IT Polášek

Nástěnný topný konvektor s ventilátorem G3 Ferrari G6002201

Nový produkt Nástěnný topný konvektor s ventilátorem G3 Ferrari G6002201 od skvělého výrobce G3FERRARI je dostupný na našich stránkách nyní za skvělou cenu! V akci za cenu 1 999 Kč.
EAN: 8056095878736
Nástěnný topný konvektor s ventilátorem
Ověřit dostupnost
Značka: G3FERRARI
1 999

Nástěnný konvektor G3Ferrari Tepor G6002201 Sháníte doplňkový zdroj tepla, který vás nepřivede na buben? Kolekce doplňkových topidel Tepor vyvinuli s důrazem na vysoký výkon a nízkou spotřebu. Konvektor Tepor G6002201 je tak skvělý na krátkodobý rychlý ohřev například vymrzlé koupelny i na dlouhodobé pozvolné přitápění. S ním budete na všechno venkovní lezavo skvěle připraveni. Dokonalá regulace teploty Na výběr máte ze dvou úrovní výkonu a teplotu můžete regulovat pohodlně pomocí termostatu. Navíc dostanete k dispozici týdenní časovač, se kterým snadno nastavíte topení na chatě, abyste přijeli do tepla, či vytopíte koupelnu před večerním mytím. Vše pro vaše pohodlí Jelikož konvektor pohodlně zavěsíte na stěnu, nezabere prostor ani v malých místnostech. Ovládat ho navíc můžete na pohodlném a přehledném LED displeji nebo za pomoci dálkového ovladače. Veškeré ovládání je snadné a intuitivní, takže vysněné teplo domova bude hračka. Bezpečnost především Konvektor má kvalitní ochranu proti přehřátí, takže se nemusíte bát nechat ho topit i přes noc. Navíc využívá kvalitní keramická topná tělesa, na která je spolehnutí, a k tomu jsou výhřevná. Díky ochraně proti cákající vodě je také konvektor vhodný i do koupelny.

Další zboží z kategorie Vzduchotechnika

Horkovzdušný ventilátor Black+Decker BXSH2001E Teplo doma i na cestách Chcete si doma udělat příjemně teploučko? Horkovzdušný ventilátor Black+Decker BXSH2001E je výkonný výrobek, který vám to zajistí. Tento ventilátor pohotově vytvoří teplo doma i na cestách. Praktické funkce Produkt je vybaven plynule nastavitelným termostatem a k dispozici jsou 2 výkonové stupně topení a režim ventilátoru. Ventilátor okamžitě prohřeje vaši místnost. Můžete s ním velmi dobře manipulovat, díky jeho nízké hmotnosti. Uživatele jistě potěší skutečnost, že přístroj je vybaven také funkcí proti přehřátí.

799 Kč

Teplovzdušný ventilátor G3Ferrari Tepor G6002601 Chcete si přitopit v zimním sychravu, ale nehodláte protočit tolik energie, že by to vystačilo na osvětlení zimního stadionu? Tepor byl vyvinut s důrazem na výkon a ekologii. Zajistí vám co největší komfort s respektem k přírodě i vaší peněžence. Díky malé velikosti ho navíc můžete přenést, kamkoliv potřebujete. Zahřeje vám ruce při psaní na počítači nebo ochrání nohy před chladem na vymrzlých kachlících chodby. Výkon využitý naplno Přes kompaktní velikost má dva stupně výkonu s maximem 600 W. Ventilátor je koncipovaný jako rychlý zdroj tepla, takže na něj nebudete čekat věčnost. Bude se vám hodit třeba po návratu ze zimní procházky. Zahřeje promrzlé údy a zmáčené oblečení s ním rychleji uschne. Rovnoměrný ohřev O kvalitní a rovnoměrný ohřev se postará uhlíkové topné těleso. Ventilátor má navíc funkci oscilace, takže se horký vzduch rychle dostane do celé místnosti a prohřeje ji kompletně. Díky tomu také šetří energii, protože vytvořené teplo distribuuje rovnoměrně. Bezpečnost především Díky pojistce proti převrhnutí a přehřátí může ventilátor těžit z malé velikosti a přece je jeho používání naprosto bezpečné. Pokud se překlopí, hned se sám vypne, takže riziko požáru s ním opravdu nehrozí. Navíc má přes topné těleso ochrannou kovovou mřížku.

