IT Polášek

Pračka s předním plněním Beko XWUE87265CSH3

Kvalitní a levný produkt Pračka s předním plněním Beko XWUE87265CSH3 od značky Beko lze koupit zde nyní za nejnižší cenu. Právě teď jen za 11 569 Kč. EAN: 8690842531767
Pračka s předním plněním Beko
Více informací »
Značka: Beko
11 569
Popis

Pračka s předním plněním Beko XWUE87265CSH3 Zajistěte si vždy maximálně čisté prádlo se spolehlivou předem plněnou automatickou pračkou Beko XWUE87265CSH3. Pračka s kapacitou bubnu na 8 kg prádla zajistí špičkové výsledky praní pomocí páry SteamCure, její tichý invertorový motor ProSmart se stará o úsporné praní, které šetří vaše finance a aplikace HomeWhiz umožňuje dálkové ovládání pračky pomocí vašeho telefonu i snadné stahování dalších programů. Pořádná pára na skvrny Zajistěte si dokonale čisté prádlo, které bude po vyprání vypadat jako nové. Tím, že pára SteamCure pronikne hluboko do tkaniny, dokáže účinně odstranit i ty nejodolnější skvrny. Při odstředění navíc zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení a odstraní až 99,9 % bakterií a virů. Funkce pro rychlejší praní V případě potřeby můžete jednoduše zkrátit vybrané prací programy pomocí funkce Fast+. Můžete tak až o polovinu standardního času zkrátit délku praní. Stáhněte si další programy Užijte si pohodlné dálkové ovládání pračky pomocí mobilního telefonu jednoduchým spárováním prostřednictvím Bluetooth. Pomocí mobilní aplikace HomeWhiz navíc můžete upravovat nebo stahovat další prací programy, hledat návody nebo rady pro efektivnější praní. Invertorový motor ProSmart Srdcem každé pračky je motor, který se stará o tolik důležitý chod. Pračka Beko je navíc vybavena kvalitním invertorovým motorem ProSmart, který na rozdíl od běžných motorů nabízí tišší chod, delší životnost a úspornější provoz. Šetrný buben AquaWave Máte obavy z praní nejjemnějších látek, jako jsou silonky nebo bavlněné svetry? Žádný strach, pračka Beko je totiž vybavena nerezovým bubnem AquaWave se speciálním vzorkem, který je šetrný k textilu a umožňuje důkladné praní i jemných látek. Čistá pračka i prádlo Program DrumClean se stará o důkladné čištění pračky od zbytků prášku, vláken, textilu i aviváže. Díky tomu bude vaše prádlo čistější a pračka vydrží v provozu delší dobu.

Další zboží z kategorie Pračky podle značky
Pračka s předním plněním Electrolux

Efektivní praní, přívětivé k vašemu oblečení i přírodě Díky zabudovanému systému SensiCare si pračka každou náplň zváží a podle toho automaticky provede úpravu spouštěného programu. Prací cyklus je proto vždy tak dlouhý, jak je třeba. Tím je zamezeno nadměrně dlouhému praní, které by mohlo vaše oblečení zbytečně poškodit. Zároveň prokážete velkou službu životnímu prostředí a vašemu domácímu rozpočtu, protože ušetříte vodu, čas a energii. Až 50% úspora času Ušetřete čas s funkcí TimeSave! Stisknutím jediného tlačítka zkrátíte čas praní až o polovinu, přitom výsledky budou stejně kvalitní. Odložený start Spotřebič disponuje také oblíbenou funkci Odložený start, se kterou si jednoduše nastavíte začátek praní na dobu, která vám bude vyhovovat. Nepodřizujte se pračce a naplánujte si praní dle vašich možností.

