IT Polášek

IP kamera Emos GoSmart IP-300, světlo, bílá

Často hledaný produkt IP kamera Emos GoSmart IP-300, světlo, bílá od značky se skvělou pověstí Emos snadno můžete získat zrovna dneska za zcela nejnižší cenu. Ceny již od 2 789 Kč.
EAN: 8592920118214
IP kamera Emos GoSmart IP-300
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
2 789

Venkovní IP kamera Emos GoSmart IP-300, světlo, bílá Zajistěte si bezpečný domov s chytrou IP kamerou od firmy EMOS. Vždy budete mít přehled o tom, co se děje ve vašem bytě nebo domě, kdykoliv vás jen napadne. Při sebemenším pohybu vás bude zařízení okamžitě informovat. Skrze mikrofon a reproduktor vám dokonce umožní skrze ni komunikovat a třeba i případné zloděje odradit. Bude tak neúnavným strážcem vašeho bydlení, když budete zrovna pryč. Detekuje pohyb a informuje S kamerou IP-300 TORCH se budete doma cítit v absolutním bezpečí. Díky inteligentní detekci pohybu jí nic neunikne. Jakmile něco zaznamená, pošle vám zprávu na váš mobilní telefon. Skrze něj máte také možnost se okamžitě podívat na video, co se vlastně děje. A kdyby se jednalo o nějaký skutečný problém, veškeré video posílá přímo na cloud nebo vloženou micro SD kartu do 128 GB, takže si vše zaznamenáte. Součástí je i užitečná siréna, která se v případě potíží rozezvučí hlasitostí 120 dB. Perfektní obraz ve vysokém rozlišení Zařízení natáčí videa ve Full HD rozlišení. Díky tomu vám dodá skvělé a viditelné obrazy podle potřeby. Vše bude vypadat perfektně nehledě na světlené podmínky. Dynamické nastavení jasu i rovnoměrné infračervené osvětlení si poradí se vším na vzdálenost 10 metrů. PIR senzor dokonce snímá i za absolutní tmy. Nepřekvapí vás nečekaná návštěva Můžete ji jednoduše připevnit na stěnu a napájet z elektrické sítě 230 V. Zabírá vždy v úhlu 130° a automaticky se otáčí v rozsahu 120°. Skrze inteligentní sledování pohybu navíc získáte vždy perfektně vycentrovaný záběr. Navíc je opatřena i integrovaným mikrofonem a reproduktorem, díky si můžete popovídat příchozími u vašich dveří pohodlně skrze váš mobilní telefon. Je opatřený o užitečné světlo Součástí kamery IP-300 TORCH je také praktické světlo, které osvítí celý prostor. Jeho intenzitu si můžete nastavit v aplikaci a to od 200 lm do 1200 lm, podle velikosti místa. Světlo samotné lze ovládat pomocí aplikace, ale může být navázané i na PIR čidlo, takže se rozsvítí v momentě, kdy zaznamená pohyb. Případně si můžete nastavit časovač, který jej rozsvítí v nastavený čas. A aby se přístroji nic nestalo za jakýchkoliv podmínek, je opatřeno odolným krytím IP65. Ovládejte ji s aplikací EMOS GoSmart Uvedení do chodu pak bude stejně jednoduché. Stačí ji připojit na Wi-Fi a skrze mobilní aplikaci EMOS GoSmart propojíte s vaším telefonem. Aplikace je navíc univerzální, takže s ní můžete mít spojeno i více zařízení EMOS současně a vytvořit si tak díky platformě TUYA opravdu chytrou domácnost. Je kompatibilní jak se operačními systémy Android tak i iOS a dokonce umožňuje využívat i hlasové asistenty.

