IT Polášek

Klíčenka Funko POP! Star Wars: Ahsoka – Ahsoka Tano – 0889698721738

Levný výrobek Klíčenka Funko POP! Star Wars: Ahsoka - Ahsoka Tano - 0889698721738 s osvědčenou značkou Funko snadno naleznete právě za výhodné peníze! Nyní můžete mít za 199 Kč.
EAN: 889698721738
Klíčenka Funko POP! Star Wars: Ahsoka -
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
199

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Ahsoka jako roztomilá klíčenka zmenšené podoby Funko POP! figurky vydané při příležitosti startu seriálu Ahsoka.

Další zboží z kategorie No variant type

Krásná klíčenka Flashe od společnosti Funko známého z komiksů, seriálů a filmů DC Comics!

249 Kč

Speciální vánoční edice klíčenky pro fanynky a fanoušky kouzelnického světa Harry Pottera od společnosti Funko přináší vinylovou podobu Rona Weasleyho! Kam si jí připnete vy?

199 Kč

Naruto je jedna z nejpopulárnějších sérii mangy a anime vůbec, takže není divu, že se dočkala také své řady u společnosti Funko. Takto krásná klíčenka Pain vás může doprovázet na každém kroku na klíčích, batohu či jen tak v kapse pro štěstí!

190 Kč

Darja ze stejnojmenného kultovního animovaného seriálu jako klíčenka od společnosti Funko vám může dělat každodenního společníka třeba na klíčích či batohu.

199 Kč

M.O.D.O.K. z filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania jako krásná klíčenka z řady Pocket POP! společnosti Funko, kterou si můžete ozdobit klíče či batoh.

199 Kč

Indiana Jones z populární stejnojmenné série filmů, konkrétně zde z Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy (Raiders of Lost Ark) jako krásná klíčenka z řady Pocket POP! společnosti Funko, kterou si můžete ozdobit klíče či batoh.

199 Kč

Alligator Loki ze seriálu Disney+ Loki jako krásná klíčenka z řady Pocket POP! společnosti Funko, kterou si můžete ozdobit klíče či batoh.

199 Kč

Green Goblin z filmu Spider-Man: No Way Home jako krásná klíčenka z řady Pocket POP! společnosti Funko, kterou si můžete ozdobit klíče či batoh.

199 Kč
Další zboží značky Funko

Další přírůstek do Marvel Cinematic Universe v podobě filmu Thor: Love and Thunder (Thor: Láska jako hrom) se dočkává svých elektrizujících vinylových figurek POP! od společnosti Funko! Ve filmu se objeví také Miek. Tuto postavu jsme mohli vidět již ve filmu Thor: Ragnarok.

390 Kč

Funko POP! figurka Horsea z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů a hry Pokémon GO. Chytíte je všechny?

390 Kč

Funko POP! figurka Jacka Skellingtona z filmu Tima Burtona „Ukradené Vánoce“ (The Nightmare Before Christmas) pro všechny Disney fanoušky a fanynky. Figurka ve speciálni Black Light edici.

390 Kč

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

399 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze série filmů Indiana Jones. Tentokrát se představí Marion, z dílu Dobyvatelé ztracené archy (Raiders of the Lost Ark).

390 Kč

Velice očekávané porovnání dvou ikonických monster – Godzilly a Konga, se odehrálo v roce 2021 ve filmu Godzilla vs Kong! Který z těchto kolosů si získá místo ve vaší sbírce? Obří Godzilla od Funko POP! figurek útočí na vaši sbírku!

499 Kč

Dětská společenská hra pexeso. Motivem je oblíbený animovaný seriál pro nejmenší Cocomelon. S oblíbenými seriálovými postavičkami. Cílem hry je hledat obrázek do páru. Vyhrává tem, kdo má nejvíce párových obrázků. Hra je v angličtině. Pro 2-4 hráče. Hra je určena pro děti od 3 let. Délka jedné hry cca 10 min.

149 Kč

Společnost Funko přichází s figurkami z populární série My Hero Academia, tentokrát se představí sám Tetsutetsu Tetsutetsu.

499 Kč