1 199 Kč

Elektrické topení Proficare HL 3116 Sháníte do vaší domácnosti či garáže přídavný zdroj tepla? Nástěnný keramický ventilátor Proficare HL 3116 je efektivní, tichý a bezpečný. Díky kvalitnímu keramickému topnému tělesu PTC zvládne rychle a spolehlivě vytopit celou místnost o velikosti až 60 m2. Díky automatickému režimu vám umožní bezstarostně relaxovat v klidu a pohodlí. Užijte si tu správnou zimní atmosféru. Nejlépe bezpečně za zavřeným oknem. Zdravé a bezpečné Topení HL 316 je robustní a odolné. Má řadu bezpečnostních pojistek, abyste ho mohli nechat běžet i bez dozoru. Například ochranu proti přehřátí a automatický režim, který přizpůsobí teplotu a režim místnosti. Detekuje také otevřené okno. Na rozdíl od běžného teplovzdušného ventilátoru také neshromažďuje a nevíří prach, takže se vám bude doma lépe dýchat. Pohodlné a přizpůsobivé Topidlo se snadno ovládá díky přehlednému LCD displeji. Nastavit si můžete teplotu od 18 do 45 stupňů, dva stupně ohřevu (1000-2000 W) a 6 časových programů. Časovač můžete nastavit až na 8 hodin. A nemusíte se ani zvedat z gauče, protože máte k dispozici i dálkový ovladač.

1 899 Kč

​Horkovzdušný ventilátor Rowenta SO 2330 F2 v elegantním tmavém provedení zapadne do každého interiéru, ať už si chcete zpříjemnit klima v obývacím pokoji, prohřát ložnici nebo jím doplnit svojí kancelář. Díky kompaktním rozměrům nejenže nezabere mnoho místa, ale spolu s držadlem na přenášení se s ním snadno manipuluje, a vy si ho tak můžete vždy umístit přesně tam, kde ho zrovna potřebujete. O chodu vás informuje světelná kontrolka. Multifunkční ventilátor Rowenta SO 2330 F2 nabízí možnost chlazení studeným vzduchem, kterou využijete zvláště v horkých letních obdobích. Model je velmi účinný díky vysokému příkonu 2400 W a vybírat můžete mezi dvěma rychlostmi proudění vzduchu. Mechanickým termostatem s protizámrazovou pojistkou nastavíte požadovanou teplotu. Mezi další přednosti patří nízká hlučnost. Při tichém stupni je hladina hluku menší než 44 dBA a maximální je 59 dBA.

1 029 Kč

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve větší místnosti? P3 vyčistí až 120 m3 za hodinu a účinně tak pokryje místnost o ploše 12-18 m2. Kromě toho, že účinně zbaví váš domov či kancelář virů, bakterií a plísní, vzduch také ionizuje, čímž přispívá k lepšímu okysličení krve a tím lepšímu soustředění i zdraví. S touto čističkou vzduchu se vám bude doma lépe dýchat. Uleví také alergikům a astmatikům. Šestinásobná filtrace Do boje proti virům a bakteriím vysílá čistička hned 6 různých úrovní filtrace. Antibakteriální filtr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, katalytický filtr, UV záření a ionizaci. Všechny čtyři filtry jsou přitom zabudovány do jednoho, takže měníte jen jednu část. Společně odstraní až 99,9 % prachu a 93,5 % těkavých látek (zápachu). Automatický provoz Necháte-li čističku běžet na automatický režim, sama si změří kvalitu vzduchu a vybere optimální proudění. Pokud v jejím dosahu například naklepete polštář, prachový senzor zaznamená změnu a výkon zvýší. Prach odsaje, než napadá jinam. A vy tak strávíte méně času uklízením. Ionizátor a UV lampa Ionizovaný vzduch se lépe dýchá. Snadněji přechází do krve a vaše tělo z něj tak vytěží mnohem více. Ionizátor je tak prospěšný vašemu zdraví i psychice a může vám například pomoci od bolestí hlavy. UV lampa zase pomůže vzduch sterilizovat. UV záření zahubí viry a bakterie a mikroby lampou procházející a činí vzduch i vaši domácnost zdravější. Užitečné funkce Čističku můžete jednoduše ovládat pomocí aplikace nebo dotykového displeje. Nastavit si tam můžete mimo jiné i noční režim (tichá a bez světel) nebo použít dětský zámek. Displej či aplikace vás také upozorní na nutnost výměny filtru. Na barevném indikátoru zase zjistíte, jak je vzduch v místnosti kvalitní. Samozřejmostí je nastavitelný časovač.