Další zboží z kategorie Kamery

Dětská chůvička Emos GoSmart IP-500 GUARD s monitorem Sledujte co se děje s vaší drobotinou když spí, díky užitečné kameře dětské chůvičce od společnosti Emos. Je vyvedena v praktickém gumovém návleku s ušima, který vaši ratolest zajisté potěším, ale zároveň ji chrání i před poškozením. S dodávaným LCD displejem tak budete mít přehled, co se děje v pokojíčku. > Sledujte vše naživo Dětská chůvička Emos GoSmart IP-500 GUARD vám zajistí záznam prostoru ve 100°. Dá se s ní bezproblémově otáčet. Můžete se tak těšit na komplexní záběry ve vysokém rozlišení do 2304 x 1296 p. Ty můžete sledovat v aktuálním čase na mobilním telefonu nebo dodávaném 5“ LCD monitoru. Pokud záznamy budete chtít uchovat, lze je ukládat na cloudové úložiště nebo microSD kartu do 128 GB. Skvělé obrazy ve dne i v noci Nebudete se muset starat o světelné podmínky. Díky dynamicky nastavitelnému jasu a rovnoměrnému infračervenému osvětlení budete mít přehled, co se děje v místnosti a to i uprostřed noci. Bude detekovat pohyb, zvuk, teplotu i vzdušnou vlhkost. Pokud by se nějaká hodnota vychýlila, dá vám vědět na váš mobil nebo dodávaný LCD monitor. A pokud by bylo okolo dítěte živo, můžete určit jen vymezený prostor, ze kterého chcete oznámení dostávat. Pro bezproblémové usínání S chůvičkou Emos GoSmart IP-500 GUARD také můžete vašemu dítěti zpříjemnit i jeho usínání. Je totiž opatřena reproduktorem, takže jí do místnosti můžete pustit bílý šum nebo ukolébavku. K dispozici je několik přednastavených melodií, které zaručeně vaše dítko uspí. A kdyby se náhodou probudilo, můžete jej na dálku upokojit. Komunikace je navíc obousměrná, takže uslyšíte každou reakci. Sympatickou součástí kamery je i noční lampička s nastavitelnou barvou a intenzitou světla. Můžete ji používat všude Bez problémů ji umístíte, kam bude třeba. Lze ji položit na poličku nebo stolek, ale není problém ji namontovat i na stěnu. S napájením pak pomůže velice dlouhý USB kabel, ale stejně tak využijete i powerbanku. LCD monitor má pak vlastní zdroj energie. Výhodou tohoto monitoru je také fakt, že je napájený akumulátorem o kapacitě 3000 mAh zároveň jej není třeba připojovat k Wi-Fi. Díky tomu bude chůvička i příjemně mobilní. Aplikace EMOS GoSmart Ovládat Emos GoSmart IP-500 GUARD můžete skrze mobilní aplikaci EMOS GoSmart. Ta je navíc univerzální, takže s ní můžete mít spojeno i více zařízení EMOS současně a vytvořit si tak díky platformě TUYA opravdu chytrou domácnost. Je kompatibilní jak se operačními systémy Android tak i iOS a dokonce umožňuje využívat i hlasové asistenty.

4 419 Kč

IP kamera Tesla Smart Camera Mini Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s inovativní IP kamerou ukrývající se pod názvem Camera Mini od společnosti Tesla Smart. Ta se pyšní kvalitním rozlišením 1920×1080 px, inteligentními funkcemi a vy tak budete neustále ve střehu. Kvalitní zpracování IP kamera pomocí inteligentních algoritmů a čidel detekuje nezvyklý zvuk a pohyb, díky čemuž vás ihned upozorní prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Má integrované obousměrné audio a jednoduše tak můžete odradit nevítanou návštěvu či uklidnit svého domácího mazlíčka tím, že na ně skrze kameru promluvíte. Respektuje soukromí IP kamera od společnosti Tesla Smart maximálně respektuje i vaše soukromí. Jednoduše si můžete nastavit to, aby kamera každý den zůstávala například od 17. hodiny do půlnoci vypnutá. Kromě toho si taky snadno nastavíte i zorné pole, kterému se kamera má věnovat a plně si tak zachováte své soukromí. Široká konektivita Přístroj je široce kompatibilní. Aplikace Tesla Smart, odkud si vše rychle a pohodlně nastavíte, je i v češtině a rozumí si se všemi operačními systémy. Je kompatibilní i s hlasovými asistenty a veškeré záznamy ukládá v nejvyšší kvalitě na cloud nebo na paměťovou SD kartu tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.

