IT Polášek

Meteostanice Garni 281

Oblíbený a kvalitní produkt Meteostanice Garni 281 s pečetí kvality od značky GARNI k dostání online za výhodné peníze. Na našich stránkách za 1 399 Kč.
EAN: 8592733020537
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: GARNI
1 399

Velký displej, nabitý funkcemi Garni 281 je meteostanice s barevným LCD displejem o velikosti 63 x 110 mm, se kterou budete mít vždy přehled o vnitřní a venkovní teplotě i vlhkosti. Předpověď počasí v 6 grafických úrovních vás dopředu připraví na to, co vás čeká při cestě do práce, s budíkem jen tak nezaspíte Bezdrátové čidlo – vlhkosti odolné, krytí IPX3 (odolné proti pokropení) – přijímač signálu DCF-77 – měření teploty a relativní vlhkosti – displej o rozměrech 26 x 22 mm – velikost číslic 8 mm – možnost postavení, nebo zavěšení – barva bílá Obsah balení: 1 x hlavní jednotka GARNI 281 1 x bezdrátové čidlo WH32F-3 1 x síťový adaptér český a slovenský návod

Další zboží z kategorie Meteostanice

Venkovní teploměr Provence, samolepící, bílý Praktický mechanický teploměr Provence se stane skvělým pomocníkem při měření venkovní teploty. Disponuje samolepkou pro nalepení, díky které si můžete umístit teploměr dle vašich potřeb. Má stupnici od -50 do +50 °C, která plně dostačuje teplotám v našem podnebném pásmu. Kulatý teploměr je vyroben z kvalitního plastového materiálu v bílé barvě. Rozměry 7,1×2 cm.

299 Kč

Bezdrátová meteostanice Díky této meteostanici E6018 budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Stane se tak šikovným společníkem vaší domácnosti, který meří teplotu v interiéru a pomocí senzoru dokáže měřit teplotu i venku. Snadno zjístíte i předpověď počasí, datum a čas. Čidlo má dosah až do 100 metrů. Přehledný displej Díky LED podsvícenému displeji o rozměrech 168 × 93​ mm uvidíte s přehledem všechny potřebné informace. Součástí meteostanice je také budík s opakovaným buzením. Meteostanice je napájená síťovým adaptérem 5 V DC/300 mA, který je součásti balení.

759 Kč

Smart meteostanice E0389, bezdrátová Mějte přehled o teplotách doma i venku s praktickou meteorologickou stanicí od firmy Emos. Vedle toho také můžete měřit vlhkost, tlak, mít přehled o počasí i o aktuálním datu. Dá vám tak skvělou představu o aktuální i budoucí situaci. Barevný displej vám řekne, co se děje Meteostanice E0389 nedisponuje čidlem, jelikož si bere data primárně z internetového serveru. Díky tomu může predikovat počasí, ale mít i aktuální přehled o situaci uvnitř i venku. Na svém barevném displeji vše vyjeví skrze praktické ikony. Vedle toho přijde vhod i ukazatel trendu tlaku či funkce teplotního alarmu. Ovládá se snadno pomocí aplikace. Znáte teplotu i vlhkost Jak bylo řečeno, venkovní data pro teplotu a vlhkost si bere z internetového severu. Jejich přesnost je okolo 1 °C. Vnitřní teplotu zase měří na škále -10 až 50 °C. Vše se aktualizuje zhruba každých 60 minut. Je napájena baterií Pohodlně ji umístíte, kam jen budete chtít. Je totiž nejen ze síťového adaptéru, ale i trojicí baterií typu AA. Díky tomu je zcela mobilní a můžete ji pohodlně pověsit na zeď nebo položit kamkoliv na stůl. Díky svému stylovému provedení bude všude vyjímat absolutně perfektně.

