IT Polášek
Nejnovější zboží

Ochlazovač vzduchu Concept OV5220

Ochlazovač vzduchu Concept OV5220 4 funkce v 1 těle Multifunkční ochlazovač vzduchu Concept OV5220 si v horkých letních dnech doslova zamilujete. Kdykoliv vás příjemně ochladí proudem studeného vzduchu nebo pomocí ventilátoru a zároveň pečuje o vaše zdravější dýchání. Kvalitní filtry se starají o čistší vzduch a funkce ionizace zvyšuje množství záporně nabitých iontů v ovzduší. Jedná se o tzv. vzdušné vitamíny, které mají pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a pomáhají v boji proti bolestem hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraní cigaretový kouř. Úsporné osvěžení Na rozdíl od klimatizace je ochlazovač mnohem šetrnější a úspornější. Přístroj profukuje vzduch přes vodní filtry, a tím dochází k jeho ochlazení a zvlhčení. K provozu tak stačí naplnit 5 litrovou nádržku vodou. Pokud chcete vzduch ještě více ochladit, přidáte do nádržky chladicí náplně, které jsou součástí balení. V případě nedostatku vody budete upozorněni zvukovou signalizací. Pokud zásobník na vodu vyjmete nebo bude prázdný, přístroj se automaticky vypne. Režimy na míru Ochlazovač nabízí 3 úrovně proudění vzduchu a 3 provozní režimy. Po spuštění pracuje v základním režimu, který chladí konstantně na nastavenou intenzitu. V režimu spánku se úroveň každých 30 minut snižuje, abyste během spánku neprochladli. Přirozený vánek plynule mění intenzitu foukání, a tím simuluje proudění vzduchu v přírodě. Funkce oscilace zajistí lepší cirkulaci vzduchu v místnosti díky plynulému natáčení. Nechybí ani praktický časovač s nastavením až na 7,5 h. Po uplynutí zvoleného času se ochlazovač automaticky vypne. Intuitivní ovládání Ochlazovač můžete pohodlně ovládat pomocí ovládacího panelu nebo dálkovým ovladačem. Každá funkce má své vlastní tlačítko, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Jednoduše tak zvolíte intenzitu proudění vzduchu, otáčení, časovač nebo provozní režim. Nastavené hodnoty můžete kontrolovat na přehledném LED displeji.

2 127 Kč

Rychlovarná konvice SMEG 50’s Retro Style KLF03CREU,krémová,1,7l

Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF03CREU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou padesátých let s kolekcí firmy Smeg. Rychlovarná konvice je vyrobená v elegantním retro designu, takže určitě nezapadne mezi nudné spotřebiče. Má toho ale víc než líbivý obal. Rychlá konev Se sílou 2400 W uvaří tato rychlovarný konev vodu opravdu během chvilky. Napomáhá tomu i fakt, že konev je ze smaltovaného chromu a nerezu. Pro vyšší bezpečnost je navíc topné těleso skryté a zabudované do plastového podstavce. Při 100 °C se konev automaticky vypne. Kvalitní a praktické zpracování Tato konev nenabízí luxus jen naoko. Myslí na každý detail, jako odnímatelný nerezový filtr s ochranou proti vodnímu kameni, který tak můžete jednoduše mýt. Má i otočitelný podstavec nebo navíjení kabelu. Potěší vás také praktická plastová rukojeť s protiskluzovou gumou zespodu. Také otevírání víčka je jemné a plynulé, takže žádný horká pára rychle do očí.

4 650 Kč

Žehlička Tefal Easygliss Eco FV5781E1, 2800W

Žehlička Tefal Easygliss Eco Zajímá vás, jak ještě víc ušetřit energii a přírodu? Tak co třeba při žehlení? I u tak energeticky náročné činnost můžete výrazně ušetřit, když zvolíte chytrou žehličku. Easygliss Eco vám dokáže během žehlení ušetřit až 30 % energie ve srovnání s jinými žehličkami se stejným výkonem. Navíc je sama z 88 % recyklovatelná a Tefal garantuje její opravitelnost po dobu 15 let. Varhánky nemají šanci Ať už vás trápí pomačkaná hedvábná košile nebo tuhé džíny, s Easygliss nebudou mít sklady šanci. Má totiž maximální parní ráz 120 g/min a kontinuální výstup páry 50 g/min a horká pára vyhladí i sebezatvrzelejší pomačkání. Pokud se o choulostivou látku pod žehličkou bojíte, využijete vertikální napařování. Vhodné je i na závěsy. Klouzavá žehlicí plocha Žehlicí plocha Durilium AirGlide klouže prostě skvěle. Snadno se čistí a nelepí se ani k velmi hrubým materiálům. Navíc se i díky příkonu 2800 W velmi rychle nahřívá, takže bude žehlička rychle připravena k provozu. A čím dříve začnete, tím dříve skončíte. Díky systému antidrip nebude z plochy odkapávat voda, pokud zrovna nechcete využít funkci kropení.

1 419 Kč

Rychlovarná konvice Bosch TWK3P424, červená, 1,7l

Výkonný pomocník S rychlovarnou konvicí TWK3P424 o velkém objemu 1,7 l a příkonu 2400 W připravíte během chvilky několik šálků vašeho oblíbeného horkého nápoje. Materiál z ušlechtilé oceli je velice odolný a navíc krásně doplní každou kuchyň. Snadno čitelná stupnice zajistí dokonalou viditelnost požadovaného množství vody. Jednoduchá manipulace Rychlovarná konvice disponuje vyjímatelným nerezovým filtrem proti vodním usazeninám a konvice se tak snadno čistí. Praktický je také 360° středový konektor, díky kterému můžete konvici snadno postavit na základnu z libovolného úhlu. Bezpečnost na prvním místě Konvice je vybavena trojitým zabezpečením: automatické vypnutí, ochrana proti přehřátí a vyvaření vody, vypnutí při zvednutí konvice ze základny. Protiskluzové nožičky zajišťují větší stabilitu.

1 050 Kč

Clatronic VL 3601

Skvělý pomocník V parném létě vám zpříjemní práci a poskytne tolik potřebné osvěžení stolní ventilátor CLATRONIC VL 3601. Toto praktické zařízení má 23 cm v průměru a nabízí na výběr dva rychlostní stupně, které navolíte snadno ovladatelným polohovým přepínačem. Výborné funkce Poskytuje možnost oscilace a dovolí vám také nastavit sklon dle potřeby. Větrák se může chlubit výkonem 30 W. Má výbornou stabilitu a je vyroben v univerzální bílé barvě, takže se bude hodit do kanceláře, na domácí pracovní stůl i na kuchyňskou linku.

429 Kč

Konvektor CLATRONIC KH 3077

Konvektor Clatronic KH 3077 je ideální pro vytápění menších prostor jako jsou altánky, garáže a zimní zahrady. Oblíbíte si ho i v domácnosti pro přitopení v přechodných obdobích, kdy se ještě moc netopí, ale v bytě již bývá chladno. Spotřebič je opatřen praktickými úchyty a spolu s nízkou hmotností je tak předurčen pro snadné přenášení. Nebo využijte možnosti montáže na zeď, čímž ušetříte prostor a předejdete riziku kolize. Moderní konvektor Clatronic KH 3077 s automatickou regulací teploty je opatřen ochranou proti přehřátí a světelnou kontrolkou. Výhřevnost zařízení můžete regulovat na třech úrovních (750/1250/2000 W). Pomocí termostatu lze jeho účinek přizpůsobit ročnímu období a vašim požadavkům. O bezpečnost provozu se stará ochrana proti přehřátí.

1 379 Kč

Horkovzdušný ventilátor Clatronic HL 3761

Horkovzdušný ventilátor Clatronic HL 3761 WH Teplo doma i na cestách Chcete si doma udělat příjemně teploučko? Horkovzdušný ventilátor Clatronic HL 3761 WH je výkonný výrobek, který vám to zajistí. Tento ventilátor pohotově vytvoří teplo doma i na cestách. Praktické funkce Produkt je vybaven plynule nastavitelným termostatem a k dispozici jsou 2 výkonové stupně topení a režim ventilátoru. Ventilátor okamžitě prohřeje vaši místnost. Můžete s ním velmi dobře manipulovat, díky jeho nízké hmotnosti. S praktickým madlem pak vždy pohodlně transportujete horkovzdušný ventilátor na potřebné místo. Uživatele jistě potěší skutečnost, že přístroj je vybaven také funkcí proti přehřátí.