749 Kč

Vnitřní IP kamera Ezviz H6C Vnitřní IP kamera Ezviz H6C se stane nejen dokonalým zabezpečovacím prvkem, ale i chůvičkou. Pyšní se vysokou spolehlivostí a flexibilitou. Pohotově reaguje na pohyby a vy tak vždy budete mít naprostý přehled o dění ve vaší domácnosti. Vysoká flexibilita Díky kombinaci širokého zorného pole s otáčením vám IP kamera Ezviz H6C přinese panoramatické záběry. Pohotová detekce pohybu poté zbystří i sebemenší pohyb v místnosti, přičemž jej dokáže i nadále automaticky sledovat. Vy si tak budete moct vychutnat živý přenos například toho, jak si váš domácí mazlíček hraje se svou oblíbenou hračkou, i na dálku. Kvalitní záběry S rozlišením 1920×1080 px při 15 snímcích za vteřinu poskytuje IP kamera Ezviz kvalitní záběry. Ukázkově si poradí i se zhoršenými světelnými podmínkami, neboť disponuje infračerveným přísvitem až na vzdálenost 10 metrů. Inovativní funkce Kamera má ve své výbavě zakomponováno i obousměrné audio, čímž umožní a maximálně usnadní případnou oboustrannou komunikaci. Dále potěší i režimem spánku pro ochranu vašeho soukromí. Uživatelsky přívětivá Snadným připojením kamery k internetu prostřednictvím RJ-45 konektoru nebo bezdrátové Wi-Fi dosáhnete ještě větší flexibility. Všechna upozornění obdržíte skrze mobilní aplikaci Ezviz, odkud budete moci vše také jednoduše spravovat a sledovat. Zcela jistě poté potěší i podpora paměťové microSD karty, a to až do velikosti 256 GB pro ukládání důležitých momentů.

849 Kč

Bezpečnostní IP kamera EZVIZ C1C-B Užitečná kamera od firmy Ezviz bude perfektně monitorovat celý prostor a zaručí vám tak maximální bezpečí. Můžete jí jednoduše ovládat skrze užitečnou aplikaci a usnadnit si tak celkovou manipulaci s přístrojem. Ve dne, v noci Na kameru se můžete spolehnout prakticky v jakoukoliv denní dobu. Ať váš pokoj ozáří polední světlo nebo jej pohltí šero zapadající slunce, tenhle užitečný pomocník bude stále monitorovat prostor. Infračervená LED bude kontrolovat prostor až na vzdálenost 12 m a to i v nejtemnější noci, aniž by otravně zářila do prostoru. Všemocná aplikace O všem můžete mít perfektní přehled díky aplikaci EZVIZ app. Ta vám zaručí, že budete moci kontrolovat údaje z vaší kamery, kdykoliv vás napadne. Když dojede k nějaké nečekané změně v místnosti, okamžitě vás o tom informuje. A sirény se rozezní… Aby vám nic neuniklo, můžete si u C1C-B nastavit tři úrovně poplachu. Můžete si zvolit formu sirény, krátkého pípání nebo tichý mód. Prostě podle toto, jaký způsob indikace bude zrovna nejvhodnější. Jednoduše jej uložíte ke spánku Když jste sami doma, nebudete mít zřejmě potřebu prostor monitorovat. V tuto chvíli stačí zařízení manuálně přepnout do spánkového režimu. Od toho momentu přestane veškerá aktivita tohoto zařízení, dokud jej znovu neoživíte. Snadná komunikace Užitečnou funkcí přístroje je i možnost dvousměrné komunikace. Budete tedy moci hovořit s kýmkoliv, kdo se nachází v zorném poli. Můžete tak mít ponětí, co dělají vaše děti nebo mazlíčci. Magnetický stojánek Držák disponuje užitečným magnetem, skrze nějž C1C-B jednoduše připevníte na každý kovový povrch. Potom už jej stačí jen nastavit právě tím směrem, který vám bude vyhovovat nejvíce. Úspornější videa = více místa Disponuje úspornější technologií snímání obrazu H.265. Ta je oproti H.264 efektivnější v tom že zabere méně prostoru a to i při stejné kvalitě videa. Natočíte tedy mnohem více hodin záběru. Data zcela v bezpečí O své soukromí se absolutně nemusíte bát. Data z C1C-B jsou šifrována a přístup k nim budete mít jen a pouze, vy. A pro komfortnější spánek lze kameru vždycky úplně vypnout přes spánkový režim. Vyberte si své úložiště Svá data můžete ukládat na dvě úložiště a to klidně současně. První z nich je slot pro MicroSD kartu a to s kapacitou až 256 GB. Druhou možností je zabezpečené cloudové úložiště. Bude to tedy jen o vašich preferencích.

