IT Polášek

Plyšák Squishmallows Harry Potter – Nebelvírský lev, 20 cm – SQWB00002

Unikátní a oblíbený produkt Plyšák Squishmallows Harry Potter - Nebelvírský lev, 20 cm - SQWB00002 od spolehlivé značky Jazwares jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Cenově vychází na 399 Kč.
EAN: 196566175266
Plyšák Squishmallows Harry Potter - Nebelvírský lev
Ověřit dostupnost
Značka: Jazwares
399

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. 20 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od 3 let.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Populární série vinylových figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o postavy z kultovního animovaného seriálu Darja. Tentokrát se představí Daria Morgendorffer.

399 Kč
-20%

Nová generace sběratelských figurek MINIX s princeznou Ciri. Minix jsou nádherně zpracované figurky vytvořené podle populárních licencí z oblasti filmu, seriálů, videoher, anime či sportu!

79 Kč

Režisér legendárního Bladerunnera 2049 se rozhodl přinést klasiku sci-fi z osmdesátých let – Dune do kin. Vskočte do světa, který přesahuje vaši představivost spolu se společností Funko, která přichází s novými figurkami z tohoto legendárního universa. Tentokrát vám může poličku zdobit tato figurka jedné z nejoblíbenějších postav – Duncana Idaho.

399 Kč

Roztomilý velký plyšák s podobou Kakashiho Hatake pro všechny fanoušky legendární manga a anime série Naruto.

599 Kč

Funko POP! figurka ze světa čar a kouzel Harryho Pottera představuje tentokrát Brumbálova fénixe. Figurka Fawkese je z edice Wizarding World.

349 Kč

Roztomilý plyšák s podobou Amber z oblíbené počítačové hry Genshin Impact. Postavička je velká cca 28 cm a určitě udělá radost každému, kdo si zamiloval toto akční RPG od společnosti miHoYo.

899 Kč

Pikachu byl vždy maskotem Pokémonů, nyní si ho můžete pořídit v plyšové podobě! Jen pozor na statickou elektřinu.

549 Kč

Nová zaklínačská figurka čarodějky Triss v deluxe edici v kostýmu z DLC třetího Zaklínače. Rozšiřte si svou sbírku této jedinečné řady společnosti Dark Horse.

1 199 Kč
Další zboží značky Jazwares

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. 20 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od narození.

218 Kč

Roztomilý plyšák pokémona Torchic je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

549 Kč

Roztomilý plyšák pokémona Charmandera je vhodným parťákem ke hraní her, karetní hry, lovení v Pokémon GO či k lenošení na gauči!

624 Kč
-6%

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. 25 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od 3 let.

559 Kč

Velká plyšová hračka (30 cm) Pokémon s podobou Charmander je vhodným parťákem ke hraní her, lovení v Pokémon GO, karetní hry či k lenošení na gauči!

899 Kč
-21%

Obraťte plyšáka naruby a máte další zvířátko. Pro ještě více zábavy s těmito unikátními, sběratelskými plyšovými zvířátky, přichází SQUISHMALLOWS s řadou Flip-A-Mallow 2v1. Obracejte podle nálady. Cca 13 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny.

195 Kč

Ještě větší a ještě roztomilejší plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. Cca 35 cm vysoká, úžasná plyšová zvířátka, která se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý SQUISHMALLOWS má své jedinečné jméno a originální příběh. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny.

899 Kč

Roztomilí plyšáci, hebcí jako marshmallow, do kterých se hned zamilujete. Tato úžasná plyšová zvířátka se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty.

209 Kč