IT Polášek
Nejnovější zboží

Mini nabíječka do auta Aligator 30W, PD, USB-C+USB + kabel Typ C

Mininabíječka do auta Aligator Power Delivery 30W Chytrá a kompaktní mininabíječka do auta Aligator Power Delivery 30W s USB-C kabelem v balení se stane skvělým pomocníkem pro dobíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací nebo jiných přenosných zařízení na vašich cestách autem. Miniaturní nabíječka s elegantním kovovým designem, vybavená klasickým USB-A a moderním USB-C portem, vám zajistí rychlé dobití vašich zařízení pomocí výkonu až 30 W. Kompaktní a elegantní design Hned na první pohled zaujme nabíječka Aligator svými miniaturními rozměry, díky kterým krásně zapadne do cigaretového zapalovače vašeho auta a nebude vám nikterak překážet. K jejímu vytáhnutí slouží praktické zvedací úchytky. V neposlední řadě potěší i svým moderním kovovým designem, se kterým se stane stylovým doplňkem interiéru každého vozu. Až 10x rychlejší nabíjení Vedle rovnou dvojice portů v podobě klasického USB-A a moderního USB-C slotu, pomocí kterých můžete dobíjet i dvě zařízení současně, nadchne i bleskovým dobíjením. To má na starosti rychlý USB-C port s podporou protokolu Power Delivery o výkonu až 30 W, který zajišťuje až 10x rychlejší nabíjení, než běžné USB nabíječky. Již součástí balení je navíc nabíjecí USB-C kabel.

499 Kč

Mini nabíječka do auta Aligator 30W, PD, USB-C+USB

Mininabíječka do auta Aligator Power Delivery 30W Chytrá a kompaktní mininabíječka do auta Aligator Power Delivery 30W se stane skvělým pomocníkem pro dobíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací nebo jiných přenosných zařízení na vašich cestách autem. Miniaturní nabíječka s elegantním kovovým designem, vybavená klasickým USB-A a moderním USB-C portem, vám zajistí rychlé dobití vašich zařízení pomocí výkonu až 30 W. Kompaktní a elegantní design Hned na první pohled zaujme nabíječka Aligator svými miniaturními rozměry, díky kterým krásně zapadne do cigaretového zapalovače vašeho auta a nebude vám nikterak překážet. K jejímu vytáhnutí slouží praktické zvedací úchytky. V neposlední řadě potěší i svým moderním kovovým designem, se kterým se stane stylovým doplňkem interiéru každého vozu. Až 10x rychlejší nabíjení Vedle rovnou dvojice portů v podobě klasického USB-A a moderního USB-C slotu, pomocí kterých můžete dobíjet i dvě zařízení současně, nadchne i bleskovým dobíjením. To má na starosti rychlý USB-C port s podporou protokolu Power Delivery o výkonu až 30 W, který zajišťuje až 10x rychlejší nabíjení, než běžné USB nabíječky.

399 Kč

Kabel Aligator Power 100W, Typ C na Typ C, 5A, 1,5m, černá

USB-C kabel Aligator Power 100 W Zajistěte si bleskové dobíjení vašeho mobilního telefonu i extra rychlý přenos dat mezi zařízeními pomocí špičkového USB-C kabelu Aligator Power 100W. Kabel Aligator v černé barvě s délkou 1,5 metru zajišťuje kromě mobilních telefonů i dobíjení dalších přenosných zařízení včetně notebooků nebo tabletů. Podpora bleskového nabíjení Dejte sbohem zdlouhavému nabíjení vašich zařízení. S kabelem Aligator s podporou protokolu Power Delivery, nabíjecím proudem až 5 A a výkonem až 100 W si můžete zajistit bleskové nabíjení vašich přenosných zařízení i špičkovou rychlost přenosu dat. Kabel si najde svoje místo nejen při dobíjení doma, v práci nebo na dovolené, ale svoje využití si najde například i v novějších automobilech s USB-C slotem. Kvalitní provedení USB-C kabel Aligator je vyroben z kvalitních materiálů, které mu dodávají na odolnosti a životnosti. Kabel je zhotoven z odolného a dobře ohebného materiálu, který zvládne i časté přenášení v batohu nebo kabelce a zakončen je vysoce kvalitními konektory.

299 Kč

Kabel Aligator Power 100W, Typ C na Typ C, 5A, 1,5m, bílá

USB-C kabel Aligator Power 100 W Zajistěte si bleskové dobíjení vašeho mobilního telefonu i extra rychlý přenos dat mezi zařízeními pomocí špičkového USB-C kabelu Aligator Power 100W. Kabel Aligator v bílé barvě s délkou 1,5 metru zajišťuje kromě mobilních telefonů i dobíjení dalších přenosných zařízení včetně notebooků nebo tabletů. Podpora bleskového nabíjení Dejte sbohem zdlouhavému nabíjení vašich zařízení. S kabelem Aligator s podporou protokolu Power Delivery, nabíjecím proudem až 5 A a výkonem až 100 W si můžete zajistit bleskové nabíjení vašich přenosných zařízení i špičkovou rychlost přenosu dat. Kabel si najde svoje místo nejen při dobíjení doma, v práci nebo na dovolené, ale svoje využití si najde například i v novějších automobilech s USB-C slotem. Kvalitní provedení USB-C kabel Aligator je vyroben z kvalitních materiálů, které mu dodávají na odolnosti a životnosti. Kabel je zhotoven z odolného a dobře ohebného materiálu, který zvládne i časté přenášení v batohu nebo kabelce a zakončen je vysoce kvalitními konektory.

