IT Polášek

Kamera do auta MIO MiVue 803 2.5K WIFI GPS

Hodně povedený kus Kamera do auta MIO MiVue 803 2.5K WIFI GPS od skvělého a známého výrobce Mio pohodlně dostanete aktuálně na našich stránkách v bezva akci! Produkt koupíte teď u nás za 2 549 Kč.
EAN: 4713264287303
Kamera do auta MIO MiVue 803
Ověřit dostupnost
Značka: Mio
2 549

Kamera do auta Mio MiVue 803 Zachyťte každý detail vašich cest autem s pomocí autokamery Mio MiVue 803 v neuvěřitelném rozlišení až 2,5K 1440p ve dne i v noci díky vysoce kvalitnímu 5M senzoru. Vedle špičkové kvality obrazu nabízí kamera do auta i řadu funkcí, které vám vypomohou v každodenních situacích na silnicích, ať už se jedná o vestavěnou Wi-Fi pro snadné sdílení záznamů, GPS upozornění na rychlostní radary a úseková měření rychlosti nebo G-senzor, jenž v případě nehody uloží záznam proti přepsání. Mimořádná kvalita záznamu Díky vysoce kvalitnímu 5M senzoru pořizuje kamera záznamy se špičkovými detaily, kontrastem a bohatými barvami v neuvěřitelném rozlišení až 2,5K 1440p. Díky tomu zachytí všechny detaily včetně SPZ ostatních vozidel a dopravních značek a díky širokoúhlému záběru 140° jí neunikne ani dění na krajnici vozovky. Čisté záběry i ve vysokých rychlostech Autokamera Mio MiVue 803 pořizuje vysoce kvalitní záběry i při jízdě ve vysokých rychlostech. Při nahrávání ve vysokém rozlišení 1080p kamera pořizuje dokonale plynulé záběry v 60 snímcích za sekundu, což ve srovnání s 30 snímky znamená až dvakrát detailnější video. Snadné sdílení pomocí Wi-Fi Přesunutí záznamů z kamery do chytrého telefonu nikdy nebylo jednodušší. Kamera MiVue 803 nabízí vestavěnou Wi-Fi pro okamžité sdílení záznamů do chytrého telefonu nebo stolního počítače prostřednictvím aplikace MiVue. Upozornění na měření rychlosti Schovejte si peníze na něco lepší, než je placení pokut za překročení rychlosti. Zařízení obsahuje upozornění na úsekové měření rychlosti s výpočtem zbývající vzdálenosti a času ke kameře, přičemž zobrazuje informaci o omezení rychlosti a vaši průměrnou rychlost. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Švýcarsku a Turecku. Důležité záznamy v bezpečí Veškeré důležité záběry nebezpečných incidentů na silnicích kamera bezpečně uloží pro možnost pozdějšího využití. Ve chvíli, kdy pomocí 3osého G-senzoru zaznamená prudkou změnu pohybu nebo náraz, uzamkne pořízený záznam proti přepsání.