599 Kč

Horkovzdušný ventilátor Clatronic HL 3379

Horkovzdušný ventilátor Clatronic HL 3379 vás v zimě zahřeje a v létě díky funkci ventilátoru osvěží. Teplotu zvolíte pomocí nastavitelného termostatu. Nechybí světelná kontrolka a bezpečnostní pojistka proti přehřátí. Praktický ventilátor Clatronic HL 3379 je opatřen extra stabilními nožkami a robustním madlem pro snadné přenášení mezi místnostmi. Vybírat můžete mezi dvěma stupni výkonu (1000/2000 W).

769 Kč

Rychlovarná konvice SMEG 50’s Retro Style KLF04BLEU, černá, 1,7l

Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF04BLEU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou padesátých let s kolekcí firmy Smeg. Rychlovarná konvice je vyrobená v elegantním retro designu, takže určitě nezapadne mezi nudné spotřebiče. Má toho ale víc než líbivý obal. Rychlá konev Se sílou 2400 W uvaří tato rychlovarný konev vodu opravdu během chvilky. Napomáhá tomu i fakt, že konev je z chromu a nerezu. Pro vyšší bezpečnost je navíc topné těleso skryté a zabudované do plastového podstavce. Při 100 °C se konev automaticky vypne, dokáže ale udržet vodu teplou po delší dobu, což je perfektní pro případy, kdy na ni zapomenete. Nastavitelná teplota Znalci dobrého čaje zvláště ocení možnost nastavit si teplotu ohřevu. Tlačítko na přepínání teplotních stupňů je umístěné dole pod uchem konve hned vedle zapínací páčky. Aktuální teplotu můžete navíc sledovat na kontrolkách umístěných na podstavci, takže máte ohřev stoprocentně pod kontrolou. Nastavit si můžete teplotu od 50 do 100 °C. Kvalitní a praktické zpracování Tato konev nenabízí luxus jen naoko. Myslí na každý detail, jako odnímatelný nerezový filtr s ochranou proti vodnímu kameni, který tak můžete jednoduše mýt. Má i otočitelný podstavec nebo navíjení kabelu. Potěší vás také praktická plastová rukojeť s protiskluzovou gumou zespodu. Také otevírání víčka je jemné a plynulé, takže žádný horká pára rychle do očí.

5 490 Kč

Rychlovarná konvice SMEG 50’s Retro Style KLF04WHEU, bílá, 1,7l

Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF04WHEU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou padesátých let s kolekcí firmy Smeg. Rychlovarná konvice je vyrobená v elegantním retro designu, takže určitě nezapadne mezi nudné spotřebiče. Má toho ale víc než líbivý obal. Rychlá konev Se sílou 2400 W uvaří tato rychlovarný konev vodu opravdu během chvilky. Napomáhá tomu i fakt, že konev je z chromu a nerezu. Pro vyšší bezpečnost je navíc topné těleso skryté a zabudované do plastového podstavce. Při 100 °C se konev automaticky vypne, dokáže ale udržet vodu teplou po delší dobu, což je perfektní pro případy, kdy na ni zapomenete. Nastavitelná teplota Znalci dobrého čaje zvláště ocení možnost nastavit si teplotu ohřevu. Tlačítko na přepínání teplotních stupňů je umístěné dole pod uchem konve hned vedle zapínací páčky. Aktuální teplotu můžete navíc sledovat na kontrolkách umístěných na podstavci, takže máte ohřev stoprocentně pod kontrolou. Nastavit si můžete teplotu od 50 do 100 °C. Kvalitní a praktické zpracování Tato konev nenabízí luxus jen naoko. Myslí na každý detail, jako odnímatelný nerezový filtr s ochranou proti vodnímu kameni, který tak můžete jednoduše mýt. Má i otočitelný podstavec nebo navíjení kabelu. Potěší vás také praktická plastová rukojeť s protiskluzovou gumou zespodu. Také otevírání víčka je jemné a plynulé, takže žádný horká pára rychle do očí.

5 490 Kč

Rychlovarná konvice SMEG 50’s Retro Style KLF04CREU,krémová,1,7l

Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF04CREU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou padesátých let s kolekcí firmy Smeg. Rychlovarná konvice je vyrobená v elegantním retro designu, takže určitě nezapadne mezi nudné spotřebiče. Má toho ale víc než líbivý obal. Rychlá konev Se sílou 2400 W uvaří tato rychlovarný konev vodu opravdu během chvilky. Napomáhá tomu i fakt, že konev je z chromu a nerezu. Pro vyšší bezpečnost je navíc topné těleso skryté a zabudované do plastového podstavce. Při 100 °C se konev automaticky vypne, dokáže ale udržet vodu teplou po delší dobu, což je perfektní pro případy, kdy na ni zapomenete. Nastavitelná teplota Znalci dobrého čaje zvláště ocení možnost nastavit si teplotu ohřevu. Tlačítko na přepínání teplotních stupňů je umístěné dole pod uchem konve hned vedle zapínací páčky. Aktuální teplotu můžete navíc sledovat na kontrolkách umístěných na podstavci, takže máte ohřev stoprocentně pod kontrolou. Nastavit si můžete teplotu od 50 do 100 °C. Kvalitní a praktické zpracování Tato konev nenabízí luxus jen naoko. Myslí na každý detail, jako odnímatelný nerezový filtr s ochranou proti vodnímu kameni, který tak můžete jednoduše mýt. Má i otočitelný podstavec nebo navíjení kabelu. Potěší vás také praktická plastová rukojeť s protiskluzovou gumou zespodu. Také otevírání víčka je jemné a plynulé, takže žádný horká pára rychle do očí.

5 779 Kč

Rychlovarná konvice SMEG 50’s Retro Style KLF05CREU,krémová,0,8l

Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF05CREU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou padesátých let s kolekcí firmy Smeg. Rychlovarná konvice je vyrobená v elegantním retro designu, takže určitě nezapadne mezi nudné spotřebiče. Má toho ale víc než líbivý obal. Rychlá konev Se sílou 1400 W uvaří tato rychlovarný konev vodu během chvilky. Napomáhá tomu i fakt, že konev má dvojité stěny. Vnitřní je z nerezu. Voda tak i vydrží dlouho teplá. Pro vyšší bezpečnost je navíc topné těleso skryté a zabudované do plastového podstavce. Při 100 °C se konev automaticky vypne. Malá velikost S objemem 0,8 l je ideální pro menší domácnosti, na kolej nebo do hotelového pokoje či kanceláře, které navíc krásně ozdobí. Vyznavače ekologického stylu života zase potěší, že s menším objemem nebude plýtvat vodou. Kvalitní a praktické zpracování Tato konev nenabízí luxus jen naoko. Myslí na každý detail, jako nerezový filtr, který můžete jednoduše mýt. Má i otočitelný podstavec nebo navíjení kabelu. Potěší vás také praktická plastová rukojeť s protiskluzovou gumou zespodu. Také otevírání víčka je praktické, otevře se v úhlu 80°, což je akorát na pohodlné rozlívání do konvičky.

3 802 Kč

Tyčový vysavač Bosch Flexxo Gen2 BCH3K2851

Akumulátorový vysavač 2v1 Bosch Flexxo Gen2 Zajistěte si maximálně komfortní a přitom kvalitní úklid vaší domácnosti nebo auta s praktickým akumulátorovým vysavačem typu 2v1 Bosch Flexxo Gen2 BCH3K2851. Díky kombinaci ručního a tyčového vysavače v jednom zařízení si zajistíte maximálně efektivní úklid i těžko přístupných míst, hubice AllFloor Power s LED světly si poradí se všemi typy podlah, zatímco lithium-iontová baterie zajišťuje mimořádně dlouhý provoz a rychlé nabíjení. Dva vysavače v jednom Usnadněte si úklid domácnosti s vysavačem typu 2v1 v podobě ručního a tyčového vysavače v jednom zařízení, zajišťující tak maximální flexibilitu. Zatímco s tyčovým vysavačem jednoduše vysajete koberce a podlahy, ruční vysavač je stvořený pro úklid těžko přístupných míst, pohovek, židlí nebo interiéru vašeho automobilu. Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení Nepřerušujte úklid kvůli slabé baterii. Vysavač Bosch Flexxo Gen2 je vybaven kvalitní lithium-iontovou technologií s dlouhou životností dobíjecích baterií, která se vyznačuje mimořádně dlouhou dobou provozu i svižným dobitím během pouhých 4 až 5 hodin. Neustále vysoký výkon Zatímco mnohé vysavače po naplnění nádoby na prach ztrácí na výkonu, Bosch Flexxo Gen2 si udržuje konzistentně vysoký výkon. Hlavní zásluhu na tom má efektivní systém RobustAir, který díky proudění vzduchu a vylepšenému těsnění vyžaduje méně časté čistění a zajišťuje tak maximální produktivitu při úklidu. Příslušenství integrované do vysavače Mějte veškeré příslušenství vždy po ruce. Díky dodávané sadě příslušenství, která je navíc prakticky integrována přímo do vysavače, si zajistíte maximálně efektivní úklid a nebudete přitom ztrácet čas jejím hledáním. S pomocí vysouvací hubice na štěrbiny snadno vysajete rohy i vysoké stropy, zatímco kartáč na nábytek a hubice na čalounění se postarají o úklid všech povrchů ve vašem domě. Hubice na podlahy AllFloor Máte doma parkety, koberce nebo třeba dlaždice? Motorizovaná hubice AllFloor Power v tom nedělá rozdíl a zajišťuje účinné čistění všech typů podlah. Díky tomu, že je vybavena LED světly, navíc uvidíte i na ta nejtmavší zákoutí pod sedačkou nebo nábytkem. Snadný způsob čištění Kromě efektivního úklidu je u každého vysavače neméně důležité také snadné čištění. Proto je vysavač Bosch Flexxo Gen2 vybaven systémem, který výrazně zkrátí čas nutný k vyčištění nejdůležitějších součástí. Snadno vyjmout a vyčistit lze nejen kartáč EasyClean, ale také nádobu na prach nebo omyvatelný filtr.