299 Kč

Bezdrátová powerbanka Aligator Mag-Bank, Magsafe, 5000mAh, bílá

Bezdrátová powerbanka Aligator Mag-Bank Stylová powerbanka Aligator Mag-Bank se díky podpoře moderní technologie MagSafe postará o snadné bezdrátové dobití vašeho chytrého telefonu Apple iPhone série 12/13/14, hodinek Apple Watch nebo sluchátek Apple AirPods (Pro). Vedle velké kapacity 5000 mAh potěší také technologií rychlonabíjení Power Delivery o výkonu až 15 W nebo feromagnetickou nálepkou pro pouzdra bez podpory technologie MagSafe. Bezdrátové nabíjení s MagSafe Nabíjecí kabely nechte doma a užívejte si na cestách, v práci nebo ve škole pohodlné bezdrátové dobíjení svého iPhonu nebo jiného zařízení s podporou technologie MagSafe. Ta využívá k přenosu elektrické energie elektromagnetické pole s adaptivním řízením výkonu, díky čemuž stačí pouze položit podporovaný přístroj na powerbanku a ta se postará o jeho co nejrychlejší dobití. Podpora rychlého nabíjení Zapomeňte na zdlouhavé čekání na dobití vašeho telefonu. Powerbanka Mag-Bank je vybavena technologií 15W rychlonabíjení Power Delivery. Ta se postará až o šestkrát rychlejší dobití vašeho přístroje, než pomocí standardní USB nabíječky. Kompaktní společník na cesty Hned na první pohled zaujme powerbanka svým tenkým a lehkým provedením, díky kterému se stane ideálním společníkem na každou cestu. Díky vestavěnému magnetickému poli, nízké hmotnosti a kvalitní přilnavosti lze navíc powerbanku připevnit k telefonu a nadále fotit, volat nebo psát SMS zprávy bez jakéhokoli omezení. O stavu nabití pak budete informováni LED diodami na boční straně. Feromagnetická samolepka v balení Společně s powerbankou se v balení nachází také feromagnetická samolepka, která umožňuje rozšířit kompatibilitu i u pouzder bez podpory technologie MagSafe. Kromě bezdrátového nabíjení můžete využít i klasické nabíjení prostřednictvím USB-C portu s kabelem USB-C/USB-C, který také nechybí v balení.

999 Kč

Bezdrátová nabíječka Aligator Mag-Pad, pro MagSafe, 15W, bílá

Bezdrátová nabíječka Aligator Mag-Pad Stylová nabíječka Aligator Mag-Pad se díky podpoře moderní technologie MagSafe postará o snadné bezdrátové dobití vašeho chytrého telefonu Apple iPhone série 12/13/14, hodinek Apple Watch nebo sluchátek Apple AirPods (Pro). Vedle praktického integrovaného výklopného stojánku potěší také rychlým nabíjením o výkonu až 15 W nebo feromagnetickou nálepkou pro pouzdra bez podpory technologie MagSafe. Bezdrátové nabíjení s MagSafe Nabíjecí kabely nechte v šuplíku a užívejte si doma, v práci nebo ve škole pohodlné bezdrátové dobíjení svého iPhonu nebo jiného zařízení s podporou technologie MagSafe. Ta využívá k přenosu elektrické energie elektromagnetické pole s adaptivním řízením výkonu, díky čemuž stačí pouze položit podporovaný přístroj na nabíječku a ta se postará o jeho co nejrychlejší dobití. Podpora rychlého nabíjení Zapomeňte na zdlouhavé čekání na dobití vašeho telefonu. Bezdrátová nabíječka Mag-Pad je vybavena technologií 15W rychlonabíjení, která se postará až o šestkrát rychlejší dobití vašeho přístroje, než pomocí standardní USB nabíječky. Elegantní a kompaktní Hned na první pohled zaujme nabíječka svým tenkým a lehkým provedením, s elegantním leským bílým povrchem, díky kterému se stane stylovým doplňkem každé místnosti. Díky vestavěnému magnetickému poli, nízké hmotnosti a kvalitní přilnavosti lze navíc powerbanku připevnit k telefonu a nadále fotit, volat nebo psát SMS zprávy bez jakéhokoli omezení. Praktický výklopný stojánek vám navíc umožní při nabíjení třeba i sledovat filmy. Feromagnetická samolepka v balení Společně s nabíječkou se v balení nachází také feromagnetická samolepka, která umožňuje rozšířit kompatibilitu i u pouzder bez podpory technologie MagSafe. Nabíječku můžete jednoduše připojit k síti prostřednictvím USB-C portu.