Další zboží z kategorie Kamery do auta

Autokamera Mio MiVue 733 WiFi Cesty automobilem jsou často nebezpečné. Kvůli husté dopravě a rychle jedoucím vozidlům nestoupá jen množství nehod, ale také pojistných podvodů z úmyslných srážek. Díky autokameře Mio MiVue 733 WiFi s řadou bezpečnostních prvků, která zaznamenává každý kilometr ujeté cesty ve vysokém rozlišení Full HD se záznamovým úhlem 130°, ale nemusíte mít na silnicích strach. Asistenční systémy MiVue 733 WiFi není jen obyčejnou kamerou do auta, ale také pomocníkem, který vám vypomůže během jízdy svými předinstalovanými asistenčními systémy pro řidiče (ADAS). Ty zahrnují například varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS), varování před čelním střetem (FCWS) a před mikrospánkem řidiče (FA), takže můžete být během vašich cest mnohem klidnější. Nechybí ani upozornění na rychlostní radary s bezplatnou, pravidelnou aktualizací po dobu životnosti zařízení (vyžaduje aktualizaci firwmaru na verzi VC34). Záznam ve vysokém rozlišení Autokamera zaznamenává každý detail na vozovce ve vysokém rozlišení Full HD 1080p při 30 snímcích za sekundu s úhlem záběru 130°, takže ze záznamu bude vždy jasno, co se dělo před vámi i kolem vás. Skleněná optika f2.0 zajistí detailní snímky i za zhoršených světelných podmínek a ve tmě. V případě náhlé změny směru nebo nehody zaznamená integrovaný G sensor pohyby vozidla a nahraná data zajistí proti přepsání. Bezdrátové připojení a GPS Všechny vaše soubory můžete snadno a rychle přenášet pomocí bezdrátového připojení Wi-Fi do chytrého telefonu díky aplikaci MiVue Pro. Pro každý případ tak budete mít ve vašem telefonu bezpečně uloženou záložní kopii záznamu. Každý záznam navíc obsahuje údaje o souřadnicích GPS a vaší rychlosti, což je zvláště důležitý údaj. Na rozdíl od mnoha jiných kamer do auta je navíc GPS modul zabudován přímo v zařízení. Sdílení, analyzování a archivace Počítačový program s názvem MiVue Manager je určen pro správu, analýzu a archivaci vašich záznamů. Díky G senzoru v kameře umí MiVue Manager analyzovat události před nehodou a může tak pomoci určit směr jízdy viníků kolizí. Integrovaná GPS umožňuje zobrazit grafické znázornění projetých tras na Google mapách a program nabízí i sdílení pořízených videí na YouTube nebo Facebooku. MiVue Manager je kompatibilní se systémy Windows a Mac. Obsah balení: Kamera MiVue 733 Dlouhý napájecí kabel do auta Otočný držák na sklo

2 099 Kč

Alternativní toner pro tiskárny HP Color LaserJet Enterprise M554, HP Color LaserJet Enterprise M555, HP Color LaserJet Enterprise MFP M578. Výtěžnost až 5500 stran.

3 299 Kč

Navitel R1050 Kvalitní záznamy a GPS Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest s multifunkční autokamerou Navitel R1050. Díky vysoce kvalitnímu Full HD rozlišení při rychlosti 30 snímků za sekundu zaznamenáte na svých cestách každý detail, poslouží jako digitální tachometr a s vestavěnou GPS získáte aktualizované informace o rychlostních kamerách. Špičková kvalita záznamů Na záběrech ze svých cest nyní rozpoznáte každý detail. Špičkový senzor SONY IMX323 a 4vsrtvá skleněná čočka umožňují zaznamenávat vysoce kvalitní záběry ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 px) s rychlostí 30 fps s panoramatickým úhlem záběru 165°, takže zaznamená nejen to, co se děje před vámi, ale i na vedlejších pruzích nebo krajnici. Bezpečí na cestách Navitel R1050 kombinuje vedle autokamery i funkce digitálního měřiče rychlosti a GPS. Zásluhou vestavěné GPS navíc získáte aktualizované informace o rychlostních kamerách a rizikových úsecích. Kamera vás navíc bude vizuálními a zvukovými upozorněními varovat na blížící se kamery. Praktická mobilní aplikace Snadné a pohodlné ovládání kamery, formátování SD karty nebo prohlížení pořízených fotografií a videí přináší mobilní aplikace Navitel DVR Center. Zároveň umožní jednoduše ukládat soubory do svého telefonu a sdílet je na sociálních sítích. Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska nebo Ukrajiny.