1 269 Kč

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama EWS-200 je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotní podmínky. Domácí základna je vybavena přehledným LCD displejem s modrým podsvícením, který umožní zobrazení teploty, času, data, dne v týdnu, fáze měsíce a předpovědi počasí. Aktuální čas je navíc velmi přesný, protože je řízený rádiovým signálem DCF. Meteostanice také umožňuje zobrazení vnitřní a venkovní vlhkosti a je vybavena indikátorem komfortu vnitřního ovzduší. Třešničkou na dortu je pak funkce buzení, díky které může být meteostanice využita také jako budík. Snadné ovládání Na zadní straně základny meteostanice se nachází ovládací tlačítka, díky kterým snadno nastavíte budík, změníte připojený venkovní senzor a spoustu dalšího. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 30 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo (například zahradu, garáž, apod.). Meteostanici Hama EWS-200 můžete spárovat až se třemi samostatnými venkovními senzory (v balení pouze jeden, další je nutné dokoupit zvlášť).

599 Kč

Bezdrátové čidlo GARNI 063H Bezdrátové čidlo Garni 063H se postará o měření teploty a relativní vlhkosti. Jeho vysoce kvalitní švýcarské čidlo SENSIRION zaujme vysokou přesností monitorování teploty a vlhkosti a naměřené hodnoty následně zobrazuje na přehledném LCD displeji. Praktické a odolné provedení Čidlo Garni zaujme velice praktickým provedením s možností postavení nebo zavěšení. Díky svému kvalitnímu designu s krytím IPX5 nabízí odolnost vůči stříkající vodě. Napájeno je 2 kusy AAA baterií (nejsou součástí balení). Kompatibilita: GARNI 612 Precise GARNI 615B Precise GARNI 615W Precise GARNI 618B Precise GARNI 618W Precise

539 Kč

Užitečná meteostanice Hama Color Jaké bude dnes počasí? Na tuto každodenní otázku vám spolehlivě odpoví meteostanice firmy Hama s předpovědí počasí. Skládá se z bezdrátové základny a venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotu a vlhkost vzduchu. Dokonalý přehled o aktuálním počasí Na přehledném barevném displeji zase naleznete jak venkovní, tak i vnitřní teplotu a vlhkost, zmíněnou předpověď počasí, fázi měsíce a aktuální čas, den a datum. Třešničkou na dortu je čas řízený rádiovým DCF signálem nebo třeba funkce buzení. A pokud vám bude připadat, že příliš září do noci, jeho jas lze jednoduše upravit. Nejen stylový design Na první pohled vás meteostanice Hama Color Edge zaujme svým elegantním černým designem a barevným displejem. Skrývá však v sobě spoustu chytrých funkcí, které přispívají ke zlepšení vašeho života. Díky přesnému zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti přesně víte, kdy je čas vyvětrat. Řada užitečných funkcí Kromě přesného zobrazení teploty a vlhkosti disponuje meteostanice Hama Color Edge také barometrem, díky kterému máte přehled o vývoji počasí na několik dnů dopředu. Indikátor stavu ovzduší vám zase pomocí jednoduchý obrázků tváří řekne, jaký je stav počasí. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 50 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo, třeba na garáž nebo pergolu. Můžete si také dokoupit další dva senzory a propojit všechny tři dohromady, pro ještě lepší výsledky.

799 Kč

Čidlo pro měření teploty a vlhkosti půdy GARNI 071S Praktické čidlo od společnosti Garni si pohodlně umístíte venku a můžete tak měřit teplotu i relativní vlhkost. Propojení je bezdrátové, takže veškerá data postupně posílají rovnou do kompatibilních meteostanic. Budete tedy mít přesný přehled o tom, co se děje okolo vás. Pro venkovní měření Sedmikanálové čidlo bílé barvy disponuje krytím IPX3, které mu garantuje odolnost vůči vodní tříšti i vlhkosti. Pohodlně ji postavíte nebo zavěsíte, kam budete chtít a umístíte ji teda na to nejideálnější místo. Je opatřena kovovou sondou o délce 17 cm a vodiči sondy se 143 cm. Sesbíráte všechna data S jeho pomocí si pohodlně naměříte teplotu, takže bude vědět, jaká je venkovní situace. Vedle toho také měří i relativní vlhkost půdy a to v 16 bodech, které přepočítává na procenta. Tyto informace pak bezdrátově posílá do nejrůznějších meteorologických přístrojů společnosti Garni. Maximální RF signál je 7 dBm (5 mW). A že se data posílají, zjistíte skrze praktickou červenou LED. Různá propojení Je kompatibilní s meteostanicemi GARNI 3015 Arcus, GARNI 2055 Arcus, GARNI 2040 Arcus, GARNI 1085 Arcus, GARNI 1025 Arcus, GARNI 975, GARNI 925T, hobby stanicí GARNI 750 či chytrým digitálním teploměrem s vlhkoměrem GARNI 419T.

