IT Polášek

Lampička Disney – Stitch Icon Light – PP11360LS

Tento zlevněný výrobek Lampička Disney - Stitch Icon Light - PP11360LS od top značky Paladone k dostání momentálně za skvělou cenu! Nyní za 399 Kč.
EAN: 5056577711073
Lampička Disney - Stitch
Ověřit dostupnost
Značka: Paladone
399
Popis

Oficiální produkt, svítící figurka z katalogu zboží s licencí Disney. Dekorativní svítící figurka ve tvaru postavičky jménem Stitch. Je to mimozemský genetický vojenský experiment, vypadá jako kříženec koaly a upíra. První film s touto postavičkou vyšel v roce 2002.

Další zboží z kategorie Herní předměty
Lampička Marvel - Logo

Osviťte si svou komiksovou knihovnu touto krásnou lampičkou ve tvaru loga legendární společnosti Marvel. Lampička nabízí 2 světelné módy, možnost pověšení na zeď a je napájena přiloženým USB kabelem nebo třemi AAA bateriemi (nejsou součástí balení). Vyrobena je z organicky rozložitelného plastu, který se v případě vyhození sám rozloží na skládce.

839 Kč
LEGO® Marvel 76215 Black Panther

Dospělí fanoušci série Marvel Avengers se mohou naplno ponořit do kreativního modelářského projektu Black Panther (76215) od LEGO® Marvel. Sběratelský kus inspirovaný slavnou ságou studia Marvel se stane středobodem každé konverzace, ať už si ho vystavíte kdekoli.

7 899 Kč
Rohožka Harry Potter - Slytherin -

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí filmové a knižní ságy Harry Potter. Zelená rohožka vyvedená v motivu bradavické koleje Zmijozel.

549 Kč
LEGO® Friends 41707 Auto

Podpořte zájem dětí o přírodu se stavebnicí Auto sázečů stromů (41707) od LEGO® Friends. Kluci a holky od 6 let se díky této hodnotné sadě mohou hravou formou dozvědět něco o pěstování rostlin. Součástí jsou 2 minipanenky, stromová školka, funkční pick-up, spousta zahradnických doplňků a figurky divokých zvířat, které budou postavám z LEGO Friends dělat při práci společnost.

569 Kč
Další zboží značky Paladone
Lampička Minecraft - Redstone -

LED lampička s motivem ikonického redstone bloku z popkulturního fenoménu Minecraft osvítí každé hráčské doupě při hraní či před spaním. Lampička stojí na kovové základně a má klasické zapínání potažením.

1 299 Kč
Hrnek Xbox - Controller

Dejte si pauzu od hraní na vašem Xboxu a osvěžte se z tohoto krásného měnícího se hrnku s ovladačem konzole společnosti Microsoft, který se po nalití horkého nápoje promění. Nevhodné pro myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

329 Kč
Rohožka The Witcher - Toss A

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí fantasy seriálu The Witcher. Rohožka s motivem Toss a coin.

549 Kč
Lampička PlayStation - Icons

Krásné lampička, vhodná jako noční světlo, se znaky kolečka, čtverečku, křížku a trojúhelníku, jako je známe z ovladačů populárních konzolí Sony PlayStation. Lampička má několik módů, kdy svítí jen některé znaky, případně se rozsvěcí podle okolního zvuku (např. hudby).

799 Kč