IT Polášek

Plyšák Pokémon – Bulbasaur – 0889933952255

Ve slevě tento produkt Plyšák Pokémon - Bulbasaur - 0889933952255 od přední značky Boti Europe B.V. snadno můžete sehnat online opravdu levně! Pouze nyní za 499 Kč.
EAN: 889933952255
Plyšák Pokémon - Bulbasaur -
Popis

Pokud jste si v Pallet town od profesora Oaka vybrali listového Bulbasaura, tak jste sice trochu zápolili s Brockem, ale stadion Misty byl procházkou růžovou zahradou. Nyní si můžete tohoto roztomilého Pokémona pořídit jako heboučkého plyšáka.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Plyšák Genshin Impact - Taroumaru

Roztomilý plyšák s podobou Taroumaru z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 23 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

999 Kč

Typická zelená houbička (green mushroom) z herní série Super Mario od Nintenda přidává jeden život vaší oblíbené postavě! A nyní si takovou houbičku můžete pořídit taky jako krásného a příjemného plyšáka!

299 Kč
Figurka Mass Effect - Tali Zorah Nar

Přidejte si do své sbírky limitovanou edici sochy z Mass Effect – Tali Zorah Nar Rayya. Její envirokombinace se vyznačuje několika velmi jemnými detaily s různými texturami: vystouplé bílé víry na fialovém pozadí, dva různé druhy voštinových vzorů, kovové prvky ve zlaté a stříbrné barvě a fascinující třpyt v hledí její přilby. Všechny tyto prvky umocňují realističnost sošky a dodávají jí pocit hloubky, který zaujme každého, kdo ji uvidí.

2 799 Kč
Figurka Iron Studios The Mandalorian -

Do rodiny Star Wars příběhů přibyl v roce 2019 seriál streamovací platformy Disney+ The Mandalorian, který se odehrává 9 let po událostech z Nové naděje. Setkáváme se v něm s novými postavami, ale také se starými známými. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Luka Skywalkera. Luke má na sobě plášť a černé oblečení a drží v pravé ruce Grogu, dítě, které je stejně jako on silné spojení se Silou. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

7 500 Kč
Další zboží značky Boti Europe B.V.
Figurka Pokémon - Venusaur

Venusaur je finální evolucí Bulbasaura. Od té doby trochu vyrostl a jeho cibulka se rozvinula v krásný květ. Tato figurka má nastavitelné klouby a dá se nastavit do šesti dynamických póz.

839 Kč
Plyšák Pokémon - Squirtle Happy

Roztomilý plyšák veselého pokémona Squirtle je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

549 Kč
Plyšák Pokémon - Vaporeon (20

Tohoto Pokémona získáte pokud se spřátelíte se svou Eevee a dáte jí vodní kámen. Pokud máte rádi právě tuto eevoluci, tak je tento heboučký plyšák přesně pro vás ideální.

549 Kč
Plyšák Pokémon - Togepi

Togepi je oblíbený pokémon všech pokémonních center a nyní si můžete tohoto roztomilého Pokémona pořídit jako heboučkého plyšáka.

549 Kč