IT Polášek
Nejnovější zboží

Laminátor Hama Basic 4in1, DIN A4, řezačka, zaoblovač

Praktický laminátor Hama Basic 4in1, DIN A4 Laminátor černé barvy Hama je vhodný pro domácí využití. Zařízení se nahřeje asi za 3 až 4 minuty, takže se za chvíli můžete pustit do práce. Laminuje za tepla. Ošetříte si tak třeba různé dokumenty, obrázky či fotografie do velikosti DIN A4. Mezi dvěma válci projdou fólie o tloušťce od 80 do 125 µ. Pokud dojde k nějakému problému, je tu užitečné uvolňovací tlačítko. Součástí balení je i ořezávací pravítko, zaoblovač rohů a 20 fólií. Výborné vlastnosti Laminátor Hama disponuje dvěma válci, které vám umožňují laminovat za tepla. Před použitím je třeba zařízení nahřát, což trvá 3-4 minuty. Po uplynutí této doby můžete začít laminovat své dokumenty, doklady, obrázky či fotografie o velikosti do DIN A4 (297×210 mm). Maximální tloušťka folie, kterou můžete použít, je mezi 80-125 µ. Rychlost laminování je maximálně 250 mm za minutu, takže během krátké chvíle budete mít navždy uchován obrázek od vašich dětí. Jednoduché ovládání Laminátor disponuje uvolňovacím tlačítkem pro snadné odstranění problému, který by se mohl během laminování objevit. Maximální šířka pro laminování je 230 mm, zatímco výška je 0,6 mm. Obsluha laminátoru je velmi jednoduchá, své praktické využití najde v každé domácnosti, kanceláři, dílně či v hotelu. Je vyveden v klasické černé barvě v jednoduchém designu. Součástí balení je i dvacet laminovacích fólií (5x DIN A4, 5x DIN A5, 5x DIN A6, 5x vizitkový), díky kterým můžete začít laminovat hned po vybalení laminátoru z krabice.

899 Kč

Vědecká kalkulačka Casio FX 350 CE X – doporučeno k maturitě

Vědecká kalkulačka Casio FX 350 CE X Hledáte skvěle vybavenou kalkulačku, kterou využijete nejen při studiu na střední či vysoké škole, ale i v práci? Kalkulačka Casio FX 350 CE X, vybavená 379 funkcemi, vám pomůže rychle spočítat nejen základní součty a násobky, ale díky vědeckým funkcím ji využijete i na složitější výpočty se vzorci nebo zlomky, zaujme přehledným zobrazením v češtině na LCD displeji s vysokým rozlišením a nabídne funkci generování QR kódu, umožňující přehledné zobrazení rovnic nebo grafů na displeji mobilního telefonu. Pokročilé vědecké funkce Kalkulačka řady Classwiz se stane ideálním pomocníkem k maturitě, studiu na vysoké škole i vědecké práci. Zaujme rovnou 379 funkcemi, včetně pokročilých goniometrických a hyperbolických funkcí, výpočtů mocnin a odmocnin či exponenciálních a logaritmických výpočtů. Přehledný LCD displej Přehledné učebnicové zobrazení nabízí LCD displej s vysokým rozlišením 192 x 63 pixelů, který navíc potěší kompletně českým menu. Téměř všechna česká slova zobrazuje displej v nezkrácené formě, přičemž zadání a zobrazení zlomků, exponentů, logaritmů a odmocnin se zobrazuje stejně jako v učebnicích. Generování QR kódu Díky funkci generování QR kódu si můžete rovnice nebo grafy přehledně zobrazit na velkém displeji svého chytrého telefonu nebo tabletu. Snadno tak získáte přehled o rovnici a můžete snáze najít chybu ve výpočtu. Funkce LCD displej s velkým rozlišením 192 x 63 pixelů Přirozené zobrazení výrazů na displeji 379 funkcí Ikonové menu Funkce QR Code 47 vědeckých konstant 38 metrických převodů Vícenásobná odpověď 9 pamětí proměnných Goniometrické a inverzní goniometrické funkce Hyperbolické and inverzní hyperbolické funkce Výpočty mocnin a odmocnin Logaritmické výpočty Exponenciální výpočty Odmocniny Kombinatorika a permutace Rozklad na prvočísla Náhodné číslo Převod polárních souřadnic na pravoúhlé a zpět Zlomky (dva režimy) Převod ze šedesátkové soustavy na desítkovou a zpět Výpočty ve stupních, gradech a radiánech Funkce SCI/FIX/ENG Statistické výpočty Statistika jedné proměnné Standardní odchylka Statistika dvou proměných (Regrese) Výpočet procent 24 úrovní závorek Automatické doplňování závorek Tabulka funkcí Nabídka v jazycích: čeština, maďarština, polština a slovenština Napájení: Bateriové (1xAAA) Pevné zasouvací pouzdro Rozměry: 77 x 165,5 x 13,8 mm Hmotnost: 100g EAN: 4549526602030

799 Kč

Skartovačka Peach Cross Cut (PS500-75)

Perfektní doplněk Zajistěte, že důvěrné dokumenty budou vždy spolehlivě skartovány. S pomocí skartovače Peach budete skartovat dokumenty rychle a kvalitně. Díky použití vysokého stupně zabezpečení P-4 se hodí přístroj i na skartování opravdu důvěrné korespondence a důležitých dokumentů. Efektivní skartování Skartovač dokáže pojmout naráz až 15 listů papíru a tak ušetří značné množství času. Bez přestávky dokáže pracovat celých 30 minut a během té doby zkartovat 2700 listů. Pro odpad je připraveno 16 litrů a tak nehrozí, že by vás přístroj otravoval nutností častého vynášení.

