IT Polášek

Puzzle Vilac – Mona Lisa, 1000 dílků – V9500

Povedený kousek Puzzle Vilac - Mona Lisa, 1000 dílků - V9500 od populární značky Vilac snadno získáte u nás opravdu výhodně! Akční ceny od 349 Kč.
EAN: 3048700095008
Puzzle Vilac - Mona Lisa
Ověřit dostupnost
Značka: Vilac
349

Ve spolupráci s muzeem umění Louvre přináší Vilac sérii skládaček nejvýznamnějších děl. Můžete jejich prostřednictvím relaxovat, rozvíjet schopnost soustředění i trpělivost svých dětí a přitom poznávat nejslavnější obrazy historie. Mona Lisa je jedním z mála děl, které je s jistotou připisováno Leonardovi da Vinci. Pochází z počátku 16. století, přesný čas jeho vzniku však není znám.

Další zboží z kategorie Vilac

Sada hracích karet pro děti od 4 let. Obsahuje 54 kusů. S roztomilými dětskými ilustracemi zvířátek. Rozměry 10 × 3 × 12 cm.

119 Kč
Další zboží značky Vilac

Extravagantně ilustrované dřevěné šachy, které si jistě najdou místo na poličce, jako dekorace. Produkt, který prostě musí mít každý fanoušek dizajnu a Keitha Haringa.

494 Kč

Tento dřevěný pinball je dodáván se 3 kovovými míčky, díky kterým můžete sestřelovat své cíle, zvonit na zvonku otočit turnikety… Získejte co nejvyšší skóre a vyhrajte tuto podmořskou bitvu! Dřevěné nožky jsou oddělitelné.

1 197 Kč

Sada hracích karet pro děti od 4 let. Obsahuje 54 kusů. S roztomilými dětskými ilustracemi zvířátek. Rozměry 10 × 3 × 12 cm.

119 Kč

Hej kovboji! Vítejte na Starém západě. Budete dostatečně zruční, abyste sestřelili všechny plechovky před sebou? Se svojí puškou dobře mířte, abyste mohli soutěžit se slavnými jmény jako Billy the Kid nebo Calamity Jane!!

849 Kč

Karetní hra pro děti od 4 let věku. Jednoduchá pravidla. Karetní hra je ideální k přibalení na cesty, prázdniny i dovolené. Zabaví celou rodinu. Obsahuje 33 karet. Určeno pro 2 – 4 hráče.

179 Kč

Hračka je vyrobena ze dřeva a má nastavitelné textilní popruhy. Pažba malorážky je modrá, pod hlavní je umístěna vlajka Francie a jména autorů projektu – Martin Fourcade, Vilac. V balení najdete pět sklopných terčů a dvacet gumiček. Nastavte popruhy tak, aby vyhovovaly vašemu synovi, dceři nebo vám samotným. Postavte terče na požadovanou vzdálenost a dejte je do správné polohy. Ukažte dětem, jak správně a bezpečně gumičku natáhnout na dřevěnou malorážku. Teď už stačí jen zamířit a stisknout spoušť! Schválně, na kolik pokusů trefíte všech pět terčů? Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

899 Kč

Krabice plná tangramů – hlavolamů v různým geometrických tvarech. V balení 50 různých kartiček s obrázky, podle kterých můžete stavět. Návody pro 2D i 3D stavění. Vyrobeno ze dřeva.

599 Kč

Přenosný set malých zahradníků. Tento velmi kvalitní zahradnický set obsahuje lopatku, hrábě, rýč a konvičku. Taška se dá jednoduše vyprat, nářadí omýt vodou. Nářadí je vyrobeno z masivního dřeva a kovu, velikostně tak akorát pro dětské ruce. Pojďme na zahradu!

493 Kč