IT Polášek

Ochranné obaly UltraPro Pokémon: Enchanted Glade, 65ks – UP15880

Hodně povedený produkt Ochranné obaly UltraPro Pokémon: Enchanted Glade, 65ks - UP15880 od spolehlivého výrobce Ultra PRO máte možnost sehnat tady nyní levně! Výhodně za 149 Kč.
EAN: 0074427158804
Ochranné obaly UltraPro Pokémon: Enchanted
Ověřit dostupnost
Značka: Ultra PRO
149
Popis

Tyto obaly potěší každého sběratele nebo hráče Pokémoních kartiček. Obaly jsou vyrobeny z bezpečných materiálů a jsou vhodné pro archivaci karet sběrateli.

Další zboží z kategorie Společenské hry
Kostková hra Albi Bang! - Nemrtví

Rozšíření hry Bang kostková hra přináší 5 modulů, které zpestří kostkovou hru. Tyto moduly je možné hrát samostatně, ale také dohromady. Jedná se o rozšíření hry. Pro hraní je nutné vlastnit hru Bang kostková hra.

349 Kč
Hrací podložka UltraPro Pokémon: Enchanted Glade

Velká podložka s duší partou Pokémonů, která ochrání vaše karty během hraní. Na zadní straně je podložka pogumovaná, takže vám nebude nikde utíkat. Tuto podložku můžete také využít pod myš.

499 Kč

Ochranné obaly, rozměry 80 x 80 mm, vyrobené z polypropylenu, tloušťka 60 mikronů, o 50 % pevnější než běžné obaly.

50 Kč
Desková hra Milostný dopis

Nová verze světového bestselleru Milostný dopis z roku 2019. Ve hře Milostný dopis spolu soupeří 2–6 princezniných nápadníků. Ti se budou snažit doručit své psaní do rukou princezny, která hledá ideálního partnera, po jehož boku by mohla vládnout.

399 Kč
Další zboží značky Ultra PRO
Herní podložka Pokémon - Scorching

Velká podložka s motivem Scorching Summit, která ochrání vaše Pokémon TCG karty během hraní. Na zadní straně je podložka pogumovaná, takže vám nebude nikde utíkat. Tuto podložku můžete také využít pod myš.

499 Kč
Karetní hra Magic: The Gathering Relentless Collection -

Tokeny od UltraPro Vám pomohou zpřehlednit bitvu místo klasických kostek, nebo papírových tokenů. Každý token má otočný číselník, na kterém si jednoduše vyberete sílu potvory od 1-9. Tokeny v balíčku mohou být také foilové, což jistě potěší ty z vás, kteří máte rádi blyštivé kartičky.

99 Kč

Krásně zpracované album s 10 stránkami po 4 kartách a navíc na 4 oversize karty. Album má 10 stránek a pojme 40 karet. Při oboustranném vkládání 80 karet! Navíc obsahuje stránky na 4 oversize karty.

279 Kč

Album velikosti A4 od společnosti Ultra Pro, které pojme až 180 karet. Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy. Na albu najdete motiv Frosted Forest pokémonů.

289 Kč