IT Polášek
Nejnovější zboží

Lampa na skřipec Rabalux 1477 Noah

Klip-on design Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, které lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku s klipem skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 17 cm a s praktickým vypínačem na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

399 Kč

Stolní lampa Rabalux 4257 Dennis

Stolní lampa Dennis Lampičku s klipem, kterou snadno upevníte na stůl nebo polici, skvěle využijete nejen v dětském pokoji, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale praktickým provedením, výškou 34 cm a praktickým spínačem. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

335 Kč

Stolní lampa Rabalux 4475 Ingrid

Stolní svítidlo Ingrid Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, jako například ve vašem obývacím pokoji při večerním sledování televize. Lampička intimně osvětlí prostor a skvěle zapadne do každého interiéru. Zaujme vás svým provedením, kde noha svítidla je vyrobena z keramiky a látkové provedení stínidla ji jen perfektně doplňuje. Svítidlo má ideální výšku 28 cm a průměr 17 cm, takže vám nebude zabírat moc místa a vejde se téměř kamkoliv. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

319 Kč

Stolní lampa Rabalux 4179 Samson

Stolní lampa Samson Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu, když vaše děti budou psát domácí úkoly, ale například i ve vaší pracovně při práci na počítači. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti a jisto jistě spolehlivě oživí dané místo. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 49 cm a praktickým spínačem na kabelu. Jistě oceníte i nastavitelnou konstrukci, takže světlo nasměrujete přesně na požadované místo. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

599 Kč

Stolní lampa Rabalux 4169 Dylan

Stolní lampička Dylan Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení a lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 34,5 cm a s praktickým spínačem. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

339 Kč

Stolní lampa Rabalux 4391 Molly

Stolní svítidlo Molly Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, jako například ve vašem obývacím pokoji při večerním sledování televize. Lampička intimně osvětlí váš prostor a skvěle zapadne do každého interiéru. Zaujme vás svým jednoduchým provedením, kde noha je vyrobena z keramiky a látkové provedení stínidla ji jen perfektně doplňuje. Svítidlo má ideální výšku 25 cm a praktický vypínač na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

383,20 Kč

LED lampa na čtení Baseus s klipem

LED lampička Baseus s klipem Pracujete i ve večerních hodinách nebo si před spaním rádi čtete? Pak pro vás tato lampa značky Baseus bude vhodná volba. Poskytuje dostatečně jasné světlo, disponuje možností nastavení tří světelných režimů, a pyšní se také dlouhou výdrží baterie. Bez bolesti očí Ať už pracujete přes čas, nebo se k práci dostanete až ve večerních hodinách, když děti usnou, a nebo milujete čtení před spaním v posteli, pak neváhejte a pořiďte si tuto stolní lampu, která poskytuje rovnoměrné osvětlení a můžete se spolehnout, že vás z něj nebudou bolet oči ani po několika hodinách práce. Nastavení světla podle potřeby U lampy lze nastavit tři úrovně osvětlení, takže spolehlivě vždy najdete to pravé osvětlení jaké v danou chvíli potřebujete. Napájení lampy zajistí baterie s kapacitou 350 mAh, a v provozu vydrží 5 – 24 hodin dle zvolené úrovně osvětlení. Kromě připevnění lampy na notebook nebo knihu pomocí klipu, ji lze také postavit stabilně na stůl.

449 Kč

Stolní LED lampička Winner Group RGB M3A, stříbrná

RGB M3A je Led lampa s hliníkovou konstrukcí a elegantním vzhledem, která dokáže osvětlit velký prostor bez oslnění při čtení. Lampa má také funkci nočního světla s možností 7 úrovni nastavení. Součástí lampy je displej s vysokým rozlišením, který zobrazuje hodiny, budík, kalendář, teplotu. Lampa je ve stříbrném barevném provedení.

