IT Polášek

Peněženka na mince Harry Potter – Hedwig – PURSHP04

Tento designový produkt Peněženka na mince Harry Potter - Hedwig - PURSHP04 od výrobce s mnohaletou tradicí Half Moon Bay máte možnost koupit tady teď trvale výhodně. Na našich stránkách za 379 Kč.
EAN: 5055453456008
Peněženka na mince Harry Potter -
Popis

Peněženka na mince Harry Potter: Hedwig (11,5 x 8,5 x 2,0 cm) polyuretan

Další zboží z kategorie Herní oblečení
Tričko Back to the Future - Doc with Helmet

Parádní nabídka pro všechny fandy 80’s klasiky Návrat do budoucnosti (Back to the Future)! Tričko s Funko podobou Doca Emmetta Browna doplňuje jeho vinylová Funko POP! figurka. Doplňky na doktorově helmě navíc ve tmě září! Krásný přírůstek do vašeho šatníku a sbírky POP! figurek!

729 Kč
Tričko The Witcher - Leshen Mignola

Kvalitní bavlněné tričko, které udělá radost fanouškům Zaklínače. O návrh potisku, na kterém najdete Geralta a Lešije, se postarala komiksová legenda Mike Mignola.

499 Kč

Krásné šedivé tričko pro všechny fanynky legendární pekelné akce Doom od id Software. Tričko má delší střih a je ozdobeno motivem Mark of the Doom Slayer a logem hry.

399 Kč
Čepice Stranger Things - Hellfire Skull

Čepice v klasickém střihu pro všechny fanoušky a fanynky netflixovského megahitu Stranger Things. Najdete na ní výšivku v podobě rohaté lebky Hellfire Clubu, který můžete znát ze 4. série.

349 Kč
Další zboží značky Half Moon Bay
Hrnek My Hero Academy - Academy

Oficiální hrnek z katalogu produktů s licencí japonského animovaného seriálu My Hero Academia. (Moje akademie hrdinů). Bílý keramický hrnek s motivy Academy Costumed.

329 Kč
Hrnek Harry Potter -

Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi. 3D bílý keramický hrnek ve tvaru sovy Hedviky.

429 Kč
Miska Harry Potter - Slytherin

Oficiální miska a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi. Atraktivní zelená keramická miska s grafikou kapitána Zmijozelu. Zabaleno v papírové – kartonové krabičce se stejnám designem jako je hrnek.

341 Kč
Hrnek Harry Potter: Patronus

Proměňovací keramický hrnek Harry Potter: Patronus (objem 400 ml)

269 Kč