6 999 Kč

Tyčový vysavač Bosch Flexxo Gen2 ProAnimal BBH3ZOO28

Akumulátorový vysavač 2v1 Bosch Flexxo Gen2 Zajistěte si maximálně komfortní a přitom kvalitní úklid vaší domácnosti nebo auta s praktickým akumulátorovým vysavačem typu 2v1 Bosch Flexxo Gen2 ProAnimal BBH3ZOO28. Díky kombinaci ručního a tyčového vysavače v jednom zařízení s příslušenstvím pro majitele domácích mazlíčků si zajistíte maximálně efektivní úklid i těžko přístupných míst, hubice AllFloor Power s LED světly si poradí se všemi typy podlah, zatímco lithium-iontová baterie zajišťuje mimořádně dlouhý provoz a rychlé nabíjení. Dva vysavače v jednom Usnadněte si úklid domácnosti s vysavačem typu 2v1 v podobě ručního a tyčového vysavače v jednom zařízení, zajišťující tak maximální flexibilitu. Zatímco s tyčovým vysavačem jednoduše vysajete koberce a podlahy, ruční vysavač je stvořený pro úklid těžko přístupných míst, pohovek, židlí nebo interiéru vašeho automobilu. Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení Nepřerušujte úklid kvůli slabé baterii. Vysavač Bosch Flexxo Gen2 je vybaven kvalitní lithium-iontovou technologií s dlouhou životností dobíjecích baterií, která se vyznačuje mimořádně dlouhou dobou provozu i svižným dobitím během pouhých 4 až 5 hodin. Neustále vysoký výkon Zatímco mnohé vysavače po naplnění nádoby na prach ztrácí na výkonu, Bosch Flexxo Gen2 si udržuje konzistentně vysoký výkon. Hlavní zásluhu na tom má efektivní systém RobustAir, který díky proudění vzduchu a vylepšenému těsnění vyžaduje méně časté čistění a zajišťuje tak maximální produktivitu při úklidu. Integrované příslušenství pro majitele zvířat Mějte veškeré příslušenství vždy po ruce. Díky dodávané sadě příslušenství, která je navíc prakticky integrována přímo do vysavače, si zajistíte maximálně efektivní úklid a nebudete přitom ztrácet čas jejím hledáním. S pomocí vysouvací hubice na štěrbiny snadno vysajete rohy i vysoké stropy, zatímco speciální kartáč na chlupy domácích mazlíčků se postará o úklid srsti po domácích zvířatech. Hubice na podlahy ProAnimal Máte doma parkety, koberce nebo třeba dlaždice? Motorizovaná hubice ProAnimal s válečkem na vysávání chlupů domácích zvířat v tom nedělá rozdíl a zajišťuje účinné čistění všech typů podlah. Díky tomu, že je vybavena LED světly, navíc uvidíte i na ta nejtmavší zákoutí pod sedačkou nebo nábytkem. Snadný způsob čištění Kromě efektivního úklidu je u každého vysavače neméně důležité také snadné čištění. Proto je vysavač Bosch Flexxo Gen2 vybaven systémem, který výrazně zkrátí čas nutný k vyčištění nejdůležitějších součástí. Snadno vyjmout a vyčistit lze nejen kartáč EasyClean, ale také nádobu na prach nebo omyvatelný filtr.

4 914 Kč

Masomlýnek Bosch MFW2500W,1500W,1,7kg/min

Praktický pomocník do každé kuchyně Mlýnek na maso Bosch MFW2500W vás zaujme hned na první pohled svým kvalitním a moderním provedením. Oblíbíte si ho zejména díky jeho rozmanitému příslušenství, které vám pomůže vykouzlit ty nejlepší jídla jako od šéfkuchaře. Obsahuje příslušenství na kebab a pěchování klobás. Hlavní vlastnosti Mlýnek perfektně a rychle rozemele až 1,7 kg masa za minutu. Chlubí se výkonem 1500 W. Dokonalou stabilitu a bezpečnost při provozu zajišťují přísavné gumové nožičky. Příslušenství Sítko vel. 3,8 mm

1 799 Kč

Náhradní vakuovací fólie Gorenje VB28300

Náhradní vakuovací role Gorenje VB28300 o rozměrech 28 cm × 300 cm, jsou vhodné například pro balení výrobků, které jsou citlivé na atmosférickou vlhkost. Díky balení potravin do fólie můžete udržet krájené sýry, salámy, ovoce a zeleninu nebo jiné potraviny déle čerstvé a chutné. Vakuované potraviny si udrží nejen svoji chuť, ale taky se prodlužuje jejich trvanlivost. Současně neztratíte žádné důležité vitamíny a minerály.

279 Kč

Ariete 2877/05

Rychlý ohřev vody Rychlovarná konvice Ariete 2877/05 Vintage zaujme již na první pohled svým elegantním retro designem. Vyrobena je v celokovovém provedení s plastovou ergonomickou rukojetí s povrchovou úpravou Soft Touch a stěnami bezpečnými na dotyk. Objem varné konvice je 1,7 litrů a její příkon činí 2000 W, což vám zaručí rychlý ohřev. 360° kruhová základna Díky kruhové základně je manipulace s konvicí ještě snazší. Skryté topné těleso Varná konvice je vybavena skrytým topným tělesem umístěným pod dnem. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno před vodním kamenem a vnitřek konvice lze snadno a pohodlně vyčistit. Bezpečnostní funkce Nechybí zde ani indikátor úrovně vody v konvici či vnitřní odnímatelný odvápňovací filtr.

1 299 Kč

Ruční mixér Bosch MFQ 2210 Y, 375W

Výkonný pomocník Ruční mixér Bosch MFQ2210Y vyniká tichým, ale zároveň silným motorem o výkonu 375 W. Nízká hmotnost a pohodlný úchop zajišťuje velice snadnou obsluhu. Dvě kovové šlehací metle a dva háky na hnětení těsta zajistí, že pro vás bude radost cokoli připravit. Bezpečné a snadné vysunutí nástavců je zajištěno speciálním tlačítkem vyjmutí. Šlehání a hnětení snadno a rychle Šlehač je vybaven 4 nastavitelnými rychlostmi a funkcí turbo. Možnost zvolení rychlosti napomáhá k co nejpřesnějšímu a k šetrnému zpracování potravin. Snadno tak můžete rychle vyšlehat bílkový sníh nebo za pomalého chodu připravíte různé druhy těst. Odnímatelné části mixéru lze mýt v myčce nádobí.

632 Kč

Concept KS3014bc

Teplota podle Vašich představ Konvektor je vybaven termostatem, díky kterému budete mít v místnosti vždy ideální teplotu. Při zapnuté funkci topení se bude spotřebič střídavě zapínat a vypínat a tím udržovat zvolenou teplotu. Zbytečně tak nebude docházet k přetápění prostoru a navíc ušetříte i peníze za spotřebu energie. Nastavení výkonu TURBO Přepínačem výkonu jednoduše zvolíte požadovaný výkon. Můžete si vybrat ze tří nastavení: 750, 1250 a 2000 W. Pro rychlejší dosažení teploty v místnosti není nic jednoduššího než využít TURBO ventilátor. Elegantní a praktický Máte moderně zařízený byt a uvažujete o koupi konvektoru? KS3018 je perfektní volbou. Je krásným doplňkem díky neutrální bílé barvě a atraktivnímu designu.