1 691 Kč

Stolní lampa Rabalux 4038 Bank

Stolní lampa Bank Stolní lampička Bank vás na první pohled zaujme svým elegantním provedením a skvěle se bude hodit do vaší pracovny nebo kanceláře. Dokonale zapadne do místností, které jsou zařízeny v tradičním stylu, ale určitě hezky doladí i modernější prostory. Zaujme vás i kvalita použitých materiálů, noha lampy je vytvořena z kovu a stínítko vyrobené ze skla lampu perfektně doladí. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

1 290 Kč

Stolní lampa Rabalux 4164 Dominic

Stolní lampa Dominic Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu, když vaše děti budou psát domácí úkoly, ale například i ve vaší pracovně při práci na počítači. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti a spolehlivě také zapadne do vašeho interiéru, který jemně doladí. Stolní lampa vás zaujme svým jednoduchým, ale elegantním provedením, výškou 52 cm a praktickým tečným spínačem. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

899 Kč

Stolní lampa Trio TR 527090111, stmívatelná, šedá

Stolní lampa Trio TR527090111 Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce svítidel se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Stolní lampy, jež jsou součástí výroby společnosti, pak tvoří mnohdy nedílnou součást našich domovů, nejčastěji se hodí právě na noční stolky, pracovní stoly, ale také mohou být součástí obývacího pokoje, kde poskytnou intimní světlo, třeba při večerním sledování televize. Pro práci i zábavu Svítidlo se bude perfektně vyjímat na vašem stole a zajistí vám dostatek osvětlení při práci nebo při čtení. Osvětlení se svým elegantním vzhledem dokonale doladí vaši pracovnu nebo kancelář, a zároveň poskytne dostatečné osvětlení i pro různé ruční práce. Několik možností Lampa vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 41 cm, funkcí stmívání nebo i možností zvolit si barvu osvětlení, pro práci se bude hodit intenzivní bílé světlo, pro čtení před spaním zase spíše teplé žluté. Jistě oceníte i flexibilní konstrukci, takže světlo jednoduše nasměrujete přesně na požadované místo.

1 054 Kč

Stolní lampa Kiko Trio RE R52501101

Stolní lampa Kiko Stolní svítidlo se bude perfektně vyjímat na psacím stole ve vaší kanceláři, ale třeba i doma. Jeho jemný design skvěle doladí každý interiér a velmi dobře jej i osvítí. Perfektně zapadne i na váš noční stolek, takže osvětlení budete mít v průběhu noci vždy po ruce, a současně bude vždy připraveno vám osvítit knížku nebo časopis pro co nejlepší čtení bez bolavých očí, než půjdete spát. Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce světelných zdrojů se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

471 Kč

Trio TR508300132 Stolní svítidlo Kimi,1x42W/E27,matná černá

Stolní svítidlo Kimi Lampičku skvěle využijete ve své pracovně při práci na počítači nebo třeba i u gauče když si budete číst. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 50 cm a praktickým spínačem na kabelu. Jistě oceníte i nastavitelnou konstrukci, takže světlo nasměrujete přesně na požadované místo. Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce světelných zdrojů se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

1 074 Kč

Trio TR599600142 Stolní svítidlo Mats,1xE14,matný nikl,antracit

Stolní svítidlo Mats Stolní lampa Mats vás na první pohled zaujme svým elegantním provedením, dokonale doladí váš interiér a skvěle oživí noční stolek v ložnici nebo komodu v obývacím pokoji. Celkově dodá vaší místnosti na intimitě a to díky jemnému světlu, které prochází přes stínítko. Zaujme vás i kvalita zpracování, kdy noha lampy je vytvořena z kvalitního kovu a stínítko v bilé barvě je vyrobeno z textilu, které perfektně vzhled lampy doladí. Se svými rozměry, průměrem 14 cm a výškou 24 cm vám nezabere ani moc místa. Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce světelných zdrojů se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