839 Kč

Čidlo pro měření kvality vzduchu GARNI 104Q Praktické čidlo od společnosti Garni si pohodlně umístíte v místnosit a můžete tak měřit kvalitu vzduchu. Propojení je bezdrátové, takže veškerá data postupně posílají rovnou do kompatibilních meteostanic. Budete tedy mít přesný přehled o tom, co se děje okolo vás. Pro vnitřní měření Vnitřní zařízení vás informuje o stavu kvality vzduchu skrze měření pevných částic PM 2.5 nebo PM10. Vše se zobrazuje na stupnici skýtající šest úrovní. Data se pohodlně přenáší až na vzdálenost 100 m do jedné z možných stanic (Garni 204 OneCare, meteostanice Garni 1085 Arcus a Garni 2040 Arcus). Sesbíráte všechna data Čidlo může být napájeno pomocí trojice AA baterií. Od toho se odvíjí i četnost měření, které může být každých 10, 20 nebo 30 minut. Stejně tak je k dispozici i nabíjení skrze USB adaptér s četností měření 1 minuty. Veškeré informace se dozvíte na užitečném displeji o velikosti 37 x 21 mm. Ten vám třeba oznámí, jaký je stav baterií, který kanál máte spuštěný nebo jaký je stav nabíjení.

2 089 Kč
Další zboží značky GARNI

Meteostanice s rozsahem měření vnitřní teploty -40°C až +70°C. Rozlišení vnitřní i vnější teploty je 0,1°C. Rozsah měření vnější teploty je -40°C až +80°C. Inverzní barevný VA displej. Paměť na minimální a maximální naměřené hodnoty. Čas, datum, budík.

4 995 Kč

Bezdrátové čidlo W32F-3 určené meteorologickou stanici GARNI 281. Vlhkosti odolné. Pro měření teploty a relativní vlhkosti. Integrovaný displej o rozměrech 26 x 22. Barva bílá.

389 Kč

Čidlo pro měření kvality vzduchu GARNI 104Q Praktické čidlo od společnosti Garni si pohodlně umístíte v místnosit a můžete tak měřit kvalitu vzduchu. Propojení je bezdrátové, takže veškerá data postupně posílají rovnou do kompatibilních meteostanic. Budete tedy mít přesný přehled o tom, co se děje okolo vás. Pro vnitřní měření Vnitřní zařízení vás informuje o stavu kvality vzduchu skrze měření pevných částic PM 2.5 nebo PM10. Vše se zobrazuje na stupnici skýtající šest úrovní. Data se pohodlně přenáší až na vzdálenost 100 m do jedné z možných stanic (Garni 204 OneCare, meteostanice Garni 1085 Arcus a Garni 2040 Arcus). Sesbíráte všechna data Čidlo může být napájeno pomocí trojice AA baterií. Od toho se odvíjí i četnost měření, které může být každých 10, 20 nebo 30 minut. Stejně tak je k dispozici i nabíjení skrze USB adaptér s četností měření 1 minuty. Veškeré informace se dozvíte na užitečném displeji o velikosti 37 x 21 mm. Ten vám třeba oznámí, jaký je stav baterií, který kanál máte spuštěný nebo jaký je stav nabíjení.

