IT Polášek

Kalendář 2023 Naruto, nástěnný – CP23085

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kalendář 2023 Naruto, nástěnný - CP23085 od této skvělé značky GE Editores snadno můžete získat bezpečně online extra se slevou! Levně za cenu 179 Kč.
EAN: 8435497274559
Kalendář 2023 Naruto
Ověřit dostupnost
Značka: GE Editores
179 198 Kč Sleva -9%
Popis

Nástěnný dvanáctiměsíční kalendář na rok 2023, s motivem Naruto. Čtvercový square formát (30 x 30 cm). Celkem 12 obrázků. Rozložený formát na zdi zavěšeného kalendáře – 30 x 60 cm. Jazyky angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština a portugalština.

Další zboží z kategorie Herní předměty
Hrnek The Witcher - Geralt

I Zaklínači potřebují z něčeho pít. Tento hrnek se hodí jak na kávu, tak i na utopencovu krev nebo Skelligské ležáky a najdete na něm tři hlavní postavy ze hry Zaklínač 3 – Geralta, Ciri a Yennefer.

249 Kč
LEGO® City 60390 Traktor v

Se stavebnicí Traktor v parku (60390) od LEGO® City mohou děti vyrazit sázet stromy. Nechybí model traktoru s přívěsem, strom, sazenice a zahradnické nástroje, ale ani minifigurka zahradnice a figurky berušky a veverky.

209 Kč

Oficiální sklenice-korbel z katalogu dárkových, sběratelských a merchandise produktů s logem a grafikou britského histrorického krimi seriálu Peaky Blinders. Skleněný korbel s kovovým logem britského historického krimi seriálu Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu/ The Garrison Tavern).

209 Kč

Plakát se hodí na každou zeď. Tištěno na kvalitní papír, snadno sbalitelné do tubusu. Ideální jako dárek pro všechny fanoušky i milovníky nástěnného umění.

179 Kč
Další zboží značky GE Editores
Assassin's Creed: Icons

Ikonická podložka pod myš s rozměry 80 x 35 cm a motivem Assassins Creed: Icons. Hmotnost 380 gramů. Tloušťka 4 mm, povrch z voděodolné potahové látky, protiskluzová úprava ze spodní strany, snadné srolování za účelem přenášení podložky.

549 Kč
The Batman - Batman Armor

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s licencí superhrdiny Batman od komiksového vydavatelství DC Comics. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu superhrdiny Batman.

549 Kč
Captain America

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s licencí superhrdiny Captain America od komiksového vydavatelství Marvel. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu štítu postavy Captain America.

549 Kč
Dragon Ball - Attack

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s licencí japonské mangy Dragon Ball. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu mangy Dragon Ball.

549 Kč