1 039 Kč

Víceúčelový vysavač Bosch BWD41720

Skvělý pomocník Bezsáčkový vysavač Bosch BWD41720 představuje velmi výkonného pomocníka s příkonem 1700 W. Zařízení je vhodné pro mokré i suché vysávání všech druhů podlah i čalounění. Úklid bez nutnosti přerušení Velká nádrž na vodu s objemem 5 litrů vám zajistí pohodlný úklid bez nutnosti přerušení. Nádoba na vodu se dá lehce vyjmout a doplnit, manipulace s ní se tak stává velmi snadnou. Šetré čištění Parketový kartáč slouží pro jemné čistění. Má měkké štětiny z přírodních materiálů, se kterými tak provádí důkladný úklid a je k podlahám šetrný. Komfort Kolečková sací tryska s přepínáním Kartáč na parkety z přírodních štětin zajišťuje jemnou péči o tvrdé podlahy. Robustní textilní sací hadice Teleskopická trubka Sáček na prach o objemu: L Automatické navíjení kabelu Extra velká měkká kola pro ochranu tvrdých podlah Odkládací a parkovací poloha Filtr na ochranu motoru Snadná manipulace s nádobou na prach Příslušenství sada na čištění – tryska na vysávání vody – malý kartáč, malá tryska a tryska na štěrbiny Velká tryska na čištění koberců a vysávání tekutin Malá tryska na čištění čalounění

4 719 Kč

Kávomlýnek Bosch TSM6A014R

Čerstvá káva kdy si zamanete Základní model tříštivého mlýnku pro snadnou přípravu čerstvých kávových zrn. Vyznačuje se především spojením extrémně kompaktních rozměrů a velmi příznivé ceny – jeho maximální příkon činí až 180 W a najednou lze v mlýnku připravit až 75 gramů kávy, což je dostatek pro několik šálků oblíbeného nápoje. Je maximálně bezpečný díky ochraně proti zapnutí bez nasazeného víka a dokonce i bezpečnostnímu vypínači. Kvalitní nože Nože a mísa jsou navíc vyrobeny z prémiové nerezové oceli, což znamená nadstandardní životnost. Jelikož se však jedná o tříštivý mlýnek, uspokojí spíše méně náročné zákazníky.

487 Kč

Automatické espresso Siemens TP503R04

Kávové speciality rychle a pohodlně Plně automatický kávovar Siemens EQ.500 integral přináší dokonalý požitek z kávy. Všechny druhy kávy si připravíte snadno stiskem jednoho tlačítka: Espresso, Cappuccino nebo Latte Macchiato. Ilustrační fotka Pohodlné ovládání Kávovar je vybavený intuitivním ovládacím panelem, na kterém si jednoduše navolíte váš oblíbený kávový nápoj. Kvalitní keramický mlýnek vyniká svou dlouhou životností a zajistí maximální aroma z každého zrnka kávy. Pro uskladnění kávových zrn máte k dispozici zásobník s víkem na 270 g kávy, který udržuje její aroma. Samozřejmostí je i možnost použití mleté kávy. One-touch Příprava mléčné speciality s jemnou pěnou díky inovovanému napěňovači mléka. AromaDouble Shot Příprava extra silné kávy při zachování správného aroma. Calc´n Clean Automatický čistící a odvápňovací systém souhrnně volitelné v programu Calc´n Clean. AutoMilk Clean Plně automatické parní čištění mléčného systému po každé přípravě mléčného nápoje. Kvalitní aroma Kávovar Siemens TP503R04 obsahuje vodní filtr BRITA, který redukuje množství vápníku ve vodě a tak zlepšuje nejen chuť kávy, ale také prodlužuje jeho životnost. Vyjímatelný zásobník na vodu má objem 1,7 l. Pokud dáváte přednost kávovým nápojům s mlékem, tak jistě oceníte trysku na mléko. Díky výškově nastavitelné výpusti kávy a mléka, můžete pohodlně použít vysoké skleničky na Latte Macchiato. Snadná údržba Pro zajištění správné funkčnosti kávovaru a zachování výborné chuti připravované kávy je nutné udržovat přístroj čistý. Proto se kávovar automaticky propláchne při každém zapnutí a vypnutí. Pro důkladné čistění je určen automatický čistící a odvápňovací systém Calc’n’clean. Snadno vyjímatelná tryska na mléko zajistí jednoduché čištění pod tekoucí vodou nebo v myčce.

11 999 Kč

Žehlička Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5695E1, 3000W

Žehlička Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5695E1 Snadnější žehlení, díky Turbo Boost Turbo Boost je nová funkce, která vytvoří a natlakuje velké množství páry. Pára vysokou rychlostí pronikne hluboko do látky s cílem odstranit i ty nejodolnější záhyby. Příkon 3000 W Výkonná žehlička disponuje velkým příkonem, díky čemuž se rychle nahřívá a žehlení je účinnější. Efektivní výsledky Nepřetržitý parní výkon až 50 g/min usnadní každodenní žehlení. Zručí dokonalé výsledky během chvilky. Kvalitní žehlící plocha Speciální pozornost bylo věnováno výrobě žehlící plochy. Nová žehlicí plocha Durilium Airglide je číslo 1 v kluznosti. Zajišťuje nepřekonatelný výkon a široké pokrytí párou s patentovanou technologií a odolností, která zaručí dlouhou životnost. Funkce AntiDrip Žehlička je vybavena speciální funkcí, která zabraňuje odkapávání. Díky tomu nebudete mít na oblečení nevzhledné kapky. Patentovaný sběrač vodního kamene Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene zachycuje částečky vodního kamene, zajišťuje dlouhodobý parní výkon a velmi snadno se čistí.

2 089 Kč

Kuchyňský robot Bosch MUM50131

Kuchyňský robot Bosch MUM50131 Všestranný a snadno použitelný Výkonný kuchyňský robot Bosch MUM50131 řady MUM5 CreationLine je skvělý pomocník při přípravě nejrůznějších pokrmů. Díky motoru o výkonu 800 W snadno zpracuje velké množství surovin, jako například 2 kg těsta. Mísa o objemu 3,9 litru z broušené a leštěné nerezové oceli a planetární míchání umožňují perfektní promísení až 2 kg piškotového těsta či 1,5 kg těsta kynutého. Rychlé a důkladné míchání 3D Planetární míchání je rychlé a velmi důkladné míchání všech přísad díky ještě více zdokonalenému planetárnímu pohonu s jedinečným pohybem míchání ve třech směrech zároveň. K dispozici jsou 4 nastavitelné stupně, momentový stupeň a možnost elektronického řízení počtu otáček. Vyjmečné funkce Speciální funkce ramene EasyArmLift a automatická parkovací pozice usnadňují práci s robotem i plnění mísy. Pouhým stlačením tlačítka jednoduše a lehce ovládáte 3 zónové multifunkční rameno. K robotu je dodáváno bohaté příslušenství, které vám usnadní vaření i pečení. Příslušenství lze uložit do míchací mísy, takže v kuchyni nezabírá zbytečně moc místa. Vše navíc můžete zabalit do praktické tašky. Bezpečné používání spotřebiče zajistí přísavné gumové nožky, ochrana proti přetížení či pojistka opětovného zapnutí. Široká nabídka příslušenství Každý máme individuální styl vaření a pečení. Proto mají roboty Bosch v nabídce širokou škálu vysoce kvalitního dodatečného příslušenství, např. zmrzlinovač, mlýnek na zrnka, food procesor, mlýnek na maso, mixér, nástavec na cukroví a další. Bosch nabízí to správné příslušenství pro každou příležitost. Jednoduché naplnění mísy Nenechte si zkazit náladu při pečení pracným přidáváním ingrediencí. Automatická parkovací pozice vytvoří místo tam, kde ho potřebujete. Nástavce na těsto se samy zastaví při zadní straně mísy a umožní tak jednoduché plnění zepředu. Příslušenství Hnětací hák, šlechací a míchací metly Průběhový krouhač se 3 kotouči: oboustranný krájecí, oboustranný krouhací a strouhací středně – jemný. Masomlýnek Mixér umělá hmota 1,25 l Taštička na příslušenství: pro pohodlné uložení. Transparentní víko s plnicím otvorem

4 799 Kč

Ruční šlehač Gorenje M500DCBK, 500W

Ruční šlehač Gorenje M500DCBK Ruční šlehač dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který dokáže usnadnit a zrychlit práci. S ručním šlehačem značky Gorenje připravíte nadýchané pomazánky, skvěle zpracujete těsto nebo vyšleháte bílky během pár chvil. 5 rychlostí + Turbo Gorenje M500DCBK disponuje výkonným 500W motorem a pěti rychlostmi, každý si tak jistě vybere tu nejlepší pro co nejlepší zpracování surovin. U šlehače nechybí ani funkce Turbo, která dokáže zvýšit rychlost otáček na maximum. Snadná obsluha Podle typu míchaných surovin si vyberete ze dvou typů nástavců. Pro jemné a tekutější suroviny využijete šlehací metly, naopak pro zpracování hutných těst skvěle poslouží hnětací háky. Pro vysunutí nástavců pak jen stačí zmáčknout tlačítko, které nástavce okamžitě uvolní.