1 039 Kč

IP kamera Tesla Smart Camera Outdoor Dopřejte si maximálně zabezpečenou zahradu či prostor před domem s inovativní IP kamerou ukrývající se pod názvem Camera Outdoor od společnosti Tesla Smart. Ta se pyšní kvalitním rozlišením 1920×1080 px, inteligentními funkcemi a vy tak budete neustále ve střehu. Kvalitní zpracování IP kamera pomocí inteligentních algoritmů a čidel detekuje nezvyklý zvuk a pohyb, díky čemuž vás ihned upozorní prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Má integrované obousměrné audio a jednoduše tak můžete odradit nevítanou návštěvu či uklidnit svého domácího mazlíčka tím, že na ně skrze kameru promluvíte. Respektuje soukromí IP kamera od společnosti Tesla Smart maximálně respektuje i vaše soukromí. Jednoduše si můžete nastavit to, aby kamera každý den zůstávala například od 17. hodiny do půlnoci vypnutá. Kromě toho si taky snadno nastavíte i zorné pole, kterému se kamera má věnovat a plně si tak zachováte své soukromí. Široká konektivita Přístroj je široce kompatibilní. Aplikace Tesla Smart, odkud si vše rychle a pohodlně nastavíte, je i v češtině a rozumí si se všemi operačními systémy. Podporuje i ovládání hlasovými asistenty a veškeré záznamy ukládá v nejvyšší kvalitě na cloud nebo na paměťovou SD kartu tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Určena do všech podmínek Tato chytrá IP kamera s krytím IP65 lehce odolá přívalovým dešťům i prachu a bude tak za každých podmínek dál snímat své okolí. Navíc kombinace LED světla a doplňkového bílého přísvitu vám zajistí kvalitní zaznamenávání i za zhoršených světelných podmínek.

