IT Polášek

Kamera do auta MIO MiVue J30 2.5K WIFI

Diskontní kus Kamera do auta MIO MiVue J30 2.5K WIFI od populárního výrobce Mio máte možnost pořídit online za parádní cenu. Levně za cenu 1 699 Kč.
EAN: 4713264287129
Kamera do auta MIO MiVue
Ověřit dostupnost
Značka: Mio
1 699

Kamera do auta Mio MiVue J30 Zachyťte každý detail vašich cest autem s pomocí autokamery Mio MiVue J30 v neuvěřitelném rozlišení až 2,5K 1440p ve dne i v noci díky vysoce kvalitnímu 4M senzoru. Vedle špičkové kvality obrazu a nenápadného provedení nabízí kamera do auta i řadu funkcí, které vám vypomohou v každodenních situacích na silnicích, ať už se jedná o vestavěnou Wi-Fi pro snadné sdílení záznamů, automatické zapnutí nebo G-senzor, jenž v případě nehody uloží záznam proti přepsání. Mimořádná kvalita záznamu Díky vysoce kvalitnímu 4M senzoru pořizuje kamera záznamy se špičkovými detaily, kontrastem a bohatými barvami v neuvěřitelném rozlišení až 2,5K 1440p. Díky tomu zachytí všechny detaily včetně SPZ ostatních vozidel a dopravních značek a díky širokoúhlému záběru 140° jí neunikne ani dění na krajnici vozovky. Nenápadné provedení Kamera Mivue J30 je vyrobena tak, aby vás nikterak neomezovala ve výhledu z vozidla. Díky malému provedení ji jednoduše schováte za zpětné zrcátko a budete tak mít volný výhled z vozidla. Snadné sdílení pomocí Wi-Fi Přesunutí záznamů z kamery do chytrého telefonu nikdy nebylo jednodušší. Kamera MiVue J30 nabízí vestavěnou Wi-Fi pro okamžité sdílení záznamů do chytrého telefonu nebo stolního počítače prostřednictvím aplikace MiVue Pro. Extrémně odolný superkapacitor Na místo běžné baterie je autokamera Mivue J30 vybavena moderním superkapacitorem, který nabízí mnohem vyšší odolnost vůči prudkým změnám teplot za čelním sklem vozu.

Další zboží z kategorie Kamery do auta

Autokamera Navitel RS2 Duo Na vašich cestách autem nikdy dopředu nevíte, co se může přihodit. Proto by v autě žádného profesionálního ani běžného řidiče neměla chybět kvalitní autokamera, která pořídí záznamy kritických momentů v té nejlepší kvalitě, které mohou pomoci jako důležitý důkazní materiál. Kamera do auta Navitel RS2 Duo je ideální pro použití v taxi, sdílených automobilech nebo veřejné dopravě, kde pomocí dvou kamer nejenže zachytí dění na silnici, ale i uvnitř automobilu. Nahrávejte přední i zadní kamerou Kamera do auta Navitel RS2 Duo umožní pomocí dvou širokoúhlých kamer s vysokým Full HD rozlišením natáčet nejen situaci na silnici před vámi, ale i veškeré dění za jízdy uvnitř vozidla. Obě kamery jsou navíc vybaveny kvalitními senzory Sony Starvis se skleněnou optikou, které zajišťují čisté a jasné záběry nejen za dne, ale i za snížené viditelnosti. Ve tmě vidí stejně dobře, jako za světla V pořizování kvalitních záznamů nezabrání vnitřní kameře ani tma ve vašem voze. Díky využití LED světla s infračerveným zářením odhalí kamera dění ve vašem vozidle i v naprosté tmě uprostřed noci. Prvotřídní záběry za každého počasí Autokameře Navitel RS2 Duo neunikne žádná důležitá situace na silnici před vámi, bez ohledu na světelné podmínky. Technologie WDR automaticky upravuje veškeré expozice, což přináší čistší a detailnější obraz včetně takových detailů, jako jsou tváře kolemjdoucích nebo SPZ vozidel. Magnetický držák s ukrytými kabely Kameru bezpečně udrží na jejím místě i při jízdě po nerovnostech silný magnetický držák, který současně ukrývá veškeré kabely, takže se kamera obejde i bez nich. Jako dárek mapy na rok zdarma Pokud si pořídíte autokameru Navitel RS2 Duo, dostanete jako dárek voucher na aplikaci Navitel Navigator s ročním předplatným na licenci map Evropy, Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny.