5 175 Kč

Vědecká kalkulačka Sharp EL-501TWH, 146 funkcí, 1 řádek, kryt

Vědecká kalkulačka Sharp EL-501T Vědecká kalkulačka Sharp s sebou přináší 146 různých matematických funkcí, které jistě ocení každý. Kromě základních funkcí jako je výpočet mocnin, zvládá kalkulačka také statistické funkce nebo trigonometrické funkce. Na jednořádkovém displeji se vám současně ukáže až 12 číslic a díky svým praktickým rozměrům, si ji můžete vzít všude s sebou.

249 Kč

Kancelářská kalkulačka Sharp EL-145TBL, solární napájení

Stolní kalkulačka Stolní kalkulačka SHARP EL-145TBL vám pomůže s matematickými výpočty. Kromě základních početních úkonů jistě oceníte i výpočet daně. Výsledky Vám poskytne 14místný LCD displej. Dlouhou výdrž zaručí kombinace baterky a využití solární energie. Velkou přidanou hodnotu této kalkulačky dává také nakloněný displej, díky kterému můžete provádět výpočty přehledně.

349 Kč

Vědecká kalkulačka Sharp ELW531TLB, 420 funkcí, maticový displej

Chytrá kalkulačka Vědecká kalkulačka SHARP ELW531TLBBK vám pomůže s matematickými výpočty. Bodový displej „WriteView“ zápisuje a zobrazuje výrazy v obvyklém matematickém vyjádření, jako byste je psali na papír. Velkou přidanou hodnotu této kalkulačky dodávají funkce, jako jsou například: statistické funkce (směrodatná odchylka, kombinace, variace, faktoriál. generování náhodných čísel,…), trigonometrické funkce (úhlové jednotky DEG/RAD/GRAD, sin, cos, tan a inverzní funkce, hyperbolické funkce, …), číselné soustavy (výpočty v soustavách DEC, BIN, OCT, HEX, PEN, logické operátory (AND, OR, NOT, NEG, XOR).

629 Kč

Řezačka Hama Easy Cut R 320

Řezačka s rotačním nožem Řezačka s rotačním nožem Hama Easy Cut R 320 přináší pohodlné řezání papírů, fotek, reklamních prospektů a jiných dokumentů. Pochlubit se může rotačním nožem s tvrzené oceli, transparentním pravítkem pro přesné řezání a hliníkovou řezací plochou s vodící lištou. Délka řezu je 32 cm a úhel pro šikmý řez lze nastavit po 5°. Maximální výška řezu je 5 listů papíru.

599 Kč

Hama Premium M10,skartovačka,micro řez,10 listů

Skartovačka Hama Premium M10 Kvalitní skartovačka Hama Premium M10 zajistí spolehlivé a bezpečné zničení důvěrných, osobních a citlivých dokumentů. Skartovačka s křížovým micro řezem se stane důležitým pomocníkem právnických i soukromých osob, kterým záleží na tom, aby se citlivé dokumenty nedostaly do nesprávných rukou, dokáže totiž skartovat až 10 listů papíru DIN A4 najednou na mimořádně malé kousky a není pro ni problém ani skartování plastových karet. Rychlá a tichá skartace Skartovačka Hama zajišťuje vysoce efektivní skartaci dokumentů pomocí kvalitních ocelových nožů, které si poradí i se sešívacími sponkami. Díky automatickému zapnutí po vložení papíru a vypnutí po zeskartování šetří váš čas a mimořádně tichý motor nebude rušit vaše kolegy z kanceláře. *iPega nepodporuje telefony s procesorem Mediatek a iOS 13.4 ve spojení s programem Shooting V3 Plus. Koš s velkou kapacitou Veškeré skartované papíry a plastové karty pojme koš s objemem 18 litrů, který lze lehce vytáhnout a zeskartovaný papír vysypat. Koš nabízí okénko pro kontrolu množství zeskartovaných listů, zatímco praktická kolečka umožňují snadné přemisťování skartovačky.

3 783 Kč

Skartovačka Hama Mini S6

Mini skartovačka Hama Skartovačka Hama Mini S6 s přímým řezem vám umožní skartovat až 6 listů papíru A4 najednou. Hodí se do menších kanceláří a její použití je velmi jednoduché. Skartovačku snadno nasadíte na hranatý nebo kulatý koš s průměrem 28 až 34 cm a můžete okamžitě začít skartovat. Snadná manipulace Skartovačku jednoduše zapnete nebo nastavíte do polohy automatického skartování při vsunutí papíru. Papír je skartován na malé kousky odpovídající stupni utajení P-1.

639 Kč

Laminovací fólie Hama 50567, 25ks

Laminovací fólie Hama 50567, 25ks užitečná laminovací fólie formátu A4 (21,6 x 30,3 cm) s lesklým povrchem a sílou 125 micronů je připravena pro vaše důležité dokumenty či fotografie. Zvýrazní vzhled dokumentu, poskytne maximální ochranu proti nečistotám a prodlouží jeho životnost. Spoj je vlhkotěsný a odolný, dokument je pevný a nelze ho snadno ohnout. Slouží k laminování za tepla.

189 Kč

Laminovací fólie Hama 50566, 25ks

Laminovací fólie Hama 50566, 25ks užitečná laminovací fólie formátu A4 (21,6 x 30,3 cm) s lesklým povrchem a sílou 80 micronů je připravena pro vaše důležité dokumenty či fotografie. Zvýrazní vzhled dokumentu, poskytne maximální ochranu proti nečistotám a prodlouží jeho životnost. Spoj je vlhkotěsný a odolný, dokument je pevný a nelze ho snadno ohnout. Slouží k laminování za tepla.

