IT Polášek
Nejnovější zboží

Vestavná parní trouba AEG BPE556360M

Vestavná parní trouba AEG BPE556360M Pozvedněte svoje kulinářské umění o krok výše a připravujte chutné pokrmy v páře, které si zamiluje vaše rodina i přátelé. Vestavná trouba AEG BPE556360M disponuje kromě standardních funkcí i tlačítkem SteamBake pro pečení chutných a křupavých pokrmů v páře, teplotní sondou umožňující měření vnitřní teploty jídla nebo pohodlným pyrolytickým čištěním. Skvělé výsledky díky páře Upečte si chutný chléb, lasagne nebo grilované kuře. Pomocí technologie SteamBake, která na začátku pečení přidá k horkému vzduchu i páru, můžete snadno připravovat neuvěřitelně chutné pokrmy s křupavou kůrkou zvenčí a měkkou a šťavnatou strukturou uvnitř. Teplotní sonda pro pečení dle představ Zapomeňte na příliš vysušené nebo naopak nedopečené pokrmy. Díky teplotní sondě, která po zapíchnutí do masa umožňuje měření teploty uvnitř připravovaného pokrmu, zjistíte, zda je jídlo už připraveno k servírování a troubě dá pokyn k vypnutí po dosažení požadované úrovně. Pyrolytické čištění Také tolik nemáte rádi čištění vnitřku trouby? Usnadněte si tuto činnost díky funkci pyrolytického čištění, která účinně spálí nečistoty, tuky a zbytky jídla v troubě na popel, který poté jen setřete navlhčeným hadříkem. Jednoduché dotykové ovládání Vestavná trouba AEG disponuje velice jednoduchým ovládáním pomocí LED displeje EXPlore s dotykovými tlačítky. Díky praktickému rozhraní se lze snadno pohybovat v menu a ovládat čas pečení, teplotu nebo jiné funkce. Rovnoměrný způsob pečení Ušetřete čas a energii při pečení. Zcela nový systém proudění teplého vzduchu zajišťuje rychlejší vyhřátí trouby a umožňuje až o 20 % nižší teplotu pečení. To znamená efektivnější využívání energie, za což vám poděkuje i vaše peněženka.

17 999 Kč

Vestavná trouba AEG BEB351110B

Vestavná trouba AEG BEB351110B Pozvedněte svoje kulinářské umění o krok výše a připravujte chutné pokrmy v páře, které si zamiluje vaše rodina i přátelé. Vestavná trouba AEG BEB351110B disponuje kromě standardních funkcí i tlačítkem SteamBake pro pečení chutných a křupavých pokrmů v páře, rovnoměrným propečením pokrmů na více úrovních nebo hladkým smaltem umožňujícím snadné čištění. Skvělé výsledky díky páře Upečte si chutný chléb, lasagne nebo grilované kuře. Pomocí technologie SteamBake, která na začátku pečení přidá k horkému vzduchu i páru, můžete snadno připravovat neuvěřitelně chutné pokrmy s křupavou kůrkou zvenčí a měkkou a šťavnatou strukturou uvnitř. LED displej s časovačem Dejte sbohem spáleným nebo naopak nedopečeným pokrmům z trouby. Přehledný LED displej s možností nastavení časovače vám nejenže umožní zkontrolovat si kdykoli čas zbývající do konce přípravy jídla, ale zvukovou výstrahou vás navíc upozorní ve chvíli, kdy vyprší nastavený čas. Rovnoměrný způsob pečení Ušetřete čas a energii při pečení. Zcela nový systém proudění teplého vzduchu zajišťuje rychlejší vyhřátí trouby a umožňuje až o 20 % nižší teplotu pečení. To znamená efektivnější využívání energie, za což vám poděkuje i vaše peněženka. Ideálně propečené pokrmy Kruhové topné těleso uvnitř trouby se stará o rovnoměrné propečení pokrmů uvnitř celé trouby. Pokud je tedy trouba naplněna i třemi plechy, budete mít jistotu dokonalého propečení na všech úrovních.

