IT Polášek

Pračka se sušičkou Beko HTV 8746 XF, 8/5kg

Tento skvělý výrobek Pračka se sušičkou Beko HTV 8746 XF, 8/5kg od kvalitního výrobce Beko můžete najít zde za výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 14 469 Kč.
EAN: 8690842277573
Pračka se sušičkou Beko HTV 8746
Ověřit dostupnost
Značka: Beko
14 469
Popis

Ideální pomocník do domácnosti Pračka se sušičkou Beko HTV 8736 XS0 je ideální kombinací, která nalezne skvělé využití i u vás doma. S kapacitou 8 kg při praní a 5 kg při sušení prádla se skvěle hodí do každé domácnosti. Svou spotřebou se řadí do energetické třídy D, která šetří vaše úspory. 14 programů i úspora peněz Nabídka 14 programů poskytuje široké spektrum možností pro všechny situace, kdy budete pračku chtít použít. Najdete vhodné programy na rozmanité druhy textilií a skvrn. Ovládání přes mobilní telefon Není nic jednoduššího, než ovládat spotřebič přes mobilní telefon. Nainstalujete si do svého smartphonu aplikaci HomeWhiz a ovládejte prací cykly i mimo svůj domov. Přidej prádlo i během praní ProSmart™ invertorový motor zajisťuje spolehlivý a dlouhotrvající výkon a jeho kvalita je podpořena desetiletou zárukou. Maximální rychlost odstřeďování je 1400 ot./min. Rychlé programy Potřebujete ihned vyprat prádlo a nemáte čas čekat? S přídavnou funkcí Fast+™ lze řadu programů zrychlit až o více jak polovinu, takže můžete prát tak rychle, jak zrovna potřebujete. V případě akutního praní využijte program Denní Express, který dokáže vyprat plnou náplň pračky při 30 °C za 28 minut. Žádné pomačkané prádlo Ne vždy se poštěstí hned po doprání prádlo z pračky vyndat, s pračkou Beko to ale ničemu nevadí. Pára SteamCure pomáhá k ochraně proti zmačkání. Nemusíte se tak obávat žehlení. To bude díky páře jednodušší a rychlejší.

Další zboží z kategorie Pračky se sušičkou Beko
Pračka se sušičkou Beko HTV

Ideální pomocník do domácnosti Pračka se sušičkou Beko HTV 8736 XS0 je ideální kombinací, která nalezne skvělé využití i u vás doma. S kapacitou 8 kg při praní a 5 kg při sušení prádla se skvěle hodí do každé domácnosti. Svou spotřebou se řadí do energetické třídy D, která šetří vaše úspory. 14 programů i úspora peněz Nabídka 14 programů poskytuje široké spektrum možností pro všechny situace, kdy budete pračku chtít použít. Najdete vhodné programy na rozmanité druhy textilií a skvrn. Ovládání přes mobilní telefon SteamCure se postará za použití páry o lepší uvolňování nečistot z prádla a zároveň zamezí pomačkání. Nainstalujete si do svého smartphonu aplikaci HomeWhiz a ovládejte prací cykly i mimo svůj domov. Přidej prádlo i během praní ProSmart™ invertorový motor zajisťuje spolehlivý a dlouhotrvající výkon a jeho kvalita je podpořena desetiletou zárukou. Maximální rychlost odstřeďování je 1400 ot./min. Rychlé programy Potřebujete ihned vyprat prádlo a nemáte čas čekat? S přídavnou funkcí Fast+™ lze řadu programů zrychlit až o více jak polovinu, takže můžete prát tak rychle, jak zrovna potřebujete. V případě akutního praní využijte program Denní Express, který dokáže vyprat plnou náplň pračky při 30 °C za 28 minut. Žádné pomačkané prádlo Ne vždy se poštěstí hned po doprání prádlo z pračky vyndat, s pračkou Beko to ale ničemu nevadí. Pára SteamCure pomáhá k ochraně proti zmačkání. Nemusíte se tak obávat žehlení. To bude díky páře jednodušší a rychlejší.

