IT Polášek

Kniha Resident Evil 7: Biohazard Document File – 09781506721668

Exkluzivní kus Kniha Resident Evil 7: Biohazard Document File - 09781506721668 originál od značky Dark Horse jednoduše můžete získat teď extra výhodně! Aktuálně stojí u nás 839 Kč.
EAN: 9781506721668
Kniha Resident Evil 7: Biohazard Document
Popis

Prožijte znovu expertně odvyprávěnou hrůzu v Resident Evil 7: Biohazard, survival hororu z pohledu prvnní osoby. Tento díl změnil zažité paradigmata klasických her série. Kniha je plná rozhovorů, fotoalb, storyboardů herních událostí a mnoho dalších zajímavých příběhů z vývoje sedmého dílu série videoher od společnosti Capcom. Dark Horse tuto knihu přinýší poprvé plně přeloženou v angličtině a jedná se o povinnou četbu všech fanoušků Resident Evil.

Další zboží z kategorie Knihy a komiksy
Kniha Bohové Olympu – Hádův chrám

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes?

389 Kč
Komiks Útok titánů

V neradostných dobách se lidé rádi utíkají ke vzpomínkám na lepší časy, ale… měli naši hrdinové vůbec nějaké lepší časy? Vítejte v roce 847 – Eren, Mikasa a Armin se právě dali k armádě a velice rychle jim dochází, že na sobě musí zapracovat. Jinak jejich cesta skončí dřív, než začala.

189 Kč
Komiks Živí mrtví: Válka šeptem

Už je to tady. Vojska se střetávají… válka právě vypukla. Povedlo se Rickovi zničit všechno, co předtím vybudoval? Nebo opět zvítězí? Jedno je jisté… za tohle bude muset pořádně zaplatit.

299 Kč
Kniha Škola jednorožců - První

Je tu první den ve Škole jednorožců a malá Viky se nemůže dočkat, až se naučí létat, čarovat a léčit druhé. Možná se i trochu bojí, ale brzy si najde skvělé kamarády.

219 Kč
Další zboží značky Dark Horse
Model lodi Halo -

Loď známá jako Banshee ze série videoher Halo je nejviditelnější a nejčastější lodí ve známém vesmíru. UNSC jí klasifikuje jako Type-54 Ground Support Aircraft (T-54 GSA). Tato loď byla masově vyráběna Covenanty a je používána mnoka frakcemi a žoldáky na nesporčtu světů. Vybavena je dvojitým plasma kanónem a devastujícím kanónem proti vozidlům. Krásný model z řady Deluxe Replicas přináší podstavec a detailní malbu, kterou známe i z ostatních modelů od společnosti Dark Horse.

729 Kč
Figurka The Witcher 3 - Geralt

V další sérii zaklínačských figurek od Dark Horse se představí Geralt ve zbroji, kterou měl na turnaji v Toussaint. Toto brnění měl na sobě Geralt v rozšíření Zaklínač 3: Divoký hon – O víně a krvi. Vévodství Toussaint nebylo zasaženo válkou, prosperovalo a jen rytířský turnaj připomínal krvavé tajemství. Geralt musí vyřešit záhadu a zbroj mu pomůže přežít zlo číhající v noci.

1 299 Kč
Figurka The Witcher - Ciri

Dark Horse společně se společnostmi Netflix a CD Projekt RED představuje figurku z druhé sezóny seriálového Zaklínače! Je jí princezna Cirilla – Ciri! Skvěle zpracovaná, ručně malovaná figurka, která je plná detailů, je založena na seriálové představitelce – herečce Freye Allan.

1 199 Kč
Magnet Cyberpunk - Silverhand

Magnet s rockovou rukou Johny Silverhanda, kterého v Cyberpunku 2077 ztvárnil Keanu Reeves. Ponořte se do kyberpunkového světa stvořeného polskou společností CD Projekt Red.

219 Kč