IT Polášek
Nejnovější zboží

Forma na rohlíčky TORO, 30 ks, silikon

Forma na rohlíčky Toro, 30 ks, silikon Praktickou formu na pečení rohlíčků od značky Toro si oblíbí každý milovník pečení. Forma je ze silikonového materiálu, takže se v ní těsto nepřipálí a snadno se z ní vyklopí upečené rohlíčky. Naráz jich můžete péct až 30 malých rohlíčků. Silikon je snadný na údržbu, lehce se čistí a dá se mýt i v myčce na nádobí, zároveň odolá i velmi vysokým teplotám. Silikon je perfektní materiál na pečení, protože neváže chutě a ani pachy pokrmů. Krémová barva lehce zapadne do každé kuchyně.

176 Kč

Vykrajovátka na cukroví TORO ,včela

Vykrajovátka na cukroví TORO, včela Praktické vykrajovátko na cukroví se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Tvar vykrajovátka je v podobě veselé včelky, což ocení hlavně děti. Razítko zanechá na těstu obrysy těla a tváře včeličky, které později mohou napomoci ve zdobení celého úlu včeliček. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z pocínovaného potravinářského plechu, takže se snadno čistí. Rozměry 7×6 cm.

93 Kč

Vykrajovátka na cukroví TORO , koule

Vykrajovátka na cukroví TORO, koule Praktické vykrajovátko na cukroví se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Tvar vykrajovátka v podobě koule navodí sváteční atmosféru, což ocení hlavně děti. Razítko zanechá na těstu ozdobné linie, které později mohou napomoci ve zdobení různě barevných koulí. Otvor ve vrchní části cukroví přímo vybízí k tomu pověsit sladké dobroty na vánoční stromeček. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z pocínovaného potravinářského plechu, takže se snadno čistí. Rozměry 7×6 cm.

76 Kč

Vykrajovátka – kytičky, 2 ks

Vykrajovátka – kytičky, 2 ks Praktická vykrajovátka na cukroví se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Krom samotného cukroví můžete vykrajovátka použít i na perníčky, potahové či modelovací hmoty. Sada obsahuje dvě kytičky, jedna z nich má kytičku i uvnitř, díky které se hodí hlavně na pečení lineckého cukroví. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Určitě se zabaví i následným zdobení cukroví, které svými tvary doladí tu správnou pohodovou atmosféru. Vykrajovátka jsou z pocínovaného plechu, takže se snadno čistí. Vyrobena jsou od českého výrobce a splňují všechny předepsané normy. Balení obsahuje 2 ks. Průměr je 5 cm.

67 Kč

Vykrajovátka – vajíčka, malá

Vykrajovátka – vajíčka, malá Praktická vykrajovátka na velikonoční cukroví se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Krom samotného cukroví můžete vykrajovátka použít i na perníčky, potahové či modelovací hmoty. Na výběr máte ze tří velikostí vajíček, které vám nabízí možnost udělat různě veliké cukroví. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Určitě se zabaví i následným zdobení cukroví, které svými tvary doladí tu správnou sváteční atmosféru. Vykrajovátka jsou z pocínovaného plechu, takže se snadno čistí. Vyrobena jsou od českého výrobce a splňují všechny předepsané normy. Balení obsahuje 3 ks. Rozměry 5,7×4,1 cm; 4,7×3,5 cm; 4,7×2,8 cm.

67 Kč

Vykrajovátka TORO – stromeček, 7 cm, zlaté

Vykrajovátka Toro – stromeček, 7 cm, zlaté Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar stromeček, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu, takže se snadno čistí. Zlatá barva je velmi sváteční a díky červené mašličce můžete vykrajovátko dát i jako menší vánoční dárek. Orientační velikost 7 cm.