139 Kč

Řezačka Hama ProCut S 330 Plus

Páková řezačka Páková řezačka Hama ProCut S 330 Plus přináší pohodlné řezání papírů a fólií. Pochlubit se může přítlačným pravítkem s ochranným okrajem, přetištěnými formáty v cm i palcích, předtištěnými čárami pro šikmý řez po 5° a dálkou řezu 33cm. Maximální výška řezu je 10 listů papíru.

1 109 Kč

Skartovačka Hama Basic S6

Praktická skartovačka Skartovačka Hama Basic S6 s přímým řezem vám umožní skartovat až 6 listů papíru A4 najednou. Hodí se do menších kanceláří a její použití je velmi jednoduché. Těšit se můžete především na její všestranné využití, jelikož vám umožní skartovat také dokumenty se sešívacími sponkami, takže se nemusíte zabývat jejich zdlouhavým vytahováním a také na funkci zpětného chodu, kterou využijete při zaseknutí papíru. Snadná manipulace Skartovačku jednoduše zapnete nebo nastavíte do polohy automatického skartování při vsunutí papíru. Papír je skartován na malé kousky odpovídající stupni utajení P-2.

659 Kč

Skartovačka Hama Home X12CD

Všestranná skartovačka Skartovačka Hama Home X12CD s křížovým řezem vám umožní skartovat až 12 listů papíru A4 najednou. Hodí se do všech kanceláří a její použití je velmi jednoduché. Těšit se můžete především na její všestranné využití, jelikož vám umožní skartovat plastové karty, ale i CD/DCD a jiné kompaktní disky. Skartovačka Hama je dodávána společně s praktickým 21l košem na papír a 0,8l košem na karty a CD/DVD disky. Snadná manipulace Skartovačku jednoduše zapnete nebo nastavíte do polohy automatického skartování při vsunutí papíru. Papír je skartován na malé kousky odpovídající stupni utajení P-4.

1 698 Kč

Anatomický polštář Connect IT for health (CI-528)

Anatomický polštář na židli Anatomický polštář Connect IT FOR HEALTH vám poskytne dokonalé pohodlí při několikahodinovém každodenním sezení u počítače. Anatomický polštář lze snadno umístit na vaši kancelářskou židli a umožňuje snížit tlak na zádové svaly. Vnitřek je tvořen vysoce kvalitní paměťovou pěnou, takže si vaše tělo při sezení konečně opravdu odpočine.

699 Kč

Hama Home&Office, laminátor DIN A3, laminování za studena

Praktický laminátor Hama Home&Office, DIN A3 Černý laminátor Hama je vhodný pro domácí využití jako pro komerční. Dokáže laminovat za studena i za tepla a laminuje různé dokumenty, obrázky či fotografie do velikosti DIN A3. Laminátor obsahuje dva válce a uvolňovací tlačítko pro odstranění problému. Samotný čas ohřevu je velmi krátký, pohybuje se v rozmezí 3-4 minut. Díky přiloženým fóliím vám nic nebrání začít hned laminovat. Výborné vlastnosti Laminátor Hama disponuje dvěma válci, které vám umožňují laminovat za studena i za tepla. Samotný čas ohřevu je velmi krátký, pohybuje se mezi 3-4 minutami. Po uplynutí této doby můžete začít laminovat své dokumenty, doklady, obrázky či fotografie o velikosti do DIN A3 (297×420 mm). Maximální tloušťka folie, kterou můžete použít, je mezi 80-125 µ. Rychlost laminování je maximálně 250 mm za minutu, takže během krátké chvíle budete mít navždy uchován obrázek od vašich dětí. Jednoduché ovládání Laminátor disponuje uvolňovacím tlačítkem pro snadné odstranění problému, který by se mohl během laminování objevit. Maximální šířka pro laminování je 340 mm, zatímco výška je 0,6 mm. Obsluha laminátoru je velmi jednoduchá, své praktické využití najde v každé domácnosti, kanceláři, dílně či v hotelu. Je vyveden v klasické černé barvě v jednoduchém designu. Součástí balení je i pět laminovacích fólií DIN A3, díky kterým můžete začít laminovat hned po vybalení laminátoru z krabice.

899 Kč

CONNECT IT FOR HEALTH Double podložka pod nohy

Podložka pod nohy Connect IT FOR HEALTH Double Mějte své nohy v pohodlí s užitečnou podložkou pod nohy od firmy Connect IT. Ať se tedy budete oddávat napínavým herním maratonům nebo vás čeká nekonečná práce, rozhodně se tento praktický doplněk neztratí. Ulevíte tak nejen vašim nohám, ale i zádům a krku. Vaše svaly budou uvolněné, zatímco budete sedět v přirozené poloze. K tomu minimalizují i vznik otoků, takže si u vašeho počítače zajistíte opravdu příjemné posezení.

