IT Polášek

Parní generátor bez bojleru Tefal Express-Anticalc SV8030E0

Tento nejprodávanější výrobek Parní generátor bez bojleru Tefal Express-Anticalc SV8030E0 od známé společnosti Tefal jednoduše získáte tady nyní za výhodné peníze! Levně za cenu 3 945 Kč.
EAN: 3121040070109
Parní generátor bez bojleru Tefal
Ověřit dostupnost
Značka: Tefal
3 945

Rychlé a účinné žehlení Žehlička s parním generátorem Express Anti-calc s technologií proti vodnímu kameni disponuje dostatečně silnou párou, která odstraní všechny záhyby z jakékoliv látky. Přináší rychlé a spolehlivé výsledky a díky novému odnímatelnému sběrači vodního kamene pro snadnou údržbu, její výkon dlouho vydrží. Vysoce účinná parní stanice zahrnuje systém No-Setting, který zajišťuje bezpečné žehlení bez rizika popálení, a moderní technologii vyhřívané žehlicí plochy, která poskytuje dokonalý skluz. Odnímatelný sběrač vodního kamene pro dlouhotrvající výkonnost Moderní technologie ochrany proti vodnímu kameni zajišťuje dlouhotrvající výkonnost páry s novým odnímatelným systémem sběrače vodního kamene, který usnadňuje údržbu. Dodává se také s praktickým příslušenstvím pro snadnou údržbu. Mimořádně výkonný parní generátor od Tefalu 6,2barové čerpadlo přichází spolu s nepřetržitým parním výkonem 120 g/minutu pro rychlé a efektivní výsledky s mimořádným výkonem parního rázu 410 g/minutu pro vyhlazení i těch nejúpornějších záhybů. Praktická vyjímatelná nádržka na vodu Vyjímatelnou nádržku na vodu lze plnit kdykoli během žehlení. Ideální pro péči na poslední chvíli Funkce snadného vertikálního napařování má bleskurychlou dobu rozehřívání pouze 30 sekund pro péči na poslední chvíli, která vám pomůže vypadat co nejlépe, kdykoliv to potřebujete. Mimořádná žehlicí plocha pro dokonalý skluz Žehlicí plocha Durilium AirGlide nabízí vynikající kluznost pro žehlení bez námahy, s optimální distribucí páry. Dokonalé pohodlí a komfort Systém zámku pro snadné přenášení poskytuje plnou bezpečnost a pohodlí. Systém No-Setting pro absolutní bezpečnost Snadné žehlení bez obav u všech látek, s technologií No-setting: jedna dokonalá kombinace páry a teploty pro 100% bezpečné výsledky bez rizika spálení. Určeno pro snadnou opravu, Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let +, 6 500 servisních středisek na celém světě.

Další zboží z kategorie Žehličky

Žehlička Orava ZE301 Žehlička Orava ZE – 301 nabízí perfektní kluznost žehlicí plochy, plynulou regulaci teploty, ale třeba i Anti-drip systém nebo funkci samočištění. Určena je pro všechny druhy textilií a můžete se tak spolehnout, že výsledky žehlení budou přesně podle vašich představ. Bez odkapávání Jestli vás u staré žehličky trápí občasné odkapávání tekutin, ke kterému dochází právě u napařovacích žehliček, když žehlíte s nízkou teplotou, tak s touto žehličkou už vás to trápit nebude. Nechtěnému odkapávání totiž zabrání Anti-drip systém. Systém Anti-calc Součástí žehličky je také Anti-calc systém, který výrazně omezuje tvorbu vápenatých usazenin uvnitř přístroje. Účinnost tohoto filtru se však odvíjí od toho, jakou vodu a s jakou tvrdostí do žehličky používáte. Systém samočištění Když se žehlička usazeninami přeci jen zanese nebo tomuto problému chcete předejít, postačí využít systém samočištění, kterým je vybavena. Takové čištění se doporučuje využívat alespoň jednou měsíčně. Bezpečnost zajištěna V neposlední řadě jistě stojí za zmínku i praktická funkce automatického vypnutí. Jestliže žehlička stojí ve vertikální poloze bez pohybu 8 minut nebo ji necháte v horizontální poloze bez jakéhokoliv pohybu 30 sekund, sama se vypne.

