IT Polášek

Mixit Křupavé ovoce – banán, 130g – 08595685208336

Hodně prodávaný výrobek Mixit Křupavé ovoce - banán, 130g - 08595685208336 od výrobce s dobrým jménem Mixit naleznete tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 199 Kč.
EAN: 8595685208336
Mixit Křupavé ovoce - banán
Ověřit dostupnost
Značka: Mixit
199
Popis

Mrazem sušené banány, křupavé, hmotnost 130g.

Další zboží z kategorie Chuťovky
Wild Jerky - Kanec

Se šípkovou, nebo se zelím? V Estonsku to viděj trochu jinak. Kance prostě chytěj v lese, hoděj ho do sušičky a šmitec! Výsledek? Jerky, které má fakt trochu jinou chuť a nás prostě baví.

129 Kč
PEDRO Juice Gummee Rainbow

Cukrovinka s ovocnou příchutí. Pendreky obsahují 15 % ovocné šťávy a jsou vyráběny bez palmového oleje a konzervantů.

219 Kč
Mixit křupavé ovoce - banán/jahoda

Mrazem sušené ovoce je moderní způsob sušení, dehydratování procesem lyofilizace (sušení mrazem). Ovoce si zachovává barvu, chuť a je téměř identické s původním ovocem, navíc si zachovává až 98 % výživových hodnot. Může se konzumovat přímo nebo rehydratovat. Je vhodné k dozdobení zmrzlinových sklenic, přísada do musli, sorbetů, kaši ale rovněž při pečení a ozdobování zákusků či dortů.

269 Kč
VIDAL Dulcipica XL Strawberry

Šťavnaté pendreky s kyselou jahodovou příchutí, 30 ks pendreků v balení.

259 Kč
Další zboží značky Mixit
Mixit ořechy Z pece - kešu/lanýž/barevný

Pečené kešu ořechy s lanýžovým práškem, solí a pepřem, 160g. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

199 Kč
Mixit preclíky do kapsy - jogurtová

Zamilovali jsme se do kombinace jogurtové čokolády s prachem z mrazem sušených jahod. Zamilovali jsme se také do pěkně vypečených preclíků. A vy se teď zamilujete do spojení obou dobrot! Pod vrstvou bílé čokolády s jogurtem křupke dozlatova vypečený preclík a jahodový prach celé kouzlo završí. Souznění jahod, jogurtu a čokolády připomene chuť jahodvé zmrzliny a křupnutí preclíku je jako kousnutí do zmrzlinového kornoutku.

49 Kč
Mixit křupavé ovoce Valentýnský bonbón -

Takový bonbón jste ještě neměli! Originální valentýnský balíček ukrývá slaďounký obsah, naplnili jsme ho nejoblíbenějším mrazem sušeným ovocem. Ano, pějeme ódy na jahody! Tentokrát jsme zvolili unikátní celé jahůdky, které jsou téměř k nerozeznání od těch pravých. Jako vždy si zachovaly procesem lyofilizace svou barvu, chuť a vůni a navíc křupou, až to probudí sousedy! Tak se zamilujte.

139 Kč
Mixit vajíčka Veli-koko-noční

Veli-koko-noční edice. Mixit slepičky pro Veli-koko-noce snesly ta nejlahodnější čokoládová vajíčka s křupavou mandlí uvnitř. Mandličky jsme obalili v bílé čokoládě s lyofilizovanými borůvkami, kokosem, slaným karamelem, růžovou čokoládou Ruby nebo čajem matcha! Bez umělých barviv a palmového oleje. Tento rok jsou pro vás vajíčka nově připravena v praktickém pytlíku. Veli-koko-noce jsou připraveny na koko-ledníky!

189 Kč