599 Kč

Hama Home&Office,laminátor DIN A4,laminování za studena i tepla

Praktický laminátor Hama Home&Office, DIN A4 Černý laminátor Hama je vhodný pro domácí využití jako pro komerční. Dokáže laminovat za studena i za tepla a laminuje různé dokumenty, obrázky či fotografie do velikosti DIN A3. Laminátor obsahuje dva válce a uvolňovací tlačítko pro odstranění problému. Samotný čas ohřevu je velmi krátký, pohybuje se v rozmezí 3-4 minut. Díky přiloženým fóliím vám nic nebrání začít hned laminovat. Výborné vlastnosti Laminátor Hama disponuje dvěma válci, které vám umožňují laminovat za studena i za tepla. Samotný čas ohřevu je velmi krátký, pohybuje se mezi 3-4 minutami. Po uplynutí této doby můžete začít laminovat své dokumenty, doklady, obrázky či fotografie o velikosti do DIN A4 (297×210 mm). Maximální tloušťka folie, kterou můžete použít, je mezi 80-125 µ. Rychlost laminování je maximálně 250 mm za minutu, takže během krátké chvíle budete mít navždy uchován obrázek od vašich dětí. Jednoduché ovládání Laminátor disponuje uvolňovacím tlačítkem pro snadné odstranění problému, který by se mohl během laminování objevit. Maximální šířka pro laminování je 240 mm, zatímco výška je 0,6 mm. Obsluha laminátoru je velmi jednoduchá, své praktické využití najde v každé domácnosti, kanceláři, dílně či v hotelu. Je vyveden v klasické černé barvě v jednoduchém designu. Součástí balení je i pět laminovacích fólií DIN A4, díky kterým můžete začít laminovat hned po vybalení laminátoru z krabice.

799 Kč

Skartovačka Leitz IQ Protect Premium 3M P5

Stylová skartovačka Leitz IQ Protect Premium 3M P5 Skartovačku od firmy Leitz využijete kdykoliv, kdy se budete chtít zbavit svých dokumentů. Skartuje rychle a efektivně s příjemným stupněm utajení P5. Velice tichý provoz pak zajistí, že vás při své činnosti nebude absolutně rušit. Bude tak stabilní oporou každé domácnosti i malé kanceláře. . Jednoduché používání Snadno si vyskartujete všechny vaše nepotřebné dokumenty doma i v malé kanceláři. Současně zpracujete až 3 listy ve formátu A4. Přístroj si zároveň také poradí se sponkami a drátky do sešívačky. Technologie proti zaseknutí pak zaručí, že ji ani tento fakt tak nezastaví ve své činnosti. Každý papír za pár minut osvobodíte skrze zpětný chod. Pohodlné ovládání pak zajistí řada dotykových ovládacích prvků. Snadná skartace Přístroj rozseká všechny vaše dokumenty elegantním křížovým řezem se stupněm zabezpečení P5. Budete mít tedy jistotu, že je jen tak někdo nedá dohromady. Vše bude navíc velice tiché, takže vás přistroj při své činnosti nebude rušit. Co taktéž oceníte je, že Leitz IQ Premium 3M P5 může skartovat i 10 minut v kuse. Veškerý naskartovaný materiál pak pojme průhledný koš o kapacitě 10 l (tj. zhruba 125 listů), jenž pak jednoduše vyprázdníte.

3 880 Kč

Skartovačka Hama Home X10CD

Všestranná skartovačka Skartovačka Hama Home X10CD s křížovým řezem vám umožní skartovat až 10 listů papíru A4 najednou. Hodí se do všech kanceláří a její použití je velmi jednoduché. Těšit se můžete především na její všestranné využití, jelikož vám umožní skartovat plastové karty, ale i CD/DCD a jiné kompaktní disky. Skartovačka Hama je dodávána společně s praktickým 15l košem na papír a 0,8l košem na karty a CD/DVD disky. Snadná manipulace Skartovačku jednoduše zapnete nebo nastavíte do polohy automatického skartování při vsunutí papíru. Papír je skartován na malé kousky odpovídající stupni utajení P-4.

1 399 Kč

Laminovací fólie Hama 50050

Laminovací fólie na vizitky Hama Laminovací fólie velikosti 6 x 9,5 cm ochrání vaše vizitky nebo jmenovky před špínou, vodou, roztrháním nebo poškrábáním. Fólie je určená na laminování za tepla.

55 Kč

CONNECT IT laserové ukazovátko (AAA baterie), ČERNÉ

Malé a praktické laserové ukazovátko Connect IT Staňte se králem prezentací s tímto užitečným pomocníkem od firmy Connect IT. Je lehký a bezdrátový, takže s ním budete maximálně mobilní. S praktickou schránkou na USB přijímač jej budete mít připraven k použití prakticky kdykoliv. Zbytek už bude jen na vás. Pro snadné prezentování S tímto elegantním prezentérem dáte každé přednášce i poradě punc profesionality. Zařízení disponuje řadou funkcí, které umožní s celou prezentací manipulovat podle vašich potřeb. Můžete si tak bez problémů posouvat slajdy, pouštět videa i regulovat jejich hlasitost. Je lehký a skladný, takže bude kdykoliv po ruce. Snadné připojení Vaše zařízení si jednoduše propojíte skrze Nano USB přijímač, který můžete pohodlně ukrýt ve schránce přímo na těle zařízení. Funkce Plug&Play zaručí, že se vše okamžitě spustí a načte. S dosahem téměř 30 m budete mít dostatečný manévrovací prostor i v opravdu velkých místnostech. Laser samotný pak můžete namířit až do vzdálenosti 200 m. Nic vás tedy při prezentování nezastaví.

329 Kč

CONNECT IT laserové ukazovátko rechargeable, ČERNÉ

Malé a praktické laserové ukazovátko Connect IT Staňte se králem prezentací s tímto užitečným pomocníkem od firmy Connect IT. Je lehký a bezdrátový, takže s ním budete maximálně mobilní. S praktickou schránkou na USB přijímač jej budete mít připraven k použití prakticky kdykoliv. Zbytek už bude jen na vás. Pro snadné prezentování S tímto elegantním prezentérem dáte každé přednášce i poradě punc profesionality. Zařízení disponuje řadou funkcí, které umožní s celou prezentací manipulovat podle vašich potřeb. Můžete si tak bez problémů posouvat slajdy, pouštět videa i regulovat jejich hlasitost. Je lehký a skladný, takže bude kdykoliv po ruce. Snadné připojení Vaše zařízení si jednoduše propojíte skrze Nano USB přijímač, který můžete pohodlně ukrýt ve schránce přímo na těle zařízení. Funkce Plug&Play zaručí, že se vše okamžitě spustí a načte. S dosahem téměř 30 m budete mít dostatečný manévrovací prostor i v opravdu velkých místnostech. Laser samotný pak můžete namířit až do vzdálenosti 200 m. Nic vás tedy při prezentování nezastaví.