13 199 Kč

Vestavná trouba AEG BSE782380M

Vestavná parní trouba AEG BSE782380M Připravujte ještě chutnější pokrmy, které si zamilujete vy i celá vaše rodina. Zajistěte si s vestavnou parní troubou AEG BSE782380M přípravu chutných a zdravých pokrmů v páře, nebo si zvolte kombinaci s horkým vzduchem. Pomocí funkce Steamify si navíc trouba dle připravovaného pokrmu sama zvolí ideální intenzitu páry a doladí tak přípravu jídel k dokonalosti. Automatické nastavení intenzity páry Funkce Steamify vám zajistí ještě snadnější přípravu jídel. Jednoduše stačí nastavit teplotu pečení a trouba si sama automaticky nastaví vhodnou intenzitu páry, díky čemuž dovede přípravu vašeho pokrmu k dokonalosti. Pokrmy přesně podle vašich představ Preferujete rare, medium nebo well done propečené maso? S pomocí teplotní sondy, která při pečení průběžně měří teplotu uvnitř pokrmu, si zajistíte stupeň propečení jídel přesně podle vašich představ. Ve chvíli, kdy bude vaše jídlo hotové, vás o tom navíc trouba díky teplotní sondě upozorní. Intuitivní dotykový displej Užijte si nejen pohodlné ovládání trouby, ale i snadný přístup k široké nabídce funkcí. Intuitivní dotykový displej EXCite vám výrazně usnadní nastavení teploty nebo času pečení a aktuální nastavení vám po jednoduchém dotyku zobrazí na LCD displeji. Ušetřete čas při pečení Ušetřete čas strávený při vaření. Zásluhou rychlého zahřátí trouba šetří váš čas strávený v kuchyni a zajistí rychlejší přípravu pokrmů pro celou rodinu nebo vaše přátele. Efektivnější způsob pečení Díky lepšímu využívání energie zajišťuje trouba také efektivnější přípravu pokrmů. Nový systém proudění vzduchu se stará o rovnoměrnou cirkulaci vzduchu uvnitř trouby, díky čemuž se trouba rychleji zahřeje a umožňuje až o 20 % nižší teplotu pečení, díky čemuž ušetříte za energie.

39 489 Kč

Vestavná parní trouba Electrolux LOC8H31X

Vestavná parní trouba Electrolux LOC8H31X Parní trouby společnosti Electrolux série 700 SteamCrisp pomůže s rychlou a pohodlnou přípravou pokrmů a zároveň podtrhne jejich přirozenou chuť. Vaření v páře totiž nepotřebuje ke zvýraznění tuk, ale uzavírá živiny a vlhkost přímo v samotném jídle. To vše navíc zabalené do křupavé kůrčičky na povrchu. Samozřejmostí je poté rovnoměrné pečení, rychlé zahřátí a snadné čištění. Šťavnaté a křupavé Speciální funkce SteamCrisp kombinuje páru s tradičním ohřevem, díky čemuž je pečení šetrnější, zachovává šťavnatost a zároveň vytváří krásnou křupavou kůrku. Teplotní sonda Velmi praktickým pomocníkem bude také teplotní sonda, která umožní sledovat teplotu uvnitř připravovaného jídla. Trouba tak například bude přesně vědět, kdy má ukončit přípravu a postará se, aby jídlo nebylo nedopečené nebo naopak spálené Intuitivní ovládání S přehledným a intuitivním LCD displejem bude ovládání snadnější než kdy dříve. Pokud mu to dovolíte, sám za vás vybere ideální teplotu a čas pečení na základě vámi zvolené pečicí funkce. Doporučení však můžete snadno ignorovat a nastavit vše pohodlně podle sebe. Rovnoměrné teplo Inovativní systém proudění horkého vzduchu dostane teplo do každého koutu trouby a rovnoměrně a rychle jej rozprostře. Díky tomu vám pomáhá šetřit čas i energie a nenutí vás jídlo neustále hlídat, případně obracet. Víceúrovňové pečení Dokážete si představit, kolik času by mohlo ušetřit, kdybyste mohli v troubě péct hned tři různé pokrmy najednou? S troubou vybavenou dodatečným topným tělesem to nebude žádný problém. Umožňuje pečení ve třech úrovních a navíc je bleskově zahřátá na teplotu jakou potřebujete.

22 079 Kč

Vestavná trouba Bosch CSG656BS2

Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 je výkonný pomocník, se kterým bude vaření a pečení zábava. Díky své energetické třídě A+ vám ušetří spoustu financí. Nabízí na výběr z 12 funkcí, mezi kterými si vždy vyberete nejvhodnější v dané situaci. Její celkový objem je 47 l. Trouba jako nová Zdá se vám, že by vaše trouba potřebovala vyčistit, ale nemáte čas a vůbec se vám do čištění nechce? Nemusíte se ničeho obávat! Stačí umístit přibližně 400 ml vody a kapku saponátu na dno pečicí trouby a následně nastavit vhodný druh ohřevu, teplotu a dobu trvání. Ekologický čisticí systém odmočí vypálené nečistoty a vy pak jednoduše celý vnitřní prostor pouze utřete vlhkým hadříkem. Senzor PerfectBake Program, se kterým jde pečení ještě snáz! Pečící senzor sám vyhodnocuje obsah vlhkosti v pokrmu a v závislosti na tom reguluje celý proces pečení. Na vás tedy pouze je zvolit, o jaký druh jídla se jedná a více už řešit nemusíte. Teplota pečení i doba trvání se nastaví automaticky. Pečení s párou Přidáním ideálního množství páry můžete ještě zlepšit výsledek vašeho pečení. Díky páře nebudou potraviny vysychat, zachovají si svou šťavnatost a zároveň budou na povrchu krásně křupavé. Stačí pouze doplnit vodu do nádržky, která se nachází za zvedacím ovládacím panelem. 4D horký vzduch Pomocí funkce 4D horký vzduch dosáhnete skvělých výsledků při pečení. Teplý vzduch je rovnoměrně distribuován po celém objemu trouby, proto není pečení ve všech čtyřech úrovních současně žádný problém. Recepty přímo u ruky Pokud si nebudete vědět rady, jaké nastavení bude pro daný prokrm nejlepší, máme pro vás skvělou zprávu. Vestavná trouba Bosch totiž disponuje funkci Assist, díky které si na displeji stačí vybrat recept, který máte v plánu péct a poté se už o nic víc starat nemusíte.