2 969 Kč

Aroma difuzér TrueLife AIR difuzér D7 Bamboo Chcete si to doma udělat hezké? Vůně mají sílu úplně změnit atmosféru v místnosti. Věděli to už ve starověku a my na to ve všem shonu občas zapomínáme. Pokud chcete svůj domov změnit v oázu klidu, vsaďte na aromaterapii. Se správnou vůní nemusí být každý polštářek naklepaný a snese se i trocha toho provozního nepořádku. S aroma difuzérem navíc nemusíte nikde mávat vonnými tyčinkami. Stačí ho zapojit do zásuvky a vydrží v provozu několik hodin. Jednoduše pohoda Stačí přidat pár kapek vámi vybraného esenciálního oleje do 200ml nádržky s vodou a difuzér během chvilky příjemně provoní celou místnost. Dokáže vyladit vzduch v místnosti o ploše 25 m2 po dobu až devíti hodin. Nemusíte se ani bát při jeho provozu blaženě usnout. Pokud dojde voda v nádržce, sám se vypne. Praktický a úsporný Technologie OilFlow zaručí, že do nádržky stačí přidat opravdu jen dvě tři kapky oleje na celých pět hodin provozu. Vodu poté doplníte po odstranění horního krytu. Ačkoliv proměna vody v páru může být energeticky náročná, difuzér má spotřebu pouhých 7 W. Využívá totiž pro odpařování technologii ultrazvuku. Důraz na zdraví Difuzér je vyrobený bez použití BPA a tělo je z pravého bambusu, žádná plastová napodobenina. Takže bezpečný pro rodinu a k tomu ekologický. Navíc zvlhčuje vzduch, což má prokazatelný vliv na zdraví. Zabraňuje vzniku ekzémů a pomáhá v boji s alergiemi či astmatem. Pořízením difuzéru tak přispějete ke kvalitě života celé rodiny. Elegantní doplněk domácnosti Když přístroj nebudete používat, bez obav ho nechte stát na konferenčním stolku nebo na skříni či polici. Díky elegantnímu designu bude ozdobou i vyladěného interiéru. Navíc může sloužit jako atmosférické osvětlení díky LED světlu se čtrnácti nastavitelnými odstíny.

799 Kč

Chytré ovládáníKlimatizaci Black+Decker BXPAC9000E lze ovládat díky přehlednému dotykovému panelu, nebo na dálku s pomocí dálkového ovladače. Na dotykovém panelu lze nastavit 24hodinový časovač, proudění vzduchu s oscilačními žaluziemi a rychlost ventilátoru (3 rychlosti). Skvělé funkceKlimatizace má 4 funkce – noční režim, chlazení, odvlhčování, větrání. Vzduch proudí přes filtr proti prachu. Součástí balení je 1,5m výfuková hadice, okenní sada a dálkové ovládání včetně baterií. Pro snadný transport je klimatizace vybavena kolečky a rukojetí Parametry:Průměr trubky: 150 mmDélka trubky: 1,5 mChladicí médium: R410A / R290Souprava pro okno, pro francouzská a posuvná okna2250 Fg / 9000 Btu2,6 KwMax. 9000 Btu/hPrůtok vzduchu (max.): 400 m3/hHlučnost (min-max) – 52-65 dB (A)Kapacita režimu odvlhčování: 30 l/24 hPro místnost do 28 m2Spotřeba: 1010 WEnergetický štítek: A