705 Kč

Skvělé schopnosti Žehlení se pro vás stane novou zálibou. Vaše oblečení bude vždy jemné a ve skvělém stavu díky ideální distribuci tepla a extra napařování. Odvápňovací systém: S vestavěným odvápňovacím systémem se vám už nikdy neucpou napařovací otvory a ani z nich nebudou padat nečistoty na vaše čisté prádlo. Zaručuje dlouhou životnost této žehličky odstraňováním minerálů z vody. Usnadňující funkce Kontrolka: Vždy poznáte, kdy je vaše žehlička dostatečně zahřátá a připravená na žehlení. Kropení: Látku skvěle rovnoměrně navlhčí. Žehlicí plocha: Smaltovaná žehlicí plocha výborně klouže po oblečení, je odolná vůči poškrábání a má skvělé výsledky žehlení. Vertikální napařování: Vždy vám pomůže s osvěžením vašeho zavěšeného prádla.

749 Kč

Výkonný pomocník Stylová napařovací žehlička Orava ZE-300 je prakticky pomocník při žehlení se kterým bude vaše oblečení vždy dokonale rovné a úhledné. Tato elektrická žehlička má výbornou klouzavost nepřilnavé teflonové žehlící plochy, díky čemuž usnadní žehlení každého druhu oblečení. Výkon 2 500 W zajistí pohodlné žehlení s výsledky přesně podle vašich představ. Díky plynulé regulaci teploty, o které vás bude informovat světelná signalizace, si jednoduše nastavíte teplotu pro jakýkoliv typ látky. K eliminaci odolných záhybů, nebo osvěžení prádla vám skvěle poslouží parní ráz s hodnotou 50 g / min. Snadná manipulace i údržba Napařování je také možné ve vertikální poloze. Nezanedbatelnou funkcí žehličky je samočisticí funkce, která žehličku zbaví vodního kamene a prodlouží tak její životnost. Žehlička má elegantní tvar umožňující komfortní držení a je výborná na delší žehlení velkého množství oblečení, protože eliminuje nutnost a starosti s častým doléváním vody díky 200 ml nádržce. Pohodlí při práci zvyšuje i přívodní otočný kabel.

492 Kč

Nerezová žehlící plocha Nezezová plocha poskytuje dobrou kluznost, takže žehlení bude velmi snadné a pohodlné. 7 funkcí Tryska na vodu Parní tryska Vertikální pára Suchá funkce (pára muže být vypnuta) Samocisticí funkce (prepínatelná) Funkce proti odkapávání Filtracní systém anti-calc

499 Kč

Napařovací žehlička Philips 7000 Series DST702240 Tahle žehlička je ideální pro ty, pro něž žehlení není oblíbená činnost týdne. Dělá totiž vše pro to, abyste jím trávili co nejméně času. Má vylepšený parní ráz a velký výkon, díky čemuž si poradí i s velmi tvrdohlavými záhyby na oblečení rychle a bez námahy. Navíc po oblečení bezproblémově klouže a vyžaduje jen minimální údržbu. Pro oblečení bez záhybů Příkon celých 2800 W vám dokáže zajistit trvalý výstup páry 50g/0min a parní ráz 250 g. A před touhle silou žádný záhyb na oblečení neobstojí. Pronikne do tkanin až o 50 % hlouběji než její předchůdkyně. Žehlička je vhodná i pro vertikální napařování, které ochrání choulostivé látky před poškozením. Žádné skvrny Žehlicí plocha SteamGlide Plus skvěle klouže a je odolná před poškrábáním, nebude se vám na látku lepit a zanechávat lesklá místa. Navíc z ní nebude odkapávat voda díky systému AntiDrip. Předejdete tak vzniku bíložlutých map od vody. Méně starostí Žehlička se velmi rychle nahřívá, čekat na ni opravdu nebudete. Nádržka o objemu 300 ml nevyžaduje příliš časté doplňování. A čas vám ušetří i Quick Calc, který zvládne žehličku odvápnit během 15 s. Pravidelné odvápnění vám zajistí dlouhodobě stabilní výkon a prodlouží životnost přístroje. To vše spolu se snadným nastavením teploty je tu pro lidi, kteří starosti prostě nemají rádi.