33 Kč

Vykrajovátka na cukorví, TORO , 4 ks

Vykrajovátka na cukroví, Toro, 4 ks Praktická kulatá vykrajovátka na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Sada nabízí tři motivy pro vykrojení, stačí si jen vybrat – anděl, stromeček či sněhulák. Čtvrtým tvarem ze sady je samotné kolečko, takže se vykrajovátka hodí nejlépe na tvoření lineckého cukroví, využít je ale můžete i na perníčky, potahové nebo modelovací hmoty. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z pocínovaného materiálu, takže se snadno čistí. Jsou vyrobena v České republice od českého výrobce a splňují všechny předepsané normy. Průměr 4 cm.

118 Kč

Vykrajovátka – slepička

Sada vykrajovátek Praktická sada vykrajovátek, která obsahuje tři tvary v podobě slepičky, kuřátka a kohoutka, se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Vykrajovátka jsou vyrobeny z pocínovaného potravinářského plechu, díky čemuž se také naprosto snadno čistí.

67 Kč

Plastová vykrajovátka na cukroví TORO

Sada vykrajovátek Unikátní sada plastových vykrajovátek Toro se ukrývá v jednom těle krychle o rozměrech 7,5 x 7,5 x 7,5 cm. Umožní vám tedy vytvarovat až šest různých tvarů (kruh, čtverec, kosočtverec, srdce a dva odlišné tvary listů) a stane se nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti.

67 Kč

Vánoční figurky – zvon, 4 ks

Sada vykrajovátek Praktická sada vykrajovátek, která obsahuje čtyři tvary v podobě komety, holubičky, kluka a zvonečku, se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Vykrajovátka jsou vyrobeny z pocínovaného potravinářského plechu, díky čemuž se také naprosto snadno čistí. Rozměry Kometa: 4,6 x 13 cm Holubička: 5,1 x 8,7 cm Kluk: 11 x 8 cm Zvoneček: 9,12 x 4,6 cm

67 Kč

Vykrajovátka na cukorví TORO

Plastová vykrajovátka na cukroví Toro Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Tvary jsou přehledně poskládany do krychle, která se dobře drží v ruce a vy si tak neušpiníte ruce od těsta. Každá strana nabízí jiný tvar na vykrojení – kruh, čtverec, kosočtverec a dva různé tvary stromů. Toto provedení má obrovskou výhodu v tom, že nemusíte hledat zatoulaná vykrajovátka, vše máte přehledně v jednom. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou ve fialové barvě z plastového materiálu, takže se snadno čistí. Rozměry 7,5×7,5×7,5 cm.

67 Kč

Vykrajovátka na cukroví TORO , kolo

Vykrajovátka na cukroví TORO, kolo Praktické vykrajovátko na cukroví se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Tvar vykrajovátka je v podobě jízdního kola, což ocení děti i dospělí. Razítko zanechá na těstu obrysy a linie kola, které později mohou napomoci ke správnému zdobení oblíbeného dopravního prostředku. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z pocínovaného potravinářského plechu, takže se snadno čistí. Rozměry 7,5×4,5 cm.

101 Kč

Vykrajovátka na cukroví TORO , sněhulák

Vykrajovátka na cukroví TORO, sněhulák Praktické vykrajovátko na cukroví se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Tvar vykrajovátka v podobě sněhuláčka navodí sváteční atmosféru, což ocení hlavně děti. Razítko zanechá na těstu obrysy těla a oblečení sněhuláka, které později mohou napomoci ve zdobení celého zástupu sněhuláků. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z pocínovaného potravinářského plechu, takže se snadno čistí. Rozměry 7×5,5 cm.

76 Kč

Vykrajovátka na cukroví TORO , auto

Vykrajovátka na cukroví TORO, auto Praktické vykrajovátko na cukroví se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Tvar vykrajovátka je v podobě roztomilého autíčka, což ocení hlavně děti. Razítko zanechá na těstu obrysy a linie autíčka, které později mohou napomoci ke správnému zdobení sladké parkovací flotily. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z pocínovaného potravinářského plechu, takže se snadno čistí. Rozměry 7×4 cm.