699 Kč

Ruční šlehač Bosch MFQ36470, 450W

Ruční šlehač Bosch MFQ36470 Naprostá kontrola Mějte svůj šlehač vždy pod kontrolou. Díky výběru z pěti rychlostí bude mít váš pokrm vždy správnou konzistenci – můžete pomalu přimíchat ingredience i našlehat bílky nejvyšší rychlostí. Turbo funkce vám přidá extra výkon, kdykoliv ho budete potřebovat. Vysoký výkon S vysokým výkonem a zároveň tichým motorem dosáhnete při vaření a pečení skvělých výsledků – snadno připravíte veškeré své oblíbené recepty, lehce zvládnete koláčové směsi i těžká těsta. Díky výkonnému motoru můžete použít i nejrůznější příslušenství. Nerezové nástroje Vysoce kvalitní nástroje zaručují perfektní výsledek při šlehání, míchání a hnětení. Ušlehejte snadno a rychle smetanu, vaječné bílky a nadýchané směsi s nerezovými turbo metlami. Robustní hnětací háky jsou vhodné i pro zpracování těžkých ingrediencí, jako je například těsto na domácí chléb. Užijte si radost z pečení. Mixovací noha Univerzální využití mixovací nohy při pečení a vaření vám usnadní přípravu polévek, zmrzliny, krémů na dezerty a mnoho dalšího. Nohu připevníte jednoduchým nacvaknutím. Pohodlný úchop Šlehání bez námahy s maximem pohodlí. Ergonomická rukojeť s měkčeným pláštěm se přizpůsobí každému – držení je pohodlné a zároveň bezpečné, máte absolutní kontrolu nad přístrojem, ať zvolíte jakoukoliv rychlost. Odlehčený plášť uleví vašim rukám, práce se šlehačem bude ještě příjemnější. Jednoduchá výměna příslušenství Jediným stisknutím tlačítka sejmete snadno a pohodlně šlehací a hnětací nástavce. Příslušenství můžete střídat dle potřeby nebo ho po ukončení práce sejmout a vložit do myčky nádobí.

1 119 Kč

Teplovzdušný ventilátor Concept VT7041

Teplovzdušný ventilátor Concept VT7041 2 provozní stupně Ventilátor Termostat V zimě i v léte Teplovzdušný ventilátor oceníte jak v chladných zimních dnech, tak v létě, kdy budete potřebovat ochladit. Jednoduše si nastavíte požadovanou teplotu a vyberete jeden ze 2 rychlostních stupňů. Využití u vás najde po celý rok! Snadná manipulace Díky kompaktní velikosti nezabere spotřebič tolik místa a můžete ventilátor přemísťovat z místnosti do místnosti, jak zrovna potřebujete. Pro přenášení je ventilátor opatřen držadlem, které zajistí pohodlnější manipulaci.

479 Kč

Víceúčelový vysavač Bosch BWD421POW

Víceúčelový vysavač Bosch BWD421POW Skvělý pomocník Bezsáčkový vysavač Bosch BWD421POW představuje velmi výkonného pomocníka s příkonem 2100 W. Zařízení je vhodné pro mokré i suché vysávání všech druhů podlah i čalounění. Úklid bez nutnosti přerušení Velká nádrž na vodu s objemem 5 litrů vám zajistí pohodlný úklid bez nutnosti přerušení. Nádoba na vodu se dá lehce vyjmout a doplnit, manipulace s ní se tak stává velmi snadnou. Komfort Kombinovaný kartáč se zachytávačem malých předmětů Flexibilní a odolná flexi hadice zesílená hedvábným vláknem Teleskopická trubka Sáček na prach o objemu: L Automatické navíjení kabelu Extra velká měkká kola pro ochranu tvrdých podlah Elektronická regulace sací síly otočným regulátorem Odkládací a parkovací poloha Filtr na ochranu motoru Snadná manipulace s nádobou na prach Akční rádius: 12 m Velká nádrž na vodu: 5 litrů Zásobník na prach o objemu 1X Velká tryska na čištění koberců a vysávání tekutin Malá tryska na čištění čalounění Příslušenství Kombinovaný kartáč Flexibilní a odolná flexi hadice zesílená hedvábným vláknem Turbo hubice Velká tryska na čištění koberců a vysávání tekutin Malá tryska na čištění čalounění Teleskopická trubka

6 449 Kč

Smoothie maker Concept Nutri SM1500, 1200W

Smoothie mixér Concept Nutri SM1500 Sháníte smoothie mixér, který vás skutečně nabudí pozitivní energií? S tímto mixérem od Conceptu si připravíte lahodný drink v řádu sekund. Navíc má lahev s víčkem pro snadné pití a můžete ho použít také jako malý mlýnek. Třeba na čerstvou kávu na lahodné latté. Stane se vaším věrným společníkem na cestách, v práci či při pochůzkách po městě. A všude vám zajistí osvěžení spolu s tolik potřebnou dávkou energie, vitamínů, minerálů a živin. Osvěžující drink během chvilky Ze síly 1200 W zvládá mixér vykouzlit 19 000 otáček za minutu, takže umixuje vaše oblíbené ovoce nebo zeleninu, ale i ledovou kávu mrknutím oka. Čas ušetříte také tím, že mixujete rovnou do nádoby na pití. Stačí jen vyměnit nože za víčko a můžete vyrazit. Malý mlýnek na velké dobroty Stačí vyměnit nože a ze smoothie mixéru máte mlýnek na kávu, oříšky bylinky nebo třeba koření. Při mletí využijete zejména malou nádobu, ve které také namletou kávu či ořechy snadno uskladníte. Nebo ještě lépe, rovnou je použijte. Jedna dávka ořechů bude tak akorát na posyp buchty nebo konvici překapávané kávy. Dvě tritanové nádoby Tritan je moderní materiál známý především svou odolností a stylovostí. Tato upravená forma polyesteru vzhledem silně připomíná sklo. Je ale lehoučká a snese velké rozdíly teplot. Na rozdíl od klasických plastových lahví také neobsahuje škodlivé bisfenoly a je tedy skvělý pro styk s potravinami. Kromě toho mají obě lahve víčko na pití s dvojitým těsněním a opravdu netečou. Kvalitní zpracování, jednoduché ovládání Stačí nasadit mixovací nádobu a lehce s ní pootočit. Bezpečnostní pojistka zajistí, že přístroj nezačne mixovat, dokud nebude závit na místě. Ovládat tak přístroj zvládnete i rozespalí a mžourající. Mixér má dvě rychlosti a pulzní funkci. Spolehnout se také můžete na kvalitní nože, které nepřekvapí ani led. Dejte si tedy po ránu ledovou kávu. Ta vás zaručeně probere.

1 999 Kč

Dětský zubní kartáček TrueLife SonicBrush Junior J100, sonický

Dětský sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Junior Nechce si vaše dítě čistit zuby? Barevné zubní kartáčky se zvířátky nezabírají? Potom je čas vyzkoušet něco interaktivního. Děti se nejsnadněji učí hrou a na to právě sází zubní kartáček SonicBrush Junior. Čištěním zubů děti provede roztomilý animovaný žralok, díky kterému si budou zuby čistit pořádně a dostatečně dlouho. Síla 56 000 čisticích pohybů dokáže odstranit až 99 % plaku. Baterie vydrží 35 dní provozu. Designován pro děti Kartáček je určený pro děti od 7 do 14 let. Rukojeť jim padne lépe do ruky a drobnější hlavice je speciálně uzpůsobená pro menší ústa i zuby. Hlavice má také dostatečně jemné štětiny a sonické pulzy jsou k dětským ústům šetrnější než klasické manuální čištění. Děti navíc na kartáček nemusí tlačit a čištění zubů je pro ně snazší. Pokud by dětem připadal kartáček nudný, mohou si ho sami ozdobit jedním ze čtyřech polepů. Hned tak k němu budou mít osobnější vztah. Pro širokou věkovou skupinu Tři různé režimy čištění vznikly speciálně pro různé věkové kategorie. Pomalé vibrace jsou vhodné pro malé děti, rychlé potom pro ty nejstarší, které si už zuby čistit umí a zvládnou vše sami. Ti už také mohou vypustit video se žralokem a přejít na klasický dospělácký časovač se signálem po 30 s. pro ty mladší bude potom výukové video další pohádkou po večerníčku a vytvoří si díky němu zdravý návyk. Usnadňující funkce Díky LED světlu dítě snadno uvidí, kde si přesně zuby čistí. Kartáček je také voděodolný, takže můžete zkrátit čas dítěte v koupelně tím, že se při čištění zubů rovnou umyje. Pokud by ho po dokončeném čištění odhodilo a odběhlo, sám se vypne, čímž šetříte baterie. Kartáček je dobíjecí a vydrčí 35 dní provozu. V praktickém pouzdře ho tak klidně přibalte dětem na dovolenou.