499 Kč

2v1 Bezdrátová nabíječka Aligator Mag-Book, MagSafe+Watch, 15W

Bezdrátová nabíječka 2v1 Aligator Mag-Book Neztrácejte čas dobíjením vašeho telefonu a hodinek zvlášť. S bezdrátovou nabíječkou Aligator Mag-Book 2v1 s podporou moderní technologie MagSafe, můžete dobíjet váš Apple iPhone i Apple Watch současně. Na opačné ploše pak bezdrátově dobijete i mobilní telefon nebo sluchátka s podporou klasické technologie Qi a pomocí feromagnetické samolepky v balení lze nabíjet i telefony v nekompatibilních pouzdrech. Nabíjejte telefon i hodinky současně Chytrá bezdrátová nabíječka Aligator Mag-Book nabízí rovnou tři cívky, které vám umožní nabíjet i dvě zařízení současně. Na jedné straně tak můžete současně dobíjet váš Apple iPhone série 12/13/14 a hodinky Apple Watch či sluchátka AirPods s bezdrátovým pouzdrem MagSafe a na druhé nabíjet zařízení s podporou technologie bezdrátového nabíjení Qi. Nabíječka automaticky přizpůsobí rychlost nabíjení dle přístroje a zajistí tak jeho rychlé a efektivní dobití. Bezdrátová technologie MagSafe O rychlé a bezpečné dobití vašeho iPhonu nebo hodinek Apple Watch se postará technologie MagSafe, která k přenosu elektrické energie využívá elektromagnetické pole s adaptivním řízením výkonu. Bezdrátově dobíjet navíc můžete i telefony nebo sluchátka s podporou rozšířenější technologie Qi. Nabíječka disponuje výkonem až 15 W, který zajišťuje až šestkrát rychlejší nabíjení než pomocí standardní USB nabíječky. LED indikátory O stavu nabíjení vás budou informovat přehledné LED indikátory. První LED indikátor je určen pro sledování stavu nabíjení vašeho telefonu a druhý pak pro nabíjení hodinek Apple Watch. Oba indikátory jsou umístěny na boční straně nabíječky, z obou stran nabíjecího USB-C portu. Stylová a praktická Bezdrátová nabíječka Mag-Book zaujme hned na první pohled stylovým a praktickým designem. Vedle elegantního bílého zpracování nabídne i možnost využití obou stran, speciální nabíjecí podložku pro hodinky Apple Watch nebo feromagnetickou samolepku v balení, která vám umožní nabíjet i v nekompatibilním pouzdře. V balení najdete i USB-C/USB-C kabel určený pro připojení nabíječky.

999 Kč

Helma Segway L/XL, černá

Helma Segway Ninebot Užijte si maximálně bezpečné cesty na elektrické koloběžce, skateboardu nebo kole s helmou Segway-Ninebot L/XL v černé barvě. Helma díky své vícevrstvé konstrukci absorbující nárazy nejenže nabízí kvalitní ochranu hlavy, ale její prodyšný design účinně odvádí teplo z helmy. Prvotřídní ochrana a komfort Komfort při nošení zajišťuje také její nízká hmotnost pouhých 390 gramů a nastavitelný řemínek umožňuje bezpečné uchycení na hlavě. Helma je díky své velikosti L/XL vhodná pro obvod hlavy 54 – 60 cm.

989 Kč

Zadní kryt pro Apple iPhone 7/8/SE(2020), černá

Stylová ochrana iPhonu Přidej svému iPhonu nový styl a barvu s tenkým a extrémně lehkým zadním krytem Happy Plugs v černé barvě. Luxusní kryt z řady Happy Plugs je nutností pro každého, kdo chce vybočit z řady a zaujmout originalitou a stylem. Kryt je určen pro mobilní telefony iPhone 7 a iPhone 8, které chrání před nežádoucími škrábanci a nečistotami. Díky jeho neuvěřitelně tenkému a lehkému provedení se iPhone pohodlně drží v ruce a ovládá.

123 Kč

Kabel Steel Knight USB Typ C na USB, 1m, ocel, opletený, zlatá

Prémiový kabel pro nabíjení a přenos dat Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304, který garantuje vysokou odolnost a životnost a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Kabel slouží k nabíjení USB-C (Type C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu. Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje až o 40 % rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely a plynulý datový přenos. Vlastnosti Délka 1 m Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze slitiny hliníku a zinku Konektory USB-C (Type C) a USB-A Přenosová rychlost: až 480 Mbps Max. proud: 2,1 A Barva: Metallic Gold (kovová zlatá) Kód: CCA-5010-GD Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB Type C (např. mobilní telefony Samsung, Google, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.)

249 Kč

Audio adaptér Aligator USB-C na 3,5mm Jack, bílá

Sluchátkový adaptér Aligator Vlastníte sluchátka s klasickým 3,5mm Jack konektorem, ale váš telefon nabízí pouze moderní USB-C port? Díky audio adaptéru Aligator s koncovkami USB-C a 3,5mm Jack si můžete užít poslech vaší oblíbené hudby i na mobilních telefonech a tabletech, které nedisponují konektorem pro sluchátka. Nejen pro sluchátka Adaptér Aligator vám umožní užít si poslech hudby všude tam, kde je zapotřebí k připojení klasický audiokabel s koncovkou 3,5mm Jack. Zajistí vám tak připojení například k vašemu domácímu kinu a využít jej můžete i jako příslušenství do automobilu. Dostatečná délka Se svým pouhých 15 cm dlouhým a flexibilním provedením adaptér nejenže nezabírá zbytečně moc místa, ale současně umožňuje snadné připojení obou konektorů bez obav o jejich namáhání.

149 Kč

Držák do auta Aligator HA16 Carbon Profi, magnetický, univerzál

Držák do auta Aligator HA16 Carbon Profi Hledáte možnost, jak uchytit v autě váš mobilní telefon bez lepení držáku na přední sklo? Univerzální magnetický držák do auta Aligator HA16 Carbon Profi stačí jednoduše zasunout do větrací mřížky a pomocí kovové destičky, kterou ukryjete pod ochranný kryt telefonu nebo nalepíte na jeho zadní stranu, připevníte váš chytrý telefon na držák opatřený silným magnetem. Stylový a praktický design Držák je vybaven extra silným magnetem, který udrží mobilní telefon i při vysokých rychlostech a nerovnostech vozovky. Držák je kompatibilní s většinou ventilačních mřížek a umožňuje natočení telefonu v plném rozsahu 360°. Se svým stylovým karbonovým designem se navíc stane elegantním doplňkem interiéru vašeho vozu. Vlastnosti: Univerzální magnetický držák pro mobilní telefony do auta 4 extra silné magnety pro udržení mobilního telefonu i při vysokých rychlostech a nerovnostech vozovky Možnost umístění do mřížky ventilace Nebrání řidiči ve výhledu Lze ovládat pouze jednou rukou Kompatibilní se všemi větracími mřížkami Kompatibilní se všemi pouzdry mobilních telefonů do tloušťky 3mm Protiskluzová povrchová úprava Možnost umístění mobilního telefonu svisle i vodorovně 2 tenké magnetické destičky, které lze snadno vložit do pouzdra telefonu nebo nalepit na zadní stranu telefonu pomocí kvalitní oboustranné lepící vrstvy Šetrný a spolehlivý přítlačný mechanismus pomocí bočního tlačítka lze snadno připevnit k ventilační mřížce bez rizika jejího poškození Krásný carbon design

