IT Polášek

Hrnek PlayStation – Shapes Logo, 315 ml – MG25990C

Tento výjimečný produkt Hrnek PlayStation - Shapes Logo, 315 ml - MG25990C od našeho výrobce Pyramid International máte možnost dostat tady a teď extra se slevou! Akční cena 269 Kč.
EAN: 5050574259903
Hrnek PlayStation - Shapes Logo
Popis

Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu produktů s licencí společnosti Playstation. Bílý hrnek inspirovaný herní konzolí Playstation.

Další zboží z kategorie Herní předměty

Hrnek pro všechny příznivce figurkové hry Warhammer 40.000, který se po nalití horkého nápoje promění. Hrnek není vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

329 Kč
Magnety LEGO

Dva modré magnetky v podobě Lego dekorativních kostiček jsou určeny pro fanoušky této kvalitní stavebnice. Pomocí magnetků si děti mohou děti přichytit obrázky či poledy na přilnavou magnetickou plochu.

224 Kč
LEGO® Disney™ 76832 Raketa

Dopřejte fanouškům od 8 let možnost hrát si na hrdiny ve vlastních intergalaktických dobrodružstvích se sběratelskou stavebnicí Raketa XL-15 (76832). Malí nadšenci se mohou vznést na křídlech své fantazie a vydat se s Buzzem Rakeťákem v jeho raketě na další vesmírnou misi, jejímž cílem je zachránit galaxii před silami zla.

1 099 Kč

Motorizujte své výtvory LEGO TECHNIC s pomocí velkého motoru TECHNIC od LEGO Powered Up. Tento super silný motor vám poskytne maximální výkon pro vaše výtvory, ať už chcete svůj model rozpohybovat, nebo máte v plánu zvedat těžké náklady.

899 Kč
Další zboží značky Pyramid International
Keramický set na čaj

Oficiální set a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem a grafikou slavné ságy o Harrym Potterovi.

599 Kč
Hrnek Friends - Central

Oficiální cestovní hrnek z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou z populárního amerického seriálu Friends (Přátelé). Cestovní hrnek se plastovým víčkem v zelené barvě a grafikou amerického seriálu Přátelé.

269 Kč
Hrnek Lord of the Rings - One

Hrnek z keramiky, 315 ml, oficiální produkt s logem, fotografiemi a grafikou populární americké filmové fantasy trilogie Lord of the Rings (Pán Prstenů). Rozměry balení 12 x 10 x 9 cm.

399 Kč
Rohožka The Lord Of The Rings - You Shall Not Pass!

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí známé filmové triologie Pán prstenů (The Lord of the Rings). Hnědá rohožka s nápisem Gandalfovým zvoláním – You Shall Not Pass! (Neprojdeš dál!).

329 Kč