3 009 Kč

Kamera do auta Mio Mivue C580 Při vašich cestách autem dopředu nikdy nevíte, co se může na silnici přihodit. Pro každý případ se hodí mít po ruce šikovného pomocníka v podobě autokamery Mio Mivue C580, která zachytí každý kousek vaší cesty pomocí špičkového snímače STARVIS CMOS od Sony na dokonale čistém a plynulém videu ve Full HD rozlišení s 60 snímky za sekundu, upozorní na radary pomocí GPS nebo úsekové měření rychlosti a i po zaparkování pomůže ohlídat vaše auto díky parkovacímu režimu. Skvělý obraz i za horších světelných podmínek Protože venku nepanuje vždy krásné počasí, je kamera do auta se svým špičkovým snímačem STARVIS CMOS od Sony připravena na pořizování prvotřídních záběrů se skvělým kontrastem a bohatými barvami i za špatných světelných podmínek. V případě potřeby tak budete mít v rukou důkaz se všemi důležitými detaily. Ostré snímky pomocí HDR Zaznamenejte každý detail vašich cest i s těmi nejmenšími a přesto velice důležitými detaily, jako jsou SPZ vozidel. Autokamera Mivue C580 natáčí záběry ve vysoce detailním Full HD rozlišení s naprosto plynulým pohybem v 60 snímcích za sekundu, přičemž pořízená videa budou díky technologii HDR jasnější, ostřejší a s menším šumem. Upozornění na radary a úsekové měření Ušetřete svoje finance na něco lepšího, než je placení pokut za překročení rychlosti. Kamera Mivue C580 vás nejenže pomocí GPS v dostatečné vzdálenosti upozorní na rychlostní radary, ale upozorňuje i na úseková měření rychlosti se zobrazením vzdálenosti a času k rychlostní kameře. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Rumunsku, Švýcarsku a Turecku. Parkovací režim s pasivním napájením Mějte svoje vozidlo pod dohledem, i pokud nejste uvnitř. Díky režimu parkování s 48hodinovým pohotovostním režimem s bateriovým napájením kamera ve chvíli, kdy detekuje vibrace, automaticky spustí záznam. Díky vestavěné baterii lze využít pasivní parkovací režim i bez nabíjení.

2 609 Kč

Autokamera Niceboy Pilot S10 Radar 4K Pořizujte detailní záznamy všech vašich cest ve špičkovém 4K nativním rozlišení pomocí kvalitní autokamery Niceboy Pilot S10 Radar 4K. Vedle toho nabízí kamera do auta řadu důležitých bezpečnostních prvků, včetně vestavěného G-senzoru pro automatické uzamknutí důležitých záznamů proti přepsání, GPS modulu zaznamenávajícího polohu a rychlost jízdy nebo upozornění na rychlostní radary, úseková měření rychlosti a kamery. Ohromující kvalita záznamů Ať už každý den podnikáte dlouhé obchodní cesty, nebo si jen občas zajedete na nákup, vždy se vyplatí mít po ruce důležitého očitého svědka v podobě autokamery s nahráváním ve špičkovém nativním 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu. Vedle ostrého obrazu s realistickými barvami potěší kamera i naprosto plynulým záznamem ve 2K a Full HD rozlišení v působivých 60 snímcích za vteřinu. Upozornění na radary a úseková měření Vedle nahrávání v prvotřídním obrazu potěší kamera do auta i řadou důležitých bezpečnostních funkcí. Zásluhou vestavěné databáze vás kamera upozorní na blížící se rychlostní radary, úseková měření rychlosti nebo kamery, hlídající průjezdy na červenou, díky čemuž se vyhnete zbytečným pokutám a zároveň vám pomůže vyvarovat se potenciálně nebezpečným situacím na silnicích. Za všech okolností kvalitní záznamy Bez ohledu na světelné podmínky na cestách, zajišťuje kamera pomocí moderních technologií nahrávání s dokonale čistým obrazem. Díky 7G čočce dosahuje maximální optické čistoty pro pořizování naprosto ostrých záznamů, které budou díky funkci Wide Dynamic Range (WDR) skvěle čitelné i při nahrávání na špatných světelných podmínek nebo ve tmavých oblastech. Důležité bezpečnostní funkce Kamera do auta Niceboy Pilot S10 nabízí řadu bezpečnostních prvků, které zajišťují maximální bezpečí pro vaše záznamy. Zásluhou využití moderního superkondenzátoru nabízí kamera vysokou odolnost vůči extrémním teplotám za čelním sklem, vestavěný G-senzor v případě zaznamenání nárazu nebo prudké změny pohybu uzamkne pořízené záběry proti přepsání a díky nahrávání do smyčky kamera automaticky přepisuje nejstarší záznamy bez nutnosti jejich ručního mazání. Detailní záznamy vašich tras Pomocí autokamery Pilot S10 Radar nejenže zachytíte všechny vaše cesty na kvalitních videozáznamech, ale zásluhou GPS modulu navíc budete moci mít své jízdy doplněny i údaji o rychlosti a poloze. Díky tomu budete mít lepší přehled o ujetých trasách, přičemž vaše cesty si můžete prohlédnout v mobilní aplikaci s využitím Google map. Jednoduché ovládání v aplikaci Ať už jste zkušený uživatel nebo začátečník, díky velice jednoduchému ovládání v mobilní aplikaci zvládne obsluhu kamery každý. Jednoduše upravujte nastavení kamery, prohlížejte si ujeté trasy nebo sledujte živý náhled záznamu. Prostřednictvím aplikace budete mít snadný přístup k uloženým záznamům na paměťové microSD kartě, které můžete pomocí 5GHz Wi-Fi připojení rychle a snadno přenášet na svůj mobilní telefon.