749 Kč

Osobní váha TrueLife FitScale W7 BT Black, 180kg

Osobná váha TrueLife FitScale W7 BT Black, 180kg Nášľap na váhu môže byť občas skôr frustrujúca záležitosť. Inteligentná váha od TrueLife z toho však môže urobiť zábavu. Vďaka širokej škále informácií o telesných indexoch a praktickému prepojeniu s aplikáciou, si totiž možno urobiť zo znižovania váhy motivujúce rodinnú hru. Budete totiž mať prehľad o všetkých štatistikách. Ale cez to všetko, stále bude slúžiť svojmu hlavnému účelu a to je presné určenie hmotnosti. Tvrdené ITO sklo zvládne vysokú ťarchu Hneď na prvý pohľad vás váha TrueLife FitScale W7 BT Black zaujme svojim vzhľadom. Je totiž úplne minimalistická a jediné čo na nej dominuje veľký farebný LCD displej , na ktorom sa dozviete všetky podstatné údaje. Okrem očakávanej informácie o hmotnosti tu nájdete aj ďalšie užitočné indexy. Dohromady ich je sedem. Taktiež je opatrená prémiovým tvrdeným ITO sklom , ktoré vydrží ťažobu až 180 kg . Odchýlka navážených údajov je 0,1 kg. Aplikácia, pre maximálne využitie možností váhy S aplikáciami Apple Health, Google Fit alebo Fitbit môže byť váženie naozaj zábavné a motivujúce. Môžete mať prehľad až o 19 indexoch merania tela , takže dostanete komplexné informácie o vašom stave. Všetko sa zaznamená a vy tak môžete kochať celou škálou grafov , štatistík a reportov . Dokonca medzi sebou môže schraňovať dáta až ôsmich rôznych užívateľov . Môžete tak medzi vašimi blízkymi porovnávať, ako sa kto posunul. Navyše sú aplikácie kompletne v češtine , takže vás nezabrzdí ani jazyková bariéra.

1 089 Kč

Osobní váha TrueLife FitScale W7 BT White, 180kg

Osobní váha TrueLife FitScale W7 BT White, 180kg Nášlap na váhu může být občas spíše frustrující záležitost. Inteligentní váha od TrueLife z toho však může udělat zábavu. Díky široké škále informací o tělesných indexech a praktickému propojení s aplikací, si totiž lze udělat ze snižování váhy motivující rodinnou hru. Budete totiž mít přehled o veškerých statistikách. Ale přes to všechno, stále bude sloužit svému hlavnímu účelu a to je přesné určení hmotnosti. Tvrzené ITO sklo zvládně vysokou tíhu Hned na první pohled vás váha TrueLife FitScale W7 BT White zaujme svým vzhledem. Je totiž zcela minimalistická a jediné co na ní dominuje velký barevný LCD displej, na kterém se dozvíte všechny podstatné údaje. Vedle očekávané informace o hmotnosti zde naleznete i další užitečné indexy. Dohromady jich je sedm. Taktéž je opatřena prémiovým tvrzeným ITO sklem, které vydrží tíhu až 180 kg. Odchylka navážených údajů je 0,1 kg. Aplikace, pro maximální využití možností váhy S aplikacemi Apple Health, Google Fit nebo Fitbit může být vážení opravdu zábavné a motivující. Můžete mít přehled až o 19 indexech měření těla, takže dostanete komplexní informace o vašem stavu. Vše se zaznamená a vy tak můžete kochat celou škálou grafů, statistik a reportů. Dokonce mezi s sebou může schraňovat data až osmi různých uživatelů. Můžete tak mezi vašimi blízkými porovnávat, jak se kdo posunul. Navíc jsou aplikace kompletně v češtině, takže vás nezabrzdí ani jazyková bariéra.

1 299 Kč

Osobní váha TrueLife FitScale W6 BT, 180kg

Osobní váha TrueLife FitScale W6 BT, 180kg Nášlap na váhu může být občas spíše frustrující záležitost. Inteligentní váha od TrueLife z toho však může udělat zábavu. Díky široké škále informací o tělesných indexech a praktickému propojení s aplikací, si totiž lze udělat ze snižování váhy motivující rodinnou hru. Budete totiž mít přehled o veškerých statistikách. Ale přes to všechno, stále bude sloužit svému hlavnímu účelu a to je přesné určení hmotnosti. LCD displej s celou řadou informací Hned na první pohled vás váha TrueLife FitScale W6 BT zaujme svým vzhledem. Je totiž zcela minimalistický a jediné co na ní dominuje je velký barevný LCD displej, na kterém se dozvíte všechny podstatné údaje. Vedle očekávané informace o hmotnosti zde naleznete i další užitečné indexy. Dohromady jich je sedm. Taktéž je opatřena prémiovým krycím ochranným sklem, které vydrží tíhu až 180 kg. Odchylka navážených údajů je 0,1 kg. Aplikace, pro maximální využití možností váhy S aplikacemi Apple Health, Google Fit nebo Fitbit může být vážení opravdu zábavné a motivující. Můžete mít přehled až o 19 indexech měření těla, takže dostanete komplexní informace o vašem stavu. Vše se zaznamená a vy tak můžete kochat celou škálou grafů, statistik a reportů. Dokonce mezi s sebou může schraňovat data až osmi různých uživatelů. Můžete tak mezi vašimi blízkými porovnávat, jak se kdo posunul. Navíc jsou aplikace kompletně v češtině, takže vás nezabrzdí ani jazyková bariéra.

799 Kč

Fén ProfiCare HT 3010 braun, 2200W

Vysoušeč vlasů ProfiCare HT 3010 braun Jestliže hledáte výkonný fén se kterým budou vaše vlasy suché během pár chvil, který disponuje ionizační funkcí pro lesklé a lépe rozčesatelné vlasy, a u kterého lze i upravit nastavení pro co nejlepší výsledky, tak vyzkoušejte tento od značky ProfiCare. Výkonný pomocník Vysoušeč vlasů s výkonem 2200 W zajistí, že vaše vlasy budou suché během pár chvil. Součástí fénu jsou i tři teplotní nastavení a dvě úrovně rychlosti, dokonce nechybí ani tlačítko Cool shot se studeným vzduchem, kterým celkový styling perfektně zafixujete. Elegance a styl Za zmínku jistě stojí i ochrana proti přehřátí, a co určitě oceníte je i jeho elegantní provedení, které si okamžitě zamilujete. Pomocí praktického očka fén i lehce zavěsíte, třeba na háček v koupelně a můžete jej tak mít vždy po ruce. Snadná údržba Vzduchový filtr zachycující větší nečistoty je odnímatelný, takže jej lze kdykoliv odejmout a vyčistit. Součástí fénu je také difuzér, který lze také lehce od přístroje oddělit, a je tedy jen na vás jestli jej použijete nebo ne.

549 Kč

Stolní ventilátor Clatronic VL 3602 BK

Nedocenitelný pomocník Osvěžení do bytu i do kanceláře vám přinese kvalitní stolní ventilátor Clatronic VL 3602 s výkonem 40 W. Nabízí hned 3 rychlostní stupně, které si snadno navolíte polohovým přepínačem, a také oscilační funkci. Zařízení lze samozřejmě dle potřeby polohovat, aby se upravil jeho sklon. Stabilní Větrák je koncipován tak, aby pevně stál na stole a nehrozilo jeho převrácení. Jeho klasický design je vyveden v bílé barvě, díky níž se bude hodit k jakémukoliv interiéru. Z důvodu bezpečnosti je větrák opatřen ochrannou mřížkou. Průměr lopatek je 30 cm.