29 990 Kč

Trouba vestavná s parní funkcí Electrolux EOD3H70X

Funkce SteamBake S funkcí SteamBake upečete doma stejně jako v pekárně. Vlhkost podporuje lepší vykynutí těsta, aby bylo vláčnější, a suché teplo zase vykouzlí zlatavou kůrku. Užívejte si pečení chutných koláčů i šťavnatého masa a křehkých ryb. Snadná údržba vaší trouby Díky technologii AquaClean můžete říci sbohem nánosům mastnoty a zbytků. Trouba odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Čištění vaší trouby je nyní snadné. LED časovač Troubu můžete ovládat zcela jednoduše díky intuitivnímu displeji a LED časovači. S LED časovačem máte pečení pokrmů pod kontrolou. Můžete snadno nastavit přesné časy pečení a trouba se postará o vše ostatní. Rychlé, efektivní a rovnoměrné pečení Tajemství rovnoměrného pečení spočívá ve správné cirkulaci vzduchu. Ventilátor účinně rozhání teplo do všech koutů, a tím udržuje stejnou teplotu v celém prostoru. Díky tomu se také trouba dříve zahřeje na požadovaný stupeň. Boční držáky Easy Entry Nerezové boční držáky Easy Entry vám usnadní manipulaci s plechy a pekáči, a to i při velkém množství pokrmu. Oceníte jistě i snadnou odnímatelnost držáků při čištění trouby.

10 199 Kč

Vestavná trouba Electrolux SENSE SenseCook EOE7C31X

Teplotní sonda pro přesné pečení Díky teplotní sondě dosáhnete vždy skvělých výsledků. Umožňuje vám sledovat teplotu ve středu pokrmu, a jakmile teplota dosáhne požadovaného stupně, ukončí jeho přípravu. Úplný přehled díky LCD displeji Na LCD displeji natavíte délku, režim a teplotu přípravy jednoduchým dotykem prstu. Umožňuje také snadný přístup k přednastaveným receptům. Stačí zvolit program a trouba se sama nastaví. Vy už jen servírujete dokonale připravené jídlo. Katalytické čištění pro snadnou údržbu vaší trouby Díky technologii katalytického čištění můžete říci sbohem nánosům mastnoty a zbytků. Tato samočisticí technologie se automaticky spustí, když teplota v troubě dosáhne 250 °C. Rychle zahřátá trouba šetří váš čas Funkce rychlého zahřátí zajišťuje, že je trouba rozpálená přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Ve srovnání s jinými troubami se totiž zahřeje na požadovaný stupeň v kratším čase. Rychlé, efektivní a rovnoměrné pečení Tajemství rovnoměrného pečení našich trub spočívá ve správné cirkulaci vzduchu. Ventilátor účinně rozhání teplo do všech koutů, a tím udržuje stejnou teplotu v celém prostoru. Díky tomu se také trouba dříve zahřeje na požadovaný stupeň. Vaše pokrmy budou perfektně propečené, a ještě ušetříte za energii.