10 590 Kč
Pračka s předním plněním Whirlpool

Předem plněná pračka Whirlpool FFB 9469 WV EE Předem plněná pračka Whirlpool FFB 9469 WV EE nabízí elegantní vzhled, který se hodí do každé domácnosti. Přináší obrovskou kapacitu bubnu pro až 9 kg prádla a při odstřeďování nabízí rychlost až 1400 otáček za minutu. Díky efektivnímu provozu tichého invertorového motoru se pračka řadí do energetické třídy A. Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce FreshCare+ se postará o to, aby vaše oblečení bylo dlouho svěží – a to až 6 hodin po skončení pracího cyklu. Dosahuje toho s pomocí páry ve spojení s jemnými pohyby bubnu a pomalými obousměrnými kmity. Díky 6. Smyslu pračka myslí za vás Tato chytrá technologie je schopná rozpoznat množství a materiál náplně, na základě kterých pak zvolí ideální nastavení pracího cyklu, aby se vašim oděvům dostalo té nejlepší péče. Zároveň je 6. Smysl přívětivý k životnímu prostředí, protože šetří vodu a energii, a tedy i váš domácí rozpočet. Prádlo můžete mít připravené za 20 minut! Pokud vaše oblečení právě nevyžaduje praní, ale rádi byste je alespoň osvěžili, vyrovnali v záhybech nebo zbavili pachů, můžete využít program Steam Refresh. Bude se vám hodit i v případě, že budete mít na spěch, protože cyklus trvá pouhých 20 minut! Za tuto dobu program Steam Refresh spotřebuje méně než dvě sklenice vody. Ta se přemění na páru, která proniká do vláken. Výsledkem je krásně svěží prádlo, které můžete hned hodit na sebe, bez nutnosti žehlení.

12 529 Kč
Pračka s předním plněním Beko XWUE77265CSH3

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má zářez na pravé straně. Pračka s předním plněním Beko XWUE77265CSH3 Zajistěte si vždy maximálně čisté prádlo se spolehlivou předem plněnou automatickou pračkou Beko XWUE77265CSH3. Pračka s kapacitou bubnu na 7 kg prádla zajistí špičkové výsledky praní pomocí páry SteamCure, její tichý invertorový motor ProSmart se stará o úsporné praní, které šetří vaše finance a aplikace HomeWhiz umožňuje dálkové ovládání pračky pomocí vašeho telefonu i snadné stahování dalších programů. Pořádná pára na skvrny Zajistěte si dokonale čisté prádlo, které bude po vyprání vypadat jako nové. Tím, že pára SteamCure pronikne hluboko do tkaniny, dokáže účinně odstranit i ty nejodolnější skvrny. Při odstředění navíc zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení a odstraní až 99,9 % bakterií a virů. Funkce pro rychlejší praní V případě potřeby můžete jednoduše zkrátit vybrané prací programy pomocí funkce Fast+. Můžete tak až o polovinu standardního času zkrátit délku praní. Stáhněte si další programy Užijte si pohodlné dálkové ovládání pračky pomocí mobilního telefonu jednoduchým spárováním prostřednictvím Bluetooth. Pomocí mobilní aplikace HomeWhiz navíc můžete upravovat nebo stahovat další prací programy, hledat návody nebo rady pro efektivnější praní. Invertorový motor ProSmart Srdcem každé pračky je motor, který se stará o tolik důležitý chod. Pračka Beko je navíc vybavena kvalitním invertorovým motorem ProSmart, který na rozdíl od běžných motorů nabízí tišší chod, delší životnost a úspornější provoz. Šetrný buben AquaWave Máte obavy z praní nejjemnějších látek, jako jsou silonky nebo bavlněné svetry? Žádný strach, pračka Beko je totiž vybavena nerezovým bubnem AquaWave se speciálním vzorkem, který je šetrný k textilu a umožňuje důkladné praní i jemných látek. Nižší účty za elektřinu Zejména v dnešní době, kdy účty za energie míří do absurdních výšin, se vyplatí mít úsporné spotřebiče, které ušetří vaše finance. Automatická pračka Beko spadá do energetické třídy A, což zajišťuje vysoce úsporný provoz a pomůže tak udržet vaše účty za elektřinu na uzdě.

