IT Polášek

Konvektor Ardes AR4C06

Tento velmi žádaný produkt Konvektor Ardes AR4C06 od našeho známého výrobce Ardes snadno najdete u nás právě opravdu levně. Ve skvělé akci za 839 Kč.
EAN: 8004032114928
Konvektor Ardes AR4C06
Ověřit dostupnost
Značka: Ardes
839

Konvektor Ardes Kalor AR4C06 Trápí vás blížící se zimní mrazíky? Dodatečný zdroj tepla by se mohl hodit, i kdyby jen tak pro jistotu. Konvektor zvládne na rozdíl od malého ventilátoru vytopit i větší prostor. Můžete ho tedy nechat přitápět vedle ústředního topení nebo ho dát na místa, kde jiné topení není. Například do garáže. Zvládne vytopit až 45m3 a díky nastavitelnému výkonu s ním neprotopíte půl výplaty. Stabilní teplota Díky dvěma stupňům výkonu (750/1500) a termostatu bude konvektor snadno udržovat teplotu, jakou potřebujete. Zároveň tak ušetříte energii. Nechte ho jen lehce přitápět a nad účtem za elektřinu se vám neprotočí panenky. Navíc konvektory na rozdíl od ventilátorů šíří teplo po místnosti na základě přirozeného proudění vzduchu a nespotřebovávají tak další energii na ventilaci. Rychlý zdroj tepla Konvektor má funkci turbo, takže dokáže místnost zahřát velmi rychle, když to bude potřeba. Bude se to hodit, když přijdete zmoklí z procházky. Navíc má ochranu proti přehřátí, takže se nemusíte bát případné nehody, pokud necháte ventilátor chvíli bez dozoru. Během chvíle už budete sedět v teple pod dekou a s horkým čajem a vychutnávat si domácí pohodu, jakou nemají kapky deště bušící do oken šanci narušit.

Další zboží z kategorie Vzduchotechnika

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve velké místnosti? P3 vyčistí až 310 m3 za hodinu a účinně tak pokryje místnost o ploše 35-40 m2. Kromě toho, že účinně zbaví váš domov či kancelář virů, bakterií a plísní, vzduch také ionizuje, čímž přispívá k lepšímu okysličení krve a tím lepšímu soustředění i zdraví. S touto čističkou vzduchu se vám bude doma lépe dýchat. Uleví také alergikům a astmatikům. Sedminásobná filtrace Do boje proti virům a bakteriím vysílá čistička hned 6 různých úrovní filtrace. Předfiltr, antibakteriální filtr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, katalytický filtr, UV záření a ionizaci. Všechny čtyři filtry jsou přitom zabudovány do jednoho, takže měníte jen jednu část. Společně odstraní až 99,9 % prachu a 93,5 % těkavých látek (zápachu). Automatický provoz Necháte-li čističku běžet na automatický režim, sama si změří kvalitu vzduchu a vybere optimální proudění. Pokud v jejím dosahu například naklepete polštář, prachový senzor zaznamená změnu a výkon zvýší. Prach odsaje, než napadá jinam. A vy tak strávíte méně času uklízením. Ionizátor a UV lampa Ionizovaný vzduch se lépe dýchá. Snadněji přechází do krve a vaše tělo z něj tak vytěží mnohem více. Ionizátor je tak prospěšný vašemu zdraví i psychice a může vám například pomoci od bolestí hlavy. UV lampa zase pomůže vzduch sterilizovat. UV záření zahubí viry a bakterie a mikroby lampou procházející a činí vzduch i vaši domácnost zdravější. Užitečné funkce Čističku můžete jednoduše ovládat pomocí aplikace nebo dotykového displeje. Nastavit si tam můžete mimo jiné i noční režim (tichá a bez světel) nebo použít dětský zámek. Displej či aplikace vás také upozorní na nutnost výměny filtru. Na barevném indikátoru zase zjistíte, jak je vzduch v místnosti kvalitní. Samozřejmostí je nastavitelný časovač.