9 719 Kč

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M TSL-AC-AP2006 Precizní filtrace HEPA je vrstvený filtr, který zachycuje vzdušné částice při průchodu čističkou vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. HEPA filtr byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. Ionizátor Generátor negativních iontů, pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtr Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha dalších druhů škodlivých plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluene, xylene, těkavé látky a ostatní škodliviny.. Omyvatelný předfiltr Používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabráníte rychlému zanesení dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. UVC Použití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti.

4 029 Kč
Další zboží značky G3FERRARI

Pizza trouba G3Ferrari Napoletana G1003202 Snadné použití a rychlost Pizza trouba Napoletana G1003202 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 390 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

3 489 Kč

Mini trouba G3 Ferrari G10147 Rosto Titanium 37 Mini trouba G3 Ferrari G10147 Rosto Titanium 37 může být perfektním řešením do menších kuchyní. Svou vnitřní kapacitou 37 litrů se podobá spíše běžné mikrovlnce, avšak je dost objemná na to, abyste v ní připravili až 2 pokrmy současně nebo dokonce pizzu o průměru 37 cm! Mini trouba disponuje termostatem s teplotním rozsahem 40 – 280 °C. Nabízí také možnost horního, dolního či kombinovaného ohřevu, s ventilátorem i bez, takže máte zajištěnou flexibilitu použití jako pomocné trouby. Abyste nic nepřipálili, pomůže vám časovač s dosahem 90 minut. Jistě oceníte i nenáročnou údržbu interiéru, smaltované vnitřní stěny umožňují rychlé a snadné čištění. Potěší vás také dvojité sklo dvířek trouby, které zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci, a tedy i vaši bezpečnost. Příslušenství Elektrická trouba je dodávána s roštem, obdélníkovým plechem a kulatým plechem na výtečnou křupavou pizzu.

3 569 Kč

Mini trouba G3 Ferrari G10152 Rosto 37 Mini trouba G3 Ferrari G10152 Rosto 37 může být perfektním řešením do menších kuchyní. Svou vnitřní kapacitou 37 litrů se podobá spíše běžné mikrovlnce, avšak je dost objemná na to, abyste v ní připravili až 2 pokrmy současně nebo dokonce pizzu o průměru 37 cm! Mini trouba disponuje termostatem s teplotním rozsahem 40 – 300 °C. Nabízí také možnost horního, dolního či kombinovaného ohřevu, s ventilátorem i bez nebo funkci grilu, takže máte zajištěnou flexibilitu použití jako pomocné trouby. Abyste nic nepřipálili, pomůže vám časovač s dosahem 90 minut. Jistě oceníte i nenáročnou údržbu interiéru, smaltované vnitřní stěny umožňují rychlé a snadné čištění. Potěší vás také dvojité sklo dvířek trouby, které zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci, a tedy i vaši bezpečnost. Příslušenství Elektrická trouba je dodávána s roštem, obdélníkovým plechem a kulatým plechem na výtečnou křupavou pizzu.

3 799 Kč

Snadné použití a rychlost Pizza trouba DELIZIA G1000602 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 400 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