399 Kč

Podstavec pod monitor Connect IT for health (CI-1135)

Multifunkční skleněný podstavec Multifunkční stojan pod monitor Connect IT FOR HEALTH v bílém provedení umožňuje pohodlně nastavit obrazovku vašeho počítače do ideální výšky očí a snížit tlak na krční svaly. Těšit se můžete na jednoduchý, ale elegantní design, který se hodí do každé kanceláře. Stojan je určen pro monitory s hmotností do 20 kg.

429 Kč

Skartovačka Hama Basic S8CD

Všestranná skartovačka Skartovačka Hama Basic S8CD s přímým řezem vám umožní skartovat až 8 listů papíru A4 najednou. Hodí se do menších kanceláří a její použití je velmi jednoduché. Těšit se můžete především na její všestranné využití, jelikož vám umožní skartovat plastové karty, ale i CD/DCD a jiné kompaktní disky. Skartovačka Hama je dodávána společně s praktickým 11l košem na papír. Snadná manipulace Skartovačku jednoduše zapnete nebo nastavíte do polohy automatického skartování při vsunutí papíru. Papír je skartován na malé kousky odpovídající stupni utajení P-2.

999 Kč

Sedák s gelovou vložkou Technaxx Lifenaxx LX-014 (4861)

Sedák s gelovou vložkou Technaxx Lifenaxx Mnoho z nás tráví spoustu času sezením, ať už v práci nebo po práci. Existuje proto důvod, abychom si tuto činnost zpříjemnili. S pohodlným a ergonomicky tvarovaným sedákem s gelovou vložkou to půjde snadno. Odolný a udržitelný Sedák je vyroben z odolné paměťové pěny, která neztrácí na svém tvaru, a je vložen do měkkého potahu. Ten je omyvatelný a odnímatelný, a proto se také snadno udržuje. Součástí je i gelová vložka.

581 Kč

Podložka pod nohy Connect IT for health (CI-525)

Polohovatelná podnožka Connect IT Podnožku Connect IT FOR HEALTH lze snadno a diskrétně umístit pod váš pracovní stůl, aby vám poskytla zvýšené pohodlí při práci na počítači. Podnožka zvedá vaše chodidla a nohy pro správné narovnání zad a přispívá tak ke správnému držení těla. Její nastavení je rychlé a snadné, takže si svou nejpohodlnější pozici vytvoříte nezávisle na tom, kde zrovna sedíte. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak nastavitelná výška a úhel podložky pro maximální pohodlí a komfort.

599 Kč

BADGY Complete Cleanning Kit – 2 T cards, 1 pen

Complete Cleanning Kit BADGY 2 T karty, 1 pero Sada na čištění vašich tiskáren od společnosti Evolis. Obsahuje dvojici karet ve tvaru „T“, aby jejich tiskové válce byly jako nové. Čistící pero vás zase zbaví prachu i zbytků z inkoustu. Díky tomu se můžete spolehnout, že vaše tiskárny Badgy 100 nebo 200 pojedou bez sebemenších potíží.

319 Kč

Laminovací kapsy GBC A3, 125 mic, 25ks

Laminovací kapsy GBC A3 Zabezpečte všechny vaše dokumenty s laminovacími kapsami od firmy GBC Fusion. Dostanou tak báječné lesklé provedení, které jim zajistí opravdu perfektní vzhled. Zároveň se nebudete muset obávat, že by se jen tak poškodily. Budou tak vždy připraveny k použití. Všitá vnitřní podložka Do kapes se pohodlně vejdou všechny vaše prezentace, seznamy i informační listy až do velikosti A3. Tloušťka 2 x 125 mikronů navíc zajistí, že po laminaci nebudou zabírat tolik místa. Papíry navíc získají vyšší odolnost tudíž jen tak nepolijete nebo nezohnete. Dokonce disponuje všitou vnitřní posložkou, kterou můžete dle potřeby využít. Balení obsahuje 25 kusů. Vše bude vypadat skvěle Elegantní provedení s vysokým leskem zajistí, že takto ošetřené dokumenty budou vypadat zcela perfektně. Zaoblené rohy zajistí, že se o ně během manipulace neporaníte. Budeou tedy skvělou oporou při vyúce i vlastní prezentaci.

389 Kč

Hama laminovací fólie,DIN A4 (21,6×30,3 cm),80 ľ,balení 100 ks

Laminovací fólie Hama DIN A4,100 ks užitečná laminovací fólie formátu A4 (21,6 x 30,3 cm) s lesklým povrchem a sílou 80 micronů je připravena pro vaše důležité dokumenty či fotografie. Zvýrazní vzhled dokumentu, poskytne maximální ochranu proti nečistotám a prodlouží jeho životnost. Spoj je vlhkotěsný a odolný, dokument je pevný a nelze ho snadno ohnout. Slouží k laminování za tepla.