6 959 Kč

Mobilní klimatizace Concept KV1000, 3v1 Osvěžení v létě Mobilní klimatizace Concept KV1000 vás osvěží během letních dní. Je ideální volbou zejména tam, kde je problém s instalací pevné klimatizační jednotky. Do místnosti fouká chladný vzduch a teplý odvádí pomocí hadice a speciální okenní soupravy ven. S klimatizací se snadno pohybuje, díky pojezdovým kolečkům ji snadno přemístíte kam bude zrovna potřeba. Zároveň je její provoz finančně nenáročný, což dokazuje zařazení do energetické třídy A. Vysoký výkon Díky výkonu 10.000 BTU (2,93 kW) je mobilní klimatizace KV0800 vhodná do místností o velikosti až 25 m2. Je vybavena 2 rychlostmi chlazení a regulací teploty, kterou si můžete nastavit v rozmezí 17 – 30 °C. Disponuje samoodpařovací funkcí, takže za optimálních podmínek odpadá nutnost vylévání nádrže na vodu. 3 v 1: klimatizace, odvlhčovač, ventilátor Mobilní klimatizace KV1000 nabízí tři různé režimy provozu: chlazení, odvlhčování a ventilátor. V režimu DRY efektivně odvlhčí až 24 l za den. Pokud zapnete funkci FAN, prostor se vyvětrá bez přidaného chlazení. Volit můžete ze dvou rychlostí. Snadné ovládání Klimatizaci můžete ovládat pomocí ovládacího panelu na těle spotřebiče nebo dálkovým ovladačem. Díky přehlednému LED displeji a světelným kontrolkám budete mít kontrolu nad aktuálně nastavenými hodnotami. Časovač Klimatizace je vybavena funkcí časovače, který umožňuje vybrat z možností odloženého zapnutí nebo vypnutí v rozsahu od 1 do 24 h. Díky tomu si můžete doma vyvětrat nebo vychladit místnost ještě před návratem z práce nebo nastavit čas vypnutí v době spánku. Režim SLEEP Kvůli tropickým nocím se nám často špatně spí, proto je klimatizace vybavena režimem SLEEP. Díky tomu si můžeme pohodlně odpočinout. Jeho aktivací se rozsvítí kontrolka spánku a ostatní údaje včetně LED displeje zhasnou. Rychlost chlazení/ventilace automaticky klesne na nejnižší stupeň. Bezpečnost Nemusíte mít obavy z možného přehřátí či zamrznutí, spotřebič si sám pohlídá optimální hodnoty a v případě potřeby se ochranné funkce aktivují. Upozorní vás také na nutnost vyprázdnění vnitřní nádoby. Po vyřešení problému se spotřebič automaticky vrátí do původního stavu. Přístroj si všechno ohlídá sám.

6 999 Kč

Konvektor ECG TK 2080 Black Čas vybavit se na zimní mrazíky pořádným arzenálem! Pokud vám zdroje tepla v domácnosti nepostačují, zvažte pořízení konvektoru. Na rozdíl od malého ventilátoru dokáže vytopit i větší prostor. Můžete ho tedy nechat přitápět vedle ústředního topení nebo ho dát na místa, kde jiné topení není. Například do garáže. Neprotopíte s ním půl výplaty a zimní lezavo si na vás jen tak nepřijde. Stabilní teplota Díky třem stupňům výkonu (750/1250/2000 W) a termostatu s plynulou regulací bude konvektor snadno udržovat teplotu, jakou potřebujete. Zároveň tak ušetříte energii. Nechte ho jen lehce přitápět a nad účtem za elektřinu se vám neprotočí panenky. Navíc konvektory na rozdíl od ventilátorů šíří teplo po místnosti na základě přirozeného proudění vzduchu a nespotřebovávají tak další energii na ventilaci. Jelikož má ochranu proti zmrznutí, je vhodný i například na chatu. Pohodlné ovládání Konvektor má přehledný LCD displej s velkým fontem, takže nastavenou teplotu zkontrolujete jen letmým pohledem. Pokud chcete pár setinek stupně přidat, nemusíte se zvedat z pohovky. K dispozici máte dálkový ovladač. Využít můžete také časovač nastavitelný až na 24 hodin a přijít z práce nebo procházky hned do tepla. Praktický a bezpečný Přišli jste vymrzlí z procházky a potřebujete rychle prohřát údy? Zapněte funkci turbo a už si jen užívejte, jak vás zalévá příjemné teplo. Nemusíte se bát v tom pohodlí a teple usnout, protože konvektor má ochranu proti přehřátí. Můžete ho tak nechat chvíli bez dozoru. Budete sedět v teple pod dekou a s horkým čajem a vychutnávat si domácí pohodu, jakou nemají kapky deště bušící do oken šanci narušit.

