IT Polášek

Oclean Kids sonický kartáček Pink, růžový

Zlevněný produkt Oclean Kids sonický kartáček Pink, růžový od top výrobce Oclean máte možnost získat právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 989 Kč.
EAN: 6970810552409
Oclean Kids sonický kartáček
Ověřit dostupnost
Značka: Oclean
989

Technologicky vyspělý a velmi lehký sonický zubní kartáček s magnetickým pohonem pro jednoduché použití pro děti od 6 let. Prémiová extra jemná vlákna obsahující fluorid s certifikací FDA účinně uvolňují fluoridy po dobu 3 měsíců, což pomáhá remineralizovat zubní sklovinu.

Další zboží z kategorie SMART - Zdraví

Elektrický sonický zubní kartáček, 80 000 pohybů/minuta, 3 čistící režimy – Clean, White, Massage, 5 úrovní intenzity, 2minutový časovač, nabíjecí základna s UV sterilizátorem, výdrž baterie na jedno nabití až 45 dní. Součástí balení mimo jiné 3 náhradní hlavice (Standard, Sensitive, Whiten) a cestovní pouzdro.

1 890 Kč

Termoska – sterilizační, technologie UV čištění, LCD displej, nabíjení přes USB-C. Objem vnitřní nádoby: 750 ml. Voděodolnost: IPX7. Výdrž baterie až 30 dní.

1 249 Kč

Chytrá váha pro měření hmotnosti vašeho těla. Synchronizace s vaším mobilním zařízením přes Bluetooth 4.0. Aplikace Fitbit. Podpora více uživatelů. Podsvícený LCD displej se zobrazením hmotnosti. Stanovte si cíle, sledujte pokrok a získejte ucelenější obrázek o svém zdraví a kondici. Nosnost 180 kg. Automatické vypnutí.

1 469 Kč

Elektrický zubní kartáček s iO technologií. Lépe odstraňuje zubní plak. 5 režimů čištění. Senzor tlaku. Systém ochrany dásní. Kartáček byl navržen ve spolupráci se zubními lékaři. Dobíjení 3 h. Časovač. Podpora Bluetooth. Součástí balení je magnetická nabíječka, pouzdro na kartáčové hlavy a cestovní pouzdro.

5 499 Kč

Náhradní kartáčkové hlavice speciálně vyvinuté pro bělení zubů. Balení obsahuje 2 ks hlavic.

329 Kč

Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku TrueLife SonicBrush UV, které jsou kompatibilní i s dalšími značkami. Svým charakterem jsou určené pro normální zuby bez zvýšené citlivosti. Štětiny jsou svými délkami uspořádány do nepravidelného tvaru. Balení obsahuje dva kusy.

249 Kč

Pánský zastřihovač na obličej a tělo. Pro mokré a suché holení. Technologie kopírování kontur. Systém dvojí ochrany. Břit 360. Li-lon baterie. Výdrž 60 min. Úplné nabití za 4 h. Nabíjení přes USB-A. Adaptér není součástí balení. Ergonomická rukojeť. Snadná manipulace.

1 499 Kč

Bezdrátová ústní sprcha s pulzním režimem a magnetickým pohonem, dokonale vyčistí nejen zuby, ale i mezizubní prostory. Nabízí 5 režimů čištění a mezi její přednosti patří jednoduchost, účinnost, designové elegantní zpracování a dlouhá výdrž baterie.

1 514 Kč
Další zboží značky Oclean

Sonický zubní kartáček Oclean X Pro Modrý Chcete si být opravdu jistí, že si budete zuby čistit co nejlépe? Nemusíte běhat každé ráno na dentální hygienu. Chytrá technologie vám to pohlídá. Oclean X Pro je vybavený detekční technologií, která kontroluje tlak a úhel čištění a dokáže poznat, jestli jste každému zubu věnovali náležitou péči. Důrazem na hygienu a pohodlí jistě zaujme každého, kdo chce začít zlepšovat svoje ranní a večerní rutiny. Pro vaše každodenní rutiny S 32 intenzitami a čtyřmi režimy se kartáček vždy přizpůsobí vašim potřebám a návykům. Režim zvolíte podle toho, čeho chcete docílit. Před důležitou schůzkou může bělící režim podpořit vaše sebevědomí, zatímco masážní vám poskytne úlevu. Navíc je kartáček stoprocentně voděodolný, takže si s ním můžete čistit zuby kdekoliv, klidně i ve sprše. Pro maximální pečlivost Dentisté doporučují čistit si zuby minimálně po dobu 2 minut. Oclean X Pro čas pohlídá za vás. Navíc dokáže díky šestiúhelnému gyroskopu detekovat, jak dobře si zuby čistíte. Výsledky uvidíte na displeji v reálném čase a v připravené aplikaci si můžete vytvořit vlastní čisticí plán. Kvalitní štětiny Kartáček využívá kvalitní štětiny DuPont, které jsou mimořádně účinné a zároveň chrání dásně a zubní sklovinu. Seříznutí do tvaru písmene W potom zajistí, že se kartáček lépe přizpůsobí tvaru vašich zubů a dostane se všude, a druhá strana kartáčku bude pečovat o povrch vašeho jazyka. Solidní síla a výdrž Baterie uvnitř kartáčku vydrží měsíc provozu a snadno ji nabijete ze sítě nebo jakéhokoliv zařízení pomocí USB C. Stačí mu na to 2 hodiny. Je to úctyhodná výdrž na to, že baterie pohání špičkový silný motor Maglev, který zvládne celých 42 000 kmitů na minutu. Vedle toho nemá ruční kartáček šanci, což je další pádný důvod, proč přejít na Oclean X Pro co nejdříve.