529 Kč

Laminovací kapsy Leitz A4, 80 mic, 25ks

Laminovací kapsy Leitz A4, 80 mic S laminovacími kapslemi od firmy Leitz si hravě ochráníte všechny své dokumenty. Díky parádním šipkám budete přesně vědět, kudy vložit papír. Všem vašim listům tak navíc dodáte krásný a svěží vzhled. Šipky vám ukážou směr Nevíte kterým směrem vložit papír do kapsle? Všechno najdete opravdu jednoduše, jelikož se na nich nacházejí užitečné šipky technologie UDT, které vás nasměrují správným směrem. Jakmile projde laminací, tyto ukazatele automaticky zmizí a vy dostanete jen perfektně ochráněný dokument. Tloušťka každé kapsy je 80 mikronů, takže pohodlně obklopí každý papír, aniž by zabírali tolik prostoru. Jsou vhodné do všech typů laminátorů. Budou vypadat báječně Lesklý povrch zajistí každému dokumentu skvělý vzhled a zároveň podpoří i jejich barevnost. Zároveň jej ochrání před nečistotami, tekutinami i vlhkostí a to na opravdu dlouhou dobu. List samotný zároveň dostane opravdu dlouhou pevnou strukturu, takže ho jen tak neohnete. Bude tak v naprostém bezpečí pro každou činnost.

199 Kč

Laminovací kapsy Leitz A4, 125 mic, 25ks

Laminovací kapsy Leitz A4, 125 mic S laminovacími kapslemi od firmy Leitz si hravě ochráníte všechny své dokumenty. Díky parádním šipkám budete přesně vědět, kudy vložit papír. Všem vašim listům tak navíc dodáte krásný a svěží vzhled. Šipky vám ukážou směr Nevíte kterým směrem vložit papír do kapsle? Všechno najdete opravdu jednoduše, jelikož se na nich nacházejí užitečné šipky technologie UDT, které vás nasměrují správným směrem. Jakmile projde laminací, tyto ukazatele automaticky zmizí a vy dostanete jen perfektně ochráněný dokument. Tloušťka každé kapsy je 125 mikronů, takže pohodlně obklopí každý papír, aniž by zabírali tolik prostoru. Jsou vhodné do všech typů laminátorů. Budou vypadat báječně Lesklý povrch zajistí každému dokumentu skvělý vzhled a zároveň podpoří i jejich barevnost. Zároveň jej ochrání před nečistotami, tekutinami i vlhkostí a to na opravdu dlouhou dobu. List samotný zároveň dostane opravdu dlouhou pevnou strukturu, takže ho jen tak neohnete. Bude tak v naprostém bezpečí pro každou činnost.

297 Kč

Prezentér Hama X-Pointer (139915)

Profesionální prezentér Ovládejte pohodlně všechny své prezentace a přednášky pomocí bezdrátového prezentéru Hama X-Pointer. Prezentér vám umožňuje ovládat dokumenty MS Powerpoint a ostatní kancelářské aplikace. Těšit se tak můžete na funkci spuštění/ukončení prezentace, praktické laserové ukazovátko, velká tlačítka nebo třeba na technologii Smart-Link pro rychlý start. Snadné připojení Prezentér Hama X-Pointer je plně kompatibilní se systémem Windows XP a novější, takže jej stačí zapojit pomocí bezdrátového USB konektoru a začít prezentovat.

549 Kč

Skartovačka Leitz IQ Office P5

Stylová skartovačka Leitz IQ Office P5 Skartovačku od firmy Leitz využijete kdykoliv, kdy se budete chtít zbavit svých dokumentů. Skartuje rychle a efektivně s příjemným stupněm utajení P5. Tichý provoz pak zajistí, že vás při své činnosti nebude absolutně rušit. Bude tak stabilní oporou každé malé kanceláře. . Jednoduché používání Vyskartujte všechny vaše nepotřebné dokumenty doma i v malé kanceláři. V jednu chvíli jich můžete takto zpracovat až 10 listů ve formátu A4 současně. Poradí si i se sponkami a drátky do sešívačky. Technologie proti zaseknutí pak zaručí, že ji ani tento fakt tak nezastaví ve své činnosti. Každý papír za pár minut osvobodíte skrze zpětný chod. Pohodlné ovládání pak zajistí řada dotykových ovládacích prvků. Rozsekáte cokoliv Přístroj rozseká všechny vaše dokumenty se stupněm utajení P5. Budete mít tedy jistotu, že je jen tak někdo nedá dohromady. Skartuje až 1,8 m za minutu, takže to půjde opravdu rychle. Vše bude navíc příjemně tiché, takže vás nebude rušit, ani když Leitz IQ Office P5 necháte skartovat dvě hodiny v kuse. Veškerý naskartovaný materiál pak pojme koš o kapacitě 23 l (tj. zhruba 250 listů), jenž pak jednoduše vyprázdníte.

9 589 Kč

Skartovačka Leitz IQ Protect Premium 4M P5

Stylová skartovačka Leitz IQ Protect Premium 4M P5 Skartovačku od firmy Leitz využijete kdykoliv, kdy se budete chtít zbavit svých dokumentů. Skartuje rychle a efektivně s příjemným stupněm utajení P5. Velice tichý provoz pak zajistí, že vás při své činnosti nebude absolutně rušit. Bude tak stabilní oporou každé domácnosti i malé kanceláře. . Jednoduché používání Snadno si vyskartujete všechny vaše nepotřebné dokumenty doma i v malé kanceláři. Současně zpracujete až 4 listy ve formátu A4. Přístroj si zároveň také poradí se sponkami a drátky do sešívačky. Technologie proti zaseknutí pak zaručí, že ji ani tento fakt tak nezastaví ve své činnosti. Každý papír za pár minut osvobodíte skrze zpětný chod. Pohodlné ovládání pak zajistí řada dotykových ovládacích prvků. Snadná skartace Přístroj rozseká všechny vaše dokumenty elegantním křížovým řezem se stupněm zabezpečení P5. Budete mít tedy jistotu, že je jen tak někdo nedá dohromady. Vše bude navíc velice tiché, takže vás přistroj při své činnosti nebude rušit. Co taktéž oceníte je, že Leitz IQ Premium 4M P5 může skartovat i 10 minut v kuse. Veškerý naskartovaný materiál pak pojme průhledný koš o kapacitě 14 l (tj. zhruba 150 listů), jenž pak jednoduše vyprázdníte.

