IT Polášek

LEGO® City 60392 Honička auta s polkicejní motorkou – 60392

Oblíbený a akční produkt LEGO® City 60392 Honička auta s polkicejní motorkou - 60392 s pečetí kvality od značky LEGO® máte možnost najít tady levně! V současnosti pořídíte za cenu 235 Kč.
EAN: 5702017416571
LEGO® City 60392 Honička
Ověřit dostupnost
Značka: LEGO®
235
Popis

Nastartujte představivost dětí s touto akční stavebnicí. Stavebnice Honička auta s policejní motorkou od LEGO® City (60392) přináší modely policejní motorky a sporťáku padoucha. Minifigurky policejního strážníka a padoucha a ukradená bankovka pak slibují dlouhé hodiny dobrodružné zábavy.

Další zboží z kategorie Herní předměty
LEGO® DOTS 41937 Multipack – Letní pohoda -

Hledáte kreativní dárek k narozeninám? Multipack – Letní pohoda od LEGO® (41937) je pro vás tím pravým. Tento set dá dětem příležitost rozvíjet tvůrčí dovednosti a sebedůvěru s pomocí různých dílků. Nechybí jak jednodušší, tak detailnější zdobítka. Jedná se o skvělé seznámení se světem DOTS.

619 Kč
Lampička Minecraft - Charged Creeper Icon

Oficiální produkt – lampa z katalogu zboží s licencí populární počítačové hry Minecraft. Stolní dekorativní lampa s grafikou 3D creeper icon ze hry Minecraft. Napájeno pomocí dvou AAA baterií, není součástí balení.

399 Kč
Pouzdro Minecraft - Creeper

Oficiální penál na tužky z katalogu produktů s licencí Minecraft. Zelený školní penál na tužky s motivem počítačové hry Minecraft.

329 Kč
LEGO® Friends 41710 Zábava na

Umožněte kreativním dětem od 6 let svézt se na vlně kreativity a ponořit se na dlouhé hodiny do objevování všech cool detailů stavebnice Zábava na pláži (41710) od LEGO® Friends. Plážová sada je nabitá spoustou prvků, včetně hlídkovací věže, surfařské školy s půjčovnou, surfu a nafukovacího jednorožce.

649 Kč
Další zboží značky LEGO®

Podnikněte nápaditou výpravu do 26. století před n. l. a zažijte na vlastní kůži stavbu jednoho ze sedmi starověkých divů světa s modelem Velká pyramida v Gíze (21058) od LEGO® Architecture. Sestavte si nádherný, detailní průřezový model Velké pyramidy a odhalte hlavní chodby a komory i systém, díky kterému mohlo být možné přepravovat obrovské kamenné bloky. Představte si, jak tato oblast v blízkosti Nilu vypadala v dobách starověku, a dotvořte dílo pomocí 2 menších pyramid, 2 pohřebních chrámů, sfing, obelisku a dalších autentických prvků.

2 816 Kč
LEGO® Technic 42125 Ferrari 488 GTE „AF

Vstupte do elitního klubu vytrvalostních závodních aut a postavte si model Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” od LEGO® Technic. Model nabízí dlouhé hodiny zábavy. Vaším úkolem bude vytvořit vlastní výstavní repliku uznávaného vozu. Je nabitý autentickými funkcemi a nádhernými designovými detaily. Vystihuje tak nezaměnitelný italský styl závodního vozu, který získal celou řadu trofejí.

3 899 Kč

Inspirujte malé stavitele k tomu, aby vyjádřili svou kreativitu prostřednictvím tohoto zábavného projektu. Děti od 12 let mohou rozvíjet své designérské dovednosti, zatímco si budou přizpůsobovat model Květinářství a design studio v centru města (41732) od LEGO Friends k obrazu svému. Modulární budovu lze rozdělit na 3 části, takže si děti mohou model různě přestavovat. Jistě si zamilují detaily květinářství, obchodu s nábytkem a Adiina bytu – každý z těchto prvků se vyznačuje vlastním architektonickým stylem. Poté mohou děti popustit uzdu své tvořivosti a vybrat nábytek pro prázdný byt. Součástí je 9 postav, 2 mazlíčci, nábytek ve 3 stylech a spousta doplňků umožňujících vymýšlení nejrůznějších příběhů.

3 484 Kč
LEGO® Marvel 76211 Shuriin tryskáč

Úžasná stavebnice LEGO® Marvel Shuriin tryskáč Sunbird (76211) s modelem letounu zaručeně potěší fanoušky Black Panthera a všechny malé superhrdiny ve věku od 8 let!

1 199 Kč