1 199 Kč

IP kamera EZVIZ DB1C kit Užitečný set kamery a zvonku od firmy Ezviz bude perfektně monitorovat celý prostor a zaručí vám tak maximální bezpečí. Skvělý design vydrží každou nepřízeň počasí a vy tak budete mít přehled o celém prosotru ve dne v noci. Navíc ji můžete jednoduše ovládat skrze báječnou aplikaci a usnadnit si tak celkovou manipulaci s přístrojem. Obraz ve skvělém rozlišení Kamera zajišťuje ostré a jasné obrazy ve kvalitě 1080p. Budete tak krásně vidět, jak vypadá sledovaný prostor. Nic vám neunikne. Zaznamená každý pohyb AI algoritmus přirozeným způsobem detekuje celou oblast, a pokud do jeho zorného pole přijde tvar podobný člověku, zaměří se na něj. V tu chvíli vám dá automaticky vědět, co se děje. Pokud budete chtít monitorovat jakýkoliv pohyb, stačí tuto funkci vypnout, a vy tak bude vědět, když se pohne cokoliv. Uvidíte každého příchozího DB1C Kit snímá okolí tak, abyste viděli celý prostor. Pokud ji tedy využíváte u vchodových dveří, uvidíte příchozího a budete tak mít přehled o celé situaci. Dvousměrná komunikace Další funkce, která se zaručeně neztratí, je vestavěný mikrofon s reproduktorem. Snadno se tedy pobavíte s vašimi návštěvníky, ať již budete kdekoliv. Snadné připojení Jednoduše využijete připojení jak v pásmu 2,4 tak i 5 GHz, takže se DB1C kit uzpůsobí vaší síti. Umožní tak snadné používání přístroje a snadnou konektivitu s každým vaším zařízením. Úspornější videa = více místa Disponuje úspornější technologií snímání obrazu H.265. Ta je oproti H.264 efektivnější v tom že zabere méně prostoru a to i při stejné kvalitě videa. Natočíte tedy mnohem více hodin záběru. Vrtochy počasí ji nezlomí Kamera je navržena tak, aby přežila i nejrůznější příkoří počasí. Díky krytí IP65 si navíc můžete být jisti, že ji nepoškodí sníh ani déšť. Nebudete se tak muset obávat, že počasí přístroj jen tak poškodí. Uslyšíte všechny Součástí DB1C kit je i užitečná zvonek o hlasitosti 72 dB. S přijímačem v okruhu 3 m vám zajistí, že jakmile někdo zazvoní, okamžitě příchozího uslyšíte. Disponuje 20 volitelnými melodiemi a v případě nutnosti jej můžete dokonce i ztišit. Užitečný transformátor Pro správné fungování zvonku v setu najdete i užitečný transformátor, jenž převádí vstupní napětí 230 V na regulované výstupní 8, 12 nebo 24 V. To umožní napájet váš domovní zvonek tak, aby jeho fungování bylo správné a bezpečné. Data zcela v bezpečí O své soukromí se absolutně nemusíte bát. Data z DB1C kit jsou šifrována a přístup k nim budete mít jen a pouze, vy. A pro komfortnější spánek lze kameru vždycky úplně vypnout přes spánkový režim. Vyberte si své úložiště Svá data můžete ukládat na dvě úložiště a to klidně současně. První z nich je slot pro MicroSD kartu a to s kapacitou až 256 GB. Druhou možností je zabezpečené cloudové úložiště. Bude to tedy jen o vašich preferencích. Všechno na vašem mobilu S aplikací EZVIZ budete mít komplexní přehled o vámi monitorovaném prostoru a zároveň budete mít vše ve vašem mobilním telefonu. Budete moci sledovat živé streamy, kontrolovat historii, přibližovat videa nebo dostávat informace o stavu okolí. Vše tak půjde snadno a jednoduše.

3 499 Kč

Video s vysokým rozlišením Zachyťte každý detail v křišťálově čistém obrazu s rozlišením 1080p. Přesně sledujte, co se stalo před kamerou, kdykoli byla zapnutá. Zjistěte, zda jsou vaše děti v bezpečí, zda je o ně dobře postaráno nebo jestli nezlobí. Spěte v noci v bezpečí Spěte v bezpečí i v noci. Nechte svoji kameru hlídat váš dům, zatímco vy spíte. Infračervené noční vidění se spektrem 850 nm podporuje automatický filtr barevných spínačů za zhoršených světelných podmínek s vizuální vzdáleností až 30 stop. Živé zobrazení a obousměrný zvuk Když se vydáte na výlet, můžete se ujistit, zda vaši zvířecí miláčci nezlobí nebo jestli se o ně vaše pečovatelka dobře stará. Obousměrný zvuk vám umožňuje jim říct cokoli potřebujete. Dostanete informaci ihned Vloupání do vašeho domu je to, čemu chceme zabránit. Umístěte kameru směrem ke vchodu do vašeho domu, garáže nebo suterénu a zajistěte bezpečnost své rodiny a majetku. Pokud kamera detekuje doma pohyb, obdržíte upozornění. Může to být oznámení o příchodu balíčku nebo podezřelé vniknutí. Spusťte světelné a zvukové efekty, abyste vyděsili nežádoucí návštěvníky. Detailní pohled Široká škála pokrytí, které zachytí každý okamžik. Sdílejte každý okamžik Rozkošné a zábavné chvíle stojí za sdílení, zejména s blízkými, kteří jsou od vás daleko. Udržujte je v koloběhu každodenního života součástí vašeho života s každou vzácnou vteřinou, kterou sdílíte.