1 699 Kč

Technologicky vyspělý sonický zubní kartáček s magnetickým pohonem s 72 000 pohyby/min. 2 čisticí režimy a časovač. Ovládání pomocí 1 tlačítka a výdrž baterie až 30 dní.

759 Kč

Dětský zubní kartáček Oclean Kids modrý Chcete si být opravdu jistí, že si budou vaše děti čistit zuby co nejlépe? Nemusíte nad nimi v koupelně dvakrát denně stát. Chytrá technologie vám to pohlídá. Oclean Kids je moderní zubní kartáček speciálně designovaný pro dětské zoubky. Navíc je oproti konkurenci velmi tichý, takže čištěním nebudete nikoho rušit ani pozdě v noci. To nejlepší pro vaše děti S jediným ovládacím tlačítkem zvládne kartáček používat i opravdu malé dítě. Nemusí nic nastavovat ani řešit. Je vhodný pro děti od 69 do 12 let. Vibrace nepřekročí 37 dB, takže bude kartáček pohodlný i dětem s citlivými oušky. Navíc je kartáček stoprocentně voděodolný, takže si mohou vaše děti zuby čistit i ve vaně nebo sprše a ušetří tak večer čas na pohádku před spaním. Pro maximální pečlivost Dentisté doporučují čistit si zuby minimálně po dobu 2 minut. Oclean Kids čas pohlídá za vás. Po 30 s vyšle signál, že je čas věnovat se další čtvrtině úst, a tak si vaše děti vyčistí všechny zoubky rovnoměrně. Zároveň má ale inteligentní senzor, který pohlídá, že vaše děti v zápalu nebudou tlačit příliš. A jak se to jednou naučí pořádně, vytvoří si návyk i do budoucna. Kvalitní štětiny Kartáček využívá kvalitní štětiny DuPont, které jsou mimořádně účinné a zároveň chrání dásně a zubní sklovinu. Pro děti jsou navíc doplněné fluoridem pro zdravý růst zubů. Seříznutí do tvaru písmene W potom zajistí, že se kartáček lépe přizpůsobí tvaru vašich zubů a dostane se všude, a druhá strana kartáčku bude pečovat o povrch jazyka. Solidní síla a výdrž Baterie uvnitř kartáčku vydrží měsíc provozu a snadno ji nabijete ze sítě nebo jakéhokoliv zařízení pomocí USB C. Stačí mu na to 3 hodiny. Je to úctyhodná výdrž na to, že baterie pohání špičkový silný motor Maglev, který zvládne celých 40 000 kmitů na minutu. Vedle toho nemá ruční kartáček šanci, což je další pádný důvod, proč by měli vaše děti přejít na Oclean Kids co nejdříve.

1 099 Kč

Náhradní kartáčkové hlavice Oclean Daily Clean Soft PW05 modré Tyto náhradní hlavice jsou určené pro všechny elektrické zubní kartáčky značky Oclean. Kvalitní štětiny DuPont triangle, které jsou mimořádně jemné a vhodné pro citlivé zuby. Seříznutí do tvaru písmene W zajistí, že se kartáček lépe přizpůsobí tvaru vašich zubů a dostane se všude, a druhá strana kartáčku bude pečovat o povrch vašeho jazyka. PW03 jsou univerzální hlavice vhodné pro každodenní čištění.

379 Kč

Technologicky vyspělý a velmi lehký sonický zubní kartáček s magnetickým pohonem pro jednoduché použití pro děti od 6 let. Prémiová extra jemná vlákna obsahující fluorid s certifikací FDA účinně uvolňují fluoridy po dobu 3 měsíců, což pomáhá remineralizovat zubní sklovinu.