538 Kč

Stolní lampa Tellur Smart Light WiFi s nabíjením, černá

Stolní lampa Tellur Smart Light WiFi s nabíjením, černá Praktická stolní lampa černé barvy od společnosti Tellur přirozeně zapadne do každého pokoje. Lze ji pohodlně ovládat skrze aplikaci přes váš telefon. Nastavíte si tak perfektní jas i teplotu. Pokud navíc vlastníte mobilní telefon s bezdrátovým nabíjením, můžete navíc i pohodlně vaše zařízení dobíjet. Prostě se jen tak neztratí. Jednoduché připojení přes Wi-Fi Stolní lampu lze pohodlně propojit s vaším telefonem skrze Wi-Fi s frekvencí 2,4 GHz. Stačí si jen stáhnout aplikaci Tellur Smart, která je dostupná jak pro operační systém iOS, tak i Android. Dokonce můžete využívat i asistenty jako Amazon Alexa nebo Google Assistent a používat je tak pomocí hlasu. Vše tak bude opravdu jednoduché. Upravíte si ji podle svých potřeb Můžete si vybrat ze tří možných režimů jasu. Pro čtení, volný čas i práci. Je to jen na vás, který vám bude vyhovovat nejlépe. A pokud tato nastavení nesplní vaše očekávání, je tu ještě individuální úprava teploty i jasu. Vše si nachystáte tak, abyste se cítili maximálně příjemně. Praktickým doplňkem lampy je i možnost bezdrátového nabíjení vašich telefonů. Ty musí samozřejmě tuto funkci podporovat.

1 459 Kč

LED stolní lampa Rabalux 6979 Osias

Stylová stolní LED lampa Rabalux Osias Elegantní a jednoduchá stolní lampa bílé barvy skvěle zapadne do kteréhokoliv pokoje. Díky třem typům jasu a přepínatelnému bílému světlu si navíc snadno dotvoříte ideální světelné podmínky pro každodenní používání. Tři typy jasu S výškou 39 cm, šířkou podstavce 17 cm a jednoduchým moderním designem z bílého plastu přirozeně zapadne do každého dětského pokoje, pracovny nebo studovny. Díky třem typům jasu si navíc můžete lampu uzpůsobit tak, aby vyhovovala vašim očím a váš večer byl mnohem příjemnější. Nastavitelná barevná teplota Vestavěné LED o výkonu 9 W a svítivosti 400 lm vydávají bílé světlo s nastavitelnou teplotou barvy od 2700 do 6500 K. Tím si můžete dotvořit příjemné světelné prostředí podle vaší preference a to od teplé přes přirozenou až po studeně bílou barvu. Podmínky k dlouhodobé práci, učení na zkoušky nebo četbě vaší oblíbené knihy se tak výrazně zpříjemní. Na řadu Osias je poskytována záruka 5 let.

699 Kč

Lampička Beauty & Wood WG, světlé dřevo/černá, E27

Stolní lampička Zajistěte si při práci či zábavě vynikající světelné podmínky s nadčasovou stolní lampičkou WG Beauty & Wood od společnosti Winner Group. Zcela jistě oceníte design z kvalitního dřeva a kovu, který vynikne v jakémkoli interiéru. Díky třem nastavitelným spojům si světelný paprsek jednoduše nastavíte dle vaší potřeby. Tato elegantní lampička je vhodná pro žárovky s paticí E27.

1 188 Kč

LED noční světlo Alecto Pejsek

LED noční světlo Alecto Pejsek Praktické noční světlo Alecto se stane skvělým doplňkem v pokoji vašich dětí. Pomůže jim s lepším usínáním ve tmě, dodá jim jistotu, že jim nic nehrozí. Světýlko je vyvedeno ve tvaru pejska, který ochrání jejich spánek v noci a přes den je k dispozici jako pěkná dekorace. Má jednoduché ovládání pomocí dotykového tlačítka na zapnutí a vypnutí. Po zapnutí se světlo automaticky vypne po 30 minutách. Svítí teplým, uklidňujícím žlutým světlem. Noční světlo je napájeno pomocí baterií 3xAA LR6 (baterie nejsou součástí balení). Rozměry 12x12x14,5cm.