8 419 Kč
Pračka s předním plněním

Volně stojící pračka Gorenje WEI84SDS Automatická pračka Gorenje disponuje pokročilými funkcemi, díky kterým bude vaše prádlo déle jako nové. Energetická třída D zajišťuje velmi úsporné praní, které ušetří nejen vaše finance, ale i přírodu. Tato pračka pracuje s 1-8 kg prádla při objemu bubnu 49 l a dokáže vyvinout činnost o 1400 otáčkách. Pro péči o vaše prádlo můžete volit ze 16 programů. Víte jak na čištění Vaší pračky? Přečtěte si náš článek – Jak vyčistit pračku Buben WaveActive Unikátní vlnový profil bubnu v kombinaci se speciálními vlnovými 3D žebry poskytuje vašemu prádlu to nejpečlivější ošetření s minimem pomačkání. Invertorový motor PowerDrive Tichý, ale přesto velmi výkonný motor pračky Gorenje WEI84SDS zaručuje dlouhou životnost vaší pračky, přičemž šetří energii při každém cyklu. AllergySteam Chraňte svou rodinu před alergiemi intenzivním působením páry. Ta účinně odstraňuje alergeny, jako jsou prachové roztoče či srst z domácích mazlíčků a to bez poškození vašeho oblečení. Hladká dvířka Velká dvířka vyrobeny z jednoho kusu plastu zajišťují stabilitu a zabraňují otravnému vrzání nebo skřípání. Otevírají se až do 180 stupňů, díky čemuž je vyjímání prádla z bubnu co nejjednodušší. Dvířka jsou navíc bez viditelných šroubů, což usnadňuje čištění. AutoWash Nemůžete se rozhodnout, který program si zvolit? Zvolte si jednoduše AutoWash a Vaše pračka vybere nejlepší prací cyklus pro Vaše prádlo. S tímto programem můžete zůstat klidní a Vaše prádlo se vypere dokonale bez ohledu na jeho materiál. Jednoduché rozhraní Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálně umístěným ovladačem umožňuje začít praní pouze ve třech jednoduchých krocích; zapněte pračku, zvolte program a stiskněte tlačítko start! SoftSound Pračky WaveActive nejsou symfonií pouze pro Vaše prádlo, ale také pro Vaše uši. Jemné tóny Vám předávají příjemnou zpětnou vazbu ohledně funkcí nebo programů, které jste si zvolili. AllergyCare Program používá vyšší teploty a dodatečné oplachování, čímž účinně odstraňuje zbytky pracího prostředku na tkaninách. Alergeny, které by mohly způsobit nepříjemné pocity, se odstraní a citlivá pokožka je tak ochráněna. StableTech Zvýšená stabilita a značně snížené vibrace díky bočním a spodním panelům StableTech mají za následek významně sníženou hladinu hluku dokonce i za nejvyšších otáček. SterilTub Praní s pracím práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro tvorbu bakterií, které by mohly způsobit nepříjemný zápach prádla. SterilTub odstraní jakékoliv bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět. Dětská pojistka Pro zabezpečení může být ovládací panel uzamčen po Vašem stisknutí speciální kombinace tlačítek, čímž bude nemožné náhodně změnit nastavení. Rychlých 20 minut Jen 20 minut stačí na vyprání nového trička či jiného méně znečištěné oblečení. Vaše oblečení tak bude vždy připraveno. StopAddGo Pomocí funkce StopAddGo můžete jednoduše praní přerušit během prvních fází praní a přidat nebo odebrat prádlo.

11 999 Kč
Další zboží značky Beko
Plynová varná deska Beko HIZG

Máte pocit, že vaší kuchyni něco chybí? Chcete, aby vaření bylo radostí namísto nutného zla? Plynová varná deska Beko HIZG 64121 SX se této úlohy s radostí ujme. Jednoduchý, ale velmi sympatický vzhled v nerezově-černém provedení se hodí do každé kuchyně. Zbytečné škvíry a zákoutí, ve kterých se velmi rády zachytávaly nečistoty, jsou minulostí právě díky jednolitému designu. Dalším velkým plusem plynové desky je okamžité zahřátí a velmi nízká spotřeba. Deska nabízí 4 varné plochy různých rozměrů, které zefektivňují vaření podle velikosti právě použitého hrnce. Je vybavena speciálním wok hořákem, který se vyznačuje silným plamenem ideálním právě pro tento typ hluboké pánve. Samozřejmostí je integrovaný hořák, takže okamžitě přivedete plotýnku k životu. Mechanické ovládání podtrhuje robustní, ale bezpečně vyhlížející tvář desky. A co více, hladký povrch desky se nezahřívá, proto se vylité pokrmy nepřipalují. Rozmístění varných zón levá přední 3600W + WOK hořák pravá přední 1000W levá zadní 2000W pravá zadní 2000W