1 099 Kč

Sonický zubní kartáček Oclean X Pro Růžové zlato Chcete si být opravdu jistí, že si budete zuby čistit co nejlépe? Nemusíte běhat každé ráno na dentální hygienu. Chytrá technologie vám to pohlídá. Oclean X Pro je vybavený detekční technologií, která kontroluje tlak a úhel čištění a dokáže poznat, jestli jste každému zubu věnovali náležitou péči. Důrazem na hygienu a pohodlí jistě zaujme každého, kdo chce začít zlepšovat svoje ranní a večerní rutiny. Pro vaše každodenní rutiny S 32 intenzitami a čtyřmi režimy se kartáček vždy přizpůsobí vašim potřebám a návykům. Režim zvolíte podle toho, čeho chcete docílit. Před důležitou schůzkou může bělící režim podpořit vaše sebevědomí, zatímco masážní vám poskytne úlevu. Navíc je kartáček stoprocentně voděodolný, takže si s ním můžete čistit zuby kdekoliv, klidně i ve sprše. Pro maximální pečlivost Dentisté doporučují čistit si zuby minimálně po dobu 2 minut. Oclean X Pro čas pohlídá za vás. Navíc dokáže díky šestiúhelnému gyroskopu detekovat, jak dobře si zuby čistíte. Výsledky uvidíte na displeji v reálném čase a v připravené aplikaci si můžete vytvořit vlastní čisticí plán. K vynechaným místům se navíc můžete vrátít s funkcí dočištění. Kvalitní štětiny Kartáček využívá kvalitní štětiny DuPont, které jsou mimořádně účinné a zároveň chrání dásně a zubní sklovinu. Seříznutí do tvaru písmene W potom zajistí, že se kartáček lépe přizpůsobí tvaru vašich zubů a dostane se všude, a druhá strana kartáčku bude pečovat o povrch vašeho jazyka. Solidní síla a výdrž Baterie uvnitř kartáčku vydrží měsíc provozu a snadno ji nabijete ze sítě nebo jakéhokoliv zařízení pomocí USB C. Stačí mu na to 2 hodiny. Je to úctyhodná výdrž na to, že baterie pohání špičkový silný motor Maglev, který zvládne celých 42 000 kmitů na minutu. Vedle toho nemá ruční kartáček šanci, což je další pádný důvod, proč přejít na Oclean X Pro co nejdříve.

2 459 Kč

Sonický zubní kartáček Oclean X Pro Růžový Chcete si být opravdu jistí, že si budete zuby čistit co nejlépe? Nemusíte běhat každé ráno na dentální hygienu. Chytrá technologie vám to pohlídá. Oclean X Pro je vybavený detekční technologií, která kontroluje tlak a úhel čištění a dokáže poznat, jestli jste každému zubu věnovali náležitou péči. Důrazem na hygienu a pohodlí jistě zaujme každého, kdo chce začít zlepšovat svoje ranní a večerní rutiny. Pro vaše každodenní rutiny S 32 intenzitami a čtyřmi režimy se kartáček vždy přizpůsobí vašim potřebám a návykům. Režim zvolíte podle toho, čeho chcete docílit. Před důležitou schůzkou může bělící režim podpořit vaše sebevědomí, zatímco masážní vám poskytne úlevu. Navíc je kartáček stoprocentně voděodolný, takže si s ním můžete čistit zuby kdekoliv, klidně i ve sprše. Pro maximální pečlivost Dentisté doporučují čistit si zuby minimálně po dobu 2 minut. Oclean X Pro čas pohlídá za vás. Navíc dokáže díky šestiúhelnému gyroskopu detekovat, jak dobře si zuby čistíte. Výsledky uvidíte na displeji v reálném čase a v připravené aplikaci si můžete vytvořit vlastní čisticí plán. Kvalitní štětiny Kartáček využívá kvalitní štětiny DuPont, které jsou mimořádně účinné a zároveň chrání dásně a zubní sklovinu. Seříznutí do tvaru písmene W potom zajistí, že se kartáček lépe přizpůsobí tvaru vašich zubů a dostane se všude, a druhá strana kartáčku bude pečovat o povrch vašeho jazyka. Solidní síla a výdrž Baterie uvnitř kartáčku vydrží měsíc provozu a snadno ji nabijete ze sítě nebo jakéhokoliv zařízení pomocí USB C. Stačí mu na to 2 hodiny. Je to úctyhodná výdrž na to, že baterie pohání špičkový silný motor Maglev, který zvládne celých 42 000 kmitů na minutu. Vedle toho nemá ruční kartáček šanci, což je další pádný důvod, proč přejít na Oclean X Pro co nejdříve.

1 699 Kč

Ultralehký a ultratichý sonický zubní kartáček s magnetickým pohonem má originální technologii redukce hluku, díky které má jen 37 dB. Je lehký a kompaktní. 80 000 pohybů/min a 40denní výdrž baterie.

1 073 Kč