1 399 Kč

Zvlhčovač vzduchu Stylies Alaze Pro Malý, úsporný a inteligentní zvlhčovač Stylies Alaze Pro vám zajistí příjemné zvlhčení a pročištění vzduchu ve vašem domě nebo bytě. Kompaktní zvlhčovač nabízí díky inovativní DAST technologii až o 30 % vyšší výkon než běžné zvlhčovače, disponuje funkcí čištění vzduchu pomocí přirozeného studeného odparu a jeho automatický režim dokáže udržovat optimální hodnotu vlhkosti v místnosti. Potěší také možností ovládání pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS. Zvlhčování a čištění vzduchu Navzdory tomu, jak je kompaktní, nabízí zvlhčovač Alaze Pro spoustu zajímavých možností. Vedle zvlhčování vzduchu se postará také o čištění vzduchu pomocí funkce přirozeného odparu. Inovativní DAST technologie navíc posouvá výkon a účinnost na úroveň zvlhčovačů se dvěma filtry, přičemž světelný indikátor vás bude informovat o prostředí v místnosti a nutnosti doplnit vodu do nádržky o objemu 3 litrů. Automatické udržování optimální vlhkosti Vedle manuálního provozu disponuje zvlhčovač Alaze Pro i automatickým režimem, který udržuje optimální hladinu vlhkosti v místnosti mezi 40 a 60 %. Přístroj je ideální pro použití ve středních místnostech o rozměru do 40 m2 a díky velice tichému provozu s hlučností pouhých 27 dB se hodí i pro použití v ložnici nebo dětském pokoji. Příslušenství v balení Zvlhčovač disponuje také možností nastavení časovače výběrem mezi 2, 4 a 8 hodinami provozu. Součástí balení je nejen antibakteriální filtr, ale i antibakteriální stříbrná kostka ISC, která chrání vodu v nádržce. Noční režim pak zajišťuje vypnutí LED diod, díky čemuž váš nebude rušit při vašem spánku.

3 299 Kč

Moderní skleněný konvektor ProfiCare GKH 3119 bílý Máte přímotopy za nevzhledné nutné zlo? S ProfiCare GKH 3119 to tak být nemusí. Už si nemusíte vybírat mezi stylovým moderním interiérem a pohodlím. Tento tichý přímotop je stylově čistý a elegantní, takže neudělá ostudu ani uprostřed obývacího pokoje. Povrch z kvalitního tvrzeného skla vám navíc poskytne ideální rozvod tepla. Místnost naplní příjemným teplem a zároveň šetří peníze a energii, protože není náročný na provoz. Tichý a nenáročný Ve srovnání s jinými způsoby přitápění spotřebuje ProfiCare GKH 3119 o polovinu méně energie. Na rozdíl od teplometů či jiných přímotopů ohřeje tento místnost bez zápachu nebo proudění vzduchu. Navíc nevysouší vzduch a nespaluje kyslík. Také pracuje neslyšně. Díky tomu je hypoalergenní a zachovává v bytě zdravý vzduch k dýchání. Bezpečnost především Přímotopu snadno nastavíte maximální teplotu na stupnici od 5 do 50 stupňů. A pokud se budou v blízkosti vyskytovat děti nebo zvířata, zapněte dětský zámek. Hlavně v garáži, v dílně či ve skleníku potom oceníte ochranu proti zamrznutí. Dostupné teplo Užijte si pohodlí dálkového ovládání a zapněte si přímotop z gauče nebo postele. S časovačem a sedmi přednastavenými programy nebudete na zapínání topení muset myslet. Na XXL multifunkčním displeji také uvidíte i na dálku, jak dlouho už topíte. Vzbuďte se do tepla Neradi topíte přes noc, ale ráno by bylo milé nemuset jít zpod vyhřáté peřiny do zimy? Potom využijete časovač. Stačí ho nastavit na třicet minut před budíkem a už se vzbudíte do příjemného tepla. Konvektor bude teplo udržovat automaticky a vy budete moci lenošit či v pohodlí a bez starostí.

