IT Polášek

Plakát One Piece – Wano (91.5×61) – ABYDCO719

Často hledaný výrobek Plakát One Piece - Wano (91.5x61) - ABYDCO719 od výrobce s dobrým jménem GB eye pohodlně seženete v naší internetové nabídce v bezva akci! Nabídka již od 179 Kč.
EAN: 3665361058915
Plakát One Piece - Wano
Ověřit dostupnost
Značka: GB eye
179

Plakát je parádním dárkem pro každého věrného fanouška One Piece. Pořiďte si plakát s motivem Wano, který pochází z oficiální distribuce.

Další zboží z kategorie No variant type

Pro všechny trenéry a lovce Pokémonů je důležité, aby zůstali při výpravách hydratovaní. Po nalití horkého nápoje se tento hrnek k 25. výročí slavné značky promění.

349 Kč

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem a grafikou brandu Pokémon. Dárkové balení s grafikou postavičky Pikachu.

499 Kč

Krásný měnící se hrnek (po nalití horkého nápoje) ze světa Harry Pottera, který krom Příčné ulice koupíte i u nás. Logo Bradavické školy čar a kouzel doplní i další krásná grafika.

349 Kč

Oficiálně licencovaný zarámovaný plakát ze světa Minecraft. Vysoce kvalitní tisk. Šířka rámu je 2,5 cm.

499 Kč

Hrnek s tvářemi hlavních postav z populárního Five Nights at Freddy’s potěší každého fanouška této série.

249 Kč

Oficiální set a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem a grafikou brandu Pokémon. Keramický set s grafikou Pokémon-Pikachu. Set obsahuje hrnek a misku.

449 Kč

Pro všechny trenéry a lovce Pokémonů je důležité, aby zůstali při výpravách hydratovaní. PO nalití horkého nápoje se kolem Pikachu objeví mnoho elektrických výbojů, které udrží nápoj dlouho teplý!

299 Kč
Další zboží značky GB eye

Stylový keramický hrnek s logem herní série God of War, v níž hlavní roli zaujímá polobůh Kratos a v posledním díle mu dělá společnost jeho syn Atreus.

249 Kč

Tento hrnek měnící grafiku v závislosti na teplotě nápoje oslavuje klenot mezi Playstation hack-and-slash (RPG bojové hry v reálném čase) videohrami God of War. Před bitvou se i spartský válečník Kratos potřebuje zahřát a vychutnat chvíle u hezkého barevného hrnku.

193 Kč
-88%

Plakát Call of Duty – Graffiti je parádním dárkem pro každého věrného fanouška herní série Call of Duty. Pořiďte si plakát s motivem Call of Duty – Graffiti, který pochází z oficiální distribuce.

179 Kč

Pro všechny trenéry a lovce Pokémonů je důležité, aby zůstali při výpravách hydratovaní. Od toho je tu tento krásný hrníček s Charizard (#006), ze kterého každá káva, čaj, voda či limonáda bude chutnat o to lépe! A všechny teplé nápoje zůstanou teplejší o to déle díky ohnivému Charizardovi!

249 Kč

Plakát s grafikou akční RPG videohry Diablo udělá radost všem hráčům této kultovní videohry.

179 Kč

Zarámovaný obraz s Bradavickým hradem v úplňkové noci je kouzelnou dekorací na stěnu pro fanoušky Harryho Pottera. Šířka rámu je 2,5 cm.

249 Kč

Krásný tvarovaný hrnek s humrem pro fanoušky amerického televizního seriálu Přátelé – Friends! Dárek pro toho, kdo je vaším humrem! Hrnek není vhodný do mikrovlnné trouby ani do myčky nádobí.

239 Kč

Hrnek s motivem Wasteland ze hry Fallout pro všechny příznivce této post-apokalyptické série.

329 Kč