2 069 Kč

Autokamera Navitel R66 2K Autokamera Navitel R66 2K je ztělesněním moderního stylu a kompaktnosti. Tato malá kamera s rozměry pouhých 75 mm x 46,5 mm x 34,5 mm a charakteristickým „trubkovým“ tvarem, si nejenže najde místo v každém vozidle, ale zároveň zůstává diskrétní a téměř neviditelná. Její hlavní výhodou je pak nahrávání záznamů vašich cest ve špičkovém 2K rozlišení. Objektiv s plným otáčením o 360° Kamera do auta R66 2K má objektiv, který můžete otáčet o 360 stupňů, což znamená, že je schopna nahrávat nejen záznamy vašich cest, ale dle vašich potřeb může zachytit i vnitřní prostor vozidla. Vysoké 2K rozlišení Zachyťte každý detail vašich cest. Autokamera R66 2K pořizuje záznamy v úchvatném rozlišení 2560 × 1440 px, což znamená, že nabízí ohromující kvalitu obrazu jak ve dne, tak v noci. Mobilní aplikace S vestavěným Wi-Fi modulem a aplikací Navitel DVR Center* máte kontrolu nad kamerou doslova na dosah ruky. Ze svého smartphonu nebo tabletu můžete aktualizovat software, sledovat živé videozáznamy z kamery, upravit nastavení zařízení, ukládat soubory přímo na své mobilní zařízení a dokonce je snadno sdílet na sociálních sítích nebo zaslat e-mailem. *Pro připojení k vaší kameře použijte heslo 12345678 nebo 1234567890. Nahrávání v režimu smyčky Režim nahrávání ve smyčce zaznamenává video v klipech s délkou 1/2/3/5/10 minut a automaticky přepisuje nejstarší nepoužité soubory na micro SD kartě, když je plná. Spolehlivý G-senzor Díky vestavěnému G-senzoru kamera rychle zareaguje na nouzové situace a automaticky uzamkne záznam, což zabraňuje jeho přepsání. Tím je zajištěno, že důležité záznamy zůstanou v bezpečí. Navitel DVR Player Pro prohlížení a úpravu souborů z kamery na počítačích s operačním systémem Windows můžete využít program Navitel DVR Player. Mapy zdarma Tato autokamera je vybavena jednoročním licenčním klíčem* pro aplikaci Navitel Navigator, která poskytuje podrobné mapy více než 45 zemí po celém světě. * Klíč je určen k aktivaci na zařízeních s operačním systémem Android.

1 789 Kč

Autokamera Niceboy Pilot Q7 2K Nahrávejte všechny svoje cesty autem ve výjimečné kvalitě obrazu nativního 2K rozlišení s inovativní autokamerou Niceboy Pilot Q7 2K. Kvalitní kamera do auta, která disponuje technologií WDR pro vysoce kvalitní nahrávání i za horších světelných podmínek, se stane skvělým společníkem každého řidiče nejen díky vysoké kvalitě záznamů až v interpolovaném 4K rozlišení, ale i důležitými funkcemi v podobě G-senzoru, nahrávání do smyčky nebo jednoduchého ovládání na 3“ IPS displeji. Špičková kvalita záznamů Při nahrávání záznamů vašich cest může být každý detail nesmírně důležitý. Neponechávejte nic náhodě a zachycujte všechny svoje cesty ve výjimečné kvalitě nativního 2K rozlišení. Pomocí vestavěného 4Mpx CMOS senzoru navíc kamera umožňuje nahrávat také ve Full HD nebo si zvolit interpolované 4K rozlišení, přičemž obě tyto volby zachytí až 30 snímků za sekundu. A aby byly záběry z vašich cest kompletní, dokáže kamera kromě obrazu zachytit i zvukový záznam dění na silnici. Kvalitní záznam i za horších světelných podmínek I když by to bylo hezké, nebude na každé vaší cestě nepřetržitě svítit jen sluníčko. Pro autokameru Pilot Q7 to však není žádný problém, ta totiž pomocí technologie WDR zachytí videozáznamy plné detailů i v dešti, na přímém slunečním světle nebo za soumraku. Velkou zásluhu na tom má celoskleněný objektiv se světelností f/2.8, který propustí více světla, což je obzvláště důležité v horších světelných podmínkách. Široký úhel záběru 150° navíc umožňuje zachytit vše, co se děje na silnici před vámi. Moderní funkce pro bezpečí vašich dat Autokamera Pilot Q7 je vybavena hned několika důležitými funkcemi, které mají na starosti maximální bezpečí vašich dat. Kromě inteligentního G-senzoru, jenž v případě zaznamenání otřesu nebo nárazu uzamkne pořízený záznam proti přepsání, nabízí také funkci nahrávání do smyčky, kdy kamera automaticky přepisuje nejstarší záznamy těmi nejnovějšími nebo moderním superkondezátorem, který na rozdíl od běžných baterií lépe odolá extrémním teplotním výkyvům za čelním sklem vozu. Snadné ovládání na 3“ IPS displeji Jednoduché a pohodlné ovládání funkcí kamery umocňuje velký a skvěle přehledný 3“ IPS displej. Díky širokým pozorovacím úhlům nabízí dobře čitelný obraz i při pohledu z různých úhlů a zásluhou vysokého kontrastu a věrných barev nabízí dokonale realistické zobrazení. IPS displej je navíc odolnější vůči zkreslení barev nebo ztrátě kontrastu, což se bude hodit nejen za horších světelných podmínek.