1 899 Kč

Žehlička Electrolux Renew 800 E8SI1-8EGM, 2800W Vhodná pro všechny materiály Speciální programy které se přizpůsobí každému materiálu. Když digitální napařovací žehlička dosáhne přesné teploty, rozsvítí se přední osvětlení. S patentovanou technologií PrecisionCare™ už nebudete při žehlení váhat. Funkce Outdoor Care Speciální funkce se postará o všechno vaše sportovní oblečení. Díky správné teplotě obnovuje vodu odpuzující vlastnosti. Tři fáze čištění Speciální systém změkčování vody kombinuje jedinečný aktivátor a funkci FlushClean, která zajišťuje čistou a měkkou páru a tím prodlužuje životnost spotřebiče. Kontrolka vás vždy včas upozorní, na to že je čas vyměnit aktivátor. Snadné plnění vody Vodní nádržka s objemem 370 ml se snadno plní, díky otvoru na zadní straně. Pára vám usnadní žehlení Objevte nejúčinnější žehlení kombinující sílu tepla, páry a tlaku díky žehlicí ploše RESILIUM™ Ski 500, která je navíc odolná proti poškrábání. Rovnoměrná distribuce páry zajišťuje hladší žehlení a funkce přidání páry ji vypustí přesně ve chvíli, kdy potřebujete.

3 839 Kč

Parní žehlička Beko Dragon SIM5124A Sháníte novou napaqřovací žehličku a jdete po kvalitě? Potom by žehlička Dragon od Beka mohla být pro vás tou pravou. Její jméno odkazuje k drakovi a přesně tak bude i žehlit. Dračí dech Žehlička bude chrlit páru rychlostí 45 g na minutu. Nu, jako drak. Pokud potřebujete jednorázově větších přísun páry, je schopná ji do látky vychrlit až rychlostí 160 g za minutu. Navíc s ní můžete napařovat vertikálně a má funkci anti-drip. Ta je užitečná v případě, kdy potřebujete žehlit při nižší teplotě. Zajistí, že na látku neukápne ani kapka. Dračí síla napařovací žehličku pohání síla 2400 W. Drak ale umí být i jemný. Keramická žehlicí plocha je založená na technologii SoftGlide, takže bude snadno klouzat po látce. Má i funkci automatického čištění a odvápnění. Paměť má také dračí. Pokud ji zapomenete vypnout, po osmi minutách to udělá za vás.

999 Kč

Žehlička Gorenje SIH2200DGT Keramický povrch Jednou z hlavních výhod žehličky Gorenje SIH2200DGT je keramická plocha Perfect Glide. Poskytuje velmi snadný pohyb po jakémkoli druhu látky. Rychle se zahřívá na požadovanou teplotu a udržuje teplo déle. Nezanechává stopy na světle zbarvených látkách. Keramický povlak je navíc mnohem méně znečištěný než kov a snadno se čistí. Automatické vypnutí Zapomněli jste vypnout žehličku? Nemusíte se bát. Gorenje SIH2200DGT je vybavena dalším bezpečnostním systémem, díky kterému se automaticky vypne ve třech případech: po 30 sekundách nehybnosti ve vodorovné poloze při překlopení na bok pokud žehlička zůstane stát ve vzpřímené poloze po dobu 8 minut Zvládá všechny záhyby Vysoký výkon 2200 W a systém konstantní páry umožňují této žehličce účinně vyžehlit jakoukoli látku. Pro odolné záhyby má funkci zvýšení páry, která produkuje co nejvíce páry najednou. A vertikální napařování je užitečné pro eliminaci záhybů záclon nebo náchylného oblečení.

819 Kč
Další zboží značky Tefal

Parní generátor s integrovanou žehlicí deskou Ixeo+. 3 polohy žehlení. Propracovaná ergonomie. Dezinfikující účinky. Technologie Twin Boiler. Objem zásobníku 1 l. Automatické vypnutí. Dvojitá teleskopická tyč. Kontrolka připravenosti páry. Háček na dveře. Odpojitelná základna. Kolečka. Délka přívodního kabelu 3 m. Délka parní hadice 1,7 m. Součástí je kartáč na textil a odnímatelné ramínko.

5 871 Kč

Osobní váha digitální. Velký a snadno čitelný displej. Nosnost 150 kg. Přesné stupňování po 100 g. Ultra tenké provedení, výška pouhých 22 mm, snadné uložení. Chytré funkce – automatické zapnutí a vypnutí, imperiální jednotky. Hygienický design, plocha z tvrzeného skla.