4 499 Kč

Autokamera Mio MiVue 955W Dual Hledáte kvalitní autokameru, která se stane strážcem vašeho vozu na všech cestách i po zaparkování? Duální kamera do auta Mio MiVue 955W Dual splní všechna vaše očekávání nejen špičkovou kvalitou nahrávání ve 4K Ultra HD rozlišení přední kamerou a 2.5K zadní kamerou se senzorem STARVIS, ale díky 1/1.8“ senzoru a technologii HDR i dokonale ostrým obrazem za zhoršené viditelnosti nebo několika praktickými funkcemi včetně upozornění na úseková měření a radary či pohodlným stahováním videí prostřednictvím vysokorychlostní Wi-Fi. Synchronizované nahrávání s dokonale čistým obrazem Zachyťte všechny vaše cesty i s těmi nejmenšími detaily. Díky nahrávání v extrémní kvalitě nativního 4K Ultra HD rozlišení (2160p), zachytí přední kamera Mivue 955WD až čtyřikrát více, než kamery s běžným Full HD rozlišením. Ve spojení se zadní kamerou, disponující 2.5K rozlišením, se tak může stát důležitým očitým svědkem každé nebezpečné situace v dnešním hektickém provozu na silnicích. Špičková kvalita obrazu za všech podmínek Nenechte se připravit o žádný důležitý detail záznamu vaší cesty ani za zhoršené viditelnosti. Na rozdíl od levnějších autokamer s menšími obrazovými senzory, které mají problémy za horších světelných podmínek, nabízí autokamera Mivue 955WD velký 1/1.8“ senzor, jenž poskytuje dokonale čistý obraz s pestrými barvami za všech světelných podmínek. Ostré záznamy i v noci Pořizujte dokonale čisté a jasné záznamy i při cestách v noci. Technologie HDR umožňuje automaticky zaznamenávat obraz více snímků s různými hodnotami expozice a zkombinovat je do jediného, jasnější a ostřejšího obrazu s minimem šumu. Pro dosažení lepší kvality videí slouží režim 2.5K 1440p/Auto HDR, který automaticky přepíná snímač mezi dnem a nocí. Upozornění na úseková měření a radary Na vašich cestách nečíhají jen možná nebezpečí způsobená neukázněnou jízdou některých řidičů, ale i úseková měření rychlosti, která v případě překročení rychlosti mohou způsobit potíže pro vaši peněženku. Díky tomu, že vás kamera upozorní na radary a úseková měření rychlosti, včetně zobrazení zbývajícího času a vzdálenosti ke kameře, budete vědět, kdy je správný čas dát nohu z plynu. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Švýcarsku a Turecku. Vysokorychlostní přenos videí S přenosem pořízených videí vám výrazně pomůže integrovaná vysokorychlostní Wi-Fi, se kterou bude přenášení videí mnohem rychlejší. Stačí naskenovat QR kód zobrazený na kameře Mivue 955WD a přes aplikaci MiVue Pro ve vašem mobilním telefonu se připojit k Wi-Fi. Zadní kamera s varováním před zpětnou kolizí Abyste měli během vašich cest pod dohledem nejen vše, co se děje na cestě před vámi, ale i za vaším vozem, je součástí balení také zadní kamera MiVue E60. Ta díky svému vysoce kvalitnímu snímači STARVIS od Sony s vylepšeným nočním viděním a HDR poskytuje naprosto čisté záznamy ve vysokém 2.5K rozlišení (1440p) při 30 snímcích za sekundu. Díky funkci varování před zpětnou kolizí navíc budete upozorněni, pokud budou vozy za vámi příliš blízko.