67 Kč

Vykrajovátka – čert,mikuláš,anděl

Vykrajovátka čert, mikuláš, anděl Praktická vykrajovátka na cukroví se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Sada nabízí tvar oblíbeného mikuláše, anděla a obávaného čerta. Tímto cukrovím uděláte radost dětem na začátku prosince ještě před samotnými vánocemi. Můžete jim dát perníčky jako odměnu za odrecitovanou básničku nebo zazpívanou písničku, nebo tím obdarovat i samotného mikuláše, anděla a čerta, když k vám zavítají na návštěvu. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z pocínovaného potravinářského plechu, takže se snadno čistí. Balení obsahuje 3 ks. Rozměry mikuláš 8,1×4,7 cm; anděl 7,7×4,8 cm; čert 7,7×3,8 cm.

67 Kč

Vykrajovátka – růže 2 ks

Vykrajovátka – růže, 2 ks Praktická vykrajovátka na cukroví se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Krom samotného cukroví můžete vykrajovátka použít i na perníčky, potahové či modelovací hmoty. Sada obsahuje dvě růže, jedna z nich má růžičku i uvnitř, díky které se hodí hlavně na pečení lineckého cukroví. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Určitě se zabaví i následným zdobení cukroví, které svými tvary doladí tu správnou pohodovou atmosféru. Vykrajovátka jsou z pocínovaného plechu, takže se snadno čistí. Vyrobena jsou od české výrobce a splňují všechny předepsané normy. Balení obsahuje 2 ks. Průměr je 4,3 cm.

67 Kč

Vykrajovátka vánoční, 6 ks

Vykrajovátka vánoční, 6 ks Praktická vykrajovátka na vánoční cukroví se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Krom samotného cukroví můžete vykrajovátka použít i na perníčky, potahové či modelovací hmoty. Sada nabízí několik tvarů pro vykrojení, stačí si jen vybrat – zvon s mašlí, podkůvka v mašlí, stromek, ryba, kometa a svíce. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Určitě se zabaví i následným zdobení cukroví, které svými tvary doladí tu správnou vánoční atmosféru. Vykrajovátka jsou z pocínovaného plechu, takže se snadno čistí. Vyrobena jsou od českého výrobce a splňují všechny předepsané normy. Balení obsahuje 6 ks.

110 Kč

Vykrajovátka – vajíčka, 3 ks

Vykrajovátka – vajíčka, 3 ks Praktická vykrajovátka na velikonoční cukroví se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Krom samotného cukroví můžete vykrajovátka použít i na perníčky, potahové či modelovací hmoty. Na výběr máte ze tří velikostí vajíček, které vám nabízí možnost udělat různě veliké cukroví. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Určitě se zabaví i následným zdobení cukroví, které svými tvary doladí tu správnou sváteční atmosféru. Vykrajovátka jsou z pocínovaného plechu, takže se snadno čistí. Vyrobena jsou od českého výrobce a splňují všechny předepsané normy. Balení obsahuje 3 ks. Rozměry 12×8,5 cm; 9×7 cm; 7×5,3 cm.

67 Kč

Vykrajovátka čert a mikuláš

Vykrajovátka čert a mikuláš Praktická vykrajovátka na cukroví se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Sada nabízí tvar oblíbeného mikuláše a obávaného čerta. Tímto cukrovím uděláte radost dětem na začátku prosince ještě před samotnými vánocemi. Můžete jim dát perníčky jako odměnu za odrecitovanou básničku nebo zazpívanou písničku, nebo tím obdarovat i samotného mikuláše a čerta, když k vám zavítají na návštěvu. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z pocínovaného potravinářského plechu, takže se snadno čistí. Balení obsahuje 2 ks. Délka cca 14 cm.