1 899 Kč

Autokamera s GPS a tachometrem Navitel R600 GPS Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest ve dne, v noci s autokamerou Navitel R600 GPS. Díky vysoce kvalitnímu Full HD rozlišení při rychlosti 30 snímků za sekundu zaznamenáte na svých cestách každý detail, noční vidění zásluhou senzoru SONY 307 zajišťuje skvělý obraz i při slabém osvětlení a vestavěná GPS anténa a digitální tachometr vám pomohou zvýšit bezpečnost na cestách. Špičková kvalita záznamů i v noci Na záběrech ze svých cest nyní rozpoznáte každý detail. Špičkový senzor SONY 307 a skleněná optika umožňují zaznamenávat vysoce kvalitní záběry ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 px) s rychlostí 30 fps s panoramatickým úhlem záběru 170°, takže zaznamená nejen to, co se děje před vámi, ale i na vedlejších pruzích nebo krajnici. Noční vidění pomůže především v noci nebo při slabém osvětlení. Funkce pro bezpečnější cesty Zajistěte si bezpečnější cesty díky několika šikovným funkcím. Autokamera vám nejenže umožní nahrát vaše cesty, ale navíc obsahuje digitální tachometr, vestavěnou GPS anténu a aktualizovanou databázi rychlostních radarů, rizikových míst a servisních služeb. Upozornění na rychlostní radary S autokamerou Navitel budou vaše cesty pohodlnější a bezpečnější. S odstupem 450 metrů vás upozorní na blížící se rychlostní radar nebo kameru a díky vestavěnému tachometru navíc jednoduše zjistíte, jak rychle jedete. Ochrana důležitých důkazů Kamera do auta Navitel sice disponuje funkcí nahrávání do smyčky, kdy po zaplnění paměťové karty automaticky přepisuje nejstarší záznamy, ale navíc obsahuje zabudovaný nárazový G-senzor, jenž při detekci nárazu nebo prudké změny pohybu uzamkne pořízené záznamy proti přepsání. Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami více než 45 zemí po celém světě. * Klíč je určený k aktivaci pro zařízení se systémem Android.

2 299 Kč

Kamera do auta Navitel MR155 NV Pořizujte špičkové záznamy vašich cest automobilem pomocí autokamery ukryté v inteligentním zpětném zrcátku s názvem Navitel MR155 NV. Kamera ve zpětném zrcátku zachytí vše důležité na cestách ve vysokém Full HD rozlišení při 30 snímcích za sekundu se širokým úhlem záběru 140°, umožní prohlížet si pořízené záběry na 4,4“ TFT displeji a nabídne spoustu užitečných funkcí v podobě nahrávání do smyčky, parkovacího režimu nebo uložení záběrů z nehody pomocí G-senzoru. Ultratenké a lehké provedení Inteligentní zpětné zrcátko s vestavěnou kamerou zaujme stylovým a ultratenkým provedením z kovu s tloušťkou pouhých 7,6 mm. Navzdory tomu si zachovává překvapivě nízkou hmotnost 221 gramů. Špičková kvalita nočních záběrů Na rozdíl od mnoha jiných autokamer pořizuje Navitel MR155 dokonale čisté a detailní záběry vašich cest nejen za slunečného počasí, ale i v noci nebo za horších světelných podmínek. Hlavní zásluhu na tom má senzor C2399 s nočním viděním a skleněnou optikou, která zajišťuje jasný obraz i za tmy. Váš očitý svědek na cestách V dnešním hustém provozu se vám na silnicích může přihodit cokoli. Není proto od věci mít vždy po ruce chytrého společníka, který vám pomůže díky vestavěnému G-senzoru zachytit a ochránit proti přepsání všechny důležité záběry z případné nehody, prudké změny pohybu nebo brzdění. Ty můžete následně využít jako důležitý důkaz při hledání viníka. Program pro správu pořízených záznamů Jednoduchou správu pořízených záznamů zajišťuje praktický software Navitel DVR Player. Ten vám umožní nejen přehrávat a upravovat záběry na vašem PC s operačním systémem Windows, ale nabídne i spoustu zajímavých funkcí v podobě zrychlení přehrávání nebo vytváření smyčky videoklipů. Jako dárek voucher na instalaci map Pokud si pořídíte inteligentní zpětné zrcátko s autokamerou Navitel MR155 NV, dostanete jako dárek voucher na aplikaci Navitel Navigator s ročním předplatným na licenci map Evropy, Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny.