3 199 Kč

Výkonný provoz Konvektor Black+Decker BXCSH2000E zajistí rychlé topení v jakémkoliv pokoji. Díky silnému výkonu, který jde libovolně nastavit od 1250-2000 W, je vhodný i pro vetší místnosti. Řada výhod Nechybí samozřejmě ani termostat pro úpravu teploty, který je navíc vybaven funkcí automatického vypnutí. Díky nízké hmotnosti a praktickému madlu se snadno přemisťuje. O bezpečí se zde pak stará i ochrana proti přehřátí a převrhnutí a kontrolka zapnutí.

1 799 Kč

Chytré ovládáníKlimatizaci Black+Decker BXPAC9000E lze ovládat díky přehlednému dotykovému panelu, nebo na dálku s pomocí dálkového ovladače. Na dotykovém panelu lze nastavit 24hodinový časovač, proudění vzduchu s oscilačními žaluziemi a rychlost ventilátoru (3 rychlosti). Skvělé funkceKlimatizace má 4 funkce – noční režim, chlazení, odvlhčování, větrání. Vzduch proudí přes filtr proti prachu. Součástí balení je 1,5m výfuková hadice, okenní sada a dálkové ovládání včetně baterií. Pro snadný transport je klimatizace vybavena kolečky a rukojetí Parametry:Průměr trubky: 150 mmDélka trubky: 1,5 mChladicí médium: R410A / R290Souprava pro okno, pro francouzská a posuvná okna2250 Fg / 9000 Btu2,6 KwMax. 9000 Btu/hPrůtok vzduchu (max.): 400 m3/hHlučnost (min-max) – 52-65 dB (A)Kapacita režimu odvlhčování: 30 l/24 hPro místnost do 28 m2Spotřeba: 1010 WEnergetický štítek: A

9 719 Kč

Čistička vzduchu Ardes 8P02 Čisté prostředí Vytvořte si v domácnosti prostředí s čistějším a lépe dýchatelným vzduchem. Čistička vzduchu zbaví váš domov dráždivých škodlivin, jako jsou pyly, roztoče, mikroorganismy, pachy i prach. Vhodný pro děti a alergiky Efektivně a rychle přefiltruje nekvalitní vzduch, který se drží zejména v bytech a domech. Ideální pro alergiky, astmatiky, majitele domácích zvířat, děti i seniory. Třístupňová filtrace Předfiltr zachytí větší částice, vlasy a prach. Druhá vrstva, kterou tvoří HEPA filtr třídy H13 zachycuje více než 99,95 % částic o průměru 0,3 µm a vyšší, včetně PM 2,5 kouřových částic, pyl a dokonce i některé patogenní bakterie. Třetí vrstvou je filtr s aktivním uhlím, který může zachytit některé škodlivé chemikálie, jako formaldehyd benzen, amoniak a je účinný proti pachům a kouři.