4 299 Kč

Vědecká kalkulačka Rebell SC-2030

Vědecká kalkulačka Rebell SC-2030 je praktický pomocník pro studenty zejména základních a středních škol, který žákům za dobrou cenu poskytne vše, co budou v matematice potřebovat. Tento přístroj v pěkném designu nabízí celých 136 funkcí, včetně těch pro vědecké výpočty. Krom toho s ním můžete provádět statistiku jedné proměnné.Kalkulačka s 10timístným jednořádkovým displejem je uživatelsky příjemná pro všechny věkové skupiny. Má rozměry 154 x 82 x 14,5 mm při hmotnosti 80 g a chrání ji pevný plastový kryt černé barvy. Napájení probíhá pomocí 1 baterie AAA. Aby nedocházelo k nežádoucímu vybíjení, je opatřena funkcí automatického vypnutí.

189 Kč

Laminovací fólie Peach PP525-03

Lesklé laminovací fólie Peach PP525-03 se ideálně hodí pro laminování vašich fotografií, dokumentů či pracovních dokumentů. Balení o 100 kusech v šířce 2x 125 µm je kompatibilní se všemi modely laminátorů, které podporují danou sílu fólie. Maximální rozměr dokumentu použitého na laminátování je A5, avšak nemusíte se obávat použít i menší vstupní rozměry.Hlavní vlastnosti Formát: A5 a menší Síla fólie: 2x 125 µm Balení: 100 kusů A4

249 Kč

Laminovací fólie Hama 50061

Laminovací fólie Hama A6 Laminovací fólie velikosti A6 (11,1 x 15,4 cm) ochrání vaše fotky, identifikační kartičky nebo například diplomy před špínou, vodou, roztrháním nebo poškrábáním. Fólie je určená na laminování za tepla.

159 Kč

LED světlo Hama SpotLight FoldUp 102 (4642)

a Kruhové LED světlo Hama SpotLight FoldUp 102 HAMA kruhové LED světlo vám dopomůže k vytvoření kvalitních videí a fotografií na sociální sítě nebo vaše webové stránky. Oslňte ve svých videích Nastavit si můžete nejen intenzitu světla, ale i jeho výšku a úhel při nahrávání, který pro vás bude více lichotivý. Díky držáku na telefon, který je umístěný ve středu kruhového světla, lze se smartphonem nahrávat jak na výšku, tak na šířku. Neomezené možnosti Natáčet a fotit lze vsedě i vestoje, protože stativ můžete nastavit od 52 cm do 138 cm. Velkou výhodou je nastavení intenzity světla, které lze libovolně měnit na napájecím kabelu. Chladným vás nenechá ani pogumovaný držák na mobil, který ho chrání před poškrábáním.

1 229 Kč

Podstavec pro notebooky COTEetCI CS5151-GY

Podstavec pro notebooky COTEetCI hliníkový šedý Stále nemůžete najít tu správnou polohou při sezení u práce na vašem notebooku, a často jste nepřirozeně shrbení, že vás občas i bolí krční páteř? Pak si zkuste pořídit stojan pro notebook, který zajistí, že budete sedět rovně a nebudete se krčit. Podstavec bude navíc perfektně odvádět teplo od vašeho přístroje tak, aby nedošlo k přehřátí. Vyroben je z kvalitního hliníku a jeho konstukce je tak odolná, že vám poslouží i několik let. Je určen pro notebooky do velikosti 17″, ale můžete jej použít třeba i jako stojan pro tablet. Přesto, že jeho konstrukce je z kovu, nemusíte mít strach, že by došlo k poškrábání vašeho zařízení a to nejen proto, že hrany podstavce jsou dokonale zarovnány, ale i proto, že součástí jsou podložky, které případnému poškození předejdou. Stojan je vhodný i pro přenášení, velmi rychle jej složíte, uložíte do tašky, a můžete vyrazit.

717 Kč

Podstavec pro notebooky COTEetCI CS5158-GY

Přenosný podstavec pro notebooky COTEetCI SD-12 šedý Stále nemůžete najít tu správnou polohou při sezení u práce na vašem notebooku, a často jste nepřirozeně shrbení, že vás občas i bolí krční páteř? Pak si zkuste pořídit stojan pro notebook, který zajistí, že budete sedět rovně a nebudete se krčit. Podstavec bude navíc perfektně odvádět teplo od vašeho přístroje tak, aby nedošlo k jeho přehřátí. Vyroben je z kvalitního hliníku a jeho konstukce je tak odolná, že vám poslouží i několik let. Díky jeho skládací konstrukci a velmi nízké hmotnosti, která je jen 200 gramů, jej budete moci naprosto bez starostí přenášet kamkoli budete chtít, protože vám zabere jen velmi málo místa v tašce nebo batohu a v podstatě ani nepoznáte, že ho vůbec nesete s sebou .