6 989 Kč

Kamera do auta Mio MiVue R850T Funkčnost a elegance spojuje prémiovou E-mirror autokameru Mio Mivue R850T, zabudovanou do zpětného zrcátka s velkým 11,88“ antireflexním dotykovým displejem. Pořizujte záběry všech vašich cest v mimořádné kvalitě 2,5K 1440p rozlišení přední a 1080p HDR rozlišení zadní kamerou, sdílejte pořízené záznamy pomocí vysokorychlostní Wi-Fi 5 a dostávejte upozornění na úseková měření rychlosti. Styl a funkčnost Díky svému praktickému provedení, zabudovanému do zpětného zrcátka, nejenže vypadá autokamera Mivue R850T velice elegantně, ale navíc i dokonale zapadne do každého vozu. Kamera vám umožní mít pod dohledem situaci za vozem, i pokud je zadní sedadlo plně obsazeno cestujícími nebo velkými věcmi, zatímco velký 11,88“ dotykový IPS displej s ochranou proti odleskům nabízí prvotřídní zobrazení i jednoduché ovládání. Antireflexní zpětné zrcátko Pronikavé zrcátko je vybaveno technologií HDR, která se postará o eliminaci odlesků a odrazů při silném světle pomocí režimu zrcadlení a automatického jasu, díky čemuž zajišťuje ničím nerušené a naprosto bezpečné řízení vozu. Mimořádná kvalita záznamu Veškeré detaily vašich cest zachytíte v mimořádné kvalitě 2,5K 1440p rozlišení pomocí přední kamery. Ta je vybavena širokoúhlým objektivem, který zaznamená i dění na krajnici vozovky. Zadní kamera Mivue T60 s instalací na zadní sklo automobilu se pak postará o monitorování situace za vozem. Vysokorychlostní přenos dat Kamera Mivue R850T je vybavena moderní vysokorychlostní Wi-Fi 5, která zajišťuje vyšší rychlost přenosu dat a menší rušení signálu. Díky tomu budete moci v reálném čase zálohovat pořízené záběry a jednoduše aktualizovat kameru prostřednictvím OTA. Upozornění na úseková měření rychlosti Aby se nestalo, že vás na vaší cestě překvapí nečekané měření rychlosti, nabízí autokamera upozornění na úseková měření rychlosti. Kamera vypočítá zbývající čas a vzdálenost k rychlostní kameře a poskytne informaci o omezení rychlosti a průměrnou rychlost intervalu. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Švýcarsku a Turecku.

8 219 Kč

Navitel R300 Kvalitní záznamy a GPS Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest ve dne, v noci s autokamerou Navitel R300. Díky vysoce kvalitnímu Full HD rozlišení při rychlosti 30 snímků za sekundu zaznamenáte na svých cestách každý detail, noční vidění zajišťuje skvělý obraz i při slabém osvětlení a s vestavěnou GPS získáte aktualizované informace o rychlostních kamerách. Špičková kvalita záznamů i v noci Na záběrech ze svých cest nyní rozpoznáte každý detail. Špičkový senzor GC2053 a 4vsrtvá skleněná čočka umožňují zaznamenávat vysoce kvalitní záběry ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 px) s rychlostí 30 fps s panoramatickým úhlem záběru 140°, takže zaznamená nejen to, co se děje před vámi, ale i na vedlejších pruzích nebo krajnici. Noční vidění pomůže především v noci nebo při slabém osvětlení. Bezpečí na cestách Navitel R300 kombinuje vedle autokamery i funkce videorekordéru, digitálního měřiče rychlosti a GPS. Zásluhou vestavěné GPS navíc získáte aktualizované informace o rychlostních kamerách a rizikových úsecích. Kamera vás navíc bude vizuálními a zvukovými upozorněními varovat na blížící se kamery. Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska nebo Ukrajiny.