439 Kč

Čistič oken Leifheit Window Cleaner 51016

Čistič oken Leifheit Window Cleaner 51016 Chcete, aby se vaše skla leskla jen s minimální námahou? Praktický čistič oken od Leifheit je tím správným pomocníkem pro vás. Zbaví vás všech skvrn a navíc vše okamžitě vyčistí do sucha. Zajisté se ve vaší domácnosti neztratí. Vše bude dokonale umyto Díky inovativnímu čištění s pomocí elektrického odsávání se nebudete k docílení vašich perfektně umytých oken vůbec namáhat. Vše bude vyleštěno bez sebemenších skvrn a váš pohled ven bude zase o trošku příjemnější. Vedle toho jej ale také oceníte i při umývání zrcadel, sprchových koutů i dlaždic. A v kombinaci s Leifheit Click systémů je navíc ideální na světlíky i zimními zahrady. Jednoduše si vše vyčistíte Výdrž baterie až 38 minut zajistí tomuto vysavači na okna dostatečný čas, abyste se popasovali s každým vaším problémem. Nádrž je dostatečně objemná, aby pojala velké množství vody. Jakmile skončíte, stačí ji jen otevřít a vylít z ní kapalinu ven.

1 129 Kč

Indukční vařič Clatronic EKI 3569

Indukční vařič Clatronic EKI 3569 Na chatě nebo ve studentském kamrlíku, ani na místech, kde není plnohodnotná kuchyň, si nemusíte odepírat domácí teplé jídlo. Clatronic přichází s jednoplotýnkovým indukčním vařičem, jehož hlavní devízou je rychlost. Na svůj teplý oběd tedy nebudete zbytečně čekat. Zapomeňte na nespolehlivé zastaralé vařiče a pořiďte si moderní. Jenom v malém. Rychlé jídlo Ať už si jídlo jen ohříváte nebo se chystáte plnohodnotně vařit, plotýnka vás překvapí rychlostí nahřátí. Připravena bude v řádu vteřin. Vybrat si můžete až z deseti výkonnostních stupňů, takže na ní připravíte překvapivě širokou variaci jídel. Od zprudka osmažené číny až po omáčky, jaké necháte dlouho probublávat při nižší teplotě. A pokud nechcete jídlo hlídat, využijte časovač. Bezpečný provoz Nemusíte se bát, že byste na indukční desku omylem položili nádobí, které tam nepatří. V takovou chvíli se automaticky vypne. Stejně tak dochází k automatickému vypnutí v případě zvednutí hrnce z plotny nebo po 120 minutách provozu. Také má dětskou pojistku a ochranu proti přehřátí. Kromě vaši nervů šetří i peněženku, protože s ním díky ekologicky úsporné desce ušetříte energii.

1 559 Kč

Kuchyňský robot Clatronic KM 3712 RD

Kuchyňský robot Clatronic KM 3712 RD Silný motor Univerzální kuchyňský robot Clatronic KM 3712 RD poháněný výkonným motorem je perfektně vhodný na všestranné použití. Se silným 1100W motorem disponuje plynulou regulací rychlosti. Designový a praktický kuchyňský robot má multifunkční rameno s velkou silou a mimořádnou pohyblivostí. Můžete k němu připojit rozmanité příslušenství, s kterým zaručeně zvládnete všechny kuchařské úlohy. Jednoduchá a praktická obsluha Kuchyňský robot disponuje kovovou mísou o objemu 5 l, takže se vám do ní vejdou veškeré ingredience na jakékoliv těsto. Mísu je možné uzavřít průhledným plastovým krytem s plnícím otvorem, který zabrání stříkaní při práci. Stabilitu a jednoduché přichycení robota na pracovní ploše zajistí praktické gumové nožičky. Příslušenství 1x šlehací metla 1x míchací metla 1x hnětací hák 1x kryt

2 589 Kč

Fritéza G3Ferrari Friggisano G10125, 3,5l

Fritéza G3Ferrari Friggisano G10125 Vařte chutně a zdravě Horkovzdušná fritéza G3Ferrari Friggisano G10125 připraví vaše oblíbené křupavé delikatesy zdravějším způsobem. S využitím horkého vzduchu místo oleje zvládnete připravit smažené pokrmy, aniž byste porušili svou dietu. Vše připravíte s menším množstvím kalorií a tuku, kterému byste se při tradičním smažení na oleji nevyhnuli. Skvělé rodinné večeře Kapacita 3,5 l je ideální pro přípravu rodinných obědů či večeří. V kombinaci s nastavitelnou teplotou až 200 °C, kterou lze jednoduše změnit a hlídat, tvoří ideálního pomocníka do každé kuchyně. Se zabudovaným časovačem předejdete připalování jídla a dosáhnete perfektních výsledeků. Přednastavené programy Díky svým 8 přednastaveným programům můžete v kuchyni snadno smažit hranolky, cibulové kroužky, kuře, korýše, maso, ryby, sladkosti, košíčky, aniž byste se zašpinili. Navíc je vybavena 60minutovým časovačem a odnímatelným nepřilnavým košem o objemu 3,5 litru, který je ideální pro vaření pro celou rodinu.

2 169 Kč

Concept VS-5023

Stojanový ventilátor Concept VS-5023 Stojanový ventilátor Concept VS-5023 vás v teplých měsících příjemně osvěží. Díky stojanu si ho můžete postavit kamkoliv budete chtít a jelikož má nízkou hladinu hluku, tak ho nebudete brát jako rušivý element. Navíc se vám kompletně přizpůsobí. úprava výšky (102-118 cm) 3 rychlosti oscilace nastavitelný sklon naklápěcí hlava

639 Kč

Sáčkový vysavač Concept Refresh parquet VP8226

Sáčkový vysavač Concept Refresh parquet VP8226 Praktický pomocník Pořiďte si výkonný sáčkový vysavač CONCEPT VP8226, se kterým díky vysoce účinnému motoru s výkonem 700 W dosáhnete vždy dokonalých výsledků. Sací sílu můžete jednoduše upravit díky elektronické regulaci. Poradí s úklidem tvrdých podlah i koberců. Omyvatelný HEPA filtr 13 pohltí i ty nejjemnější prachové částice, takže je vhodný i pro alergiky a astmatiky.​ Neomezený úklid Tichý provoz dominuje tomuto modelu. Hlučnost dosahuje pouhých 69 dB. Díky velkému pracovnímu dosahu se dostanete do všech místností, aniž byste museli měnit zásuvku. Akční rádius je 10 m. Jednička ve vysávání Speciálně tvarovaná podlahová hubice dosahuje ve spojení s revoluční konstrukcí motoru maximálního výkonu. Dokonale s ní vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin je vysavač připraven na úklid veškerých tvrdých podlah. Antibakteriální XL sáček Extra velký sáček o objemu 3,5 l je vyroben z moderní SMS textilie, která má oproti klasickým papírovým sáčkům řadu nesporných výhod: má vysoké filtrační schopnosti, je anibakteriální a nevadí jí zvýšená vlhkost. Šetří také motor vysavače. Parketová hubice Aby i úklid tvrdých povrchů, jako je vinylová podlaha, parkety, plovoucí podlahy a linolea, byl snadný, máte k dispozici parketovou hubici. Ta odstraní všechny nečistoty, ale zároveň nedojde k poškození povrchu. Extra dlouhá štěrbinová hubice CAR Nebaví vás neustále platit za čištění auta? Do úzkých prostor pod sedačky a do jiných těžko dostupných míst se od teď dostanete díky 60 cm dlouhé ohebné hubici CAR. Hubice na čalounění Čalouněný nábytek, jako jsou pohovky, křesla, matrace, postele a tak dále, jsou největším lapačem prachu. Proto disponuje vysavač Concept speciální hubicí na čalounění. Ta jemně odstraní nečistoty a zaručí, že se nábytku nic nestane. Štěrbinová hubice Od dokonale čisté domácnosti vás občas dělí nečistoty na těžko dostupných místech. Naštěstí, sáčkový vysavač Concept disponuje štěrbinovou hubicí s prachovým kartáčem, která vám s tím pomůže. Díky ní bez problému odstraníte prach za nábytkem, radiátory, kuchyňskou linkou a tak dále. Úklid tak bude snadný a rychlý.