299 Kč

Držák do auta Aligator HA17 Carbon Max, magnetický, univerzální

Držák do auta Aligator HA17 Carbon Max Magnetický držák Aligator HA17 Carbon Max se postará o kvalitní uchycení vašeho mobilního telefonu a jeho využívání například jako GPS navigaci při jízdě autem. Magnetický držák ve stylovém karbonovém designu umožňuje snadné uchycení na palubní desku nebo čelní sklo vozu a díky praktickému teleskopickému ramenu zajišťuje nastavení držáku do ideální vzdálenosti od řidiče. Pevné uchycení mobilního telefonu Pomocí magnetického držáku Aligator můžete jednoduše a přitom bezpečně připevnit váš mobilní telefon ve voze. Držák zajišťuje pomocí silného magnetu kvalitní uchycení telefonu prakticky jakýchkoli rozměrů. Stačí využít dvě tenké magnetické destičky v balení, které lze vložit do pouzdra telefonu nebo nalepit na jeho zadní stranu a využívat telefon ve voze například jako GPS navigaci. Široké možnosti nastavení Držák umožňuje díky své vestavěné nano podložce snadné připevnění na palubní desku nebo čelní sklo vozu. Pomocí praktického teleskopického ramena lze nastavit ideální vzdálenost držáku od řidiče, včetně možnosti jeho natočení v plném rozsahu 360°. Díky protiskluzové povrchové úpravě navíc při jízdě nedochází k prokluzování telefonu.

349 Kč

Bezdrátová nabíječka Aligator Pad 15W, černá

Bezdrátová nabíječka Aligator Pad 15W, černá Užitečná bezdrátová nabíječka od firmy Aligator vám umožní napojit energií vaše rozličné přístroje kompatibilní s technologií Qi. Nic nebudete muset zapojovat, prostě váš telefon položíte na vodivou plochu. Vše tedy půjde opravdu snadno a rychle. Položíte a nabíjíte Nabíječka Aligator Wireless-Pad disponuje technologií Qi, která umožňuje nabíjet vaše telefony nebo TWS sluchátka bezdrátově (pokud tedy tyto přístroje touto vlastností disponují). Přenos elektrické energie se provádí skrze elektromagnetické pole s adaptivním řízením výkonu, který umocňuje vodivý materiál na povrchu zařízení. Nabíjí s výkonem až 15 W. Pohodlně a bez kabelů Je malá a skladná, takže se pohodlně vleze kamkoliv ji umístíte. Do elektřiny ji zapojíte skrze přibalený USB/USB-C kabel. To je zároveň jediný drát, který vás bude otravovat. O stavu nabíjení pak budete mít povědomí díky sympatickému LED indikátoru.

349 Kč

Nabíječka Aligator PD 20W, USB-C + lightning kabel, bílá

Užitečná nabíječka Aligator Power Delivery 20W, bílá Chytrou síťovou nabíječku bílé barvy z řady Aligator Power oceníte kdykoliv, když budete potřebovat doplnit energii vašeho telefonu nebo tabletu. Disponuje portem pro připojení USB-C konektoru a výkonu 20 W. Ten zaručí, že příslušenství díky tomu nabíjí až 10x rychleji než klasická USB nabíječka. Pohodlně ji propojíte s většinou zařízení. Součástí balení je kabel pro iPhone/iPad.

399 Kč

Nabíječka Aligator Power Delivery 20W, USB-C, bílá

Užitečná nabíječka Aligator Power Delivery 20W, bílá Chytrou síťovou nabíječku bílé barvy z řady Aligator Power oceníte kdykoliv, když budete potřebovat doplnit energii vašeho telefonu nebo tabletu. Disponuje portem pro připojení USB-C konektoru a výkonu 20 W. Ten zaručí, že příslušenství díky tomu nabíjí až 10x rychleji než klasická USB nabíječka. Pohodlně ji propojíte s většinou zařízení.

299 Kč

Kabel Aligator 2A, Lightning bílá

Nabíjecí kabel Aligator Zajistěte si rychlé dobíjení svého iPhonu nebo iPadu pomocí kvalitního USB kabelu Aligator v bílé barvě s Lightning portem. Kabel o délce 1 metru zajistí snadný přenos dat i rychlé nabíjení 2A vašeho mobilního telefonu.

119 Kč

Kabel Aligator pro iPhone/iPad a Apple Watch 2v1, bílá

Nabíjecí USB kabel Aligator 2v1 Dobíjejte všechna vaše přenosná zařízení značky Apple pomocí jediného kabelu. Nabíjecí USB kabel Aligator 2v1 v bílé barvě vám nejenže umožní pomocí svého Lightning konektoru dobít váš iPhone nebo iPad, ale obsahuje taktéž nabíjecí podložku umožňující bezdrátové dobíjení vašich hodinek Apple Watch. Podpora rychlého nabíjení Nabíjecí kabel o délce 1 metru se stane všestranným pomocníkem pro dobíjení vašich zařízení Apple doma nebo v kanceláři. Pomocí vysoce kvalitního konektoru Lightning umožňuje rychlé nabíjení vašeho iPhonu nebo iPadu. Disponuje také bezdrátovou nabíječkou pro dobíjení vašich hodinek Apple Watch o výkonu 2 W. Vlastnosti: Nabíjecí USB kabel 2v1 pro iPhone/iPad a Apple Watch Podpora rychlého nabíjení 2A Lightning konektor umožňující nabíjení iPhonu/iPadu Dobíjení hodinek Apple Watch na bezdrátové podložce Ohebný kabel o délce 1 metru