1 349 Kč

Autokamera Navitel R980 4K Zachyťte všechny vaše cesty po světě i s těmi nejmenšími detaily. Moderní a stylová kamera do auta Navitel R980 4K pořizuje záznamy vašich cest autem ve vynikající kvalitě 4K Ultra HD rozlišení (3840 x 2160 px) s 30 snímky za sekundu, díky čemuž zachytí veškeré detaily včetně SPZ vozů nebo dopravních značek. Špičková kvalita záznamu Zásluhou využití kvalitního snímače SONY IMX 415 a 7vrstvé skleněné čočky s vestavěným IR filtrem, si autokamera Navitel skvěle poradí i s nahráváním za slabého světla nebo v ostrém protisvětle. Se 140° zorným polem zahrnuje ve svém záběru jak dopravní prostor, tak i okraj silnice, díky čemuž zachytí všechny důležité detaily. Velký dotykový displej S 3” dotykovým IPS displejem s vysokým rozlišením budete mít všechny potřebné informace přehledně zobrazeny. Režim detekce a upozornění vám na displeji ukáže veškeré důležité informace pro bezpečnou jízdu. A co víc, nastavení kamery, stejně jako prohlížení fotografií a videí, lze provádět přímo na dotykovém displeji v uživatelsky přívětivém menu. Upozornění na radary Díky vestavěné GPS anténě a funkci GPS-informer budete vždy vědět, co se děje kolem vás. Tato funkce vás upozorní na rychlostní radary a další potenciálně nebezpečná místa, zobrazí vaši aktuální rychlost a vzdálenost k radaru a dalším dopravním omezením. Díky tomu se můžete lépe připravit a vyhnout se pokutám. Dlouhá životnost Delší životnost a větší odolnost proti poškození dodává autokameře moderní superkondenzátor. Ten si na rozdíl od běžné lithiové baterie lépe poradí s extrémními teplotními výkyvy za čelním sklem a zabraňuje přehřátí nebo dokonce výbuchu kamery. Ovládání přes Wi-Fi Díky vestavěnému modulu Wi-Fi můžete NAVITEL R980 4K ovládat z vašeho zařízení na dálku. Prohlížení videí a obrázků bude snadné díky aplikaci Navitel DVR Center, která umožňuje rychlou synchronizaci s vaší kamerou a dálkové ovládání nastavení. * Tato aplikace je k dispozici pro iOS i Android. G-senzor a parkovací režim Kamera do auta NAVITEL R980 4K je vybavena vestavěným G-senzorem, který chrání záznamy před přepsáním v případě nouzových situací. Po detekci náhlého manévru nebo nárazu systém uloží videozáznam do zabezpečené složky na paměťové kartě. Zařízení také nabízí parkovací režim*, který umožňuje zachytit důležité události kolem zaparkovaného vozidla, i když není aktivní. * Tento režim vyžaduje trvalé napájení prostřednictvím NAVITEL SMART BOX MAX. Rychlá instalace s magnetickým držákem Pomocí magnetického držáku můžete kameru snadno připojit a odpojit bez zdlouhavé manipulace s kabely. Jakmile je připojena k elektrické síti, kamera se automaticky spustí a začne nahrávat. Navitel DVR Player Kamera s vestavěným modulem GPS umožňuje ukládat trasu spolu s videem. Stačí stáhnout a nainstalovat program Navitel DVR Player do počítače a budete moci nejen prohlížet a upravovat videozáznamy, ale také sledovat trasu pohybu na mapě. Mapy zdarma Tato autokamera je vybavena jednoročním licenčním klíčem* pro aplikaci Navitel Navigator, která poskytuje podrobné mapy více než 45 zemí po celém světě. * Klíč je určený k aktivaci pouze pro zařízení se systémem Android.

3 999 Kč

NAVITEL R1000 Kompaktní velikost, špičkový záznam Malá a přitom výkonná autokamera NAVITEL R1000 je pomocník s futuristickým designem, který vám umožní pořídit záznam vaší jízdy v prvotřídních detailech Full HD rozlišení. Velkým plusem kamery NAVITEL R1000 je její kompaktní provedení a snadná instalace pomocí magnetického držáku. Kameru tak můžete kdykoli pohodlně sejmout z držáku a vzít si ji s sebou. Každý detail ve Full HD rozlišení Autokamera NAVITEL R1000 disponuje 6vrstvou skleněnou čočkou, která přináší vysoce kvalitní obraz. Nahrávání záznamu probíhá ve Full HD rozlišení při frekvenci 30 snímků za vteřinu, takže na vašich záznamech rozpoznáte každý detail. Díky širokoúhlému záběru 165° a nahrávání ve smyčce kameře na vašich cestách už nic neunikne. Zabudovaný G- senzor navíc v případě nehody nahrávaný záznam uzamkne proti přepsání a pomůže tak k usvědčení viníka. Snadná instalace s magnetickým držákem Kamera s kompaktní velikostí disponuje 1,2“ displejem s poměrem stran 16:9, GPS anténou a citlivým mikrofonem pro záznam zvuku. Veškeré záznamy lze ukládat na paměťovou kartu o velikosti až 64 GB, kterou je nutné dokoupit. Pomocí mobilní aplikace lze okamžitě prohlížet a sdílet pořízená videa nebo formátovat SD kartu. Držák na kameru lze lehce nainstalovat přilepením na přední sklo 3M nálepkou a otáčet jí o 360°. Při odchodu z auta lze kameru pohodlně sejmout z magnetického držáku a díky kompaktní velikosti si ji uložit do kapsy či batohu.