419 Kč

Stolní lampa Rabalux 4260 Dennis

Stolní lampa Dennis Lampičku s klipem, kterou snadno upevníte na stůl nebo polici, skvěle využijete nejen v dětském pokoji, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale praktickým provedením, výškou 34 cm a praktickým spínačem. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

349 Kč

LED stolní lampa AQ LQI55, s nabíječkou, bílá

LED lampička Univerzální stolní LED lampička Denver AQ LQI55 v elegantním bílém provedení vám poskytne dostatek světla pro práci či zábavu. Lampička nabízí nastavitelnou teplotu bílého osvětlení v rozmezí od 2700 K do 6500 K, přičemž zcela jistě oceníte intuitivní dotykové ovládání. Ohebné rameno vám navíc ještě více umožní si lampičku přizpůsobit svým potřebám a potěší i zabudovanou bezdrátovou nabíječkou pro kompatibilní mobilní telefony.

399 Kč

Stolní LED lampička Winner Group U2, hnědá kůže

Luxusní lampička Lampička od společnosti Winner Group s označením U2 je stylovým doplňkem každého pracovního stolu. Její kožené provedení zajistí obdiv každého, kdo navštíví váš pracovní prostor. Ovládání je dotykové a umožňuje zvolit si ze tří intenzit jasu pro absolutní pohodlí. V noze lampičky je zabudován LCD displej, který zvládá zobrazit nejen čas, ale i teplotu a též disponuje funkcí budíku. Rozměry této lampičky jsou 59 × 90 × 512 mm.

1 189 Kč

Stolní LED lampa Winner group Retro Kathie, bílá

Stolní LED lampa Stolní LED lampička Retro Kathie od společnosti Winner Group v elegantním retro designu vám poskytne dostatek světla při práci či zábavě. Zajistí totiž vynikající světelné podmínky, kdy si snadno upravíte také intenzitu světla. Dále potěší možností bezdrátového nabíjení mobilního telefonu a Bluetooth reproduktorem. Jednoduše si tak navodíte tu správnou atmosféru tak, abyste se cítili co nejlépe.

1 371 Kč

Stolní lampa Rabalux 4168 Dylan

Stolní lampička Dylan Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení a lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 34,5 cm a s praktickým spínačem. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

339 Kč

Stolní lampa Rabalux 4930 Orlando

Stolní svítidlo Orlando Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, jako například ve vašem obývacím pokoji při večerním sledování televize. Lampička intimně osvětlí prostor a skvěle zapadne do každého interiéru. Zaujme vás svým provedením, kde noha svítidla je vyrobena z keramiky a látkové provedení stínidla ji jen perfektně doplňuje. Svítidlo má ideální výšku 30 cm a šířku 13,5 cm, takže vám nebude zabírat moc místa a vejde se téměř kamkoliv. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

335 Kč

Lampa na skřipec Rabalux 1479 Noah

Klip-on design Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, které lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku s klipem skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 17 cm a s praktickým vypínačem na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

399 Kč

Lampa na skřipec Rabalux 1480 Noah

Klip-on design Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, které lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku s klipem skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 17 cm a s praktickým vypínačem na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

399 Kč

Lampa na skřipec Rabalux 1481 Noah

Klip-on design Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, které lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku s klipem skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 17 cm a s praktickým vypínačem na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

399 Kč

Stolní lampa Rabalux 4170 Dylan

Stolní lampička Dylan Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení a lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 34,5 cm a s praktickým spínačem. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

339 Kč

Lampa na skřipec Rabalux 1482 Noah

Klip-on design Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, které lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku s klipem skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 17 cm a s praktickým vypínačem na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

