IT Polášek

HyperX Fury Black 128GB (4x32GB) DDR4 2666 CL16 – HX426C16FB3K4/128

Diskontní produkt HyperX Fury Black 128GB (4x32GB) DDR4 2666 CL16 - HX426C16FB3K4/128 od našeho výrobce HyperX jednoduše můžete získat na našich stránkách teď v bezva akci! Levně za 14 790 Kč.
EAN: 740617302721
HyperX Fury Black 128GB (4x32GB) DDR4
Ověřit dostupnost
Značka: HyperX
14 790
Popis

Sada kvalitních paměťových modulů typu DDR4 ze série HyperX Fury, frekvence 2666 MHz, kapacita 4x 32 GB, časování CL16 při napětí 1,2 V, asymetrický chladič HyperX Fury, podpora Intel XMP.

Další zboží z kategorie Operační paměti

Paměťový modul typu DDR5 UDIMM, kapacita 2x 16 GB, frekvence 7600 MHz, časování CL36, pracovní napětí 1,45 V, designový a efektivní chladič, RGB osvětlení, podpora Intel XMP 3.0.

5 490 Kč
Kingston FURY Renegade RGB

Paměťový modul typu DDR5 ze série Fury Renegade, frekvence 6400 MHz, kapacita 2x 16 GB, časování CL32, pracovní napětí 1,4 V, designový chladič s RGB světelnou lištou, Intel XMP 3.0.

3 827 Kč
Dell 8GB DDR4 3200

Paměťový modul pro vybrané servery a pracovní stanice Dell powerEdge a PowerVault, typ paměti DDR4 RDIMM, kapacita 8 GB, frekvence 3200 MHz.

7 953 Kč
Kingston Fury Beast Black 32GB

Operační paměť typu DDR5 ze série Fury Beast, kapacita 2x 16 GB, frekvence 5200 MHz, časování CL40, pracovní napětí 1,25 V, designový nízko-profilový chladič, podpora Intel XMP 3.0.

2 605 Kč
Další zboží značky HyperX
HyperX ChargePlay Duo Xbox

HyperX ChargePlay Duo Dokovací stanice pro Xbox One ovladače Buďte vždy připraveni na hru. Dodejte svým bezdrátovým ovladačům k Xbox One šťávu s licencovanou dokovací stanicí HyperX ChargePlay Duo. S dokovací stanicí HyperX budete mít vždy připravený a plně dobitý druhý ovladač pro hru více hráčů, nebo na výměnu při vašich dlouhých herních maratonech. Plně kompatibilní s Xbox One Nabíjecí stanice HyperX se stabilním a vyváženým podstavcem je stvořena pro dobíjení bezdrátových ovladačů konzole Xbox One a ovladačů Xbox One Elite. Stačí přiložit ovladače a stanice se postará o rychlé doplnění jejich energie. Dobije dva ovladače současně Dokovací stanice disponuje rovnou dvěma 1400mAh dobíjecími bateriemi, díky čemuž můžete současně dobíjet dva ovladače. Vždy tak budete mít k dispozici plně dobité ovladače pro hru s přáteli nebo dlouhé herní maratony. LED indikátory pro každý ovladač O stavu nabíjení budete vždy informováni pomocí samostatných LED indikátorů pro každý ovladač. Rychle se tak dozvíte, kdy už mají ovladače dostatek energie pro další herní akci.

930 Kč
HyperX Alloy Core RGB

Podsvícená klávesnice s dynamickými RGB efekty a signalizačním panelem. Lze nastavit 6 různých světelných efektů ve 3 úrovní jasu. Rám je vyroben z vyztuženého a odolného plastu, který zaručuje dlouho životnost klávesnice. Tlačítka mají lehký stisk, jsou tichá a umožňují funkci „anti-ghostů pro rozpoznání kláves stisknutých najednou. Klávesy pro ovládání medii a rychlý přístup ke kontrole podsvícení a hracího módu jsou chytře umístěny na dosah vašich prstů. Klávesnice je odolná vůči vodě a byla testována až na polití 120 ml. Připojení je zprostředkován 1,8 m dlouhým kabelem přes rozhraní USB 2.0.

1 549 Kč
Herní bezdrátová sluchátka HyperX Cloud Flight

Herní sluchátka HyperX Cloud Flight Bezdrátová herní sluchátka od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní zvuk, který zajistí, že každá hra bude maximálně pohlcující zážitek. Díky elegantnímu designu náušníků skvěle padnou na vaše uši a nebudou vás absolutně rušit. Pro snazší používání taktéž přijde vhod otočné tlačítko na náušnících, jimiž jej budete snadno ovládat. Bude tak skvělým doplňkem k vašemu PlayStation nebo PC. Úchvatný hudební zážitek Nechte se pohltit úchvatným zvukem se skvělými výškami i basy, jenž vám zaručí dokonalý herní zážitek. Spolehlivé bezdrátové připojení 2,4 GHz zase zajistí, že vás nebudou při virtuálním zápolení otravovat žádné kabely. Baterie má výdrž až 30 hodin, tudíž jej můžete využít po celý den a ještě déle. Užijete si ho jak se svým PlayStationem, tak i na PC, takže každá hra bude skutečný zážitek. Pro absolutní pohodlí Cloudx Flight umožní pohodlné dlouhé hraní. Lehké náušníky příjemně sednou okolo ucha a umožní tak plnohodnotnou potěchu z vašeho virtuálního dobrodružství. Dokonce ani nemusíte opuštět rozehranou hru, když budete chtít zesílit nebo zeslabit své zařízení. Vše totiž upravíte posunutím kolečka přímo na sluchátkách. A když je zrovna nepoužíváte, otočíte náušníky do 90° úhlů a necháte je pohodlně ležet okolo krku. Celkový vzhled pak doplňuje citlivé LED podsvícení. Užitečný mikrofon Pro zajištění perfektní komunikace s vašimi přáteli zajisté doceníte mikrofon s potlačením okolních ruchů. Budete tak posílat do světa vaše myšlenky a postřehy v absolutní kvalitě. Když jej pak nebudete chtít používat, jednoduše jej odejmete a bezpečně uložíte.

3 121 Kč
Herní sluchátka HyperX CloudX Chat -

Herní sluchátka HyperX CloudX Chat Herní sluchátka na počítač od společnosti HyperX dostanou do vašich uší perfektní prostorový zvuk, který zajistí, že každá hra bude maximálně pohlcující zážitek. Díky nízké váze jej na hlavě ani neucítíte. Mikrofon zase vyruší šumy z okolí, takže zajistí i ničím nerušenou komunikaci. Půjde tak o skvělý doplněk vašeho Xboxu. Pro absolutní pohodlí HyperX Cloud Stinger umožní pohodlné a dlouhé hraní. Sluchátko perfektně sedne na ucho a pošle všechny infomace od vašich přátel přímo k vám. Druhé ucho pak zůstane volné, abyste mohli poslouchat zvuky linoucí se přímo z televize. Mikrofon pak potlačí šumy a ostatní ruchy, tudíž si můžete být jisti, že váš herní zážitek bude naprosto dokonalý. A pro snadné používání přijde vhod pohodlné ovládání hlasitosti na dálku, pomocí užitečného tlačítka na kabelu. Uzpůsobeno pro všechny Zařízení je kompatibilní s Xbox. Skrze 3,5mm konektor jej jednoduše připojíte do ovladače a můžete začít poslouchat. Je jedno, na kterou stranu si jej nasadíte, jelikož je uzpůsobeno jak pro pravou, tak i levou. Prostě podle toho, které ucho vám k poslechu více vyhovuje.

499 Kč