2 190 Kč
Další zboží značky Mio

Zadní kamera do auta Mio MiVue A30 Každá kvalitní autokamera už v dnešní době dokáže pořizovat špičkové záběry vašich cest, jenže nedokáže nahrávat to, co se děje na vozovce za vámi. Řešením je přídavná zadní kamera Mio Mivue A30, s pomocí které zachytíte riskantní jízdu těsně za vaším vozem či případnou nehodu v plném Full HD rozlišení 1080p. Vysoce kvalitní záznam ve Full HD Mivue A30 pořizuje špičkové záznamy pomocí vysoce kvalitního snímače značky Sony v plném Full HD rozlišení při 1080p. Disponuje přitom širokým zorným úhlem 140º, takže zaznamená i případné nebezpečí, které hrozí ze stran. Ostré detaily i za horší viditelnosti Díky objektivu F1.8 rozpoznáte na pořízených záznamech každý detail vozovky i SPZ vozidel za špatných světelných podmínek. Pořídíte tak dokonale jasná a čistá videa bez ohledu na noc či den. Nastavení hodnoty expozice umožňuje ročně nastavit úroveň jasu v 7 stupních. Kompaktní kamera se snadnou instalací Zadní kamera Mivue A30 zaujme kompaktními rozměry, díky čemuž lze diskrétně nainstalovat na zadní sklo vašeho vozu a sledovat, co se během vašich cest děje za vámi. Zadní kamera se připojuje k hlavní kameře, přičemž ve chvíli, kdy nastartujete motor, začne automaticky nahrávat. Kompatibilní modely: MiVue C380D, C540, C541, C560, C570, 751, 752D, 785, 786, 788, 792, 795, 798, 798D, 821, 826, J85

1 739 Kč

Lehká a kompaktní autokamera s dokovací stanicí QuickClick. Full HD rozlišení, vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS od Sony, světelnost f/1.8, široký pozorovací úhel 150°, Wi-Fi, GPS upozornění na radary a GPS polohování, režim parkování s pasivním napájením. MiVue manager s řadou praktických funkcí (sdílení videí, video organizátor, analyzátor směru jízdy apod). MiVue Pro aplikace. Funkce Stop and Go, upozornění na náhlé vybočení z pruhu, varování před čelní srážkou, upozornění na překročení rychlosti, upozornění na rozsvícení světel, upozornění na možnou únavu řidiče, režim ekologické jízdy, WDR nahrávání, fotografický režim. Velikost displeje 2,7“, nahrávání zvuku, 3osý G-senzor, podpora micro SD karty do 256 GB, baterie s kapacitou 240 mAh, mikrofon, reproduktor. Rozměry 62,3 x 87,5 x 41,5 mm. Hmotnost 117 g.

2 890 Kč

Kamera do auta Mio MiVue 802 Zachyťte každý detail vašich cest autem s pomocí autokamery Mio MiVue 802 v neuvěřitelném rozlišení až 2,5K 1440p ve dne i v noci díky vysoce kvalitnímu 5M senzoru. Vedle špičkové kvality obrazu nabízí kamera do auta i řadu funkcí, které vám vypomohou v každodenních situacích na silnicích, ať už se jedná o vestavěnou Wi-Fi pro snadné sdílení záznamů, parkovací režim nebo G-senzor, jenž v případě nehody uloží záznam proti přepsání. Mimořádná kvalita záznamu Díky vysoce kvalitnímu 5M senzoru pořizuje kamera záznamy se špičkovými detaily, kontrastem a bohatými barvami v neuvěřitelném rozlišení až 2,5K 1440p. Díky tomu zachytí všechny detaily včetně SPZ ostatních vozidel a dopravních značek a díky širokoúhlému záběru 140° jí neunikne ani dění na krajnici vozovky. Čisté záběry i ve vysokých rychlostech Autokamera Mio MiVue 802 pořizuje vysoce kvalitní záběry i při jízdě ve vysokých rychlostech. Při nahrávání ve vysokém rozlišení 1080p kamera pořizuje dokonale plynulé záběry v 60 snímcích za sekundu, což ve srovnání s 30 snímky znamená až dvakrát detailnější video. Snadné sdílení pomocí Wi-Fi Přesunutí záznamů z kamery do chytrého telefonu nikdy nebylo jednodušší. Kamera MiVue 802 nabízí vestavěnou Wi-Fi pro okamžité sdílení záznamů do chytrého telefonu nebo stolního počítače prostřednictvím aplikace MiVue. Důležité záznamy v bezpečí Veškeré důležité záběry nebezpečných incidentů na silnicích kamera bezpečně uloží pro možnost pozdějšího využití. Ve chvíli, kdy pomocí 3osého G-senzoru zaznamená prudkou změnu pohybu nebo náraz, uzamkne pořízený záznam proti přepsání.

1 979 Kč

Zadní kamera s kvalitním senzorem Zadní kamera do auta Mio MiVue A50 vám kryje záda. Těšit se můžete na dokonalý záznam ve Full HD rozlišení, objektiv F1.8 a vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS, který zajistí perfektní záznam za každého počasí. Snadná instalace Kameru MiVue A50 jednoduše nainstalujete na zadní sklo vašeho automobilu a propojíte s vaší přední kamerou Mio MiVue. O nic víc se pak již starat nemusíte. Dokonalý záznam ve Full HD Kamera MiVue zachytí ve Full HD rozlišení vše, co se děje za vámi. Vy tak máte důkaz v podobě záznamu v případě nehody ihned k dispozici. Objektiv F1.8 Jasnější a čistší videa i při zhoršených podmínkách. To vše díky kvalitnímu objektivu. Pro malé i velké auto Díky osmimetrovému propojovacímu kabelu je kamera A50 vhodná také pro delší typy vozidel, jako například kombi, SUV nebo minivan.