4 619 Kč
Tyčový vysavač Beko VRT61814VR

Tyčový vysavač Beko VRT61814VR Tyčový vysavač Beko se stane výborným pomocníkem v každé domácnosti. Díky jeho sklápěcí konstrukci nezabere příliš místa a velice snadno z něj uděláte ruční vysavač pro úklid drobků třeba z vašeho auta. Mezi jeho přednosti patří akumulátorové provedení, účinná filtrace nebo LED osvětlení. Výkonná baterie U vysavače Beko VRT 61814 VR zajišťuje provoz Li-ion baterie s výkonem 14,4 V, která nabízí výdrž až 45 minut na jedno nabití. Přehled o stavu baterie usnadní kontrolka na jeho těle. Bez sáčku Kromě bezdrátového provedení je další výhodou i to bezsáčkové. S ním totiž nebudete muset přemýšlet jaký typ sáčku pořídit. Nečistoty se pak hromadí v nádobě o objemu 0,5 litru, kterou stačí po úklidu jen vysypat do koše. LED osvětlení Při snížené viditelnosti nebo při úklidu na hůře dostupných místech vám určitě přijde vhod LED osvětlení na hubici, díky kterému vždy uvidíte každou nečistotu. 2v1 Součástí vysavače je i ruční jednotka, kterou snadno vyjmete jediným tlačítkem. S ručním vysavačem pak lehce vysajete nečistoty na sedačce, prach na nábytku nebo drobky v autě po vašich dětech. Kompaktní rozměry Vysavač také nabízí možnost sklopit rukojeť, čímž se přístroj výrazně zmenší a umožní tak jeho umístěné třeba do skříně nebo jiné skříňky.

2 699 Kč
Vestavná trouba Beko BBIC12100XD

Multifunkční trouba Beko BBIC12100XD Vestavná multifunkční trouba Beko Beyond se chlubí novým designem, který nejen skvěle vypadá, ale především zajistí homogenější pečení. Trouba tak rovnoměrněji propeče daný pokrm a je navíc šetrnější k nákladům. Ke všemu se i jednoduše ovládá a snadno čistí. K dosažení co nejlepších výsledků vám v případě potřeby pomůže čtveřice nastavitelných programů. Snadné čištění Velkou výhodou trouby je její snadné čištění, ke kterému dopomáhá speciální program s párou – SimpleSteam. Do trouby stačí vložit plech s půl litrem vody a poté, co program vodu změní v páru, stačí vnitřek trouby otřít utěrkou nebo hadříkem. Bez nečistot Při čištění myslí Beko i na zašlou mastnotu mezi skly dvířek. Aby šla snadno dolů, můžete pomocí šroubováku nebo pacek, jež jsou součástí dveří, vnitřní sklo bez potíží vyjmout a následně ho vyčistit.

5 679 Kč
Sušička prádla Beko EDS7512CSGX

Buben AquaWawe Máte oblečení, s kterým jste toho mnoho prožili a chcete, aby vydrželo co nejdéle? Buben AquaWave® se speciální strukturou povrchu dokonale pečuje o vaše oblečení a zároveň ho vypere lépe než běžný buben. Vaše oblečení tak bude čistější a vydrží déle Suché, hebké i voňavé Sušička dokáže prádlo dokonale vysušit a zajistit, aby bylo nejen krásně měkké, ale i voňavé. Vyberte s jednu z vůní kapslí Beko, vložte ji do sušičky, a pak už můžete jen relaxovat v ráji hebkého a voňavého povlečení. Méně energie, delší životnost Sušička je vybavená tepelným čerpadlem EcoGentle™, které prádlo dokonale usuší, ale zároveň si prádlo zachová svůj vzhled. Sušení je vykonáváno při nižších teplotách přesně tak, aby oblečení neztrácelo svoji barvu a tvar, a navíc spotřebuje méně energie. Dětský zámek Pokud máte v domácnosti malé děti, asi víte, jak jsou pro ně lákavé čudlíky všech spotřebičů. Proto je sušička vybavena dětským zámkem, který zabrání přenastavení programu v průběhu sušení. Zabrání přenastavení programu. Perfektní sušení Sušička je vybavena speciálními senzory, které kontrolují teplotu sušení tak, aby s každým typem textilie bylo zacházeno, jak potřebuje. Šetrně tak usušíte džíny, jemné tkaniny i vlnu, aniž by došlo k jejich vyblednutí či poškození. Jde to i bez žehlení Automatický systém proti zmačkání prádla vám ušetří práci s žehlením. Šetrné otáčení bubnu minimalizuje pomačkání prádla na minimum. Konec ztraceným ponožkám Vnitřní LED osvětlení bubnu je dobrá vychytávka na zapomenuté kousky prádla. Perfektně osvětlí celý buben, takže páry ponožek už budou konečně kompletní. Košile připraveny bez žehlení Pro ty, u kterých je košile na denním pořádku, je zde velký pomocník v podobě programu Košile. Díky nízké teplotě a speciálním pohybům bubnu je o košile postaráno a jsou chráněny před pomačkáním. Žádné vylévání zásobníku Sušička ušetří plno práce s prádlem a aby ji nenahradila práce se sušičkou, můžete všechny sušičky Beko připojit na odpad. Tím pádem se zbavíte vylévání zásobníku na kondenzát a sušení už bude opravdu bez starosti.

11 099 Kč