IT Polášek

Klíčenka One Piece – Luffy in Kimono – 0889698613705

Neodolatelný produkt Klíčenka One Piece - Luffy in Kimono - 0889698613705 od výrobce s dobrým jménem Funko jde získat aktuálně na našich stránkách pořád výhodně! Právě teď jen za 199 Kč.
EAN: 889698613705
Klíčenka One Piece - Luffy in
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
199

Společnost Funko přichází s mini figurkami z populární série One Piece, tentokrát se představí sám Luffy v kimonu jako figurka kterou si můžete dát na klíče.

Další zboží z kategorie No variant type

Společnost Funko přichází s klíčenkami z populárního anime Jujutsu Kaisen. Tentokrát se představí Yuji Itadori jako figurka, kterou si můžete pověsit na klíče či batoh.

199 Kč
Další zboží značky Funko

POP! Figurka. Vyrobeno z vinylu. Velikost cca 9 cm. Výrobce Funko. Figurka Star Wars IX: Rise of the Skywalker – Kylo Ren. Speciální verze Bobble-Head figurky se světlem a zvuky.

499 Kč

Anime Drago Ball Z dostává další várku Funko POP! vinylových figurek, které ozdobí sbírku každého fanouška populárního japonského seriálu. Nyní se představuje Cell (First Form).

399 Kč

Dietní varianta adventního kalendáře, ze kterého nevypadává každý den čokoláda, ale zmenšená figurka POP! od společnosti Funko. Celkem se můžete těšit na 24 figurek s tématikou kouzelnického světa Harryho Pottera a to vše v krásně stylizovaném balení.

1 899 Kč

Funko POP! figurka ze světa čar a kouzel Harryho Pottera představuje tentokrát Zlatoslava Lockharta (Gilderoy Lockhart). Figurka je z edice Wizarding World.

399 Kč

Nový film od Marvelu s názvem Doctor Strange in the Multiverse of Madness (Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství) přináší i svou vlastní řadu vinylových figurek Funko POP!. A to včetně speciální edice figurky America Chavez.

399 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Attack on Titan (Šingeki no kjodžin) vinylovými POP! figurkami. Figurka Eren Jeager je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

399 Kč

Vystupte proti nespravedlnosti s Adou Thorne. Tato morálně založená advokátka je tu, aby vnesla čestnost do společnosti Shelby Company Limited a do vaší sbírky Peaky Blinders. Přidejte se k partě Peaky Blinders ještě dnes a spojte ji se zbytkem rodiny Shelbyů ve své sbírce!

399 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. She-Hulk ve speciální verzi pro ultimátní vánoční atmosféru.

399 Kč