2 059 Kč

Zadní kamera do auta pro nahrávání aktuálního dění na vozovce za vámi. Záznam ve Full HD rozlišení 1080p 30 snímků/s, zorný úhle 140°, polohovací držák s 3M lepící páskou na sklo, hodnota expozice v 7 stupních, video formát .MP4 (H.264), skvělé snímky v šeru i ve tmě, pro MiVue 785/786/766/788/792/J85.

1 790 Kč

Kamera do auta Mio MiVue 798 Dual Pro Pořiďte si vaše záznamy z cest s pomocí autokamery Mio MiVue 798 Dual Pro v neuvěřitelném rozlišení až 2,8K QHD ve dne i v noci díky vysoce kvalitnímu snímači STARVIS CMOS od Sony, kterou doplňuje zadní kamera Mivue A50. Autokamera MiVue 798 Pro nabízí mnoho funkcí, které vám vypomohou v každodenních situacích na silnicích, ať už se jedná o vestavěnou GPS upozorňující na radary, pokročilé asistenční systémy pro řidiče (ADAS) nebo G-senzor, jenž v případě nehody uloží záznam proti přepsání. Neuvěřitelná kvalita záznamu Špatné světelné podmínky nejsou pro autokameru MiVue 798 Dual Pro žádnou překážkou. Díky vysoce kvalitnímu snímači STARVIS CMOS od Sony pořizuje kamera záznamy se špičkovými detaily, kontrastem a bohatými barvami v neuvěřitelném rozlišení 2,8K QHD 1600p. Zásluhou clony f1.8 zachytí kamera všechny detaily včetně SPZ a zadních světel nejen ve dne, ale ve stejně dobré kvalitě i v noci. Čisté záběry i ve vysokých rychlostech Autokamera Mio MiVue 798 Dual Pro pořizuje vysoce kvalitní záběry i při jízdě ve vysokých rychlostech. Při nahrávání ve vysokém rozlišení 1080p kamera pořizuje dokonale plynulé záběry v 60 snímcích za sekundu, což ve srovnání s 30 snímky znamená až dvakrát detailnější video. Snadné sdílení pomocí Wi-Fi Přesunutí záznamů z kamery do chytrého telefonu nikdy nebylo jednodušší. Kamera MiVue 798 Dual Pro nabízí vestavěnou Wi-Fi pro okamžité sdílení záznamů do chytrého telefonu nebo stolního počítače prostřednictvím aplikace MiVue. Upozornění na měření rychlosti Schovejte si peníze na něco lepší, než je placení pokut za překročení rychlosti. Zařízení obsahuje upozornění na úsekové měření rychlosti s výpočtem zbývající vzdálenosti a času ke kameře, přičemž zobrazuje informaci o omezení rychlosti a vaši průměrnou rychlost. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Rumunsku, Švýcarsku a Turecku. Zachyťte i situaci za vozem Součástí balení autokamery Mivue 798 Dual Pro je vedle hlavní kamery také zadní kamera Mivue A50. Ta umožní zachytit situaci za vozem během vašich jízd, díky čemuž v případě nehody poskytuje další důležité záběry.

