IT Polášek

Lampička Minecraft – Charged Creeper Icon Light – PP8004MCF

Velmi oblíbený produkt Lampička Minecraft - Charged Creeper Icon Light - PP8004MCF značky Paladone snadno naleznete na našich stránkách teď právě za rozumné peníze. Akční cena 399 Kč.
EAN: 5055964767396
Lampička Minecraft - Charged Creeper Icon
Ověřit dostupnost
Značka: Paladone
399
Popis

Oficiální produkt – lampa z katalogu zboží s licencí populární počítačové hry Minecraft. Stolní dekorativní lampa s grafikou 3D creeper icon ze hry Minecraft. Napájeno pomocí dvou AAA baterií, není součástí balení.

Další zboží z kategorie Herní předměty
Hrnek Marvel: Eternals - Eternals and Celestials

Parádní velký měnící se hrnek s Eternals od Marvelu, který se dramaticky promění po nalití horké čokolády, čaje či lahodné kávy. Hrnek není vhodný do myčky nádobí, mikrovlnné trouby a k získání superschopností.

439 Kč

Zažijte své největší kouzelnické dobrodružství v Bradavicích ve videohře Hogwarts Legacy, hrajte neomezeně se svým krásným hrnkem od ABYstyle. Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

183 Kč
Hrnek La Casa de Papel - Mask 3D

Hrnek z keramiky inspirovaný seriálem Papírový dům. Objem 350 ml. 3D design. Není vhodný do myčky ani mikrovlnné trouby.

329 Kč
LEGO® Disney Princess 43198 Anna a

Stavebnice Anna a zámecké nádvoří (43198) od LEGO® ǀ Disney přináší bezpočet herních možností. Je vytvořena na míru dětem od 5 let a nabízí model nádvoří s obloukem a fontánou, minipanenku a figurku LEGO mloka. Jedinečné „diamantové“ šaty lze pak připojit ke spodní části fontány, a vytvořit tak krabičku pro minipanenku. V aplikaci LEGO s návody na stavění je pak k nalezení interaktivní digitální průvodce, který dětem pomůže vizualizovat model s pomocí intuitivních nástrojů.

239 Kč
Další zboží značky Paladone
Lampička PlayStation - Icons

Krásné lampička, vhodná jako noční světlo, se znaky kolečka, čtverečku, křížku a trojúhelníku, jako je známe z ovladačů populárních konzolí Sony PlayStation. Lampička má několik módů, kdy svítí jen některé znaky, případně se rozsvěcí podle okolního zvuku (např. hudby).

799 Kč
Lampička Super Mario - Mushroom Icon

Oficiální produkt, svítící figurka z katalogu zboží s licencí a grafikou populární hry Super Mario. Dekorativní svítící figurka ve tvaru Houbičky ze hry Super Mario. První díl této série vyšel v roce 1985 pod názvem Super Mario Bros.

399 Kč
Hrnek Minecraft - Pickaxe

Velký hrnek ve tvaru kostičky s krumpáčem místo ucha z populární hry Minecraft.

399 Kč
Láhev na pití PlayStation - Heritage

Nerezová láhev na pití s brčkem z katalogu zboží s licencí slavné herní společnosti Playstation. Metalická nerezová láhev na pití se šroubovacím víčkem a brčkem a znakem Heritage ze společnosti Playstation. Nevhodné do myčky nebo mikrovlné trouby.

494 Kč