IT Polášek

Hrnek Umbrella Academy – Sketch, 315ml – MG25563

Tento designový produkt Hrnek Umbrella Academy - Sketch, 315ml - MG25563 od top značky Half Moon Bay pohodlně získáte zde teď právě za zcela nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 359 Kč.
EAN: 5050574255639
Hrnek Umbrella Academy - Sketch
Popis

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze seriálu The Umbrella Academy. Bílý keramický hrnek bílé barvy vyvedený v grafice seriálu The Umbrella Academy.

Další zboží z kategorie Herní předměty
Deka Pokémon - Pikachu

Hřejivá a komfortní fleecová deka s Pikachu v různých pózách pro všechny pokémoní trenéry!

399 Kč
Povlečení Bing - Bing &

Hlavní postavy pohádky Bing na příjemném povlečení pro polštář a přikrývku. Povlečené je dodávané v bavlněném vaku na záda.

699 Kč
LEGO® Harry Potter™ 76400 Bradavice: Kočár

LEGO® Harry Potter™ Bradavice: Kočár a testrálové (76400) je stavebnice určená dětem od 7 let a obsahuje kouzelné tvory a kočár, se kterými malé kouzelníky a čarodějky čeká nespočet neuvěřitelných příběhů.

409 Kč
Rohožka Star Wars: The

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí filmové série Star Wars. Rohožka s motivem Baby Yody a textem, ze space western seriálu The Mandalorian.

499 Kč
Další zboží značky Half Moon Bay
Peněženka na mince Harry Potter -

Peněženka na mince Harry Potter: Hedwig (11,5 x 8,5 x 2,0 cm) polyuretan

379 Kč
Miska Harry Potter - Slytherin

Oficiální miska a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi. Atraktivní zelená keramická miska s grafikou kapitána Zmijozelu. Zabaleno v papírové – kartonové krabičce se stejnám designem jako je hrnek.

341 Kč
Hrnek Harry Potter - Marauder's Map

Bílý proměňovací keramický hrnek Harry Potter: Marauder’s Map – Pobertův plánek (objem 400 ml)

269 Kč
Peněženka Harry Potter - Dopis z bradavic

Galeony a srpce můžete nosit krásně stylově v této peněžence inspirované světem, který se zrodil v hlavě J. K. Rowlingové a známe jej z jejich knížek o Harry Potterovi. Peněženka připomíná Dopis z Bradavické školy čar a kouzel.

549 Kč