399 Kč

Stolní lampa Baseus Smart Eye, šedá

Stolní LED lampa Baseus Smart Eye Zajistěte si příjemné osvětlení pro čtení knih, práci na počítači nebo odpočinek v pohodlí domova. Stylová bezdrátová stolní LED lampa Baseus Smart Eye v moderním designu v šedé barvě dokonale zapadne do každého interiéru a zajistí kvalitní osvětlení s výběrem ze tří režimů teploty barev, díky automatickému stmívání bude chránit vaše oči před únavou a na jedno nabití zvládne až 3 hodiny při plném jasu. Moderní provedení Stolní LED lampa Baseus se stane dokonalým doplňkem každé domácnosti a to nejen díky svému modernímu designu z kvalitní slitiny hliníku. Se svými kompaktními rozměry si najde místo na nočním stolku v ložnici, na pracovním stole i u pohovky v obývacím pokoji a díky bezdrátovému provedení s možností složení zajišťuje i snadnou manipulaci a přenášení. Funkce automatického stmívání Užijte si příjemný pocit při čtení knih, práci s výkresy i obyčejný odpočinek na gauči. Obdelníkový tvar lampy umožňuje lepší namíření světla na daný objekt, díky čemuž zároveň chrání vaše oči proti únavě. Funkce automatického stmívání podle okolního světla navíc zajišťuje pohodlí při práci během dne i noci. Výběr ze tří režimů teploty barev Přizpůsobte si osvětlení podle svých potřeb. Pomocí dotykového panelu ovládání si můžete jednoduše vybrat ze tří režimů teploty barev (3000K, 4500K, 6000K), přičemž i při nejvyšším jasu zvládne baterie lampičky až 3 hodiny na jedno nabití. Pomocí USB-C kabelu navíc lampičku v případě potřeby znovu dobijete.

1 249 Kč

Stolní lampa Baseus Smart Eye, bílá

Stolní LED lampa Baseus Smart Eye Zajistěte si příjemné osvětlení pro čtení knih, práci na počítači nebo odpočinek v pohodlí domova. Stylová bezdrátová stolní LED lampa Baseus Smart Eye v moderním designu v bílé barvě dokonale zapadne do každého interiéru a zajistí kvalitní osvětlení s výběrem ze tří režimů teploty barev, díky automatickému stmívání bude chránit vaše oči před únavou a na jedno nabití zvládne až 3 hodiny při plném jasu. Moderní provedení Stolní LED lampa Baseus se stane dokonalým doplňkem každé domácnosti a to nejen díky svému modernímu designu z kvalitní slitiny hliníku. Se svými kompaktními rozměry si najde místo na nočním stolku v ložnici, na pracovním stole i u pohovky v obývacím pokoji a díky bezdrátovému provedení s možností složení zajišťuje i snadnou manipulaci a přenášení. Funkce automatického stmívání Užijte si příjemný pocit při čtení knih, práci s výkresy i obyčejný odpočinek na gauči. Obdelníkový tvar lampy umožňuje lepší namíření světla na daný objekt, díky čemuž zároveň chrání vaše oči proti únavě. Funkce automatického stmívání podle okolního světla navíc zajišťuje pohodlí při práci během dne i noci. Výběr ze tří režimů teploty barev Přizpůsobte si osvětlení podle svých potřeb. Pomocí dotykového panelu ovládání si můžete jednoduše vybrat ze tří režimů teploty barev (3000K, 4500K, 6000K), přičemž i při nejvyšším jasu zvládne baterie lampičky až 3 hodiny na jedno nabití. Pomocí USB-C kabelu navíc lampičku v případě potřeby znovu dobijete.

1 249 Kč

Stolní lampa Trio RE R50371026, hnědá

Stolní svítidlo Martin Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, jako například ve vašem obývacím pokoji při večerním sledování televize. Lampička intimně osvětlí váš prostor a skvěle zapadne do každého interiéru. Zaujme vás svým jednoduchým provedením, kde noha je vyrobena z keramiky a látkové provedení stínidla ji jen perfektně doplňuje. Svítidlo má ideální výšku 29 cm a praktický vypínač na šňůře.