2 089 Kč

Meteostanice pro předpověď počasí s integrovaným bezdrátovým čidlem. Měří vnitřní a vnější teplotu, relativní vlhkost, rychlost a směr větru a dešťové srážky. Paměť na maximální a minimální naměřené hodnoty s časem a datem záznamu a paměť na hodnoty naměřené za 24 hodin. Hodiny, budík, LCD displej, možnost přenášení dat pomocí Wi-Fi.

3 499 Kč

Barevný displej i mnoho funkcí Meteostanice s barevným displejem o velikosti 106 x 94 mm, se kterou budete mít vždy přehled o vnitřní i venkovní teplotě, vlhkosti a tlaku. Předpověď počasí vás dopředu připraví na to, co vás čeká při cestě do práce, s budíkem jen tak nezaspíte, přičemž zajímavými možnostmi je například i sledování fází Měsíce. Měření teploty a vlhkosti Díky meteostanici Garni GARNI525 budete vždy vědět, jaké venku panuje počasí. Meteostanice měří vnější teplotu od -40°C až +70°C, vnitřní teplotu i venkovní vlhkost. Součástí balení je 1 bezdrátový senzor s dosahem 80 m, v případě potřeby však lze k zařízení připojit až 3 senzory a přepínat mezi jejich teplotami. LCD obrazovka Veškeré údaje zjistíte pouhým pohledem na LCD displej se třemi úrovněmi jasu. Můžete si nastavit například budík s opakováním po 5 minutách, samotný čas je přitom řízený rádiovým signálem. Ovládání meteostanice zvládne naprosto každý. Navíc disponuje meteostanice opěrným stojánkem pro lepší přehled.

1 139 Kč

Užitečná meteostanice GARNI 615B Precise S pomocí praktické Meteostanice od Garni budete mít všechny informace jako na dlani. Jednoduše se tak dozvíte o aktuální vnitřní i vnější teplotě, tlaku, nejrůznějších změnách během dne i aktuálním čase. Budete tedy mít přesný přehled o tom, co se děje okolo vás. Praktický displej i venkovní čidlo Meteostanice zobrazí všechny informace na svém barevném VA displeji s dvěma stupni podsvícení. Vnitřní data měří přístroj samotný, o venkovní se stará praktické čidlo, které můžete umístit kamkoliv ven. A pokud by vám jedno nestačilo, lze dokoupit i další dvě a vytvořit si tak kombinovaný měřící systém. Teplota, tlak i vlhkost Hlavní informace, kterou na meteostanici 615B Precise naleznete je aktuální stav vnitřní i venkovní teploty. Ta může být podle vašich preferencí buď ve °C a nebo °F. Praktická je i informace o relativní vlhkosti. Naleznete tu také jednu ze šesti ikon předpovědi počasí, skrze které zjistíte, zda je třeba slunečno či bouřlivě. To přístroj určuje na základě barometrického tlaku. A pokud máte rádi grafy, můžete se kochat vývojem teploty či tlaku. Praktický budík Vedle aktuálních informací o počasí zajisté oceníte i řadu dalších užitečných funkcí. Čas i datum jsou řízené signálem DCF-77, takže budou vždy přesné. Můžete si zvolit jak 12- tak i 24hodinový formát, podle preferencí. K času se váže i budík s možností opakovaného buzení (Snooze). Pokud byste jej tedy přeslechli, po pěti minutách se znovu rozezní. Dokonce si budete moci nastavit i tón, se kterým do nového dne procitnete.

1 699 Kč

GARNI 092H osmikanálové bezdrátové čidlo pro měření teploty a relativní vlhkosti. Čidlo je určeno pro použití s meteorologickou stanicí GARNI 3055 Arcus.

649 Kč

Čidlo detekce blesků GARNI 072L k postavení či zavěšení. Určeno pro Wi-Fi meteorologickou stanici GARNI 1085 Arcus. Stupeň voděodolného krytí IPX3.

1 150 Kč