Další zboží značky iGET

Chytré hodinky, dětské. Od 5 až do 15 let. 8 her. 10 různých budíků. Možnost rodičovské kontroly. Záznam pohybových aktivit – chůze, běh nebo ježdění na kole. Monitor srdečního tepu, krevního tlaku, obsah kyslíku v krvi, spánku, tělesné teploty. Až 40 ciferníků. IP68. Baterie s kapacitou 160 mAh vydrží při běžném fungování nabitá 5-7 dní. Mobilní aplikace pro více možností nastavení.

939 Kč
-25%

Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK88004P s bateriovým provozem kamer a SMART detekcí pohybu – 8-kanálový FullHD rekordér NVR + 4x HGNVK686CAMP FullHD 1080p bateriová venkovní kamera s obousměrným přenosem zvuku a LED svícením, každá kamera s baterií 8700 mAh, kompletní set vč. příslušenství.

7 499 Kč
-24%

Videozvonek – připojení přes WiFi, bateriový, obsahuje FullHD kameru s obousměrným přenosem zvuku, venkovní a odolný proti prachu a vodě dle IP65. Integrována dobíjecí baterie 5200 mAh s výdrží až jeden rok, PIR senzor pro detekci pohybu, úhel záběru 170°, noční IR přisvětlení až 8 m. Obsahuje mikrofon i reproduktor, ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu (až 128 GB) neb cloud.

1 275 Kč
-25%

Videozvonek, napájení přes dobíjecí baterii (lze napájet i přes AC / DC), bezdrátové WiFi rozhraní, vysoké Full HD rozlišení, noční vidění do 5 metrů, slot pro microSD kartu (do kapacity 128 GB).

1 724 Kč

Bezdrátový detektor pohybu iGet M3P21 Bezdrátový magnetický detektor otevření je určený jako doplněk k systémům iGet Security M3 nebo M4. Může se pochlubit řadou skvělých vlastností, jako je možnost nastavení triggeru, informování pomocí SMS nebo extra dlouhou výdrží baterie. Detektor M3P21 je skvělý doplněk k systému iGet Security M3 a M4 Precizní fungování Detektor je určen zejména ke kontrole otevření dveří či oken a to zejména kovových, kde je detekce signálu, díky kovovému povrchu, problematická. Detekce pak funguje na principu rozpojení dvou magnetických částí, z nichž jedna je umístěna na rámu dveří či oken a druhá na samotných dveřích. Skvělé vlastnosti Velkou výhodou detektoru je jeho neuvěřitelný dosah až 100 m od hlavní jednotky. Svým uživatelům navíc nabízí i šestici možností nastavení triggeru. Mezi nedocenitelné prvky alarmu patří i LED dioda, která se rozsvítí při detekci otevření. Velkou výhodu pak poskytuje i nízká spotřeba energie, díky které vám mezi výměnou baterie vydrží až dva roky.

579 Kč

Venkovní/vnitřní bateriová IP FullHD kamera s rozlišením 1080p (1920×1080). Úhel záběru kamery 110°. SMART AI detekce pohybu. Úhel záběru PIR senzoru 110°/ dosah 9 m. Ochranné krytí IP65. Podpora Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 GHz. Ovládání mobilní aplikací. Noční vidění do vzdálenosti 11 m. Obousměrný zvuk. Integrovaný mikrofon a reproduktor. Siréna 90 dB. Baterie Li-ion 5 200 mAh s výdrží 3-6 měsíců. Lze dobíjet pomocí solárního panelu iGET HOME SP2. Auto přepínání denního a nočního režimu. Úložiště microSD do 128 GB nebo Cloud. Rozměry 67 x 58 x 89 mm. Hmotnost 210 g.

1 999 Kč

Bezdrátový detektor pohybu iGet P21 Bezdrátový magnetický detektor otevření vrat je určený jako doplněk k systémům iGet Security M2B. Může se pochlubit řadou skvělých vlastností, jako je možnost nastavení triggeru, informování pomocí SMS nebo extra dlouhou výdrží baterie. Precizní fungování Detektor je určen zejména ke kontrole otevření dveří či oken a to zejména kovových, kde je detekce signálu, díky kovovému povrchu, problematická. Detekce pak funguje na principu rozpojení dvou magnetických částí, z nichž jedna je umístěna na rámu dveří či oken a druhá na samotných dveřích. Skvělé vlastnosti Velkou výhodou detektoru je jeho neuvěřitelný dosah až 80 m od hlavní jednotky. Svým uživatelům navíc nabízí i šestici možností nastavení triggeru. Mezi nedocenitelné prvky alarmu patří i LED dioda, která se rozsvítí při detekci otevření. Velkou výhodu pak poskytuje i nízká spotřeba energie, díky které vám mezi výměnou baterie vydrží až dva roky.

339 Kč

Bezdrátový detektor pohybu iGet P17 Bezdrátový detektor pohybu je určený jako doplněk k systémům iGet Security M2B. Může se pochlubit řadou skvělých vlastností, jako je ochrana proti sabotáži, vynecháním zvířat při detekci nebo extra dlouhou výdrží baterie. Skvělé vlastnosti Jednou z hlavních vlastností detektoru je vynechávání zvířat do 10 kg při detekci. O to se postará kvalitní a velmi výkonný infračervený senzor pracující na principu dvoufázového logického programování. Velmi účinně tak předejdete falešným poplachům. Navíc, spolu s technologií automatické teplotní kompenzace, zaručí maximální stabilitu a citlivost. Velkou výhodu pak poskytuje i nízká spotřeba energie, díky které vám mezi výměnou baterie vydrží až dva roky.

459 Kč