399 Kč

Stolní lampa Trio TR 523090132, stmívatelná, černá

Stolní lampa Trio TR523090132 Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce svítidel se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Stolní lampy, jež jsou součástí výroby společnosti, pak tvoří mnohdy nedílnou součást našich domovů, nejčastěji se hodí právě na noční stolky, pracovní stoly, ale také mohou být součástí obývacího pokoje, kde poskytnou intimní světlo, třeba při večerním sledování televize. Pro práci i zábavu Svítidlo se bude perfektně vyjímat na vašem stole a zajistí vám dostatek osvětlení při práci nebo při čtení. Osvětlení se svým elegantním vzhledem dokonale doladí vaši pracovnu nebo kancelář, a zároveň poskytne dostatečné osvětlení i pro různé ruční práce. Několik možností Lampa vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 40 cm, funkcí stmívání nebo i možností zvolit si barvu osvětlení, pro práci se bude hodit intenzivní bílé světlo, pro čtení před spaním zase spíše teplé žluté. Jistě oceníte i nastavitelnou konstrukci, takže světlo jednoduše nasměrujete přesně na požadované místo.

1 024 Kč

Dětské noční světlo Rabalux 5409 Baloo, medvídek

LED svítidlo Rabalux Baloo Svítidlo Baloo od firmy Rabalux, která se specializuje na výrobu světel už téměř tři dekády, je už na první pohled určené dětem či do dětských pokojů, které obohatí nejen o jemný zdroj světla, který využijete například při noční návštěvě, kdy nechcete dítě probudit, ale i o pěkný a líbivý doplněk. Vynikající design Svítidlo je vyrobeno ze silikonu, díky čemuž je příjemné na dotek a dostatečně měkké, aby přežilo úder do hlavy, což je ostatně i způsob, jak se dá rychle a pohodlně zapnout, vypnout nebo přepnout do režimu, kdy dokola mění barvy. V základním režimu má pak teplotu 3000 K, díky čemuž vydává příjemné, teplé žluté světlo. Skvělé vlastnosti Velkou výhodou svítidla je mimo jiné i vestavěná baterie, díky které nemusí být přístroj zapojený v elektřině a která se dá dobít přes klasický USB konektor. Veškeré ovládání pak probíhá již zmiňovanou interakcí, ale v případě potřeby se dá i úplně vypnout pomocí tlačítka ve spodní části, což se hodí například před naplánovanou dovolenou.

679 Kč

LED noční světlo Alecto Kravička

LED noční světlo Alecto Kravička Praktické noční světlo Alecto se stane skvělým doplňkem v pokoji vašich dětí. Pomůže jim s lepším usínáním ve tmě, dodá jim jistotu, že jim nic nehrozí. Světýlko je vyvedeno ve tvaru veselé kravičky, která ochrání jejich spánek v noci a přes den je k dispozici jako pěkná dekorace. Má jednoduché ovládání pomocí dotykového tlačítka na zapnutí a vypnutí. Po zapnutí se světlo automaticky vypne po 30 minutách. Svítí decentním, uklidňujícím modrým světlem. Noční světlo je napájeno pomocí baterií 3xAA LR6 (baterie nejsou součástí balení). Rozměry 12x12x14,5cm.

