IT Polášek

Mixit müsli classic – Banán & Protein, 440g – 08595685215471

Velmi prodávaný kus Mixit müsli classic - Banán & Protein, 440g - 08595685215471 od našeho předního výrobce Mixit jde pořídit momentálně na našich stránkách za super cenu! Ceny od 169 Kč.
EAN: 8595685215471
Mixit müsli classic - Banán & Protein
Ověřit dostupnost
Značka: Mixit
169
Popis

Plná hrst mrazem sušeného banánu, čokoláda bez přidaného cukru a navrch pořádná porce proteinů. To je jednoduše klasika! Když se přidají křehké ovesné a sojové vločky se syrovátkovými crispies, vznikne prostě klasa! Ochutnejte Müsli classic – Banán & Protein. Snídejte jednoduše a skvěle.

Další zboží z kategorie Chuťovky
St. Michel Velké galetky

Máslové sušenky Galetky velké – tradiční francouzské sušenky s mořskou solí, 150 g. Křehké máslové sušenky. Bez umělých barviv a dochucovadel.

69 Kč
INDIANA sušené maso -

Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa.

168 Kč
Oshee Witcher Energy Elixir Full

Energetický nápoj. Nealkoholický. Obsahuje vitaminy, kofein, L-arginin, cukr, sladidla. Pasterováno. Nápoj není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se osobám citlivým na kofein a diabetikům. Objem 500 ml.

39 Kč
Jumbo Duo Pineapple/Coconut Sour

Dóza obsahuje 30 ks šťavnatých kyselých želatinových pendreků s příchutí ananas/kokos.

389 Kč
Další zboží značky Mixit
Mixit müsli Zdravě I: Zažívání a

Mix toho nejlepšího pro vaše zdraví. Lesní plody s křupavým a lehkým kornflejkovým základem, slunečnicovými semínky a mandlemi.

169 Kč
Mixit křupavý sýr - kozí sýr

Mámééé radost, že jsmééé pro vás připravili chuťovku v podobě teplem sušeného kozího sýra. Toto pohoštění potěší celou vaši rodinu, ale i vaše známééé. Pochutnejte si na 100% kozím sýru bez dalších přísad.

199 Kč
Mixit müsli Zdravě II: Detox - mix

Mix toho nejlepšího pro vaše zdraví. Müsli se sušeným ovocem, semeny a zeleným drceným čajem.

189 Kč
Mixit müsli Ovocné - mandle/ovoce

Milujete müsli plné ovoce, ale vyhýbáte se lepku? Namixovali jsme něco přesně pro vás. Spojení kukuřičných křupínků a našich čokoládou plněných peřinek udělá v puse ten správný křup. Mrazem sušený rybíz, višně a maliny křupnou zlehka do kysela, ale nebojte, jahoda to dosladí, hravě a zvesela. Jako zástupce ořechů jsme vybrali plátky mandliček.

159 Kč