13 776 Kč

Vestavná trouba Amica TXB 120 NTCRBDKB,A+,77l,automat.otevírání

Výkonný pomocník Vestavná trouba AMICA TXB 120 NTCRBDKB se díky svému důmyslnému provedení a modernímu černému designu hodí do každé stylové kuchyně a navíc ji dodá i osobitý styl, který vám bude každá návštěva závidět. Ale nebojte se, není to jen obal, co vám může tento spotřebič nabídnout. I to co skrývá uvnitř, vás určitě potěší. V první řadě je to velké množství funkcí, přesněji řečeno 11 programů, které vám usnadní a především zpříjemní přípravu pokrmů. Dalším vylepšením jsou například teleskopické výsuvy plechu, které zajišťují snadnou manipulaci, reflexní sklo dveří a rošt s bezpečnostní funkcí. Trouba AMICA se pyšní nízkou spotřebou, která ji zařadila do úsporné energetické třídy A+. Nebudete tedy muset mít strach o životní prostředí či o vaše úspory. . Super rychlý ohřev Jak by se vám líbilo, kdyby trouba dosáhla požadované teploty opravdu během pár minut? Že je to nemožné? Tak to se pletete. Funkce super rychlý ohřev se postará o to, že dosáhnout teploty 150 °C bude trvat pouhé 3 minuty = což je o 20 % rychleji než je standard. Zamačkávací podsvícené knoflíky Elegance a ergonomičnost = tak by se dali popsat moderní zamačkávací knoflíky, které zajišťují snadné a intuitivní ovládání. To je ještě podpořeno díky číselným posvíceným piktogramům. Navíc usnadňují i samotné čištění spotřebiče. . Samočisticí desky Také si dovedete představit trávení svého volného času nějak efektivněji a hlavně příjemněji než při čištění trouby? Pokud ano, tak vás určitě potěší samočisticí katalytické desky, které absorbují mastnotu a zabraňují tak usazování a vzniku nečistot uvnitř spotřebiče. . Snadné odstranění dveří trouby Pro snadnější čištění je možné skla z dvířek snadno vyjmout a to bez nutnosti odmontování celých dveří. Ptáte se, jak je to vůbec možné? Za vše můžete být vděčni 2 svorkám, které jsou dostatečně pevné, aby drželi vše při sobě, ale zároveň umožňují snadnou manipulaci. BakingPro Systém Díky systému BakingPro System™ se již nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené jak uprostřed, tak po okrajích také díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. . SoftSteam Funkce SoftSteam zlepšuje vzhled a chuť připravovaných potravin. Stačí přidat trochu vody do zásobníku na dno trouby. Vzniklá pára napomáhá lepšímu a rovnoměrnějšímu kynutí těsta a zlepšuje texturu při nafouknutí bez rizika přílišného popraskání. SoftSteam je užitečný i pro jiné druhy potravin včetně masa, které bude díky páře šťavnatější. Automatické otevírání dveří Jak otevřít dveře trouby pokud držíme těžký plech oběma rukama? Nejlépe tak, že se dveře otevřou samy! Amica rozumí vašim potřebám a tak vyvinula systém automatického otevírání dveří, díky kterému se stač lehce dotknout madla dvířek například loktem a dveře trouby se automaticky otevřou. . Recepty Recepty na vnitřní straně dveří jsou vždy po ruce – obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení.

6 099 Kč

Vestavná parní trouba Amica TXB 116 TCRBDKB

Výkonná a úsporná Vestavná parní trouba Amica TXB 116 TCRBDKB​se pyšní se objemem 77 litrů, který zaručí, že bez problému připravíte večeři pro celou rodinu či všechny své přátele. Trouba Amica spadá do energetické třídy A+ a zajišťuje vám tak úsporu peněz. Velkou výhodou je trojité sklo dveří Parní funkce Jedna z mnoha funkcí trouby Amica je také TN programátor. Ten vám usnadní přístup k 19 přednastaveným programům a k dalším funkcím. Funkce SoftSteam díky vzniklé páře zlepšuje vzhled a chuť připravovaných potravin. Stačí pouze přidat trochu vody do zásobníku na dno trouby. Pára napomáhá lepšímu a rovnoměrnějšímu kynutí těsta a zlepšuje texturu při nafouknutí bez rizika přílišného popraskání. Funkci páry můžete využít také pro přípravu masa, které bude šťavnatější. . Super rychlý ohřev Jak by se vám líbilo, kdyby trouba dosáhla požadované teploty opravdu během pár minut? Že je to nemožné? Tak to se pletete. Funkce super rychlý ohřev se postará o to, že dosáhnout teploty 150 °C bude trvat pouhé 4 minuty = což je o 20 % rychleji než je standard. Zamačkávací knoflíky Elegance a ergonomičnost = tak by se dali popsat moderní zamačkávací podsvícené knoflíky, které zajišťují snadné a intuitivní ovládání. Navíc jsou knoflíky podsvícené, takže poznáte, zda je trouba zapnutá. Samotné čištění spotřebiče je díky tomuto ovládání velmi snadné. BakingPro Systém Díky systému BakingPro System™ se již nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené jak uprostřed, tak po okrajích také díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. . Snadné odstranění dveří trouby Pro snadnější čištění je možné skla z dvířek snadno vyjmout a to bez nutnosti odmontování celých dveří. Ptáte se, jak je to vůbec možné? Za vše můžete být vděčni 2 svorkám, které jsou dostatečně pevné, aby drželi vše při sobě, ale zároveň umožňují snadnou manipulaci. Dětský zámek Dětský zámek zabraňuje dětem jakkoli manipulovat s nastavením parní trouby. Nemusíte tak mít obavy o nechtěné zapnutí či přenastavení. . Pečení na více úrovních Trouba zajišťuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla ve všech částech trouby. Ať už budete péct s více plechy, vždy bude vše perfektně propečené. Recepty Recepty na vnitřní straně dveří jsou vždy po ruce – obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení. Osvětlení vnitřního prostoru Osvětlení pro dokonalý přehled. Horní halogenové osvětlení vám osvětlí celou troubu, a vy budete mít vždy přehled o průběhu pečení