2 089 Kč
Další zboží značky Ardes

Mini trouba Ardes 6245PB Řešíte problém s malou kuchyní a právě kvůli tomu, že jste omezeni prostorem, si nemůžete pořídit klasickou troubu? Pak je pro vás vhodnou volbou mini trouba Ardes, která se bude skvěle hodit na chatu či chalupu nebo do studentských bytů, a která vám určitě velmi dobře poslouží. Výkonný pomocník Pečicí trouba disponuje vnitřním objem 45 litrů, a pyšní se výbornou tepelnou izolací především díky dvojitým skleněným dvířkům. K dispozici máte šest pečicích funkcí, a můžete si tak vybrat mezi horním ohřevem, spodním ohřevem nebo jejich kombinací, a navíc ještě s ventilátorem nebo bez. Pro kontrolu připravovaného pokrmu jistě oceníte vnitřní osvětlení, nemusíte tedy troubu zbytečně otevírat a pokrm vyndávat. Praktický časovač Teplotu si můžete nastavit v rozsahu od 100 do 230 °C, nechybí ani možnost výškově nastavitelného plechu nebo roštu, a s funkcí časovače si budete moci navolit i čas po který má trouba zůstat v provozu. Časovač lze nastavit až na jednu hodinu a jakmile tato doba vyprší, trouba se automaticky vypne. Součástí trouby je i plech s roštem a praktickým úchytem. Tak neváhejte a něco chutného připravte.

3 299 Kč

Ardes 449T je kompaktní teplovzdušný ventilátor s možností nastavení výkonu (1000 W/2000 W) i s letním využitím bez přitápění. Ventilátor je vybaven termostatem, ochranou proti přehřátí, kontrolkou provozu a časovačem 24 h (zapnutí/vypnutí ventilátoru pro celý den/noc).

619 Kč

Ardes 4C03 je samostatně stojící TURBO konvektor s termostatem o výkonu až 2000 W. Prostřednictvím ovládacího panelu lze nastavit úroveň vytápění a termostatem regulovat teplotu. Nabízí možnost připevnění na zeď. Vhodné použití je v místnosti do 55 m3. Díky systému AIR MIX dochází k dokonalému proudění vzduchu. Dále je vybaven automatickým vypínačem při jeho převrhnutí. Mezi jeho hlavní přednosti patří i bezhlučný provoz.

1 189 Kč

Fritéza Ardes K32 Vařte chutně a zdravě Horkovzdušná fritéza bez oleje a tuku Ardes využívá ke smažení místo oleje horký vzduch. Až o 80 % méně tuku než tradiční fritéza. Bez tuku nebo jen s minimem škodlivého oleje a tím pádem zdravější jídla. Horký vzduch v jádru fritézy rychle a přesně cirkuluje a udržuje tak optimální teplotu grilovacího tělesa, které pokrmy následně peče, smaží či frituje. Hlavní vlastnosti: Kapacita koše 2 l, automatické vypínání, ochrana proti přehřátí, nepřilnavý povrch nádoby, koš vhodný do myčky, kontrolky teploty a provozu, tepelně izolovaná rukojeť, regulace teploty, rozmezí teplot 80 – 200 °C, 30 minutový časovač s vypínacím signálem, protiskluzové provedení.

1 459 Kč

Keramický ventilátor Ardes Sound AR4P03 S přicházející zimou se malý zdroj tepla bude vždycky hodit. Můžete si ho nechat foukat na promrzlé nohy po příchodu z procházky, foukat na promoklé svršky nebo si jím třeba přitopit v garáži pří výměně pneumatik na zimní. AR4P03 je malý a kompaktní a nebude vás stát půl výplaty. I tak splňuje všechno, co od ventilátoru můžete očekávat. Stabilní teplota Díky dvěma stupňům výkonu a termostatu bude ventilátor snadno udržovat teplotu, jakou potřebujete. Zároveň tak ušetříte energii. Nechte ho jen lehce přitápět a nad účtem za elektřinu se vám neprotočí panenky. Navíc je keramické topné těleso výhřevnější než to klasické. Funkce ventilace Ventilátor umí i jen foukat studený vzduch. Využijete ho tak i v letních měsících. Nemusíte ho na léto schovávat do skříně a kupovat jiný letní ventilátor. Ušetříte tím místo i peníze. Vaše ochrana Slyšeli jste o případech požárů způsobených nekvalitními ventilátory? Pro vaši ochranu má AR4P03 pojistku proti přehřátí i převržení. V obou případech se hned vypne. Můžete si tak v klidu užívat příjemné teplo bez starostí a obav.