919 Kč

Venkovní IP kamera Ezviz H8C Venkovní IP kamera Ezviz H8Cse stane dokonalým zabezpečovacím prvkem. Poskytne nepřetržitou ochranu vašeho domu a pozemku kolem něj. S ostrým rozlišením 1920×1080 px a 360° panoramatickým pokrytím zachytí veškeré detaily, díky čemuž vám neunikne žádný důležitý okamžik. Kvalitní noční záběry IP kamera Ezviz zajistí špičkové záběry i v noci. Pomocí dvou bodových světel vám kamera nabídne plně barevný záznam okolí, a to až do vzdálenosti 20 metrů. Zvolit si budete moct i druhou variantu, kterou je klasické infračervené noční vidění poskytující ostrý černobílý záznam na vzdálenost 30 metrů. Snadná komunikace Kamera má ve své výbavě zakomponováno i obousměrné audio, čímž umožní a maximálně usnadní oboustrannou komunikaci. Jednoduše tak využijete kameru k rozhovoru s doručovatelem či hosty, i když nejste doma. Inovativní funkce IP kamera H8C dokonale odlišuje lidi od zvířat či jiných objektů. V případě detekce nevítaného lidského hosta se kamera automaticky zaměří na jeho pohyb a spustí i hlasitou sirénu, díky čemuž nic neunikne vaší pozornosti. Kvalitní zpracování Kvalitní konstrukce zajisťuje IP kameře H8C odolnost i vůči těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Dále vás zcela jistě uchvátí jednoduchá instalace a možnost stabilního připojení k Wi-Fi síti. Záznamy můžete nechat nahrávat na paměťovou microSD kartu až o velikosti 512 GB, která není součástí balení.

2 189 Kč
Další zboží značky Emos

Rozbočovací kostka Emos P04119U Užitečný prodlužovací přívod a rozbočovací krychle od Emosu přijde vhod pokaždé, když budete chtít rozšířit dosah a možnosti své stávající zásuvky. Se šesticí vstupů (4 zásuvky a 2 USB porty) si bez sebemenších potíží zapojíte potřebná zařízení. Díky modernímu designu navíc skvěle zapadne do každé místnosti. Bude tak po ruce pokaždé, když budete chtít zapojit svůj přístroj do sítě. Nabíjejte až šest zařízení Rozbočovací zásuvka ve tvaru elegantní kostky najde své užití prakticky kdekoliv, kde potřebujete zapojit vícero zařízení. K dispozici máte 4 klasické zásuvky a 2 nabíjecí USB vstupy, tudíž pro nabíjení svých mobilních zařízení nemusíte stále dokola hledat adaptér. Tvar krychle navíc umožní, že spolu kabely nebudou kolidovat. Můžete tak bez problémů zapojit i prostorově objemnější typy adaptérů. Na zemi i ve výškách S prodlužovacím kabelem o délce 1,9 m se stane elegantní prodlouženou rukou vaší původní zásuvky. A pokud nechcete, aby ležela na zemi, najdete v balení i užitečný držák, skrze nějž ji jednoduše připevníte na vaši stěnu nebo desku stolu. Bude tak přirozeným doplňkem každého pokoje.