329 Kč

LED stolní lampa Rabalux 6980 Osias

Stylová stolní LED lampa Rabalux Osias Elegantní a jednoduchá stolní lampa černé barvy skvěle zapadne do kteréhokoliv pokoje. Díky třem typům jasu a přepínatelnému bílému světlu si navíc snadno dotvoříte ideální světelné podmínky pro každodenní používání. Tři typy jasu S výškou 39 cm, šířkou podstavce 17 cm a jednoduchým moderním designem z černého plastu přirozeně zapadne do každého dětského pokoje, pracovny nebo studovny. Díky třem typům jasu si navíc můžete lampu uzpůsobit tak, aby vyhovovala vašim očím a váš večer byl mnohem příjemnější. Nastavitelná barevná teplota Vestavěné LED o výkonu 9 W a svítivosti 400 lm vydávají bílé světlo s nastavitelnou teplotou barvy od 2700 do 6500 K. Tím si můžete dotvořit příjemné světelné prostředí podle vaší preference a to od teplé přes přirozenou až po studeně bílou barvu. Podmínky k dlouhodobé práci, učení na zkoušky nebo četbě vaší oblíbené knihy se tak výrazně zpříjemní. Na řadu Osias je poskytována záruka 5 let.

699 Kč

LED stolní lampa Rabalux 6448 Harris

Stylová stolní LED lampa Rabalux Harris Elegantní a jednoduchá stolní lampa skvěle zapadne do kteréhokoliv pokoje. S nastavitelným jasem šetří vaše oči a přirozené bílé světlo vytváří ideální podmínky pro každodenní používání. Stylové světlo s baterií S výškou 47 cm, šířkou podstavce 12 cm a jednoduchým designem z plastu přirozeně zapadne do každého dětského pokoje, pracovny nebo studovny. S jednoduchou sponou jej můžete snadno připevnit kam potřebujete a díky baterii nebudete závislí na délce kabelu. Světlo tak můžete využít kdekoliv chcete, přičemž si podle potřeby můžete přepínat mezi třemi typy jasu. Pro zábavu i práci Vestavěná LED o výkonu 4 W a svítivosti 180 lm vydávají přirozené bílé světlo s teplotou barvy 4000 K. Tím utváří příjemné světelné prostředí vhodné k dlouhodobé práci, učení na zkoušky nebo četbě vaší oblíbené knihy. A pokud potřebujete decentní noční osvětlení, lze využít funkci nočního světla v základně svítidla. Na řadu Harris je poskytována záruka 5 let.

699 Kč

Lampa na skřipec Rabalux 1478 Noah

Klip-on design Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, které lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku s klipem skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 17 cm a s praktickým vypínačem na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

479 Kč

Stolní lampa Rabalux 4928 Orlando

Stolní svítidlo Orlando Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, jako například ve vašem obývacím pokoji při večerním sledování televize. Lampička intimně osvětlí prostor a skvěle zapadne do každého interiéru. Zaujme vás svým provedením, kde noha svítidla je vyrobena z keramiky a látkové provedení stínidla ji jen perfektně doplňuje. Svítidlo má ideální výšku 30 cm a šířku 13,5 cm, takže vám nebude zabírat moc místa a vejde se téměř kamkoliv. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

317 Kč

Stolní LED lampička Winner Group W21A, bílá

Stolní lampička Dopřejte si při práci či zábavě potřebné světlo se stolní lampičkou W21A od společnosti Winner Group. Přepínat můžete mezi příjemným teplým a studeným bílým světlem dle potřeby. Dále nabízí tři úrovně jasu či nastavitelný rozsah osvětlení 45° svisle a 180° vodorovně. Umožní vám nabíjet i svůj mobilní telefon pomocí klasického USB portu nebo pomocí podpory bezdrátového nabíjení. Lampička se vyrábí v elegantní bílé barvě.

1 699 Kč

Stolní LED lampička Emos HT6105, bílá

Elegantní bílá stolní lampička HT6105 od výrobce EMOS osvětlí váš pokoj denním bílým světlem pomocí LED diod. Její pevný stojan zajišťuje vysokou stabilitu a kovové rameno flexibilitu při manipulaci. Můžete tak velmi snadno a rychle nastavit kam a z jaké výšky bude lampička svítit. Napájení lampičky probíhá z elektrické sítě přes 2 m dlouhý kabel.

