IT Polášek

Lampička Star Wars: The Mandalorian – The Child Icon Light – PP7359MAN

Nejprodávanější kousek Lampička Star Wars: The Mandalorian - The Child Icon Light - PP7359MAN od skvělé značky Paladone lze pořídit ještě dnes za akční cenu! Právě lze objednat jen za 249 Kč.
EAN: 5055964757588
Lampička Star Wars: The Mandalorian - The
Ověřit dostupnost
Značka: Paladone
249 299 Kč Sleva -16%

Krásná lampička z řady Paladone Icons Light nabídne skvělého parťáka na noční herní, filmové či seriálové seance v podobě The Child (Baby Yoda, Grogu) ze seriálu The Mandalorian zasazeném ve světě Star Wars! Lampička je napájena dvěma bateriemi (nejsou součástí balení) a umístit jí tak můžete na stůl, poličku nebo kam vás napadne.

Další zboží z kategorie Paladone

Krásná lampička z řady Paladone Icons Light nabídne skvělého parťáka na noční herní, filmové či seriálové seance v podobě loga ze seriálového hitu Stranger Things od Netflixu. Lampička je napájena 3x AA bateriemi (nejsou součástí balení) a umístit jí tak můžete na stůl, poličku nebo třeba pověsit na zeď!

599 Kč

Designová LED lampička s motivem Minecraft – Charged Creeper, velikost 11 cm x 12 cm, napájení bateriemi 2x AAA (nejsou součástí balení). Při stisknutí vydá zvuk výbuchu specifický pro Minecraft.

549 Kč
-11%

Roztomilý mluvka Groot ze Strážců galaxie (Guardians of the Galaxy) jako povedená svítící (a mluvící!) lampička z dílny společnost Paladone. O napájení se stará trojice mikrotužkových baterií a tak světýlko s hláškou „I am Groot“ můžete vystavit kamkoliv, třeba vedle své sbírky komiksů od Marvelu.

739 Kč
-30%

LED lampička s motivem ikonického redstone bloku z popkulturního fenoménu Minecraft osvítí každé hráčské doupě při hraní či před spaním. Lampička stojí na kovové základně a má klasické zapínání potažením.

899 Kč
-8%

Posviťte si na vaše herní seance v Dungeons & Dragons stylově pomocí lampičky ve tvaru herní kostky D12! Lampička dokonce mění barvy mezi modrou, červenou, žlutou, fialovou a zelenou. Světýlko je napájené pomocí baterií, takže si ho můžete zabalit s sebou opravdu kamkoliv.

449 Kč

Designová LED lampička s motivem Central Perk, velikost 38 x 13 cm, napájení pomocí USB kabelu (je součástí balení).

599 Kč

Naskočte s Hanem Solo a Žvejkem do Millennium Falcona, který svými trysky ozáří temnou stranu vašeho stolu. Krásná replika legendárního vesmírného korábu z legendárních Hvězdných válek (Star Wars) v měřítku 1:180. Lampička je plně polohovatelné pro epické stolní bitvy.

1 699 Kč

Lampička na baterie Minecraft – Alex nabízí věrné ztvárnění postavičky Alexe ze hry Minecraft. Příjemně osvítí váš interiér. Díky provedení bez kabelu umožňuje umístění mimo dosah zásuvky. Napájení 2x AAA baterie. Výška 11 cm.

349 Kč
Další zboží značky Paladone

Oficiální lampa z katalogu zboží s licencí počítačové hry Minecraft. 3D plastová dekorativní lampa s motivem Minecraft.

799 Kč

Oficiální produkt – dekorativní lampa z katalogu zboží s licencí Boba Fett. Dekorativní lampa s grafikou ze seriálu Boba Fett.

399 Kč

Hrací karty s motivem znaku školy čar a kouzel v Bradavicích podle série o čarodějnickém učni Harry Potterovi. Balení obsahuje 54 karet v krásné plechové krabičce.

159 Kč
-7%

Oficiální produkt – lampa z katalogu zboží s licencí populární počítačové hry Minecraft. Stolní dekorativní lampa s grafikou 3D creeper icon ze hry Minecraft. Napájeno pomocí dvou AAA baterií, není součástí balení.

369 Kč

Klasiku Jurassic Park od Stevena Spielberga si nyní můžete přenést i domů v podobě tohoto povedeného hrnku s vytlačeným logem.

299 Kč

Krásná lampička z řady Paladone Icons Light nabídne skvělého parťáka na noční herní, filmové či seriálové seance v podobě loga ze seriálového hitu Stranger Things od Netflixu. Lampička je napájena 3x AA bateriemi (nejsou součástí balení) a umístit jí tak můžete na stůl, poličku nebo třeba pověsit na zeď!

599 Kč

Odměňte se za své herní výkony touto skvělou lampičkou Xbox Achievemnt LIght inspirovanou ikonkou, kterou vidíte po odemknutí dalšího úspěchu na konzolích od společnosti Microsoft. Ta nabídne 3 módy – stále zapnutý, fázování a poblikávání. Napájení je řešeno buď skrze přiložený USB kabel nebo si můžete dokoupit 3x AA baterie. Perfektní doplněk do hráčského doupěte!

699 Kč

Oficiální hrací karty z katalogu produktů s licencí herní konzole Playstation. Hrací karty s motivem symbolů a znaků ovladače Playstation. Karty jsou zabaleny v plechové krabičce.

159 Kč