1 889 Kč

Autokamera Navitel R980 4K Zachyťte všechny vaše cesty po světě i s těmi nejmenšími detaily. Moderní a stylová kamera do auta Navitel R980 4K pořizuje záznamy vašich cest autem ve vynikající kvalitě 4K Ultra HD rozlišení (3840 x 2160 px) s 30 snímky za sekundu, díky čemuž zachytí veškeré detaily včetně SPZ vozů nebo dopravních značek. Špičková kvalita záznamu Zásluhou využití kvalitního snímače SONY IMX 415 a 7vrstvé skleněné čočky s vestavěným IR filtrem, si autokamera Navitel skvěle poradí i s nahráváním za slabého světla nebo v ostrém protisvětle. Se 140° zorným polem zahrnuje ve svém záběru jak dopravní prostor, tak i okraj silnice, díky čemuž zachytí všechny důležité detaily. Velký dotykový displej S 3” dotykovým IPS displejem s vysokým rozlišením budete mít všechny potřebné informace přehledně zobrazeny. Režim detekce a upozornění vám na displeji ukáže veškeré důležité informace pro bezpečnou jízdu. A co víc, nastavení kamery, stejně jako prohlížení fotografií a videí, lze provádět přímo na dotykovém displeji v uživatelsky přívětivém menu. Upozornění na radary Díky vestavěné GPS anténě a funkci GPS-informer budete vždy vědět, co se děje kolem vás. Tato funkce vás upozorní na rychlostní radary a další potenciálně nebezpečná místa, zobrazí vaši aktuální rychlost a vzdálenost k radaru a dalším dopravním omezením. Díky tomu se můžete lépe připravit a vyhnout se pokutám. Dlouhá životnost Delší životnost a větší odolnost proti poškození dodává autokameře moderní superkondenzátor. Ten si na rozdíl od běžné lithiové baterie lépe poradí s extrémními teplotními výkyvy za čelním sklem a zabraňuje přehřátí nebo dokonce výbuchu kamery. Ovládání přes Wi-Fi Díky vestavěnému modulu Wi-Fi můžete NAVITEL R980 4K ovládat z vašeho zařízení na dálku. Prohlížení videí a obrázků bude snadné díky aplikaci Navitel DVR Center, která umožňuje rychlou synchronizaci s vaší kamerou a dálkové ovládání nastavení. * Tato aplikace je k dispozici pro iOS i Android. G-senzor a parkovací režim Kamera do auta NAVITEL R980 4K je vybavena vestavěným G-senzorem, který chrání záznamy před přepsáním v případě nouzových situací. Po detekci náhlého manévru nebo nárazu systém uloží videozáznam do zabezpečené složky na paměťové kartě. Zařízení také nabízí parkovací režim*, který umožňuje zachytit důležité události kolem zaparkovaného vozidla, i když není aktivní. * Tento režim vyžaduje trvalé napájení prostřednictvím NAVITEL SMART BOX MAX. Rychlá instalace s magnetickým držákem Pomocí magnetického držáku můžete kameru snadno připojit a odpojit bez zdlouhavé manipulace s kabely. Jakmile je připojena k elektrické síti, kamera se automaticky spustí a začne nahrávat. Navitel DVR Player Kamera s vestavěným modulem GPS umožňuje ukládat trasu spolu s videem. Stačí stáhnout a nainstalovat program Navitel DVR Player do počítače a budete moci nejen prohlížet a upravovat videozáznamy, ale také sledovat trasu pohybu na mapě. Mapy zdarma Tato autokamera je vybavena jednoročním licenčním klíčem* pro aplikaci Navitel Navigator, která poskytuje podrobné mapy více než 45 zemí po celém světě. * Klíč je určený k aktivaci pouze pro zařízení se systémem Android.