6 790 Kč

Kamera do auta Mio MiVue 818 Užijte si maximálně bezpečné cesty autem s prvotřídní kamerou do auta Mio Mivue 818. Autokamera vybavená nejmodernějšími technologiemi pro vaše bezpečí na cestách pořizuje špičkové záznamy ve WQHD rozlišení 1440p, zaujme integrovanou Wi-Fi a Bluetooth pro snadné sdílení záběrů, pomocí inteligentního parkovacího režimu pohlídá zaparkované auto a zaujme upozorněním na radary a úsekové měření rychlosti. Prostě ideální společník na cesty. Špičková kvalita záznamu Zachyťte vaše jízdy v té nejlepší obrazové kvalitě. Nikdy nevíte, kdy se bude i ten nejmenší detail z vašich cest hodit. Díky nahrávání ve WQHD rozlišení se 140° širokým zorným úhlem zachytíte nejen vše, co se děje na silnici, ale i kolem ní. Při vysokých rychlostech pak oceníte dokonale čisté záběry ve Full HD rozlišení při 60 snímcích za sekundu. Integrované Wi-Fi připojení Zálohování pořízených záznamů v reálném čase do vašeho chytrého telefonu probíhá prostřednictvím integrované Wi-Fi. Pomocí technologie OTA můžete navíc jednoduše aktualizovat firmware a data autokamery, díky čemuž bude zařízení stále jako nové. Upozornění na úsekové měření rychlosti Ušetřete zbytečně vynaložené peníze na pokuty za překročení rychlosti. Autokamera Mivue 818 vám díky GPS varování na rychlostní radary nejenže včas dá vědět, že se blížíte k radaru, ale také upozorní na úsekové měření rychlosti a zobrazí čas, vzdálenost i průměrnou rychlost k rychlostní kameře. Samozřejmostí je bezplatná aktualizace rychlostních radarů*. * S výjimkou Francie, Švýcarska, Lotyšska, Estonska, Rumunska, Turecka a Německa. Najděte svůj vůz pomocí Bluetooth Zapomněli jste, ve které části parkoviště před obchodním centrem jste zaparkovali váš vůz? Pomocí technologie Bluetooth a signálu GPS můžete vaše auto rychle a jednoduše najít. Bluetooth připojení vám navíc umožní stáhnout a odeslat report o ujetých kilometrech na emailový účet. GPS pro měření polohy, času a rychlosti Mějte vždy dokonalý přehled o rychlosti jízdy, poloze nebo času. Integrovaná GPS vám poskytne přehled o všech důležitých údajích a současně zajišťuje automatickou kalibraci času a polohy i po delší době mimo provoz. Inteligentní parkovací režim Máte strach nechat vaše auto přes noc bez dohledu? Teď už nemusíte. Inteligentní parkovací režim ohlídá vaše vozidlo, i když je motor vypnutý a v případě zaznamenání nárazu nebo pohybu v blízkosti vozidla začne automaticky nahrávat. V případě potřeby tak budete mít důkazy k usvědčení vandalů nebo nepozorného řidiče. Kniha jízd Podnikáte služební cesty a potřebujete mít v ruce dokonale přesný přehled o jízdě? Zapomeňte na tužku a papír. Kniha jízd zajišťuje automatické ukládání informací o cestách včetně času, data, místa zahájení i ukončení jízdy nebo jednotlivém i celkovém nájezdu kilometrů s možnými finančními náhradami. Samotný export poté můžete jednoduše exportovat do pdf a poslat na emailovou adresu.

2 929 Kč

Kamera do auta Mio MiVue R850T Funkčnost a elegance spojuje prémiovou E-mirror autokameru Mio Mivue R850T, zabudovanou do zpětného zrcátka s velkým 11,88“ antireflexním dotykovým displejem. Pořizujte záběry všech vašich cest v mimořádné kvalitě 2,5K 1440p rozlišení přední a 1080p HDR rozlišení zadní kamerou, sdílejte pořízené záznamy pomocí vysokorychlostní Wi-Fi 5 a dostávejte upozornění na úseková měření rychlosti. Styl a funkčnost Díky svému praktickému provedení, zabudovanému do zpětného zrcátka, nejenže vypadá autokamera Mivue R850T velice elegantně, ale navíc i dokonale zapadne do každého vozu. Kamera vám umožní mít pod dohledem situaci za vozem, i pokud je zadní sedadlo plně obsazeno cestujícími nebo velkými věcmi, zatímco velký 11,88“ dotykový IPS displej s ochranou proti odleskům nabízí prvotřídní zobrazení i jednoduché ovládání. Antireflexní zpětné zrcátko Pronikavé zrcátko je vybaveno technologií HDR, která se postará o eliminaci odlesků a odrazů při silném světle pomocí režimu zrcadlení a automatického jasu, díky čemuž zajišťuje ničím nerušené a naprosto bezpečné řízení vozu. Mimořádná kvalita záznamu Veškeré detaily vašich cest zachytíte v mimořádné kvalitě 2,5K 1440p rozlišení pomocí přední kamery. Ta je vybavena širokoúhlým objektivem, který zaznamená i dění na krajnici vozovky. Zadní kamera Mivue T60 s instalací na zadní sklo automobilu se pak postará o monitorování situace za vozem. Vysokorychlostní přenos dat Kamera Mivue R850T je vybavena moderní vysokorychlostní Wi-Fi 5, která zajišťuje vyšší rychlost přenosu dat a menší rušení signálu. Díky tomu budete moci v reálném čase zálohovat pořízené záběry a jednoduše aktualizovat kameru prostřednictvím OTA. Upozornění na úseková měření rychlosti Aby se nestalo, že vás na vaší cestě překvapí nečekané měření rychlosti, nabízí autokamera upozornění na úseková měření rychlosti. Kamera vypočítá zbývající čas a vzdálenost k rychlostní kameře a poskytne informaci o omezení rychlosti a průměrnou rychlost intervalu. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Švýcarsku a Turecku.

8 219 Kč