499 Kč

Kabel Aligator Power, USB-C na microUSB, 15cm, černá

Datový a nabíjecí kabel Aligator Power Kvalitní USB-C kabel Aligator Power s micro USB konektorem umožňuje rychlý přenos dat a dobíjení doma, v kanceláři i na cestách. Kabel s délkou 15 centimetrů je stvořen například pro nabíjení autokamer za pomoci USB-C portu ve vašem zpětném zrcátku. Je vyroben z odolného a ohebného materiálu v černé barvě, který nabízí dlouhou životnost. Vlastnosti: Ultra rychlé nabíjení Vysoká rychlost přenosu dat Vysoce kvalitní konektory Flexibilní a odolný Autopříslušenství Délka: 15 cm Barva: černá

179 Kč

Kabel Aligator Power 3A, USB-C 1m, černá

Datový a nabíjecí kabel Aligator Power Kvalitní USB kabel Aligator Power s USB-C konektorem umožňuje rychlý přenos dat a dobíjení vašeho chytrého telefonu doma, v kanceláři i na cestách. Kabel podporuje USB 3.2 Gen 1 s nabíjecím proudem až 3A a zajišťuje přenos dat vysokou rychlostí až 5 Gbps. Kabel s délkou 1 metr je vyroben z odolného a ohebného materiálu v černé barvě, který nabízí dlouhou životnost. Vlastnosti: Ultra rychlé nabíjení: 3A USB 3.2 Gen 1 Vysoká rychlost přenosu dat: až 5 Gbps Vysoce kvalitní konektory Flexibilní a odolný Délka: 1 metr Barva: černá

249 Kč

Powerbanka Aligator PB1050 10000mAh, PD 20W, 18W QC

Powerbanka Aligator PB1050 Došla vašemu mobilnímu telefonu na cestách šťáva? S kvalitní powerbankou Aligator PBAL1050, disponující velkou kapacitou 10 000 mAh a podporou technologie rychlonabíjení o výkonu až 20 W, můžete vašemu telefonu kdykoli bleskově doplnit energii a to i na místech bez přístupu k elektrické síti. Dobíjejte bleskově svoje zařízení Dobíjejte vaše přenosná zařízení rychleji s powerbankou, která podporuje oba protokoly rychlonabíjení. Technologie Power Delivery o výkonu až 20 W zajišťuje mnohem vyšší výkon a zkracuje dobu nutnou pro dobití pomocí USB-C portu na minimum. Technologie Quick Charge 3.0 pak zajišťuje rychlejší a efektivnější dobíjení s USB portem. Praktický společník na cesty Powerbanka Aligator se stane ideálním společníkem na každé obchodní jednání i cestu na dovolenou. Se svou velkou kapacitou 10 000 mAh zajistí i dvě dobití průměrného smartphonu a o stavu nabití budete informováni LED diodami na horní straně. Na cestách pak samozřejmě oceníte i její kompaktní provedení, které se snadno vleze do batohu nebo kabelky.

449 Kč

Kabel Aligator Power, USB-C na USB-C, 15cm, černá

Datový a nabíjecí kabel Aligator Power Kvalitní USB-C kabel Aligator Power umožňuje rychlý přenos dat a dobíjení doma, v kanceláři i na cestách. Kabel s délkou 15 centimetrů je stvořen například pro nabíjení autokamer za pomoci USB-C portu ve vašem zpětném zrcátku. Je vyroben z odolného a ohebného materiálu v černé barvě, který nabízí dlouhou životnost. Vlastnosti: Ultra rychlé nabíjení Vysoká rychlost přenosu dat Vysoce kvalitní konektory Flexibilní a odolný Autopříslušenství Délka: 15cm Barva: černá

179 Kč

Kabel Aligator Premium 2A, Lightning 50cm, černá

Nabíjecí kabel Aligator Premium Zajistěte si rychlé dobíjení svého iPhonu nebo iPadu pomocí kvalitního USB kabelu Aligator Premium v černé barvě s Lightning portem. Kabel o délce 50 centimetrů zajistí snadný přenos dat i rychlé nabíjení 2A vašeho mobilního telefonu. V balení navíc najdete nalepovací organizér pro uspořádání USB kabelů nebo stahovací pásek, ideální především na cestách.

149 Kč

Kabel Aligator Premium 2A, Lightning 2m, černá

Nabíjecí kabel Aligator Premium Zajistěte si rychlé dobíjení svého iPhonu nebo iPadu pomocí kvalitního USB kabelu Aligator Premium v černé barvě s Lightning portem. Kabel o délce 2 metry zajistí snadný přenos dat i rychlé nabíjení 2A vašeho mobilního telefonu. V balení navíc najdete nalepovací organizér pro uspořádání USB kabelů nebo stahovací pásek, ideální především na cestách.

189 Kč

Pouzdro pro Xiaomi Redmi 8, Evolution, modrá

Stylová ochrana vašeho telefonu Stylové ochranné pouzdro Evolution je navrženo tak, aby dokonale ladilo k Vašemu zařízení a přesto umožnilo snadné ovládání. Stačí odklopit přední kryt a můžete telefon používat. Je navrženo přesně pro Váš telefon Xiaomi Redmi 8, díky tomu budete mít přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům. Je vyrobené z odolného a moderního materiálu, který chrání Váš telefon proti poškození.