3 999 Kč
Další zboží značky Mio

Kamera do auta, duální, zadní kamera MiVue T20, displej o úhlopříčce 2″, rozlišení obou kamer Full HD 1920 x 1080 px, obě kamery mají 2M senzor, formát nahrávání .mov (H.264), úhel záznamu přední kamery 135°, zadní kamery 130°, nahrává zvuk, tříosý G-senzor, kapacita baterie 250 mAh. Rozměry přední kamery 59,7 x 59,3 x 32,5 mm, zadní kamery 31,6 x 38,2 x 63,9 mm. Hmotnost přední kamery 56,4 g, zadní kamery 31 g.

2 689 Kč

Autokamera Mio MiVue 733 WiFi Cesty automobilem jsou často nebezpečné. Kvůli husté dopravě a rychle jedoucím vozidlům nestoupá jen množství nehod, ale také pojistných podvodů z úmyslných srážek. Díky autokameře Mio MiVue 733 WiFi s řadou bezpečnostních prvků, která zaznamenává každý kilometr ujeté cesty ve vysokém rozlišení Full HD se záznamovým úhlem 130°, ale nemusíte mít na silnicích strach. Asistenční systémy MiVue 733 WiFi není jen obyčejnou kamerou do auta, ale také pomocníkem, který vám vypomůže během jízdy svými předinstalovanými asistenčními systémy pro řidiče (ADAS). Ty zahrnují například varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS), varování před čelním střetem (FCWS) a před mikrospánkem řidiče (FA), takže můžete být během vašich cest mnohem klidnější. Nechybí ani upozornění na rychlostní radary s bezplatnou, pravidelnou aktualizací po dobu životnosti zařízení (vyžaduje aktualizaci firwmaru na verzi VC34). Záznam ve vysokém rozlišení Autokamera zaznamenává každý detail na vozovce ve vysokém rozlišení Full HD 1080p při 30 snímcích za sekundu s úhlem záběru 130°, takže ze záznamu bude vždy jasno, co se dělo před vámi i kolem vás. Skleněná optika f2.0 zajistí detailní snímky i za zhoršených světelných podmínek a ve tmě. V případě náhlé změny směru nebo nehody zaznamená integrovaný G sensor pohyby vozidla a nahraná data zajistí proti přepsání. Bezdrátové připojení a GPS Všechny vaše soubory můžete snadno a rychle přenášet pomocí bezdrátového připojení Wi-Fi do chytrého telefonu díky aplikaci MiVue Pro. Pro každý případ tak budete mít ve vašem telefonu bezpečně uloženou záložní kopii záznamu. Každý záznam navíc obsahuje údaje o souřadnicích GPS a vaší rychlosti, což je zvláště důležitý údaj. Na rozdíl od mnoha jiných kamer do auta je navíc GPS modul zabudován přímo v zařízení. Sdílení, analyzování a archivace Počítačový program s názvem MiVue Manager je určen pro správu, analýzu a archivaci vašich záznamů. Díky G senzoru v kameře umí MiVue Manager analyzovat události před nehodou a může tak pomoci určit směr jízdy viníků kolizí. Integrovaná GPS umožňuje zobrazit grafické znázornění projetých tras na Google mapách a program nabízí i sdílení pořízených videí na YouTube nebo Facebooku. MiVue Manager je kompatibilní se systémy Windows a Mac. Obsah balení: Kamera MiVue 733 Dlouhý napájecí kabel do auta Otočný držák na sklo

2 099 Kč

Kamera do auta s jedinečným obrazem a provedením. Mio Sensor Ultra. Full HD 1080P snímků/s. Upozornění na měření. Wi-Fi. Režim parkování s pasivním nabíjením. GPS upozornění na radary. GPS polohování.