2 999 Kč

Olejový radiátor G3 Ferrari G6002801, 9 žeber Už nebudete muset mrznout. Olejový radiátor od firmy G3 Ferrari je příjemné doplňkové i hlavní topné zařízení pro nejrůznější místnosti i objekty. Díky kombinaci 3v1 můžete použít ventilátor s výkonem 400 W pro okamžité prohřátí místnosti, stejně jako pomalý způsob za použití radiátoru samotného. Případně obě možnosti zkombinujete. Ať zvolíte jakýkoliv způsob, výsledkem vždy bude příjemné teplo. Tři úrovně výkonu Praktické zařízení na vaši chatu, do bytu ale třeba i do prodejního stánku. Jednoduše si s ním vyhřejete každý prostor bez sebemenších potíží. K ideálí manipulaci vám poslouží nastavitelný termostat až se třemi úrovněmi výkonu (800, 1200 a 2000 W). Sedm provozních režimů i praktický časovač až na 24 hodin se pak postará, že se bude používat opravdu jednoduše. O rozvod tepla se pak postará devět topných těles. A aby se dalo pohodlně dopravit do každé místnosti, disponuje praktickými kolečky. Bezpečné používání Nemusíte se obávat, že by se při olejového radiátoru G3 Ferrari G6002701 stala nějaká nehoda. Disponuje totiž bezpečnostními prvky, které zabrání nejedné nepříjemnosti. Je dostatečně stabilní, takže se jen tak nepřevrhne. Stejně se nemusíte obávat, že by se mohl přehrát. Pokud tomu dojde, zařízení automaticky vypne. Napájecí kabel je zase bezpečně navitý na okraji zařízení, takže se nebude nikde povalovat, dokud nebude zapotřebí.

1 799 Kč

Snadné použití a rychlost Pizza trouba DELIZIA G1000602 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 400 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

2 619 Kč

Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari G6003100 Představte si situaci, kdy vám doma nejede topení, potřebujete vysušit vlhké zdi nebo si prostě jen chcete zahřát nohy během studených měsíců. V takových a mnoha podobných případech se vyplatí mít po ruce kompaktní teplovzdušný ventilátor, který jednoduše zapojíte do elektrické sítě. G3 Ferrari G6003100 je elegantní zařízení, nabízející pohodlné a rychlé zahřátí místnosti, ať už jste v obývacím pokoji, pracovně nebo třeba v kuchyni. Keramická topná tělesa Keramické topné články, kterými ventilátor disponuje, poskytují rychlý zdroj tepla. Jejich cennou vlastností je dlouhá životnost a také lépe drží teplo. Když se vrátíte z venku promrzlí nebo promočení, díky teplovzdušnému ventilátoru G3 Ferrari se rychle zahřejete a zmáčené oblečení mnohem rychleji uschne. Vysoké přizpůsobení Teplotu můžete regulovat dvěma stupni výkonu a ventilátor má také zabudovaný termostat. Na ovládacím kolečku si snadno vyberete preferovanou teplotu. Přístroj můžete navíc použít jako ventilátor, takže ho využijete i přes léto. Komfort a bezpečnost Praktické madlo a kompaktní rozměry teplovzdušného ventilátoru umožňují pohodlné přenášení, a vy se tak můžete ohřát kdekoli s přístupem k zásuvce. Výrobce samozřejmě myslel i na bezpečnost. Z toho důvodu je ventilátor vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a v případě pádu se automaticky vypne.

999 Kč

Mini trouba G3 Ferrari G10148 Rosto Titanium 45 Mini trouba G3 Ferrari G10148 Rosto Titanium 45 může být perfektním řešením do menších kuchyní. Se svou vnitřní kapacitou 45 litrů je dost objemná na to, abyste v ní připravili až 2 pokrmy současně. Při pečení pojme talíř o průměru až 40 cm. Mini trouba disponuje termostatem s teplotním rozsahem 40 – 280 °C. Nabízí také možnost horního, dolního či kombinovaného ohřevu, s ventilátorem i bez, takže máte zajištěnou flexibilitu použití jako pomocné trouby. Abyste nic nepřipálili, pomůže vám časovač s dosahem 90 minut. Jistě oceníte i nenáročnou údržbu interiéru, smaltované vnitřní stěny umožňují rychlé a snadné čištění. Potěší vás také dvojité sklo dvířek trouby, které zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci, a tedy i vaši bezpečnost. Příslušenství Elektrická trouba je dodávána s roštem, obdélníkovým plechem a kulatým plechem na výtečnou křupavou pizzu.

4 399 Kč