8 599 Kč

Vestavná trouba Gorenje BSA6747A04BGWI

Vestavná trouba Gorenje BSA6747A04BGWI Vestavná trouba Gorenje BSA6747A04BGWI se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Nabízí několik moderních technologií a užitečných funkcí, které vám usnadní přípravu jídel. Například můžete péct ve dvou až třech krocích, přičemž každý krok má vlastní nastavení parametrů, aby pokrm byl dokonalý. Obsluha trouby je velice snadná – vystačíte si s jedním zamačkávacím knoflíkem a přehledným ICON LED senzorovým ovládáním. Tiché zavírání Už žádné bouchání! Systém dvířek GentleClose zajistí plynulé a bezhlučné dovírání, ke kterému postačí jemný dotyk. Velký prostor Inovativní konstrukce trouby přináší zvětšený vnitřní prostor, který využívá celou šířku trouby. 77litrový objem poskytne spoustu místa pro spoustu jídla na všech úrovních. Víceúrovňové pečení Díky kombinaci chytrého pohybu vzduchu a speciálnímu tvaru trouby HomeMade můžete současně péct až na 5 úrovních najednou, aniž by došlo ke smíchání chutí či vůní. Rovnoměrné proudění vzduchu zajistí dokonalé upečení na každé úrovni. Snadné čištění S údržbou trouby významně pomůže systém katalytického čištění. Jakmile trouba během procesu pečení dosáhne teploty 85 °C nebo vyšší, katalytický kryt ventilátoru začne automaticky absorbovat mastnotu a nečistoty. Bezpečnost nade vše Systém DynamiCooling účinně ochlazuje troubu zvenčí a tím předchází jak poškození spotřebiče, tak možnému poranění popálením. Po ukončení pečení se aktivuje tepelný snímač, který exteriér trouby ochladí až na úroveň pod 60 °C. Je to ideální zejména pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Rychlé předehřátí Trouba vyniká mimořádně rychlým ohřevem. Za pouhých 5 minut dosáhnete teploty 200 °C, díky čemuž ušetříte až třetinu času, který k předehřátí vyžadují běžné trouby. Po dosažení požadované teploty vás trouba upozorní zvukovým a světelným signálem. CoolDoor Speciální inovativní konstrukce a prosklení dvířek zajišťují dokonalou izolaci trouby. Teplo při pečení zůstává uvnitř a nezahřívá okolní prostředí, díky čemuž se optimalizuje spotřeba energie. Zároveň je trouba pro uživatele ještě bezpečnější, protože zde není riziko popálení. Automatické pečení Pokud si nejste jistí, který program pro daný druh jídla zvolit, můžete to nechat na vaší troubě. Stačí vybrat typ, zadat hmotnost pokrmu a stisknout start. O zbytek se už postará trouba. Ideální řešení pro začátečníky. Příprava jako od profesionála Vestavná trouba svým oválným tvarem odkazuje na tradiční pece na dřevo. Je to nejen estetický prvek, ale samozřejmě i praktický. Kromě toho, že zaoblené kouty zvětšují vnitřní prostor, umožňují také ještě lepší cirkulaci vzduchu kolem pečeného jídla, díky čemuž jsou pokrmy zevnitř jemné a šťavnaté a zvenčí nádherně křupavé. Příprava pokrmů je tak vždy na velmi vysoké úrovni, kterou vaše chuťové pohárky jistě ocení. Pečení s párou Vychutnejte si domácí chléb s krásně křupavou kůrkou díky SteamAssist. Tato funkce díky možnosti dodatečného přidání vody do 0,13litrové nádržky vytvoří páru, díky níž v troubě vznikne dokonalé klima. Dvojité topné těleso pro ještě lepší výsledky Nejlepších výsledků pečení se dosahuje při pečení kombinací většího a menšího topného tělesa, kdy menší těleso je umístěno uvnitř toho většího. Takto dochází k ideálnímu rozložení tepla, se kterým bude každé pečení na výbornou. Variabilní kombinace ohřívacích těles umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa nebo vnějšího nebo obou najednou. Rychlý přístup z mobilu Vaši troubu nyní můžete pohodlně kontrolovat a ovládat i z mobilní aplikace. Kromě informací o aktuálním stavu trouby v ní naleznete také užitečné recepty, uživatelskou příručku a v případě poruchy vás upozorní chybovou hláškou. Odnímatelné dveře Skleněná dvířka lze snadno vyjmout, což usnadňuje čištění a skvělý pohled do trouby. Příslušenství Vestavná trouba Gorenje BSA6747A04BGWI disponuje bohatou výbavou. K dispozici máte celkem 3 smaltované pečící plechy (1 hluboký, 1 mělký a 1 mělký děrovaný), rošt, termosondu do masa zajišťující dokonalé propečení a teleskopické lišty s částečným výsuvem ve dvou úrovních.

