IT Polášek

Kniha Aliens – Artbook – 9781789097023

Tento kvalitní a levný kus Kniha Aliens - Artbook - 9781789097023 od přední společnosti Titan Books Ltd pohodlně dostanete v naší nabídce téměř zdarma! Nyní získáte od 1 299 Kč.
EAN: 9781789097023
Kniha Aliens - Artbook -
Popis

Kolekce zbrusu nových originálních obrázků oslavuje klasický film Vetřelci (Aliens). Do knihy se vměstnalo více jak 100 kusů krásných výtvarných kousků od profesionálních umělců, ilustrátorů, konceptářů, komiksových výtvarníků a grafických designérů. V artbooku nalezneme vše od portrétů postav, knižních obálek a konceptů plakátu, po ikonické scény, rekrutační letáky a rendery ikonických Xenomorfa a vetřelčí královny. Každý ze známých umelců tak zanechává svůj odkaz v univerzu Vetřelce.

Další zboží z kategorie Knihy a komiksy
Komiks Zaklínač: Blednoucí vzpomínky

Netvorů zbývá pomálu a Geralt přemýšlí o novém uplatnění, když vtom obdrží pozvání od starostky městečka Badreine – nezvyklá smečka mlhavců prý ohrožuje děti. Zaklínač práci přijme, avšak vyprávění místních lidí o útocích nedává smysl a znepokojivé vidiny také nezpůsobila tlupa prostých netvorů. Podezřelý je každý, život zdánlivě postrádá smysl, nebezpečí roste – a Geraltovi nezbývá než spolehnout se na vlastní úsudek a necouvnout.

329 Kč
Komiks Tokijský ghúl: re

Krutý střet mezi klanem Cukijama a ÚPG vrcholí. Kolik obětí mezi inspektory i ghúly si tato bitva vyžádá? Podaří se Šúovi utéct, anebo bude zkáza jeho rodu dokonána? A nakolik si je Kaneki vlastně jist svým nynějším posláním? To vše se již brzy ukáže…

199 Kč
Komiks Ultimate Spider-Man a spol.

Ultimate Spider-Man: Návrat Goblina (6. díl z 6), Ultimate Spider-Man: Veřejné pohoršení (1. díl z 5) – Finále boje s Green Goblinem a zbrusu nový příběh! Ve městě se objevuje nový Spider-Man… a není to zrovna hodný chlapec.

199 Kč
Komiks Simpsonovi: Komiksový chaos

Ve Springfieldu vypukne epidemie poté, co jeden telefonát z mobilu způsobí pozdvižení kosmických rozměrů. Pak Barta čeká tvrdý život, když kvůli svému vtípku skončí ve springfieldském sirotčinci, kde je vystaven ovesné kaši a neobvyklému trestu od pana Burnse. Všeobecný zmatek ještě zvýší Homer, když se rozhodne pořídit si tetování prokazující jeho lásku k Marge, a Krusty, který opustí vody šoubyznysu a nastoupí do – světe, div se – springfieldské jaderné elektrárny! A Ned Flanders utrpí záchvat „Vertiga“, když se ho zmocní posedlost ženou, která jako by z oka vypadla jeho drahé zesnulé manželce! Tyto a další příběhy vám pořádně zamotají hlavu!

299 Kč
Další zboží značky Titan Books Ltd
Komiks Blade Runner 2019:

Vraťte se do světa Blade Runneru s komiksem Blade Runner 2019 a to rovnou celým boxed setem! Hlavní hrdinkou je nejlepší Blade Runner LAPD – detektiv Aahna „Ash“ Ashina, která byla přidělena na vyšetřování záhadného zmizení Isobel a Cleo Selwynových, manželky a dcery byznysového titána Alexandera Selwyna, blízkého osobního přítele Eldona Tyrella. Ash zavede patrání z podsvětí Los Angeles až do zemí zaslíbených na mimozemské kolonie a pak zase zpět. Její vyšetřování postupně odhalí strašná tajemství a zoufalé konspirace, které jí donutí přehodnotit její nenávist k replikantům.

1 499 Kč
Omalovánky pro dospělé Horizon: Zero

Omalovánky pro dospělé. Inspirovaná videohrou Horizon Zero Dawn. Origilnální ilustrace přímo z této hry. Omalovánky nabídnou 80 stran. Oficiálně licencovaný produkt. Rozměry 22,9 cm × 22,9 cm.

499 Kč
Kuchařka Assassin's Creed: The Culinary Codex

V této knize najdete přes 40 receptů, vytažených přímo z Animu! Každý z receptů pak odpovídá místu a době, kde se jeden ze slavných assassinů pohyboval. Můžete tak ochutnat pokrmy z období italské renesance, francouzské revoluce nebo viktoriánské Anglie. Díky této kuchařce máte možnost vyzkoušet jednotlivé pokrmy nebo se rovnou pustit do celého menu! Perfektní dárek pro fanoušky série Assassin’s Creed a dobrého jídla.

699 Kč
Kniha World of Warcraft: Exploring Azeroth -

Přes 25 let poskytuje hra World of Warcraft krásnou a bohatou krajinu a země k prozkoumání. Nyní si hráči mohou prozkoumat v knižní podobě artefakty, vybavení, zbraně a další drobnosti ve World of Warcraft: Exploring Azeroth. Skvělé grafické zpracování a zbrusu nový příběh je součástí tohoto jedinečného pohledu na kontinent Eastern Kingdoms, od Stormwindu po Stranglethom, od pustin po paláci … a vše mezi tím! Kniha je v angličtině.

629 Kč