IT Polášek

Houpačka DvěDěti – Čapí hnízdo s vlajkami – 2D11934

Ve slevě produkt Houpačka DvěDěti - Čapí hnízdo s vlajkami - 2D11934 od společnosti s dlouholetou tradicí DvěDěti získáte teď ve výprodejové akci. Výhodně za cenu 1 399 Kč.
EAN: 0745178119344
Houpačka DvěDěti - Čapí hnízdo s vlajkami -
Ověřit dostupnost
Značka: DvěDěti
1 399
Popis

Houpačka Čapí hnízdo s barevnými vlajkami z pevného materiálu s 2 karabinami pro zavěšení. Nezbytný pomocník pro objevitele venkovní zábavy na moderním dětském hřišti.

Další zboží z kategorie Zábava
Stavebnice Metal Earth Star Wars: Rogue One -

Zlověstně vypadající raketoplán a jednotka elitních trooperů patří k základní výbavě každého velitele Imperiálních jednotek.

299 Kč
Hračka Qman Trans Collector:

Mnohonásobná zábava! Každá z šesti stavebnic se může měnit z vozidla na Mecha strážce. Také můžete všech šest stavebnic spojit do jednoho obrovského Mecha strážce! Vyrobeno z netoxického ABS plastu, v balení 891 dílků.

667 Kč
UGEARS stavebnice - Archballista-Towe

Dřevo a pohyb – jak to jde dohromady? Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek! Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování – plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.

999 Kč
Stavebnice SEVA KLASIK - Jednička

Stavebnice SEVA KLASIK – Jednička obsahuje 222 dílků a je ideální pro první seznámení. Najdete v ní základní dílky a ti, kteří SEVU neznají se naučí dílky spojovat. SEVA KLASIK – Jednička je určena pro děti od 4 let. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

429 Kč
Další zboží značky DvěDěti
Houpačka DvěDěti

Ohebná plastová houpačka ve světle zelené barvě. Nezbytný pomocník pro malé objevitele zábavy venku, na moderním dětském hřišti.

540 Kč
Venkovní hra DvěDěti - Trojhranný žebřík

Pestrobarevný plastový žebřík o třech stranách nabízí provedení odolné povětrnostním vlivům. Je vybaven kovovým okem k zavěšení. Hravě jím zpestříte dětské hřiště, nebo domeček na stromě.

1 075 Kč
Venkovní hra DvěDěti - Šplhací lano s disky

Dětské šplhací lano s disky v zelené barvě. Nezbytný pomocník pro objevitele venkovní zábavy na dětském hřišti nebo k domečku na stromě.

499 Kč
Venkovní hra DvěDěti - Ninja překážková dráha -

Součástí této Ninja překážkové dráhy je lezecké lano s upevňovacími popruhy na strom, 2 chrániče stromů, 2 zachytávací hrazdičky, 3 zachytávací lana a 2 zachytávací kruhy. Součástí balení je také 9 karabin pro zavěšení překážek a praktická taška pro uschování všech částí dráhy. Nezbytný pomocník pro objevitele venkovní zábavy na moderním dětském hřišti nebo v lese, parku apod.

1 999 Kč