IT Polášek

Hrnek Pokémon – Pikachu 25, měnící se, 300 ml – MGH0145

Zlevněný produkt Hrnek Pokémon - Pikachu 25, měnící se, 300 ml - MGH0145 od výrobce s dlouholetou historií GB eye jednoduše pořídíte bezpečně online téměř zdarma. Akční ceny od 349 Kč.
EAN: 5028486485284
Hrnek Pokémon - Pikachu 25
Ověřit dostupnost
Značka: GB eye
349

Pro všechny trenéry a lovce Pokémonů je důležité, aby zůstali při výpravách hydratovaní. Po nalití horkého nápoje se tento hrnek k 25. výročí slavné značky promění.

Další zboží z kategorie No variant type

Pro všechny trenéry a lovce Pokémonů je důležité, aby zůstali při výpravách hydratovaní. PO nalití horkého nápoje se kolem Pikachu objeví mnoho elektrických výbojů, které udrží nápoj dlouho teplý!

299 Kč

Plakát je parádním dárkem pro každého věrného fanouška One Piece. Pořiďte si plakát s motivem Wano, který pochází z oficiální distribuce.

179 Kč

Hrnek s tvářemi hlavních postav z populárního Five Nights at Freddy’s potěší každého fanouška této série.

249 Kč

Oficiálně licencovaný zarámovaný plakát ze světa Minecraft. Vysoce kvalitní tisk. Šířka rámu je 2,5 cm.

499 Kč

Oficiální set a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem a grafikou brandu Pokémon. Keramický set s grafikou Pokémon-Pikachu. Set obsahuje hrnek a misku.

449 Kč

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem a grafikou brandu Pokémon. Dárkové balení s grafikou postavičky Pikachu.

499 Kč

Krásný měnící se hrnek (po nalití horkého nápoje) ze světa Harry Pottera, který krom Příčné ulice koupíte i u nás. Logo Bradavické školy čar a kouzel doplní i další krásná grafika.

349 Kč
Další zboží značky GB eye

Stylový keramický hrnek s logem herní série God of War, v níž hlavní roli zaujímá polobůh Kratos a v posledním díle mu dělá společnost jeho syn Atreus.

249 Kč

Plakát je parádním dárkem pro každého věrného fanouška Fullmetal Alchemist. Pořiďte si plakát s motivem Key Art, který pochází z oficiální distribuce.

179 Kč

V obývacím pokoji, předsíni, ložnici nebo dokonce na schodišti je rám dokonalým dekoračním nápadem pro přizpůsobení vašeho interiéru. Obrazy rodin, umělecká díla nebo plakáty zasunuté do krásných rámů vylepší váš prostor.

469 Kč

Pro všechny trenéry a lovce Pokémonů je důležité, aby zůstali při výpravách hydratovaní. Od toho je tu tento krásný hrníček s Pokémony Zamazenta a Zacian , ze kterého každá káva, čaj, voda či limonáda bude chutnat o to lépe!

148 Kč

Plakát je parádním dárkem pro každého věrného fanouška Hokusai. Pořiďte si plakát s motivem Grat Wave, který pochází z oficiální distribuce.

179 Kč

Plakát je parádním dárkem pro každého věrného fanouška Diablo. Pořiďte si plakát s motivem Diablo II Resurrected, který pochází z oficiální distribuce.

179 Kč

Plakát se hodí na každou zeď. Tištěno na kvalitní papír, snadno sbalitelné do tubusu. Ideální jako dárek pro všechny fanoušky i milovníky nástěnného umění.

179 Kč

Jedinečná dárková sada pro snídani fanoušků amerického animovaného seriálu Rick a Morty obsahuje skvělý zelený hrnek a misku! Posilněte se ve společnosti svých oblíbených hrdinů.

489 Kč