760 Kč

Podstavec pro notebooky COTEetCI CS5158-MRG

Přenosný podstavec pro notebooky COTEetCI SD-12 růžovo-zlatý Stále nemůžete najít tu správnou polohou při sezení u práce na vašem notebooku, a často jste nepřirozeně shrbení, že vás občas i bolí krční páteř? Pak si zkuste pořídit stojan pro notebook, který zajistí, že budete sedět rovně a nebudete se krčit. Podstavec bude navíc perfektně odvádět teplo od vašeho přístroje tak, aby nedošlo k jeho přehřátí. Vyroben je z kvalitního hliníku a jeho konstukce je tak odolná, že vám poslouží i několik let. Díky jeho skládací konstrukci a velmi nízké hmotnosti, která je jen 200 gramů, jej budete moci naprosto bez starostí přenášet kamkoli budete chtít, protože vám zabere jen velmi málo místa v tašce nebo batohu a v podstatě ani nepoznáte, že ho vůbec nesete s sebou .

654 Kč

Držák sluchátek Corsair Gaming ST50 (CA-9011221-EU)

CORSAIR ST50 Držák sluchátek Stylový herní držák na sluchátka Corsair Gaming ST50 je vyrobený z kvalitního eloxovaného hliníku, který je velmi odolný proti opotřebení a vyznačuje se tak velmi dlouhou životností. Zaujme vás svým hladkým černým povrchem a zároveň jednoduchým designem, díky kterému se tento držák ST50 hodí na každý herní stůl. Stabilní základna Základna držáku Corsair ST50 je tvořena gumou, která zajišťuje maximální stabilitu a kromě toho chrání váš stůl před poškrábáním.

819 Kč

Prezentér Hama X-Pointer (139916)

Profesionální prezentér Ovládejte pohodlně všechny své prezentace a přednášky pomocí bezdrátového prezentéru Hama X-Pointer. Prezentér vám umožňuje ovládat dokumenty MS Powerpoint a ostatní kancelářské aplikace. Těšit se tak můžete na funkci myši pro rozšířené ovládání a podporu během prezentací, funkci spuštění/ukončení prezentace, praktické laserové ukazovátko, velká tlačítka nebo třeba na technologii Smart-Link pro rychlý start. Snadné připojení Prezentér Hama X-Pointer je plně kompatibilní se systémem Windows XP a novější, takže jej stačí zapojit pomocí bezdrátového USB konektoru a začít prezentovat.

747 Kč

Skartovačka Hama Premium M8

Všestranná skartovačka s micro řezem Všestranná skartovačka Hama M8 umožní skartování až 8 listů papíru A4 najednou. Kromě toho zvládne hravě také bezpečné skartování plastových karet. Těšit se můžete na pokročilé bezpečností funkce zamezující zranění při nesprávné manipulaci, přísný stupeň utajení skartovaných dokumentů a na vysoce kvalitní nože, které nezastaví ani zapomenutá kancelářská sponka. Chytré funkce Skartovačka M8 je vybavena funkcí automatického zapnutí při vložení papíru do otvoru, funkcí zpětného chodu a bezpečnostní funkcí chránící skartovačku před přehřátím nebo přetížením.

2 689 Kč

Skartovačka Hama Premium AutoM120 (50547)

Skvělá skartovačka Hama Premium AutoM120 Pokud se chcete bezpečně zbavit vašich nepotřebných dokumentů, zajisté oceníte skartovačku od firmy Hama. Ať už budete papíry dávat do stroje automaticky nebo manuálně, kvalitní ocelové nože pořežou všechny tisky na potřebnou velikost dle potřebné bezpečnostní normy. Když se 25l koš naplní, jednoduše jej vyjmete ven a jeho obsah vyhodíte pryč. Bude tak užitečným strojem ve firmách i domácnostech. Jednoduchá manipulace Papír lze skartovat automaticky i manuálně a to dokonce ve stejnou chvíli současně. Do podavače jednoduše umístíte až 120 papírů do velikosti A4, s nimiž si zařízení bez potíží poradí. Takto může pracovat téměř 60 minut bez zastavení. Když máte papírů méně, otvorem pro manuální skartování jich lze v jednu chvíli rozřezat až 5. A pokud se chcete zbavit své staré platební karty, kvalitní ocelové nože si s ní jednoduše poradí. Žádný problém nebudou mít ani se sešívacími sponkami. Své nepotřebné dokumenty tak rozsekáte bez sebemenších problémů. Tichý chod Motor je mimořádně tichý – pouhých 60 dB – tudíž ani při plném výkonu nebude skartovačka hučet na celé kolo. A kdyby se náhodou začala přehřívat či přetěžovat, bezpečnostní vypnutí vás ochrání před případnými nepříjemnostmi. Automaticky se také zastaví, když dojdou papíry, tudíž nepojede zbytečně. Zaseknutý papír lze zase pomocí zpětného chodu elegantně vyjmout. Trojice indikačních LED –⁠ o zapnutí, plném koši a přehřátí –⁠ vám navíc zajistí dostatečné informace o celém stavu stroje. Obsah snadno vyhodíte S křížovým mikro řezem zpracuje AutoM120 všechny papíry podle vaší libosti. Čím menší kousky, tím víc se jich vejde do sběrné nádoby o kapacitě 25 l. Když pak pomocí kontrolního okénka uvidíte, že je nádoba naplněna, lehce ji vytáhnete a obsah vyhodíte. Pro absolutní bezpečnost Skartovačka vám umožní dodržovat normu DIN 66399. Se stupněm bezpečnosti až P-4 tak můžete adekvátně rozřezat dokumenty na částice do velikosti 160 mm2. Lze tak směle dodržovat pravidla v souladu s GDPR a to jak ve firemním prostředí, tak i u sebe doma. Nemusíte se tedy obávat, že by se citlivější dokumenty dostaly k někomu, ke komu nemají.

4 607 Kč