14 469 Kč
Další zboží značky Beko
Sušička prádla Beko EDS74251CSH1W

Vejde se kamkoliv Sušička Beko zabírá díky svým menším rozměrům mnohem méně prostoru a vejde se tak i na pračku. Hloubka skeletu pouhých 46 cm, takže projde i panelákovými dveřmi. Méně energie, delší životnost Aby si prádlo zachovalo svůj vzhled, ale bylo zároveň dokonale usušené, je sušička Beko vybavena tepelným čerpadlem EcoGentle™. To umožňuje sušení při nižších teplotách, čímž vám výrazně ušetří výdaje za energie, a přitom se postará o to, aby vaše oblečení neztrácelo svoji barvu a tvar. Ochrana proti pomačkání prádla Automatický systém proti zmačkání prádla zajistí šetrné otáčení bubnu i po skončení programu, takže i když zrovna nemáte čas prádlo ze sušičky vyndat, nemusíte se bát, že pak budete mít o to více práce s žehlením. Konec ztraceným ponožkám S vnitřním osvětlením máte plnou kontrolu nad celým obsahem bubnu. Už vás nebudou trápit ponožky a jiné drobné kusy oděvů, které jste tolikrát hledali po domě tak dlouho, až se zdály být ztracené, a přitom jste je pouze přehlédli při vyndávání usušených oděvů ze sušičky. Jemné zacházení s prádlem Nebojte se sušit ani své oblíbené tričko! Buben AquaWave® se svou speciální strukturou povrchu usuší vaše prádlo důkladně a přitom šetrně, aby vám vydrželo co nejdéle. Neřešte vylévání zásobníku Další z výhod sušičky, která vám ušetří čas, je možnost připojení na odpad. Tím pádem se zbavíte vylévání zásobníku na kondenzát a sušení už bude opravdu bez starosti. Košile vždy ve skvělé kondici Pokud nosíte košile často, žehlicí prkno a žehlička vás nemine. S programem Košile si však můžete nepříjemný čas žehlení zkrátit na minimum. Vaše oblíbené košile usuší při nízké teplotě a speciálními pohyby bubnu je ochrání před pomačkáním.

8 989 Kč
Kombinovaná lednice s mrazákem dole

Ovoce a zelenina jako přímo ze zahrady Přihrádka HarvestFresh disponuje unikátním režimem, kdy dochází v průběhu dne k simulaci slunečního svitu. Celkem 3 barvy se střídají v závislosti na aktuální fázi dne, aby ovoce i zelenina procházely přirozenými procesy a zachovaly si tak ještě více vitamínů a chuti, než kdyby byly jen zavřené ve tmě. Díky tomu nemusíte nakupovat zdravé zásoby tak často, protože vám vydrží delší dobu svěží a chutné, jako čerstvě po sklizni. Šetrné chlazení Chladnička disponuje technologií AeroFlow, která spočívá v cirkulaci chladného vzduchu v interiéru. Teplota okolo potravin se tak drží na stabilní úrovni, a mezi jednotlivými policemi se tolik neliší jako v běžných chladničkách. Šetrná distribuce vzduchu předchází vysychání potravin a uchovává je déle v čerstvém stavu a původní kvalitě. Lednice, nebo mrazák? Chladničku je možné přizpůsobit vlastním potřebám díky přítomnosti tzv. multizóny, kterou můžete provozovat jako lednici s teplotou 4 °C, nebo jako mrazák s teplotou -18 °C. Pokud v tomto prostoru nemáte zrovna co skladovat, lze multizónu vypnout úplně. Připomene se, že není zavřená Pokud zůstanou dveře lednice otevřené delší dobu, spustí se alarm až do jejich zavření. Pomůže vám tak zmírnit zvýšení vnitřní teploty i energetické spotřeby. Držák na lahve Flexibilní držák lahví si můžete upravit tak, jak právě potřebujete. Lze jej buď zavěsit do jiné police, nebo jej můžete složit a umístit přímo na polici. Dokonalé skladování bez odmrazování Užijte si výhody kombinované lednice Beko, která díky technologii NeoFrost™ vytvoří v chladničce ideální vlhkost pro uchování čerstvých potravin a suché a mrazivé prostředí pro uchování zmrazených potravin. S dvěma nezávislými chladicími okruhy to zvládne levou zadní. Navíc se nemusíte starat o rozmrazování, protože se spotřebič umí odmrazit sám. Tichý provoz, který šetří energii Šetřete energii pomocí ProSmart™ invertorovému kompresoru, který je čtyřikrát tišší než běžné kompresory. Potěší vás navíc jeho menší spotřeba energie a dlouhá životnost. Minimum spotřeby Lednička vás jistě také potěší mimořádně nízkými náklady na spotřebu energie, čímž významně šetří životní prostředí. Proto si také vysloužila zařazení do energetické třídy C. K efektivnímu provozu přispěje i funkce Eco, která se po 6 a více hodinách, kdy lednici neotevřete, automaticky přepne do úsporného režimu. Flexibilní dvířka Nastavte si otevírání dvířek dle prostorových možností vaší kuchyně či vašich vlastních preferencí. Snadným prohozením pantů budete moci umístit spotřebič na jakékoli místo a být si jistí, že skvěle zapadne. Úsporný provoz Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu, stejně tak jako spotřeba lednice.