9 749 Kč

Vestavná parní trouba Electrolux EOB8S39Z

Vestavná parní trouba Electrolux 800 SteamBoost EOB8S39Z Chcete péct zdravěji a bez zbytečného tuku? Pečení v páře má oproti tomu klasickému tu výhodu, že uzavře živiny a chutě uvnitř pokrmu. Nemusíte tedy přidávat tuk pro zvýraznění chuti. Díky tomu připravíte zdravé a zároveň chutné jídlo bez námahy. Electrolux 800 SteamBoost je moderní a kvalitní parní trouba s mnoha funkcemi, které vám výrazně zjednoduší život. Výsledkem bude rychle připravené zdravé jídlo bez námahy. S troubou SteamBoost se necháte hýčkat moderní technologií. Spousta způsobů přípravy Chystáte se jídlo je spařit, podusit zeleninu, zapéct těstoviny nebo upéct křupavý domácí chleba? SteamBoost má program pro každý způsob přípravy. Stačí ho jen nastavit a přidat teplotu a bude pracovat z vás. Vytvoří křupavou kůrčičku nebo naopak způsobí, že se ryba nevysuší. Jak jen potřebujete. Systém rovnoměrného pečení Uhlídat, aby se linecké při pečení vánočního cukroví vzadu nespálilo a vpředu nezůstalo nedopečené, může být stresující. Se SteamBoost nic hlídat nemusíte. Díky systému rovnoměrného pečení budou teplota i množství páry v celé troubě stejné, takže jídlo nemusíte průběžně otáčet. Rychlé zahřátí Máte hlad jako vlk nebo opravdu spěcháte? Nemusíte spoléhat na jídlo z mikrovlnky. SteamBoost se nahřeje na požadovanou teplotu opravdu rychle. O to rychleji bude i jídlo hotové a vy budete mít více času na sebe. Přesné pečení bez námahy Díky tepelné sondě budete mít teplotu pokrmů plně pod kontrolou. Tenká dutá jehla se zvláště hodí při pečení vysokých kusů masa – sekané nebo třeba husy. Zapíchnete ji do středu masa a nastavíte požadovanou teplotu. Jakmile ji maso dosáhne, trouba přestane péct. Maso se tak nikdy vevnitř nevysuší ani nezůstane syrové. Speciální funkce na kynutí těsta Máte rádi domácí buchty či pečete vlastní chléb? Potom oceníte speciální funkci pro kynutí těsta. Stačí těsto vložit do nepřilnavé nádoby a potom do trouby. Nakynuté bude už za 20 minut a můžete pokračovat další fází přípravy. Ohřívání hotového jídla Máte porci jídla ze včerejška a chcete, aby po ohřátí chutnalo stejně? Zapomeňte na mikrovlnku a využijte funkci parní regenerace. Pokrm ohřátý teplem a párou se nevysuší a bude jako čerstvý. Tiché zavírání Pořádně si prásknout dvířky od trouby může sice člověku ulevit, troubě samotné ani jídlu to ale neprospívá. SteamBoost má pomalé tiché zavírání, díky kterému zavřete vždy dvířka zlehka a s minimální námahou. Nenáročná na místo Trouba potřebuje naprosto minimální ventilační spáru i horní mezeru bez nutnosti vrchní ventilace. Díky tomu zapadne i do menší kuchyně. Potěší vás také velmi snadná montáž za pomoci jediné velikosti šroubováku. Instalaci tak hravě zvládnete sami za pár minut.