4 387 Kč

Autokamera Mio MiVue 955W Dual Hledáte kvalitní autokameru, která se stane strážcem vašeho vozu na všech cestách i po zaparkování? Duální kamera do auta Mio MiVue 955W Dual splní všechna vaše očekávání nejen špičkovou kvalitou nahrávání ve 4K Ultra HD rozlišení přední kamerou a 2.5K zadní kamerou se senzorem STARVIS, ale díky 1/1.8“ senzoru a technologii HDR i dokonale ostrým obrazem za zhoršené viditelnosti nebo několika praktickými funkcemi včetně upozornění na úseková měření a radary či pohodlným stahováním videí prostřednictvím vysokorychlostní Wi-Fi. Synchronizované nahrávání s dokonale čistým obrazem Zachyťte všechny vaše cesty i s těmi nejmenšími detaily. Díky nahrávání v extrémní kvalitě nativního 4K Ultra HD rozlišení (2160p), zachytí přední kamera Mivue 955WD až čtyřikrát více, než kamery s běžným Full HD rozlišením. Ve spojení se zadní kamerou, disponující 2.5K rozlišením, se tak může stát důležitým očitým svědkem každé nebezpečné situace v dnešním hektickém provozu na silnicích. Špičková kvalita obrazu za všech podmínek Nenechte se připravit o žádný důležitý detail záznamu vaší cesty ani za zhoršené viditelnosti. Na rozdíl od levnějších autokamer s menšími obrazovými senzory, které mají problémy za horších světelných podmínek, nabízí autokamera Mivue 955WD velký 1/1.8“ senzor, jenž poskytuje dokonale čistý obraz s pestrými barvami za všech světelných podmínek. Ostré záznamy i v noci Pořizujte dokonale čisté a jasné záznamy i při cestách v noci. Technologie HDR umožňuje automaticky zaznamenávat obraz více snímků s různými hodnotami expozice a zkombinovat je do jediného, jasnější a ostřejšího obrazu s minimem šumu. Pro dosažení lepší kvality videí slouží režim 2.5K 1440p/Auto HDR, který automaticky přepíná snímač mezi dnem a nocí. Upozornění na úseková měření a radary Na vašich cestách nečíhají jen možná nebezpečí způsobená neukázněnou jízdou některých řidičů, ale i úseková měření rychlosti, která v případě překročení rychlosti mohou způsobit potíže pro vaši peněženku. Díky tomu, že vás kamera upozorní na radary a úseková měření rychlosti, včetně zobrazení zbývajícího času a vzdálenosti ke kameře, budete vědět, kdy je správný čas dát nohu z plynu. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Švýcarsku a Turecku. Vysokorychlostní přenos videí S přenosem pořízených videí vám výrazně pomůže integrovaná vysokorychlostní Wi-Fi, se kterou bude přenášení videí mnohem rychlejší. Stačí naskenovat QR kód zobrazený na kameře Mivue 955WD a přes aplikaci MiVue Pro ve vašem mobilním telefonu se připojit k Wi-Fi. Zadní kamera s varováním před zpětnou kolizí Abyste měli během vašich cest pod dohledem nejen vše, co se děje na cestě před vámi, ale i za vaším vozem, je součástí balení také zadní kamera MiVue E60. Ta díky svému vysoce kvalitnímu snímači STARVIS od Sony s vylepšeným nočním viděním a HDR poskytuje naprosto čisté záznamy ve vysokém 2.5K rozlišení (1440p) při 30 snímcích za sekundu. Díky funkci varování před zpětnou kolizí navíc budete upozorněni, pokud budou vozy za vámi příliš blízko.