67 Kč

Vykrajovátka na cukorví TORO , hvězda 5 ks

Vykrajovátka na cukroví Toro, hvězda 5 ks Praktická vykrajovátka na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Sada nabízí až pět velikostí ve tvaru hvězdičky, které jsou od sebe rozlišeny barevným provedením. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z plastového materiálu, takže se snadno čistí. Díky své velikosti do sebe perfektně zapadají, takže balení vypadá pěkně i na pohled. Balení obsahuje 5 ks.

67 Kč

Vykrajovátka na cukorví, TORO , 12 ks

Vykrajovátka na cukroví, Toro, 12 ks Praktická vykrajovátka na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Krom samotného cukroví můžete vykrajovátka použít i na perníčky, potahové či modelovací hmoty. Sada nabízí několik tvarů pro vykrojení, stačí si jen vybrat – zvonek, kometa, ryba, anděl 1, anděl 2, čert, mikuláš, sněhulák, stromek, santa klaus, svíce a chvojí. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Určitě se zabaví i následným zdobení cukroví, které svými tvary doladí tu správnou vánoční atmosféru. Vykrajovátka jsou z nerezového materiálu, takže se snadno čistí. Balení obsahuje 12 ks.

118 Kč

Vykrajovátka na cukorví TORO , srdce 5 ks

Vykrajovátka na cukroví Toro, srdce 5 ks Praktická vykrajovátka na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě cukroví a jeho pečení. Sada nabízí až pět velikostí ve tvaru srdíčka, které jsou od sebe rozlišeny barevným provedením. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z plastového materiálu, takže se snadno čistí. Díky své velikosti do sebe perfektně zapadají, takže balení vypadá pěkně i na pohled. Balení obsahuje 5 ks.

67 Kč

Vykrajovátka na cukorví, TORO , 8 ks

Vykrajovátka na cukroví, Toro, 8 ks Praktická vykrajovátka na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Sada nabízí několik tvarů pro vykrojení, stačí si jen vybrat – měsíc, zvonek, stromek, kytka, srdce, hvězda, hříbek a koník. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z nerezového materiálu, takže se snadno čistí. Součástí sady je i uzavíratelný kroužek, na který vykrajovátka můžete nasadit. Nebudete tak muset řešit problém, kam se vám vykrajovátka ztratila, vše nejdete bezpečně na jednom místě. Orientační velikost: 6 cm.

127 Kč

Vykrajovátka na cukorví, TORO , 6 ks

Vykrajovátka na cukroví, Toro, 6 ks Praktická vykrajovátka na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Sada nabízí několik tvarů pro vykrojení, stačí si jen vybrat – měsíc, zvonek, stromek, kytka, srdce a hvězda. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z nerezového materiálu, takže se snadno čistí. Orientační velikost: 3,5 cm.

67 Kč

Vykrajovátka TORO – perníček , 5cm, stříbrná

Vykrajovátka Toro – perníček, 5 cm, stříbrná Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar postavičky perníčku, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobené cukroví v tomto tvaru. A právě díky tomu si můžete perníček ozdobit dle své fantazie. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu ve stříbrné barvě, takže se snadno čistí. Rozměry 5x5x1,5 cm.

25 Kč

Vykrajovátka TORO – sněhulák, 5 cm, stříbrná

Vykrajovátka Toro – sněhulák, 5 cm, stříbrná Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar sněhuláka, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Celé zdobení cukroví je jen na vás a vaší fantazii. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu ve stříbrné barvě, takže se snadno čistí. Orientační velikost 5 cm.

25 Kč

Vykrajovátka TORO – kometa, 5 cm, stříbrná

Vykrajovátka Toro – kometa, 5 cm, stříbrná Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar komety, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Celé zdobení cukroví je jen na vás a vaší fantazii. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu ve stříbrné barvě, takže se snadno čistí. Orientační velikost 5 cm.

