IT Polášek

Palička na maso se sekáčkem Provence

Tento exkluzivní kousek Palička na maso se sekáčkem Provence od dodavatele s dobrým jménem Provence je k dostání tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Momentálně k dispozici za 299 Kč.
Palička na maso se
Ověřit dostupnost
Značka: Provence
299

Palička na maso se sekáčkem Provence Praktická palička na maso se sekáčkem Provence v nerezovém provedení s černým plastovým prvkem, je dobrým pomocníkem při zpracování masa. Oválná část s mírně vystouplými hroty slouží jako palička, zatímco druhá část je uzpůsobena na sekání masa. Na konci rukojeti je očko pro pověšení na závěsnou tyč. Díky svému materiálu je snadno udržovatelná a vhodná do myčky na nádobí. Výhodou je snadná manipulace. Rozměry 25 x 10,5 cm.

Další zboží z kategorie Paličky

Palička na maso Banquet 28505015-Z Tinto Paličku na maso dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, který nám dokáže zrychlit a zjednodušit práci v kuchyni. Praktický pomocník Oboustranná palička na maso BANQUET TINTO je vyrobena z hliníku, a vy se tak můžete těšit z její velké odolnosti. Díky rukojeti, která je vyrobena z plastu s protiskluzovou úpravou se vám bude s paličkou velmi dobře pracovat. Délka paličky je 24 cm a nedoporučuje se ji mýt v myčce.

229 Kč
Další zboží značky Provence

Pokojový teploměr Provence, dřevo Praktický lihový teploměr Provence se stane skvělým pomocníkem při měření pokojové teploty. Uchycení teploměru je pomocí šroubků, takže si můžete umístit teploměr dle vašich potřeb. Má stupnici od -30 do +50 °C, která plně dostačuje teplotám v místnostech. Teploměr je vyroben v dřevěném provedení s mosazným štítkem. Šroubky nejsou součástí balení. Rozměry 20×3,1×0,8 cm.

299 Kč

Venkovní teploměr Provence, závěsný Praktický mechanický teploměr Provence se stane skvělým pomocníkem při měření venkovní teploty. Disponuje háčkem pro uchycení, díky kterému si můžete umístit teploměr dle vašich potřeb. Má stupnici od -50 do +50 °C, která plně dostačuje teplotám v našem podnebném pásmu. Skvělou vlastností teploměru je jeho nezamrznutí i při nižších teplotách. Kulatý teploměr je vyroben z kvalitního plastového materiálu v bílé barvě. Rozměry 5,4×1 cm.

199 Kč

Venkovní teploměr Provence, samolepící Praktický mechanický teploměr Provence se stane skvělým pomocníkem při měření venkovní teploty. Disponuje samolepkou pro nalepení, díky které si můžete umístit teploměr dle vašich potřeb. Má stupnici od -50 do +50 °C, která plně dostačuje teplotám v našem podnebném pásmu. Teploměr je vyroben z kvalitního plastového materiálu v transparentním provedení. Rozměry 7,6×7,6×1,4 cm.

59 Kč

Pekáč s víkem Provence 270493 Chybí vám v kuchyni pekáč, ve kterém byste pohodlně připravili oběd pro celou rodinu nebo kamarády? Tak tento od značky Provence bude pro vás vhodnou volbou, pekáč i poklice jsou odolné, takže se můžete spolehnout, že vám poslouží po velmi dlouhou dobu. Pekáč se skleněným víkem Pekáč je vyroben z litého hliníku s nepřilnavým povrchem, je vhodný jak pro pečení v troubě, tak i pro vaření nebo dušení na varné desce, dokonce výborně pracuje i na indukci. Skleněná poklice, která je součástí hrnce, je odolná a taktéž ji lze společně s hrncem použít v troubě. Po dovaření můžete vložit hrnec na umytí do myčky nádobí, avšak pokud mu dopřejete péči ručním mytím, výrazně tak prodloužíte životnost nepřilnavého povrchu. Při vaření a pečení je také důležité nepoužívat kovové náčiní, ale jen to plastové nebo dřevěné, které povrchu nijak neublíží.

909 Kč

Struhadlo Provence, jehlan Praktické struhadlo Provence v nerezovém provedení v jehlanovém tvaru se čtyřmi stěnami, s pevným plastovým držadlem a podložkami z černého protiskluzového plastu, je důležitým pomocníkem při zpracování zeleniny. Lze na něm strouhat na jemno, na hrubo a na plátky. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný a vhodný do myčky na nádobí. Výhodou je snadná manipulace. Rozměry jsou 22,5 x 9,7 cm.

119 Kč

Venkovní teploměr Provence, šroubovací, bílý Praktický mechanický teploměr Provence se stane skvělým pomocníkem při měření venkovní teploty. Uchycení teploměru je pomocí šroubků, takže si můžete umístit teploměr dle vašich potřeb. Má stupnici od -50 do +50 °C, která plně dostačuje teplotám v našem podnebném pásmu. Kulatý teploměr je vyroben z kvalitního plastového materiálu v bílé barvě. Rozměry 7,1×2 cm.

299 Kč

Nůžky s černou rukojetí Provence 260798, 1,5×21,5 cm Praktické nůžky od značky Provence si určitě najdou své místo ve vaší domácnosti. Nůžky z nerezové oceli chrání před korozí černá plastová rukojeť, díky které se vám nůžky budou lépe držet v ruce. S čepelí dlouhou 7 cm se nůžky hodí pro širší použití v domácnosti. Pomocí otvorů na prsty si můžete nůžky pověsit na háček na závěsnou tyč a mít je tak neustále po ruce. Díky svému materiálu jsou vhodné i do myčky na nádobí. Rozměry 21,5×1,5 cm.

79 Kč

Venkovní teploměr Provence, samolepící, bílý Praktický mechanický teploměr Provence se stane skvělým pomocníkem při měření venkovní teploty. Disponuje samolepkou pro nalepení, díky které si můžete umístit teploměr dle vašich potřeb. Má stupnici od -50 do +50 °C, která plně dostačuje teplotám v našem podnebném pásmu. Kulatý teploměr je vyroben z kvalitního plastového materiálu v bílé barvě. Rozměry 7,1×2 cm.

299 Kč