IT Polášek

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm – NCO-EC

Tento akční a ve slevě produkt Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm - NCO-EC od přední značky Netatmo je k sehnání aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Ceny od 2 590 Kč.
EAN: 3700730504560
Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm
Ověřit dostupnost
Značka: NETATMO
2 590

Inteligentní Detektor Oxidu Uhelnatého Netatmo na vás dohlíží dnem i nocí. V reálném čase měří obsah oxidu uhelnatého ve vzduchu. Tento neviditelný, toxický plyn je bez zápachu a může být smrtící. Máte domácnost vybavenu spotřebiči spalujícími plyn (kotel, krb, kamna nebo plynový sporák)? Detektor Netamo bude s přesností sledovat částice oxidu uhelnatého uvolněné těmito spotřebiči.

Další zboží z kategorie Zabezpečení

Chytrý senzor teploty a vlhkosti vzduchu. Člen rodiny bezpečnostních senzorů WOOX Zigbee. Měření teploty a vlhkosti + informace v reálném čase. Automatizace s dalšími zařízeními, jako je siréna WOOX. Bezplatná aplikace VOOX Home. Bezdrátové připojení Zigbee 3.0. Dosah připojení 10 až 30 m. Součástí baterie CR2032. Podpora hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant. K použití tohoto produktu je vyžadována brána WOOX Zigbee Gateway.

549 Kč

Startovací sada Homematic IP zaměřená na pohodlné a bezpečné odemykání, zamykání a otevírání dveří. Sada obsahuje centrální jednotku, pohon dveřního zámku a dálkový ovladač ve formě malé klíčenky.

5 689 Kč

Bezdrátové tísňové tlačítko. Kompatibilní pouze se systémem AX PRO. Vhodné pro spuštění alarmu či přivolání lékařské pomoci. Připevnění na skrytá místa. Dosah signálu až 1200 m v otevřeném prostoru. Vnitřní provedení.

719 Kč

Inteligentní detektor kouře. Kompatibilní s řadou Somfy Protect – Home alarm, Somfy One a Somfy One+. Okamžité notifikace do mailu, na mobil. Siréna s výkonem 85 dB. Přehledná aplikace v češtině. Snadná instalace. Možnost propojit více detektorů. Dlouhá životnost baterie. Připomenutí testu funkčnosti.

1 809 Kč

Magnetický sensor na okna a dveře s podporou Zigbee 3.0. Reaguje na otevření okna či dveří na vzdálenost větší než 25 mm. Podpora aplikace SmartLife. Instalace pomocí 3M lepící pásky. Rozměry 26,5 x 52,5 x 13,5 mm. Hmotnost 30 g.

619 Kč

Bezdrátový detektor pro hlášení zvýšených vibrací (otřes okna, otřes cenných věcí – např. televize).

199 Kč

Videozvonek, chytrý, Wi-Fi připojení, ovládání pomocí mobilní aplikace Smart Life (Tuya). Voděodolnost venkovní jednotky IP65. Montáž na stěnu. Zorný úhel kamery 130°. Rozlišení obrazu Full HD (1920×1080 p). Detekce osob. Noční vidění. Odposlech a oboustranná komunikace. Poplašná siréna. Upozornění v mobilu při aktivaci, nebo detekci pohybu. Ukládání záznamu na microSD kartu (až 128 GB) nebo do Cloudového uložiště. Aplikace pro mobilní telefon Smart Life pro Android a iOS v češtině a slovenštině. 2x Integrovaná alkalická baterie 18650 s výdrží až 6 měsíců na jedno nabití. Připojení pomocí Wi-Fi 2,4GHz / 802.11 b/g/n / RF 443MHz. Zvonek do zásuvky má volitelné melodie.

1 958 Kč

Siréna, vnitřní. Bezdrátové připojení, 868,35 MHz. Pro alarm iGET SECURITY M5. Dosah až 1000 m od hlavní jednotky. Baterie s životností až 3 roky. Nabíjení možné i přes micro USB port. Nejvyšší šifrování bezdrátového přenosu 256bit. Jednoduché rozšíření základního setu alarmu, přes QR kód. Nouzový tón o síle 90 dB.