33 489 Kč

Vestavná trouba Gorenje BOS6737E13BG

Vestavná trouba Gorenje BOS6737E13BG Vestavná trouba Gorenje BOS6737E13BG se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Nabízí několik moderních technologií a užitečných funkcí, které vám usnadní přípravu jídel. Například můžete péct ve dvou až třech krocích, přičemž každý krok má vlastní nastavení parametrů, aby pokrm byl dokonalý. Obsluha trouby je velice snadná – vystačíte si se dvěma zamačkávacími knoflíky a přehledným ICON LED senzorovým ovládáním. Tiché zavírání Už žádné bouchání! Systém dvířek GentleClose zajistí plynulé a bezhlučné dovírání, ke kterému postačí jemný dotyk. Velký prostor Inovativní konstrukce trouby přináší zvětšený vnitřní prostor, který využívá celou šířku trouby. 77litrový objem poskytne spoustu místa pro spoustu jídla na všech úrovních. Bezpečnost nade vše Systém DynamiCooling účinně ochlazuje troubu zvenčí a tím předchází jak poškození spotřebiče, tak možnému poranění popálením. Po ukončení pečení se aktivuje tepelný snímač, který exteriér trouby ochladí až na úroveň pod 60 °C. Je to ideální zejména pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Rychlé předehřátí Trouba vyniká mimořádně rychlým ohřevem. Za pouhých 5 minut dosáhnete teploty 200 °C, díky čemuž ušetříte až třetinu času, který k předehřátí vyžadují běžné trouby. Po dosažení požadované teploty vás trouba upozorní zvukovým a světelným signálem. Příprava jako od profesionála Vestavná trouba svým oválným tvarem odkazuje na tradiční pece na dřevo. Je to nejen estetický prvek, ale samozřejmě i praktický. Kromě toho, že zaoblené kouty zvětšují vnitřní prostor, umožňují také ještě lepší cirkulaci vzduchu kolem pečeného jídla, díky čemuž jsou pokrmy zevnitř jemné a šťavnaté a zvenčí nádherně křupavé. Příprava pokrmů je tak vždy na velmi vysoké úrovni, kterou vaše chuťové pohárky jistě ocení. Zdravé pečení s AirFry Nyní si můžete vychutnat křupavá a lahodná smažená jídla bez dalších kalorií. Způsob pečení horkým vzduchem nevyžaduje použití tuku, protože i bez něj bude mít pokrm křupavou zlatou kůrku. Tento typ ohřevu se skvěle hodí pro přípravu menších kousků masa, ryb, zeleniny a předpřipravených mražených produktů, jako jsou hranolky a kuřecí medailonky. Pečení s párou Vychutnejte si domácí chléb s krásně křupavou kůrkou díky programu ExtraSteam, který s pomocí páry vytváří v troubě dokonalé klima. Dvojité topné těleso pro ještě lepší výsledky Nejlepších výsledků pečení se dosahuje při pečení kombinací většího a menšího topného tělesa, kdy menší těleso je umístěno uvnitř toho většího. Takto dochází k ideálnímu rozložení tepla, se kterým bude každé pečení na výbornou. Variabilní kombinace ohřívacích těles umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa nebo vnějšího nebo obou najednou. Odnímatelné dveře Skleněná dvířka lze snadno vyjmout, což usnadňuje čištění a skvělý pohled do trouby. Příslušenství Vestavná trouba Gorenje BOS6737E13BG disponuje bohatou výbavou. K dispozici máte celkem 2 smaltované pečící plechy (1 mělký + 1 hluboký), rošt a termosondu do masa zajišťující dokonalé propečení.

10 990 Kč

Vestavná trouba Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5H70X

Funkce SteamBake pro chutné pečení S funkcí SteamBake upečete doma stejně jako v pekárně. Vlhkost podporuje lepší vykynutí těsta, aby bylo vláčnější, a suché teplo zase vykouzlí zlatavou kůrku. Užívejte si pečení chutných koláčů i šťavnatého masa a křehkých ryb. Snadné čištění – AquaClean Ne vždy musí být čištění po vaření namáhavé. Trouba Electrolux využívá sílu vlhkosti, díky které se při funkcí AquaClean odpaří voda na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Náhle máte čistou troubu téměř bez námahy. LED displej pro přesné nastavení S LED displejem snadno ovládnete všechny funkce své trouby. Můžete na něm nastavit přesnou dobu přípravy jídla a sledovat její průběh. Správná teplota dle zvolené funkce LED displej navrhuje správnou teplotu na základě vámi zvolené funkce pečení. Už nemusíte váhat, jaká teplota je pro váš pokrm ta nejvhodnější. Teplotu a čas spuštění nebo ukončení můžete nastavit i ručně. Rychlé zahřátí trouby Funkce rychlého zahřátí představuje benefit, který vám zajistí, že je trouba rozpálená přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Ve srovnání s jinými troubami se totiž zahřeje na požadovaný stupeň v kratším čase. Vy tak máte dříve hotovo a můžete odpočívat.