499 Kč

Bezdrátový pokojový termostat EMOS P5611OT Pořiďte si bezdrátový pokojový termostat P5611OT od společnosti Emos a získejte tak dokonalou kontrolu nad regulací teploty ve vaší domácnosti či kanceláři. Pyšní se snadnou instalací, kvalitním zpracováním a dopřeje vám tak maximální pohodu po celý rok. Snadné využití Napojit jej můžete na vytápěcí systém nebo chladící jednotku. V zimě se termostat postará o udržování optimální teploty, aby nedocházelo k nákladnému přetápění. A naopak v létě zajistí chlazení bez nepříjemných teplotních šoků. Přehledný displej Zařízení disponuje kvalitním displejem s podsvícením. Přehledně se tak dozvíte všechny potřebné informace a případně si snadno a rychle upravíte veškeré nastavení k vaší spokojenosti. Nastavení teploty Termostat hlídá ideální teplotu za vás a stará se o váš příjemný pocit v místnosti bez teplotních šoků. Požadovanou teplotu si můžete nastavit v rozmezí od 7 °C do 30 °C tak, abyste se cítili co nejlépe. Podpora OpenTherm komunikace Přístroj můžete připojit ke kotli, který podporuje OpenTherm komunikaci. Výhodou je regulace výkonu kotle nejen pomocí teploty v místnosti, ale i teploty vody v samotném oběhu. Ke spínání poté dochází prostřednictvím OT i relé výstupu. Funguje bezdrátově Komunikace mezi spínací a ovládací jednotkou probíhá bezdrátově, kdy je signál přenášen pomocí rádiové frekvence 868 MHz. V otevřeném prostoru je pak maximální dosah signálu až 100 metrů.

1 459 Kč

Vánoční osvětlení Emos D5AM05 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásný vánoční řetěz Velkou výhodou je, že toto osvětlení můžete použít jak pro venkovní, tak vnitřní výzdobu. Délka LED řetězu je 8 m a délka přívodní šňůry 5 m. Se svoji délkou se tak perfektně hodí pro stromy o výšce až 140 cm. Vyberte si program U tohoto světelného řetězu si můžete vybrat z osmi různých módu svícení. Podle nálady nebo vašich preferencí si tak zvolte ten nejoblíbenější. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné.

269 Kč

Vánoční osvětlení Emos D2AW01 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 5 m a tvoří jej 50 LED diod s barvou světla teplá bílá. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení.

249 Kč

Bezdrátová meteorologická stanice s budíkem s funkcí opakovaného buzení. Stanice umí zobrazit údaj o maximální a minimální teplotě, fáze měsíce, datum a čas. Možnost připojit až 3 bezdrátová čidla.

599 Kč

Vánoční osvětlení Emos D2CC04 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 3 m a tvoří jej 50 LED diod s barvou světla studená bílá. Řetěz je specifický v tom, že část diod bliká a část jen svítí, takže zajímavé a netradiční osvětlení tak máte zajištěno. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné.

279 Kč

LED čelovka Pořiďte si praktického pomocníka v podobě nabíjecí LED čelovky P3541 od společnosti Emos. S maximálním světelným tokem 380 lm a čtyřmi režimy svícení vám poskytne příjemné osvětlení při práci, večerním běhu nebo jen při procházce přírodou. Disponuje pohybovým senzorem pro snadné zapínání světla pouhým mávnutím ruky a s krytím IP43 je odolná vůči dešti. Energii jí poskytuje nabíjecí baterie o kapacitě 1200 mAh.

619 Kč

LED žárovka F v klasickém tvaru zajistí dostatek osvětlení a věrné podání barev. Patice E27, světelný tok 806 lm (odpovídá 60W žárovce), barva světla teplá bílá, doba životnosti až 30 000 hodin, příkon 9W.

229 Kč