlavy LEGO panáčka – dívka. Ikonický tvar boxu může dětem posloužit pro uložení LEGO kostek, menších hraček, nebo třeba bonbonů.

599 Kč
Sběratelská skříňka LEGO Iconic

Sběratelská skříňka pro Vaše nejoblíbenější LEGO minifigurky. Stylová, plně uzavřená vitrínka se dvěma stupínky a 6 podložkami pro vložení LEGO minifigurek. Bavte se a uchovejte své LEGO stavby v tomto novém úložném boxu. Součástí balení je 6 originálních šedých základových LEGO podložek a dvě kulisy s pozadím. Průhledný kryt chrání LEGO výtvory před prachem.

1 200 Kč

Cestujte stylově se jmenovkou ve tvaru postavičky LEGO Kaktus! Napište na zadní stranu jmenovky své kontaktní údaje a připněte ji na batoh nebo kufr.

95 Kč