10 619 Kč

Vestavná parní trouba Amica TXB 115 TCRBKX

Výkonná a úsporná Vestavná parní trouba Amica TXB 115 TCRBKX​se pyšní se objemem 77 litrů, který zaručí, že bez problému připravíte večeři pro celou rodinu či všechny své přátele. Trouba Amica spadá do energetické třídy A a zajišťuje vám tak úsporu peněz. Velkou výhodou je trojité sklo dveří Parní funkce Funkce SoftSteam díky vzniklé páře zlepšuje vzhled a chuť připravovaných potravin. Stačí pouze přidat trochu vody do zásobníku na dno trouby. Pára napomáhá lepšímu a rovnoměrnějšímu kynutí těsta a zlepšuje texturu při nafouknutí bez rizika přílišného popraskání. Funkci páry můžete využít také pro přípravu masa, které bude šťavnatější. . Super rychlý ohřev Jak by se vám líbilo, kdyby trouba dosáhla požadované teploty opravdu během pár minut? Že je to nemožné? Tak to se pletete. Funkce super rychlý ohřev se postará o to, že dosáhnout teploty 150 °C bude trvat pouhé 4 minuty = což je o 20 % rychleji než je standard. Zamačkávací knoflíky Elegance a ergonomičnost = tak by se dali popsat moderní zamačkávací knoflíky, které zajišťují snadné a intuitivní ovládání. Navíc jsou knoflíky podsvícené, takže poznáte, zda je trouba zapnutá. Samotné čištění spotřebiče je díky tomuto ovládání velmi snadné. Žádné otisky prstů Speciální úprava povrchu trouby proti otiskům prstů vám přináší větší úsporu času. Nemusíte stále čistit troubu, můžete se plně věnovat pečení. . Snadné odstranění dveří trouby Pro snadnější čištění je možné skla z dvířek snadno vyjmout a to bez nutnosti odmontování celých dveří. Ptáte se, jak je to vůbec možné? Za vše můžete být vděčni 2 svorkám, které jsou dostatečně pevné, aby drželi vše při sobě, ale zároveň umožňují snadnou manipulaci. BakingPro Systém Díky systému BakingPro System™ se již nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené jak uprostřed, tak po okrajích také díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. . Pečení na více úrovních Trouba zajišťuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla ve všech částech trouby. Ať už budete péct s více plechy, vždy bude vše perfektně propečené. Teleskopické výsuvy Jednoduché vysunutí plechů či roštů vám pomůže ke snadné obsluze trouby. Bezpečnostní systém omezuje riziko popálení. . Katalytické samočistící desky Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám a to značně usnadňuje čištění trouby. Recepty Recepty na vnitřní straně dveří jsou vždy po ruce – obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení. Osvětlení vnitřního prostoru Osvětlení pro dokonalý přehled. Horní halogenové osvětlení vám osvětlí celou troubu, a vy budete mít vždy přehled o průběhu pečení

7 689 Kč

Vestavná trouba Bosch CDG634AB0

Vestavná trouba Bosch CDG634AB0 Vestavná trouba Bosch CDG634AB0 je výkonný pomocník, se kterým bude vaření a pečení zábava. Nabízí na výběr z 20 automatických progrmaů, mezi kterými si vždy vyberete nejvhodnější v dané situaci. Její celkový objem 38 l. Pečení s párou Přidáním ideálního množství páry můžete ještě zlepšit výsledek vašeho pečení. Díky páře nebudou potraviny vysychat, zachovají si svou šťavnatost a zároveň budou na povrchu krásně křupavé. Stačí pouze doplnit vodu do nádržky, která se nachází za zvedacím ovládacím panelem. Tiché zavírání Vestavná trouba Bosch CDG634AB0 je vybavena výklopnými dvířky s označením přívlastkem SoftMove, neboť je jejich dovírání tlumené a tiché. Jednoduché ovládání Pomocí otočného středového kroužku je nastavení trouby Bosh opravdu hračka. O nastaveném programu vás přehledně informuje TFT dotykový displej, který textem poskytuje potřebné důležité informace.

22 249 Kč

Vestavná trouba Siemens CD634GAS0

Vestavná trouba Siemens CD634GAS0 Vestavná trouba Siemens CD634GAS0 je výkonný pomocník, se kterým bude vaření a pečení zábava. Nabízí na výběr z 20 automatických programů, mezi kterými si vždy vyberete nejvhodnější v dané situaci. Její celkový objem je 38 l. Vaření v páře Díky vaření v páře můžete připravit své pokrmy jemně a šetrně. Vodní pára udržuje chuť, vitamíny a minerály, a potraviny si zachovávají svůj přirozený vzhled. Funkce vaření v páře umožňuje i snadné ohřívání jídla z předešlého dne nebo kynutí těsta. Jednoduché ovládání Pomocí otočného středového kroužku je nastavení trouby Bosh opravdu hračka. O nastaveném programu vás přehledně informuje TFT dotykový displej, který textem poskytuje potřebné důležité informace. Tiché zavírání Vestavná trouba Siemens CD634GAS0 je vybavena výklopnými dvířky s označením přívlastkem SoftMove, neboť je jejich dovírání tlumené a tiché.

21 499 Kč