IT Polášek

Povlečení Dogs & Cats – Sleep Tight + vak na záda – 05904209600861

Hodně povedený produkt Povlečení Dogs & Cats - Sleep Tight + vak na záda - 05904209600861 od společnosti Halantex seženete aktuálně ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 609 Kč.
EAN: 5904209600861
Povlečení Dogs & Cats - Sleep Tight +
Ověřit dostupnost
Značka: Halantex
609

Pejsci a kočičky nemusí být nepřátelé! Krásné povlečení pro milovníky zvířátek, vám jistě navodí krásné a roztomilé sny! Bonusovou součástí balení je také vak na záda!

Další zboží z kategorie No variant type

Velký ručník na dovolenou, pláž nebo třeba do Školy čar a kouzel v Bradavicích pro kouzelnice, kouzelníky, ale také třeba mudly milující svět Harry Pottera! Ručník je vyroben z bavlny a vyzdoben motivem Zlatonky (Golden Snitch).

352 Kč
Další zboží značky Halantex

Příjemné bavlněné povlečení s komiksovým Temným rytířem inspirovaný filmovou adaptací s Robertem Pattinsonem s jednoduchým názvem The Batman! Fanoušci DC Comics tak můžou usínat pohodlně s maskovaným Brucem Waynem a mít pocit bezpečí!

729 Kč

Pohodlné povlečení pro všechny závodníky v legendární hře Mario Kart vhodné na postel pro jednoho. Vyhněte se všem nástrahám trati a vyspěte se krásně do růžova!

629 Kč

Stylový bavlněný ručník na pláž či na doma s tématikou Avengers od Marvelu, na kterém najdete hlavní hrdiny. Praní se doporučuje na 40 stupňů.

379 Kč

Povlečení inspirované populární sérií animovaných filmů Jak vycvičit draka (How to Train Your Dragon), na kterém dračí rodinku. Povlečení navíc ve tmě září!

629 Kč

Toto povlečení vás možná neochrání před fantastickými zvířaty, baziliškem ani mozkomorem, ale zato vás příjemně zahřeje a dá všem jasně najevo, že milujete kouzelný svět Bradavic.

729 Kč

Povlečení inspirované populární videohrou Minecraft, které zdobí potisk s hlavními hrdiny.

729 Kč

Velký ručník na dovolenou, pláž nebo třeba do Školy čar a kouzel v Bradavicích pro kouzelnice, kouzelníky, ale také třeba mudly milující svět Harry Pottera!

379 Kč

Povlečení pro všechny fanoušky animované série Mimoni (Minions). Tyto žluté potvůrky najdete na motivu povlečení.

629 Kč