6 989 Kč

Kamera do auta Mio MiVue R850T Funkčnost a elegance spojuje prémiovou E-mirror autokameru Mio Mivue R850T, zabudovanou do zpětného zrcátka s velkým 11,88“ antireflexním dotykovým displejem. Pořizujte záběry všech vašich cest v mimořádné kvalitě 2,5K 1440p rozlišení přední a 1080p HDR rozlišení zadní kamerou, sdílejte pořízené záznamy pomocí vysokorychlostní Wi-Fi 5 a dostávejte upozornění na úseková měření rychlosti. Styl a funkčnost Díky svému praktickému provedení, zabudovanému do zpětného zrcátka, nejenže vypadá autokamera Mivue R850T velice elegantně, ale navíc i dokonale zapadne do každého vozu. Kamera vám umožní mít pod dohledem situaci za vozem, i pokud je zadní sedadlo plně obsazeno cestujícími nebo velkými věcmi, zatímco velký 11,88“ dotykový IPS displej s ochranou proti odleskům nabízí prvotřídní zobrazení i jednoduché ovládání. Antireflexní zpětné zrcátko Pronikavé zrcátko je vybaveno technologií HDR, která se postará o eliminaci odlesků a odrazů při silném světle pomocí režimu zrcadlení a automatického jasu, díky čemuž zajišťuje ničím nerušené a naprosto bezpečné řízení vozu. Mimořádná kvalita záznamu Veškeré detaily vašich cest zachytíte v mimořádné kvalitě 2,5K 1440p rozlišení pomocí přední kamery. Ta je vybavena širokoúhlým objektivem, který zaznamená i dění na krajnici vozovky. Zadní kamera Mivue T60 s instalací na zadní sklo automobilu se pak postará o monitorování situace za vozem. Vysokorychlostní přenos dat Kamera Mivue R850T je vybavena moderní vysokorychlostní Wi-Fi 5, která zajišťuje vyšší rychlost přenosu dat a menší rušení signálu. Díky tomu budete moci v reálném čase zálohovat pořízené záběry a jednoduše aktualizovat kameru prostřednictvím OTA. Upozornění na úseková měření rychlosti Aby se nestalo, že vás na vaší cestě překvapí nečekané měření rychlosti, nabízí autokamera upozornění na úseková měření rychlosti. Kamera vypočítá zbývající čas a vzdálenost k rychlostní kameře a poskytne informaci o omezení rychlosti a průměrnou rychlost intervalu. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Švýcarsku a Turecku.

8 219 Kč

Zadní kamera s kvalitním senzorem Zadní kamera do auta Mio MiVue A50 vám kryje záda. Těšit se můžete na dokonalý záznam ve Full HD rozlišení, objektiv F1.8 a vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS, který zajistí perfektní záznam za každého počasí. Snadná instalace Kameru MiVue A50 jednoduše nainstalujete na zadní sklo vašeho automobilu a propojíte s vaší přední kamerou Mio MiVue. O nic víc se pak již starat nemusíte. Dokonalý záznam ve Full HD Kamera MiVue zachytí ve Full HD rozlišení vše, co se děje za vámi. Vy tak máte důkaz v podobě záznamu v případě nehody ihned k dispozici. Objektiv F1.8 Jasnější a čistší videa i při zhoršených podmínkách. To vše díky kvalitnímu objektivu. Pro malé i velké auto Díky osmimetrovému propojovacímu kabelu je kamera A50 vhodná také pro delší typy vozidel, jako například kombi, SUV nebo minivan.

2 059 Kč
-2%

Kamera do auta. 4K rozlišení. Integrovaná vysokorychlostní Wi-Fi. Režim 2.5 1440P/30 snímků za sekundu HDR a Auto HDR. Velikost displeje 2.7″ IPS. 1/1.8” velký senzor. Světelnost F2.0.

5 129 Kč

Zadní kamera do auta pro nahrávání aktuálního dění na vozovce za vámi. Záznam ve Full HD rozlišení 1080p 30 snímků/s, zorný úhel 145°, hodnota expozice v 7 stupních, video formát .MP4 (H.264), skvělé snímky v šeru i ve tmě, pro MiVue 786D/798D. Rozměry 60.5 x 22.2 x 29.6 mm, hmotnost 25 g.

1 999 Kč