299 Kč

Powerbanka Aligator PBAL1000 10 000 mAh, 2v1, černá

Powerbanka Aligator PBAL1000 Jste často na cestách a řešíte, jak během vašich dobrodružství udržet váš mobilní telefon v chodu i bez přístupu k zásuvce? Powerbanka Aligator PBAL1000 se stane vašim ideálním společníkem pro každé dobrodružství, díky své velké kapacitě 10 000 mAh totiž zajistí až několik dobití průměrného smartphonu. Perfektní společník na cesty K častému přenášení předurčuje powerbanku Aligator i její stylové a kompaktní provedení. Její lehké a přitom odolné tělo si vždy najde svoje místo v batohu nebo kabelce a přehledné LED diody budou informovat o stavu nabití. Potěší také možností připojení nejen pomocí klasického micro USB portu, ale i moderním USB-C konektorem.

389 Kč

Stylus Trust 17741

Praktický pomocník Praktický stylus 17741 od značky Trust je ideální doplněk k vašemu tabletu nebo smartphonu, který vám usnadní práci v kancelářských aplikacích, ale i zpříjemní činnosti, jako je kreslení nebo hraní her. Díky měkké gumové špičce bude stejně pohodlné listování v elektronických novinách stejně jako psaní poznámek či nákupních seznamů. Praktický klip po vzoru klasických propisek vám dovolí připevnit si stylus například k pouzdru tabletu nebo na jiné snadno a rychle dostupné místo.

219 Kč

Držák do auta Aligator HA3, otočný 360°, automatický úchyt

Univerzální držák telefonu do auta Univerzální držák do auta Aligator HA3 s automatickým uchycením mobilního telefonu pro ovládání jednou rukou. Díky speciálnímu mechanismu se přítlačné čelisti držáku po vložení telefonu automaticky sevřou a zajistí tak jeho přesné a bezpečné uchycení. Možnost natočení mobilního telefonu v plném rozsahu 360°. Držák je obzvláště vhodný pro umístění na palubní desku díky integrované nano-podložce, která zajistí perfektní přilnavost k nerovným povrchům bez použití lepidla. Lze ho samozřejmě umístit i na čelní sklo. Klíčové vlastnosti: Šířka telefonu: 4,8 – 8cm Uchycení: palubní deska Rozsah otočení telefonu: 360° Automatický systém fixace pomocí bočních čelistí Balení: držák, návod k použití Barva: černá

229 Kč

Kabel Aligator USB Typ C na USB, 1m, prodloužená koncovka, černá

Datový a nabíjecí kabel s USB Type C konektorem Datový kabel s prodlouženým konektorem USB typu C v černé barvě umožňuje nabíjet a synchronizovat přenosná zařízení s USB Type C konektorem. Kabel je ideální pro použití s outdoorovými telefony a nabízí délku 1 metr. Technické údaje: Pro nabíjení a synchronizaci Délka 1m USB typu C Prodloužený konektor 7 mm Výstup: 2A Barva: černá

169 Kč

Kabel Aligator Premium USB Typ C na USB 2A, černá

Datový a nabíjecí kabel Premium Kabel Aligator Premium s konektorem USB Type-C v černé barvě poslouží pro rychlé nabíjení a přenos dat. Kabel má délku 1 metr a podporuje výstupní proud 2A. Technické údaje: Odolné nylonové opletení kabelu Vysoce kvalitní kovové konektory Vysoká rychlost přenosu dat Možnost rychlého nabíjení: 2A Stahovací pásek Nalepovací organizér Délka: 1m Barva: černá

169 Kč

Kabel Aligator Premium USB Typ C na USB 2A, zlatá

Datový a nabíjecí kabel Premium Kabel Aligator Premium s konektorem USB Type-C ve zlaté barvě poslouží pro rychlé nabíjení a přenos dat. Kabel má délku 1 metr a podporuje výstupní proud 2A. Technické údaje: Odolné nylonové opletení kabelu Vysoce kvalitní kovové konektory Vysoká rychlost přenosu dat Možnost rychlého nabíjení: 2A Stahovací pásek Nalepovací organizér Délka: 1m Barva: zlatá

169 Kč

Kabel Aligator Premium Lightning na USB 2A, zlatá

Datový a nabíjecí kabel Premium Kabel Aligator Premium s konektorem Lightning ve zlaté barvě poslouží pro rychlé nabíjení a přenos dat. Kabel má délku 1 metr a podporuje výstupní proud 2A. Technické údaje: Odolné nylonové opletení kabelu Vysoce kvalitní kovové konektory Vysoká rychlost přenosu dat Možnost rychlého nabíjení: 2A Stahovací pásek Nalepovací organizér Délka: 1m Barva: zlatá

169 Kč

Kabel Aligator Premium Lightning na USB 2A, černá

Datový a nabíjecí kabel Premium Kabel Aligator Premium s konektorem Lightning v černé barvě poslouží pro rychlé nabíjení a přenos dat. Kabel má délku 1 metr a podporuje výstupní proud 2A. Technické údaje: Odolné nylonové opletení kabelu Vysoce kvalitní kovové konektory Vysoká rychlost přenosu dat Možnost rychlého nabíjení: 2A Stahovací pásek Nalepovací organizér Délka: 1m Barva: černá

169 Kč

Kabel Aligator Lightning na USB, 2A, 2m, bílá

Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone Nabíjejte svůj iPhone s pomocí jednoduchého a spolehlivého Lightning/USB kabelu Aligator s délkou 2 metry v bílé barvě. Slouží také pro synchronizaci dat po připojení iPhonu k USB portu vašeho počítače Mac nebo PC. Kabel je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž se ani po dlouhém používání neláme. Vlastnosti: Délka: 2 metry Materiál: vysoce kvalitní metalický drát a plastová izolace Možnost rychlého nabíjení 2A