25 Kč

Vykrajovátka TORO – sob, 5 cm, stříbrná

Vykrajovátka Toro – sob, 5 cm, stříbrná Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar soba, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Celé zdobení cukroví je jen na vás a vaší fantazii. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu ve stříbrné barvě, takže se snadno čistí. Orientační velikost 5 cm.

25 Kč

Vykrajovátka TORO – zvoneček, 5 cm, stříbrná

Vykrajovátka Toro – zvoneček, 5 cm, stříbrná Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar zvonečku, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Celé zdobení cukroví je jen na vás a vaší fantazii. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu ve stříbrné barvě, takže se snadno čistí. Orientační velikost 5 cm.

25 Kč

Vykrajovátka TORO – anděl, 5 cm, stříbrná

Vykrajovátka Toro – anděl, 5 cm, stříbrná Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar anděla, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Celé zdobení cukroví je jen na vás a vaší fantazii. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu ve stříbrné barvě, takže se snadno čistí. Orientační velikost 5 cm.

25 Kč

Vykrajovátka TORO – stromeček, 5cm, stříbrná

Vykrajovátka Toro – stromeček, 5 cm, stříbrná Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar stromečku, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Celé zdobení cukroví je jen na vás a vaší fantazii. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu ve stříbrné barvě, takže se snadno čistí. Orientační velikost 5 cm.

25 Kč

Sada vykrajovátek TORO, 5 ks, zlatá

Sada vykrajovátek Toro, 5 ks, zlatá Praktická vykrajovátka na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Sada nabízí několik tvarů pro vykrojení, stačí si jen vybrat – zvonek, stromek, anděl, sněhulák a kometa. Manipulace s vykrajovátky je velice jednoduchá, mohou vám k tomu pomoct i vaše děti, které určitě rády vyberou ten správný tvar. Vykrajovátka jsou z nerezového materiálu, takže se snadno čistí. Zlatá barva působí velmi stylově a hodí se do každé kuchyně. Orientační velikost: 5 cm.

127 Kč

Vykrajovátka TORO -sněhulák, 7 cm, zlaté

Vykrajovátka Toro – sněhulák, 7 cm, zlaté Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar sněhuláka, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu, takže se snadno čistí. Zlatá barva je velmi sváteční a díky červené mašličce můžete vykrajovátko dát i jako menší vánoční dárek. Orientační velikost 7 cm.

33 Kč

Vykrajovátka TORO – sob, 7cm, zlaté

Vykrajovátka Toro – sob, 7 cm, zlaté Praktické vykrajovátko na cukroví Toro se stanou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni při přípravě vánočního cukroví a jeho pečení. Má veselý tvar soba, což ocení hlavně děti, až na talíři nebo na stromečku uvidí ozdobený perníček v tomto tvaru. Manipulace s vykrajovátkem je velice jednoduchá, bez problému vám mohou pomoct i vaše děti. Vykrajovátko je z nerezového materiálu, takže se snadno čistí. Zlatá barva je velmi sváteční a díky červené mašličce můžete vykrajovátko dát i jako menší vánoční dárek. Orientační velikost 7 cm.

33 Kč

Zdobička dortu a perníku

Zdobička dortu a perníku Praktická plastová zdobička cukroví se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro milovníky pečení a zdobení. Snadno s její pomocí ozdobíte dorty, cukroví a perníčky požadovaným krémem či polevou. Zdobička svým tvarem perfektně padne do ruky a díky nástavcům umožňuje detailní zdobení a velmi malé ornamenty. Součástí zdobičky je i praktické zavírání nástavce, takže se nemusíte bát, že vám krém vyteče nebo se zkazí. Na její výrobu byl použit plastový materiál v kombinaci bílé a žluté barvy. Tento materiál je lehce omyvatelný a snadný na údržbu. Svým jednoduchým designem zapadne do každé domácnosti. V balení naleznete nejen pracovní postup, ale i recept na bílkový, žloutkový a čokoládový krém.

97 Kč