IT Polášek

Hrnek Harry Potter – Hedwig, 500 ml – MGE25697

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Hrnek Harry Potter - Hedwig, 500 ml - MGE25697 od naší známé značky Pyramid International jednoduše seženete v naší nabídce levně. Právě lze objednat jen za 329 Kč.
EAN: 5050574256971
Hrnek Harry Potter -
Popis

Bílý keramický oválný hrnek Harry Potter: Hedwig (500ml)

Další zboží z kategorie Herní předměty
Sklenice Star Wars: The Mandalorian - This Is the

Sada 2 elegantních skleniček, které zdobí motivy ze seriálu The Mandalorian ze světa Star Wars.

349 Kč

Bezová hůlka, Kámen vzkříšení a Plášť neviditelnosti – dohromady tvoří relikvie smrti (Deathly Hallows) a dělají z majitele Pána smrti. Hrnek inspirovaný právě relikviemi ze světa Harry Pottera dopřeje magickou chuť každému nápoji, který do něj nalejete.

183 Kč
Klíčenka Guardians of the Galaxy

Star-Lord z třetího dílu filmu Guardians of the Galaxy jako krásná klíčenka z řady Pocket POP! společnosti Funko, kterou si můžete ozdobit klíče či batoh.

199 Kč
Úložný box LEGO Hlava - zelený

Úložný box ve tvaru tematické hlavy LEGO panáčka. Ikonický tvar boxu může dětem posloužit pro uložení LEGO kostek, menších hraček, nebo třeba bonbonů.

499 Kč
Další zboží značky Pyramid International
Rohožka Friends - Central Perk

Oficiální rohožka z katalogu merchandise produktů s licencovaným logem a grafikou populárního amerického seriálu Přátelé (Friends). Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Rohožka s grafikou seriálu Přátelé a logem kavárny Central Perk.

549 Kč
Dárkový set Friends -

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou populárního amerického seriálu Frineds (Přátelé). Dárkový set s logem a grafikou seriálu Friends – Central Perk.

439 Kč
Keramický set na čaj

Oficiální set a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem a grafikou slavné ságy o Harrym Potterovi.

599 Kč
Rohožka Star Wars -

Ať jste fanoušek Hvězdných válek nebo jejich největší odpůrce. Tahle rohožka se hodí pro oba typy lidí. Ti první ji budou opečovávat jako oko v hlavě a ti druzí si do ní vždy po návratu z deštivé procházky s chutí utřou bagančata.

399 Kč