159 Kč

Kabel Aligator USB Typ C na USB, 2A, 2m, černá

Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone Nabíjejte svůj mobilní telefon s pomocí jednoduchého a spolehlivého datového kabelu Aligator s délkou 2 metry v černé barvě. Slouží také pro synchronizaci dat po připojení mobilního telefonu k nabíjecímu portu USB-C a následně do vašeho počítače nebo PC pomocí klasického USB portu. Kabel je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž se ani po dlouhém používání neláme. Vlastnosti: USB-C kabel Délka: 2 metry Materiál: vysoce kvalitní metalický drát a plastová izolace Možnost rychlého nabíjení

159 Kč

Kabel Aligator Lightning na USB, 2A, 1m, červená

Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone Nabíjejte svůj iPhone s pomocí jednoduchého a spolehlivého Lightning/USB kabelu Aligator s délkou 1 metr v červené barvě. Slouží také pro synchronizaci dat po připojení iPhonu k USB portu vašeho počítače Mac nebo PC. Kabel je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž se ani po dlouhém používání neláme. Vlastnosti: Délka: 1 metr Materiál: odolné nylonové opletení kabelu Možnost rychlého nabíjení 2A Stahovací pásek Nalepovací organizér

169 Kč

Kabel Aligator USB Typ C na USB, 2A, 1m, modrá

Datový a nabíjecí kabel typu USB-C Kabel s konektorem USB typu C v modré barvě poslouží pro rychlé nabíjení a přenos dat. Kabel má délku 1 metr a podporuje výstupní proud 2A. Technické údaje: Pro nabíjení a synchronizaci Výstupní proud 2 A Délka 1 m Barva: modrá

169 Kč

Kabel Aligator USB Typ C na USB, 2A, 1m, červená

Datový a nabíjecí kabel typu USB-C Kabel s konektorem USB typu C v červené barvě poslouží pro rychlé nabíjení a přenos dat. Kabel má délku 1 metr a podporuje výstupní proud 2A. Technické údaje: Pro nabíjení a synchronizaci Výstupní proud 2A Délka 1m Barva: červená

169 Kč

Chytrá nabíječka Aligator 2,4A, 2xUSB, USB-C, černá

Chytrá síťová nabíječka Chytrá síťová nabíječka Aligator řady Smart IC se dvěma USB porty a výstupní kapacitou 2.4A se stane vašim skvělým pomocníkem pro dobíjení mobilního telefonu a dalších zařízení. Díky 2 USB portům můžete současně dobíjet až dvě zařízení a šetřit tím váš čas na něco zábavnější. Technologie Smart IC zvládne automaticky detekovat typ připojeného zařízení a přizpůsobit nabíjecí proud pro co nejrychlejší nabití. Zásluhou použití čipu pro rychlé nabíjení umožňuje nabíječka Aligator až 5x rychlejší nabíjení než běžné USB nabíječky. V balení najdete USB-C kabel.

259 Kč

Chytrá nabíječka Aligator 2,4A, 2xUSB, smart IC, černá

Chytrá síťová nabíječka Chytrá síťová nabíječka Aligator řady Smart IC se dvěma USB porty a výstupní kapacitou 2.4A se stane vašim skvělým pomocníkem pro dobíjení mobilního telefonu a dalších zařízení. Díky 2 USB portům můžete současně dobíjet až dvě zařízení a šetřit tím váš čas na něco zábavnější. Technologie Smart IC zvládne automaticky detekovat typ připojeného zařízení a přizpůsobit nabíjecí proud pro co nejrychlejší nabití. Zásluhou použití čipu pro rychlé nabíjení umožňuje nabíječka Aligator až 5x rychlejší nabíjení než běžné USB nabíječky.

199 Kč

Kabel Aligator Power 3A, USB-C na Lightning, bílá

Datový kabel USB Kvalitní USB-C kabel Aligator Power s Lightning konektorem umožňuje rychlý přenos dat a dobíjení vašeho chytrého telefonu doma, v kanceláři i na cestách. Kabel podporuje USB 3.2 Gen 1 a pomocí protokolu Power Delivery s nabíjecím proudem až 3A zajišťuje přenos dat vysokou rychlostí až 5 Gbps. Kabel s délkou 1 metr je vyroben z odolného a ohebného materiálu v bílé barvě, který nabízí dlouhou životnost.

299 Kč

Kabel Aligator Power 3A, USB-C na Lightning, černá

Datový kabel USB Kvalitní USB-C kabel Aligator Power s Lightning konektorem umožňuje rychlý přenos dat a dobíjení vašeho chytrého telefonu doma, v kanceláři i na cestách. Kabel podporuje USB 3.2 Gen 1 a pomocí protokolu Power Delivery s nabíjecím proudem až 3A zajišťuje přenos dat vysokou rychlostí až 5 Gbps. Kabel s délkou 1 metr je vyroben z odolného a ohebného materiálu v černé barvě, který nabízí dlouhou životnost.

159 Kč

Kabel Aligator Power 3A, UsB-C na USB-C, bílá

Datový kabel USB Kvalitní USB-C kabel Aligator Power s druhým USB-C konektorem umožňuje rychlý přenos dat a dobíjení vašeho chytrého telefonu doma, v kanceláři i na cestách. Kabel podporuje USB 3.2 Gen 1 a pomocí protokolu Power Delivery s nabíjecím proudem až 3A zajišťuje přenos dat vysokou rychlostí až 5 Gbps. Kabel s délkou 1 metr je vyroben z odolného a ohebného materiálu v bílé barvě, který nabízí dlouhou životnost.