749 Kč

Konvektor Ardes Smoothy AR4C05 Trápí vás blížící se zimní mrazíky? Dodatečný zdroj tepla by se mohl hodit, i kdyby jen tak pro jistotu. Konvektor zvládne na rozdíl od malého ventilátoru vytopit i větší prostor. Můžete ho tedy nechat přitápět vedle ústředního topení nebo ho dát na místa, kde jiné topení není. Například do garáže. Zvládne vytopit až 60m3 a díky nastavitelnému výkonu s ním neprotopíte půl výplaty. Stabilní teplota Díky třem stupňům výkonu (750/1250/2000) a termostatu bude konvektor snadno udržovat teplotu, jakou potřebujete. Zároveň tak ušetříte energii. Nechte ho jen lehce přitápět a nad účtem za elektřinu se vám neprotočí panenky. Navíc konvektory na rozdíl od ventilátorů šíří teplo po místnosti na základě přirozeného proudění vzduchu a nespotřebovávají tak další energii na ventilaci. Bezpečný i pro děti Jelikož konvektor nemá lopatky, nehrozí u něj riziko úrazu zvídavých dětských prstíků. Navíc má ochranu proti přehřátí, takže se nemusíte bát případné nehody, pokud necháte ventilátor chvíli bez dozoru. Rychlý zdroj tepla Konvektor má funkci turbo, takže dokáže místnost zahřát velmi rychle, když to bude potřeba. Bude se to hodit, když přijdete zmoklí z procházky. Během chvíle už budete sedět v teple pod dekou a s horkým čajem a vychutnávat si domácí pohodu, jakou nemají kapky deště bušící do oken šanci narušit.

1 509 Kč

Výkonný provoz Elektrický mini olejový radiátor Ardes 4R11S slibuje úspornější i efektivnější topení ve vašem pokoji. Díky silnému příkonu 2500 W je vhodný pro místnosti do 75 m3. Nechybí samozřejmě ani termostat pro úpravu teploty, který je navíc vybaven funkcí proti zamrznutí. Nízkou váhu a kompaktní rozměry pak doprovází i čtveřice koleček a pohodlné držadlo, díky kterým radiátor snadno přemístíte. Řada výhod Mezi výhody olejových radiátorů patří zejména bezúdržbový provoz, protože olej není třeba v radiátoru měnit. Velkým plusem je poté i vysoká akumulační schopnost, radiátor totiž hřeje ještě dlouho po vypnutí z elektřiny a zcela bezhlučný provoz, díky čemuž vás nebude ničím rušit. O bezpečí se zde pak stará i ochrana proti přehřátí a převrhnutí a kontrolka zapnutí.

2 109 Kč

Čistička vzduchu Ardes 8P02 Čisté prostředí Vytvořte si v domácnosti prostředí s čistějším a lépe dýchatelným vzduchem. Čistička vzduchu zbaví váš domov dráždivých škodlivin, jako jsou pyly, roztoče, mikroorganismy, pachy i prach. Vhodný pro děti a alergiky Efektivně a rychle přefiltruje nekvalitní vzduch, který se drží zejména v bytech a domech. Ideální pro alergiky, astmatiky, majitele domácích zvířat, děti i seniory. Třístupňová filtrace Předfiltr zachytí větší částice, vlasy a prach. Druhá vrstva, kterou tvoří HEPA filtr třídy H13 zachycuje více než 99,95 % částic o průměru 0,3 µm a vyšší, včetně PM 2,5 kouřových částic, pyl a dokonce i některé patogenní bakterie. Třetí vrstvou je filtr s aktivním uhlím, který může zachytit některé škodlivé chemikálie, jako formaldehyd benzen, amoniak a je účinný proti pachům a kouři.

2 089 Kč