2 063 Kč

Stolní mixér Concept SM3500, 1300W

Stolní mixér Concept SM3500 Šetří váš čas S mixérem SM3500 ušetříte spousty času v kuchyni. Je osazen motorem s výkonem 1300 W, díky kterému dosahuje rychlosti 26000 otáček za minutu. Šest vysoce odolných sekacích nožů se postará o jemnou konzistenci připravovaných nápojů i jídel. Rychlost mixování můžete plynule regulovat pomocí otočného tlačítka. Skleněná nádoba 1,8 l Nádoba mixéru poskytuje dostatečně velký objem 1,8 l, takže v ní pohodlně připravíte nápoje pro celou rodinu. Je zpracovaná z kvalitního skla, které je odolné vůči vysokým teplotám a nezachycuje pachy ani chutě. Přednastavené programy Mixér SM3500 se velice snadno a intuitivně ovládá díky třem přednastaveným funkcím: SMOOTHIE pro přípravu lahodných ovocných a zeleninových nápojů plných vitamínů ICE CRUSH pro drcení ledu AUTO CLEAN pro snadné a rychlé čištění spotřebiče. Filtr na zrníčka Pro váš maximální požitek z domácího smoothie nápoje je mixér vybaven chytře vymyšleným filtrem na zachytávání zrníček. Vkládá se přímo do nádoby mixéru a během mixování oddělí i ta nejjemnější zrníčka z ovoce jako jsou jahody, kiwi, maliny apod., které by bez použití tohoto filtru zůstaly ve vašem nápoji. Kvalitní a bezpečné zpracování Mixér je vybaven ochranou proti přehřátí a bezpečnostní pojistkou, díky které máte jistotou, že se vám omylem nespustí bez správně usazené nádoby a víka. Je opatřen protiskluzovou ochranou pro maximální stabilitu během práce. Součástí víka je integrovaná odměrka. Po jejím vyjmutí získáte otvor, kterým můžete doplnit suroviny v okamžiku, kdy je mixér vypnutý, aniž byste museli odejmout celé víko.

1 359 Kč

Napařovač oděvů Tefal Cube UT2020

Ruční napařovač oděvů Tefal Cube UT2020 Ruční napařovač oděvů Ruční napařovač staví vaše pohodlí na první místo. Nepotřebujete žádné žehlicí prkno, ušetří vám čas i místo a navzdory své kompaktní velikosti se zvládne vypořádat s velkými úkoly. Perfektní výsledky Žádný materiál pro něj není překážkou. Ať chcete osvěžit záclony či povlečení, nebo si přejete, aby oblečení i z těch nejjemnějších materiálů vypadalo skvěle, s napařovačem Tefal Cube UT2020 bude výsledek vždy perfektní.

4 519 Kč

Rychlovarná konvice Zwilling Enfinigy 53005-001, černá, 1,5l

Rychlovarná konvice Zwilling Enfinigy 53005-001 Kvalitní rychlovarná konvice Hledáte kvalitní rychlovarnou konvici? Pak vsaďte na Zwilling Enfinigy 53005-001. Tento přístroj disponuje vysokým výkonem a objemem 1,5 l. To je příslib rychlého uvaření velkého množství vody, což ocení především vícečlenná rodina. Konvice je tak vhodná jak na domácí použití, tak i v případě návštěv. Skvělé vlastnosti Středový otočný podstavec je výborný pro praváky i leváky. Pro snadnou údržbu je filtr proti usazeninám vyjímatelný a topná spirála skryta. Samozřejmostí je u tohoto modelu víko s otevřením pomocí tlačítka.

3 379 Kč

Tyčový mixér ProfiCook SM 1237, 200W

Akumulátorový tyčový mixér ProfiCook SM 1237 Máte rádi krémové polévky? S tyčovým mixérem je rozmixujete dohladka přímo v hrnci. SMS 1237 je vyrobený z nerezu, má plynulou regulaci rychlosti a připravíte s ním kromě polévek i mnoho dalších rychlých dobrot. Jeho kvalitní silný motor vás přesvědčí, že nemusíte tahat velký mixér kvůli každé drobnosti. Hlavní výhodou SM 1237 je ale provoz na baterii a moderní ovládání s podsvíceným displejem. Naprostá volnost Zbavte se překážejícího kabelu a mixujte kdykoliv a kdekoliv. Třeba venku na terase. Mixér má zabudovanou baterii s výdrží až 25 minut a dobou nabíjení 2,5 h. Díky tomu nebudete odkázaní na vření v blízkosti zásuvky. Stav baterie můžete vždy překontrolovat na praktickém LCD displeji. Kvalitní ostří Dva kvalitní nerezové nože rychle umixují polévku či pomazánku, až bude dokonale hladká a jemná. Mixovací hlava má navíc extra široký tvar, který vám zajistí účinnější výsledek. Tři rychlosti pro každý recept Celkem tři rychlosti s plynulou regulací se postarají o to, aby bylo mixování i šlehání vždy dokonalé. Lahodná šlehačka se vám tak nesrazí a bílkový sníh bude krásně nadýchaný. Zároveň můžete vždy začít zlehka, takže si neohodíte kuchyni.

1 690 Kč

Stolní mixér Orava RM-208 B, 500W

Stolní mixér Orava RM-208 B V kuchyňském mixéru značky Orava najdete nenahraditelného pomocníka. Disponuje nerezovým 4-čepelovým nožem, který zvládne kromě mixování také drtit, sekat či míchat. Díky tomu si můžete připravit širokou škálu nejrůznějších domácích pochutin různých konzistencí, od dětské výživy přes smoothie, zmrzliny, pomazánky, polévky, až po omáčky. Velký objem Nádoba mixéru nabízí dostatečný objem 1,5 l, který pohodlně pojme větší kusy potravin bez nutnosti krájení. Vše budete mít dokonale rozmixované přesně tak, jak potřebujete, a to i najemno. Díky tomu, že nádoba je vyrobena z vysoce odolného skla, můžete v ní bez obav mixovat jak studené, tak i horké jídlo. Vůně ani chuť potravin se na nádobě po umytí nedrží, takže se rozhodně nebojte mixovat i aromatičtější suroviny. Skvělý výkon Mixér se dvěma úrovněmi rychlosti je schopen během provozu vyvinout výkon až 500 W, což umožňuje připravit kteroukoli surovinu, dokonce i led. V případě, že chcete ihned dosáhnout maximálního výkonu, stačí využít funkci Pulse. Mixér je ideální také pro všechny, kteří dávají přednost zdravé výživě, ovoce a zeleninu namixuje tak, že zachová jejich buněčnou strukturu, což znamená především mnohem větší přísun vitamínů a vlákniny pro lidské tělo. S čištěním a údržbou příliš mnoho práce mít nebudete, protože všechny odnímatelné díly za vás umyje myčka.

1 199 Kč

Sáčkový vysavač Electrolux EPF61RR

Skvělý sací výkon Electrolux EPF61RR PowerForce používá systém Power Pro, který spočívá v použití účinného motoru a hubice DustPro. Zaručí vám tak dokonalé vysávání na jakémkoliv povrchu. Výkon je možné regulovat podle vašich potřeb, čímž ušetříte energii a vysávání je maximálně efektivní. Inovativní vyprazdňování sáčků Vyprazdňování sáčků je díky víku s přístupem v rozsahu 180° jednoduché, rychlé a hygienické. Tato metoda zajistí úplný přístup k tělu vysavače a umožní vám vyměnit sáček za pár sekund. Do vysavače se používají kvalitní sáčky S-Bag. Pokud je sáček plný, malý displej vás sám upozorní, abyste pytlík vyměnili. Technologie pro lepší pohyb přístroje Vysavač je vybaven technologií 360° Motion. Díky malým otočným kolečkům se spotřebič lépe pohybuje kolem předmětů nebo v hůře přístupných místech. Pohyb vysavače je přirozený a jednoduchý. Teleskopická trubice Teleskopická trubice je velkou výhodou přístroje. Když si nastavíte vhodnou délku trubice, vysávání bude pohodlné a zajistí vám správné držení těla při práci. Pro lepší skladování můžete trubici připevnit k vysavači a ušetříte více místa.

2 665 Kč

Ruční šlehač Vivax HM200WO, 200W

Ruční šlehač Vivax HM200WO Pokud se poohlížíte po novém ručním mixéru, jehož výkon je dostatečný pro zpracování těsta nebo vymíchání sněhu, šlehač, který je současně i cenově lehce dostupný, pak byste neměli přehlédnout tento ruční šlehač od značky Vivax. Výkonný pomocník HM-200 je ruční šlehač s výkonem 200 W a nabízí pět rychlostních stupňů, včetně funkce turbo se kterou dojde k okamžitému navýšení otáček na maximum, takže skvěle zpracujete i hutnější suroviny. Ergonomické provedení přístroje zajistí, že se vám s ním bude velice dobře pracovat, a přitom se nijak nenadřete. Mezi příslušenstvím pak naleznete šlehací metle, se kterými suroviny, třeba pro narozeninový dort, krásně smícháte, ale výborně také vyšleháte nadýchaný krém nebo sníh z bílků. Pomocí háků zase velice dobře zpracujete hutnější těsto na domácí chléb nebo pizzu.

369 Kč