159 Kč

Kabel Aligator Power 3A, UsB-C na USB-C, černá

Datový kabel USB Kvalitní USB-C kabel Aligator Power s druhým USB-C konektorem umožňuje rychlý přenos dat a dobíjení vašeho chytrého telefonu doma, v kanceláři i na cestách. Kabel podporuje USB 3.2 Gen 1 a pomocí protokolu Power Delivery s nabíjecím proudem až 3A zajišťuje přenos dat vysokou rychlostí až 5 Gbps. Kabel s délkou 1 metr je vyroben z odolného a ohebného materiálu v černé barvě, který nabízí dlouhou životnost.

159 Kč

Nabíječka Aligator 1xPD Typ-C 20W + 1x USB + kabel Typ-C, bílá

Chytrá síťová nabíječka Aligator Power Delivery 20W Zapomeňte na zdlouhavé dobíjení vašeho mobilního telefonu. S nabíječkou Aligator Power Delivery v bílé barvě s ultra rychlým USB-C portem a USB-C/USB-C kabelem v balení, můžete váš mobilní telefon, tablet nebo jiné zařízení dobíjet díky výkonu 20 W až desetkrát rychleji, než pomocí běžné USB nabíječky. Dobíjejte až desetkrát rychleji Nabíječka Aligator se stane vašim novým oblíbencem pro dobíjení chytrých zařízení. Se svým USB-C portem o výkonu 20 W a technologií rychlonabíjení Power Delivery zkracuje dobu nabíjení vašeho mobilního telefonu nebo tabletu na minimum a nabízí až desetkrát rychlejší dobíjení, než klasická nabíječka. Kabel součástí balení V balení nechybí USB-C/USB-C kabel pro připojení vašich zařízení s kompatibilním portem. Samozřejmostí je podpora technologie Power Delivery 20W a nabíjecí proud až 3A, díky čemuž můžete dobíjet vaše zařízení doma, na cestách i v kanceláři.

399 Kč

Nabíječka do auta Aligator 1xPD USB Typ-C 20W + 1x USB, černá

Chytrá nabíječka do auta Aligator Power Delivery 20W Zapomeňte na zdlouhavé dobíjení vašeho mobilního telefonu na cestách. S autonabíječkou Aligator Power Delivery v černé barvě s USB-A a ultra rychlým USB-C portem můžete váš mobilní telefon, tablet nebo jiné zařízení dobíjet díky výkonu 20 W až desetkrát rychleji, než pomocí běžné USB nabíječky. Současně přitom můžete nabíjet až dvě zařízení. Dobíjejte až desetkrát rychleji Autonabíječka Aligator se stane vašim novým oblíbencem pro dobíjení chytrých zařízení na cestách autem. Se svým USB-A a USB-C portem o výkonu 20 W a technologií rychlonabíjení Power Delivery zkracuje dobu nabíjení vašeho mobilního telefonu nebo tabletu na minimum a nabízí až desetkrát rychlejší dobíjení, než klasická USB nabíječka.

299 Kč

Držák do auta Aligator K2 15W nabíjení, samozavírací

Samozavírací držák do auta Aligator K2 Využijte svůj mobilní telefon během cest autem jako GPS navigaci a dobíjejte jej přitom bez použití kabelů se samozavíracím držákem do auta Aligator K2. Držák do auta 3v1 umožňuje umístění na palubní desku, čelní sklo nebo do ventilační mřížky, samozavírací ramena zajišťují snadné uchycení telefonu a pomocí 15W výkonu váš telefon bezdrátově dobije během té nejkratší doby. Automatické otevírání a zavírání ramen Zapomeňte na složitou manipulaci s držáky do auta. Samozavírací držák do auta Aligator díky speciálnímu snímacímu čidlu automaticky rozevírá a zavírání ramena a výrazně tak usnadňuje uchycení telefonu v držáku. K rozevření ramen můžete využít také dotyková tlačítka na boku zařízení. Po vypnutí motoru lze přitom čelisti stále otevřít díky pojistce pro uchování zbytku energie. Rychlé bezdrátové nabíjení Dobíjejte váš mobilní telefon rychleji než kdy dříve a přitom bez kabelu. Držák disponuje silným výkonem 15 W, který umožňuje rychlé bezdrátové nabíjení všech zařízení s podporou technologie bezdrátového nabíjení Qi. Tři možnosti umístění držáku Využijte rovnou tři možnosti umístění držáku ve vašem voze. Díky speciální zabudované nano-podložce můžete držák přichytit na palubní desku, čelní sklo nebo třeba do ventilační mřížky. Výběr je jen na vás.

599 Kč

2v1 stativ/selfie tyč Joby TelePod Mobile, černá

Stativ Joby TelePod Mobile Pozvedněte svoje nápady na profesionální úroveň. Pořizujte dokonale stabilní fotografie a videa svých zážitků pomocí kompaktního mini stativu Joby TelePod Mobile s dálkovým Bluetooth ovládáním. Ten se stane nezbytným pomocníkem nejen pro upevnění mobilních telefonů, ale je možné jej využít i ve spojení s akčními kamerami GoPro, mikrofony Wavo nebo LED světly Beamo. Čtyři možnosti využití Stativ Telepod Mobile se stane nezbytným pomocníkem každého kreativně založeného dobrodruha. Dá vám totiž na výběr z rovnou čtyř režimů použití v podobě rukojeti, monopodu, zvýšeného stojanu nebo teleskopického stativu, pomocí kterých můžete vytvářet snímky a videa jako skutečný profesionál. Dálkové Bluetooth ovládání Impulse vám navíc tvorbu obsahu ještě více usnadní. Upevnění telefonů i dalšího příslušenství Přestože je stativ Telepod Mobile stvořen především pro připevnění mobilních telefonů, poradí si i s jiným příslušenstvím. Můžete tak na něj pomocí Pin-Joint držáku upevnit i například akční kamery včetně GoPro a kompatibilní je i s dalšími držáky, včetně těch na LED světla Beamo nebo mikrofony Wavo.

1 599 Kč