449 Kč

Stolní LED lampička Platinet SVTPA143C, 6W

LED stolní lampička PLATINET SVTPA143C Stolní LED lampička PLATINET PDLQ10 je moderní lampička se zabudovaným LED světelným zdrojem a nočním stmívačem. Lampička využívá 28 ks kvalitních LED diod s výkonem 6 W a světelným tokem 200 lm. Pomocí dotekového panelu lze nastavit jednu ze 3 intenzit osvětlení, kde je brán ohled na to, aby nedocházelo k nadměrnému oslnění a unávě očí. Flexibilní rameno Flexibilní sklopné rameno umožňuje nastavit maximální úhel pro nasvětlení pracovní plochy. Noční stmívač s proměnlivou škálou barev (256barev) vytváří skvělou atmosféru pro odpočinek a spaní. Stmívač má samostatné zapínací tlačítko, takže jej lze zapnout či vypnout bez ohledu na využívání základního světla. Díky využití LED technologie je lampička velmi úsporná a uspoří až 80% energie.

499 Kč

Trio TR505000130 Stolní svítidlo Timber,1x28W/E14,dřevo

Stolní svítidlo Timber Stolní svítidlo se bude perfektně vyjímat na psacím stole ve vaší kanceláři, ale i doma. Jeho jemný design skvěle doladí každý interiér a stylově jej i osvítí. Perfektně zapadne i na váš noční stolek, takže osvětlení budete mít v průběhu noci vždy po ruce a současně bude vždy připraveno vám osvítit knížku nebo časopis pro co nejlepší čtení bez bolavých očí, než půjdete spát. Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce světelných zdrojů se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

1 033 Kč

Trio TR506500107 Stolní svítidlo Cosinus,1x40W/E14,matný nikl

Stolní svítidlo Cosinus Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, jako například ve vašem obývacím pokoji při večerním sledování televize. Lampička intimně osvětlí prostor a skvěle zapadne do každého interiéru. Zaujme vás svým provedením, kde noha svítidla je vyrobena z kovu a látkové provedení stínidla ji jen perfektně doplňuje. Svítidlo má ideální výšku 35 cm a průměr 20 cm, takže vám nebude zabírat moc místa a vejde se téměř kamkoliv. Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce světelných zdrojů se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

841 Kč

Stolní lampa Rabalux 2631 Anastasia

Stolní lampa Anastasia Stolní lampa Anastasia vás na první pohled zaujme svým elegantním provedením, dokonale doladí váš interiér a skvěle oživí noční stolek nebo komodu v obývacím pokoji. Celkově dodá vaší místnosti na intimitě a to díky jemnému světlu, které prochází přes stínítko. Výrobce si zakládá i na kvalitě zpracování svých produktů, proto noha lampy je z kovu v barvě chromu a stínítko v hnědé barvě je vyrobeno z textilu, které perfektně vzhled lampy doladí. Se svými rozměry, průměrem 18 cm a výškou 39 cm vám nezabere ani moc místa. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

1 631 Kč

Stolní lampa Rabalux 4213 Samson

Stolní lampa Samson Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu, když vaše děti budou psát domácí úkoly, ale například i ve vaší pracovně při práci na počítači. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti a jisto jistě spolehlivě oživí dané místo. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 49 cm a praktickým spínačem na kabelu. Jistě oceníte i nastavitelnou konstrukci, takže světlo nasměrujete přesně na požadované místo. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

449 Kč

Stolní lampa Rabalux 4211 Samson

Stolní lampa Samson Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu, když vaše děti budou psát domácí úkoly, ale například i ve vaší pracovně při práci na počítači. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti a jisto jistě spolehlivě oživí dané místo. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 49 cm a praktickým spínačem na kabelu. Jistě oceníte i nastavitelnou konstrukci, takže světlo nasměrujete přesně na požadované místo. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

551 Kč

Stolní lampička Rabalux 6408 Carter

Stolní lampa Rabalux Stolní lampa s elegantním designem poskytuje rovnoměrné příjemné světlo. Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Lampa se stane elegantním prvkem na vašem stolu. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

415,20 Kč