449 Kč
-25%

Elektrický gril pro přípravu slaných i sladkých pokrmů. Pro pečení, vaření/ohřívání nebo opékání. Automatický senzor grilování. 6 programů. Světelný indikátor. Manuální režim se 4 úrovněmi teploty. Příkon 2000 W. Odnímatelné desky, varná a pečící plocha, odnímatelný tác na šťávu. Příslušenství vhodné do myčky.

4 199 Kč

Kontaktní gril v XL provedení. Digitální displej. 16 automatických programů. Speciální program pro grilovanou zeleninu a sýr. Velká grilovací plocha. Snadné čištění odnímatelných grilovacích desek. Přiložená kniha receptů. Funkce prudkého opékání.

6 999 Kč
-33%

Osobní váha digitální. Velký a snadno čitelný displej s podsvícením. Nosnost až 160 kg. Přesné stupňování po 100 g. Ultra tenký design, výška pouhých 22 mm, snadné uložení. Chytré funkce – automatické zapnutí, automatické vypnutí, imperiální jednotky. Hygienický design s plochou z tvrzeného skla, snadné čištění.

299 Kč

Kuchyňský robot s cukrářskými nástavci. Výkon 1 000 W. Nerezová mísa s krytem. Objem 4 l. Součástí balení je metla Flex Whisk, plastová metla, nerezový hnětací hák. Planetární pohyb. Kompaktní design. Přední ovládací prvky. 7 rychlostí + pulzní funkce.

6 499 Kč

Pánev Tefal G2550572 Unlimited Nemusíte být nutně šéfkuchař, ale pokud milujete vaření a vysokou kvalitu nádobí, tak byste neměli už víc váhat a pořídit si pomocníky do kuchyně značky Tefal řady Unlimited, protože tím jednoznačně pozvednete přípravu vašich pokrmů o několik úrovní výš. Díky ukazateli vždy poznáte, kdy je pánev nejlépe připravena pro začátek vaření, s tvarovanou rukojetí bude práce s ní hračka a nepřilnavý povrch umožní vaření dokonce i bez tuku. Pro různé typy varných desek Pánev G2550572 řady Unlimited má ideální průměr 26 cm, což vám umožní připravit oblíbené jídlo pro vaše kamarády, a díky vysokému okraji budete moci připravit večeři třeba i pro celou rodinu. Pánev je vyrobena z hliníku s pevnou rukojetí a můžete ji využít jak na plynovém sporáku, tak na elektrické varné desce, sklokeramice, halogenu a dokonce i na indukci. Elegance a kvalita v jednom Vnitřní povrchová úprava TITANIUM Anti-Scratch, byla speciálně vyvinuta tak, aby vydržela extrémní zátěž a zůstala odolná vůči poškrábání, a to dokonce i kovovými pomůckami. Zesílené dno a technologie Thermo Fusion poskytnou superrychlý ohřev a rovnoměrné rozvedení tepla do pokrmu. Rukojeť byla vyrobena tak, aby manipulace s pánví byla co nejkomfortnější a celkové čištění pánve co nejrychlejší. Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina. ODOLNÝ POVRCH 100% BEZPEČNÝ THERMO-SIGNALTM THERMO-FUSIONTM+ KOMPATIBILNOST SNADNÁ ÚDRŽBA VYSOKÁ KVALITA SVĚTOVÁ JEDNIČKA

999 Kč

Výkonný pomocník Mixér Tefal Perfectmix Cook BL83SD30 přináší příkon 600 W, pomocí kterého si poradí se všemi úkoly, co pro něj připravíte. Je vybaven kvalitními noži Powelix, které zajišťují dlouhou životnost a až o 30% rychlejší výsledky, než u běžných mixérů. Pohodlná manipulace Odměrná nádoba poskytuje objem 800 ml. Nastavit si můžete jednu ze 2 rychlosti a docílit tak té nejlepší konzistence. S ergonomickou rukojeti vám půjde mixování snadno a díky ochraně proti rozstřiku nebudete muset uklízet celou kuchyň. Jednoduchá údržba Nádobu můžete vložit do myčky a neztrácet tak čas umýváním. Samotný mixér pak stačí jednoduše umýt pod tekoucí vodou.

1 129 Kč