999 Kč
Další zboží značky NETATMO

Chytrá termostatická hlavice Netatmo Single Valve Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost s chytrou termostatickou hlavicí Netatmo Single Valve. Ušetřete až 37 % energie vynaložené na vytápění vašeho domu nebo bytu, spravujte teplotu u vás doma dálkově ze svého chytrého telefonu a šetřete finance díky režimům jako je detekce otevřeného okna nebo analýza prostředí v místnosti s inteligentní hlavicí, jejíž vzhled si navíc můžete přizpůsobit výběrem ze čtyř barevných proužků. Ovládejte topení na dálku Je vám horko, nebo naopak zima? Nyní už kvůli úpravě teploty nemusíte vstávat ze svého gauče. Stačí si vzít váš chytrý telefon a dálkově nastavit teplotu v jednotlivých místnostech či si nastavit, aby se vytápění spustilo při vašem návratu z práce nebo dovolené. Vylaďte si teplotu domova se 4 režimy Nastavte si teplotu v každém pokoji dle vašich potřeb a ušetřete si finance vynaložené za topení na něco zajímavějšího. Využijte plán založený na vašem běžném dni a topte jen v místnostech, kde potřebujete a jak moc potřebujete. Pomocí čtyř režimů – noc, komfort, Eko a komfort+ můžete jednoduše upravovat teplotu u vás doma pro maximálně efektivní vytápění. Detekce otevřeného okna Netopte nadarmo z okna. Inteligentní termostatická hlavice dokáže detekovat otevřené okno, načež v místnosti automaticky vypne topení, aby nedocházelo k plýtvání energií. Inteligentní regulace Zvláště v jarních a podzimních měsících se stává, že místnost dokáže vytopit i samotné slunce. Díky inteligentní regulaci dokáže hlavice upravit vytápění podle úrovně slunečního záření. Manuální zvýšení teploty Chcete si přitopit? Teplotu lze jednoduše zvýšit i manuálně a to po dobu 3 hodin. 4 vyměnitelné barvy Přizpůsobte si vzhled hlavice podle vašich potřeb. Ventil si můžete kdykoli upravit výběrem ze čtyř barevných fólií, které najdete v balení.

2 299 Kč

Přídavný interiérový modul pro meteostanici Netatmo, měří koncentrace CO2, vlhkost a teplotu v místnosti kde je instalován, bezdrátová komunikace mezi základovou stanicí a modulem, napájení AAA bateriemi.

2 042 Kč

Senzor srážek pro meteostanicí Netatmo Weather Station, komunikuje bezdrátovou technologií s dosahem až 100 metrů (v závislosti na překážkách), ke stanici lze připojit jeden senzor srážek, napájení 2x AAA baterie.

1 699 Kč

Multifunkční venkovní kamera. Okamžité oznámení na smartphone o vstupu cizí osoby. Siréna s hlasitostí 105 dB. Funkce Alert-Zones. Integrované chytré přisvícení. Ukládání dat na microSD kartu. Online sledování dění před kamerou. Prohlížení uložených záznamů. Aplikace pro OS Android a iOS. Odolné provedení.

8 299 Kč

Programovatelný termostat s inteligentním ovládáním. Slouží k ovládání kotlů na plyn, tuhá paliva a dřevo. Ovládání: manuálně, přes webovou aplikaci anebo přes mobilní aplikaci. Podpora Wi-Fi. Se spínacím relé komunikuje bezdrátově. Umožní nastavit teplotu v interiéru v rozpětí 5 až 30° C s krokem 0,5° C a měří teplotu v rozmezí 0 až 50° C. Displej typu e-papír. Krychlový obal z průhledného plexiskla od designéra Philippa Starcka. Možnost personalizace 1 ze 4 dostupných barev. Teplotu lze nastavit přímo na termostatu. Určeno pouze pro použití v interiéru. Odolá 95% relativní vlhkosti. Napájení termostatu 3x AAA baterie. Napájení Relé: 220/240 V. Rozměry termostatu a relé 83 x 83 x 22 mm.

4 790 Kč

Držák určený pro srážkoměr a anemometr – dodatečné moduly k meteostanici Netatmo. Držák je vyroben z kvalitních materiálů a poskytuje modulům dostatečnou stabilitu pro kvalitní měření.

789 Kč

Chytrá venkovní kamera pro domácnosti i firmy ve velmi stylovém provedení s funkcí rozpoznání osob, zvířat či automobilů a zasílání informací na chytré mobilní telefony nebo tablety. Možnost natáčení videa ve FullHD kvalitě 1920 x 1080 bodů, širokoúhlý objektiv až 100°, slot pro microSD karty max. 32GB (8GB v balení), WiFi, webová aplikace pro PC a NB, LED osvětlení 12W nahradí venkovní osvětlení, odolnost s krytím IP66.

7 990 Kč

Inteligentní detektor kouře pro ochranu vašeho domova. Zasílá výstrahy na váš smartphone. Desetiletá výdrž baterie. Tělo z vysoce kvalitního plastu. Vysoce výkonný fotoelektrický dýmový senzor. Hlasitost sirény 85 dB. Bluetooth s nízkou spotřebou energie. Wi-Fi připojení. Zabudovaná LED dioda pro kontrolu stavu.

2 589 Kč