13 639 Kč
Jednodveřová lednice s mrazákem Beko

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře BEKO TSE1284N Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře BEKO TSE1284N se stane nedílnou součástí vaší kuchyně. Nabízí celkový úložný prostor o objemu 114 litrů, díky kterým uskladníte všechny vaše potraviny. Chladnička Čistá kapacita chladničky je 101 l, které poskytnou dostatečné množství prostoru pro všechny vaše potraviny. Vnitřní prostor chladničky je rozdělen 2 skleněnými policemi, z nichž si jednu můžete nastavit podle vlastních preferencí. Dále se zde nachází zásuvka vhodná pro skladování ovoce a zeleniny společně s přihrádkami na boční stěně dvířek, které poskytují další úložný prostor. Mrazící část Mrazák o čistém objemu 13 l má mrazící kapacitu 2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu či poruše zařízení je akumulační doba až 8 hodin. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř lednice poskytuje lepší orientaci v prostoru. Zcela jistě oceníte možnost výměny závěsu dveří dle vašich preferencí a potřeb.

5 279 Kč
Kombinovaná lednice s mrazákem dole

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko RCSA240M30WN MinFrost Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko RCSA240M30WN se stane nedílnou součástí vaší kuchyně. Chladící část nabízí chladící prostor o objemu 142 l a do mrazáku se vejde až 87 l potravin. Chladící prostory Vnitřní prostor chladničky je rozdělen 3 skleněnými policemi, které lze nastavit podle vlastních preferencí a uspořádat si vnitřní prostor. Dále se zde nachází zásuvka vhodná pro skladování ovoce a zeleniny společně s přihrádkami na boční stěně dvířek, které poskytují další úložný prostor. Vlastnosti mrazáku Třída mrazení u tohoto spotřebiče je 4*. Mrazící kapacita je 3,5 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu či poruše zařízení je akumulační doba až 16 hodin. MinFrost Díky technologii MinFrost bude docházet k menší tvorbě námrazy, díky čemuž dojde k úspoře energie a méně frekventované nutnosti spotřebič odmrazovat, což vám ušetří váš čas. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř lednice poskytuje lepší orientaci v prostoru, díky čemuž vždy rychle najdete vše co hledáte. Flexibilní dvířka Nastavte si otevírání dvířek dle prostorových možností vaší kuchyně či vašich vlastních preferencí. Tímto způsobem budete moci umístit spotřebič na jakékoli místo a být si jistí, že skvěle zapadne.

6 789 Kč