IT Polášek

Plyšák Pokémon – Jolteon – 0191726399018

Hodně prodávaný produkt Plyšák Pokémon - Jolteon - 0191726399018 od výrobce s dlouholetou historií Boti Europe B.V. jednoduše můžete sehnat tady teď za super peníze. Produkt momentálně prodáváme za 453 Kč.
EAN: 191726399018
Plyšák Pokémon - Jolteon

Pokud máte rádi Pokémona, který se může vyvinout do 7 různých evolucí, tak bude tento plyšový Jolteon pro vás skvělou volbou.

Další zboží z kategorie No variant type

Populární Charizard je snem každého sběratele Pokémonů v podobě kartiček. Nyní si můžete tohoto roztomilého Pokémona pořídit jako heboučkého plyšáka.

899 Kč

Pokud máte rádi Pokémona Phanpyho který se vyklubal hlavnímu hrdinovi Ashovi z vajíčka, tak se vám bude jiste i líbit tento roztomilý, hebounký plyšák.

549 Kč

Togepi je oblíbený pokémon všech pokémonních center a nyní si můžete tohoto roztomilého Pokémona pořídit jako heboučkého plyšáka.

549 Kč
Další zboží značky Boti Europe B.V.

Venusaur je finální evolucí Bulbasaura. Od té doby trochu vyrostl a jeho cibulka se rozvinula v krásný květ. Tato figurka má nastavitelné klouby a dá se nastavit do šesti dynamických póz.

839 Kč

Tato nádherná figurka Pikachu, nejznámějšího Pokémona na světě, byla vydána speciálně při příležitosti 25. výročí Pokémonů. Pamatujete si kdy jste si chytili svého prvního? Napájení 3xAAA baterie (není součástí balení).

2 399 Kč

Pokud máte rádi Pokémona, který se může vyvinout do 7 různých evolucí, tak bude tato plyšová Eevee pro vás skvělou volbou.

549 Kč

Populární Charizard je snem každého sběratele Pokémonů v podobě kartiček. Nyní si můžete tohoto roztomilého Pokémona pořídit jako heboučkého plyšáka.

899 Kč

Plyšák Pokémon – Pikachu Summer Hat. Pro milovníky videoherní série a seriálu Pokémon. Vyroben z polyesteru. Výška 20 cm.

599 Kč

Plyšová hračka Pokémon s podobou samotného Pikachu ve vánoční verzi s roztomilou čepičkou je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

599 Kč

Roztomilý plyšák veselého pokémona Eeveee ve vánoční verzi s mašličkou je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

799 Kč

Raichu jako roztomilý velký plyšák pro fanoušky Pokémonů! Raichu je evoluce asi nejpopulárnějšího Pokémona Pikachu!

799 Kč