IT Polášek

RhinoTech řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/4, modrá – motiv růže – RTACC128

Velmi prodávaný výrobek RhinoTech řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/4, modrá - motiv růže - RTACC128 s osvědčenou značkou RhinoTech máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Aktuálně za super cenu 119 Kč.
EAN: 8596115604421
RhinoTech řemínek pro Xiaomi Mi
Ověřit dostupnost
Značka: RhinoTech
119
Popis

Silikonový řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/4. Měkký silikon je příjemný na ruku, velmi odolný a pružný. Snadná výměna.

Další zboží z kategorie Příslušenství
FIXED nylonový řemínek pro Apple Watch

Nylonový řemínek pro chytré hodinky Apple Watch 38/40 mm. Stylový design, jednoduché zapínání, kvalitní materiál, dlouhá životnost.

229 Kč
Samsung Hybridní kožený řemínek (velikost M/L)

Kožený řemínek, hybridní. Kompatibilní s modely řady Galaxy Watch 4. Vyrobeno z kůže a funkčního fluoroelastomeru. Velikost M/L. Šířka řemínku 20 mm.

939 Kč
FIXED nylonový řemínek pro Apple Watch

Nylonový řemínek pro chytré hodinky Apple Watch 38/40 mm. Stylový design, jednoduché zapínání, kvalitní materiál, dlouhá životnost.

249 Kč
RhinoTech řemínek pro Xiaomi Mi band

Silikonový řemínek pro Xiaomi Mi Band 5. Měkký silikon je příjemný na ruku, velmi odolný a pružný. Snadná výměna.

109 Kč
Další zboží značky RhinoTech
RhinoTech univerzální řemínek nylonový tah Quick Release

Univerzální řemínek nylonový tah Quick Release 20mm, vyroben z vysoce kvalitního nylonového materiálu, příjemný na dotek. Odolný proti vodě, potu, poškrábání a jinému poškození. Vhodný pro sport i pro každodenní nošení. Rychloupínací systém Quick Release.

499 Kč
RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 3D sklo pro Apple

Tvrzené ochranné 3D sklo RhinoTech 2 určené pro Apple iPhone X/XS/11 Pro. Sklo je mimořádně pevné s tvrdostí 9H, jeho tloušťka je skvělých 0,3 mm a je také 100% průhledné se zachováním zobrazení jasných a ostrých barev displeje. Sklo je vysoce citlivé na dotyk a disponuje oleofóbní vrstvou proti vzniku otisků prstů. Součástí balení tvrzeného skla RhinoTech 2 pro Apple iPhone je instalační rámeček, se kterým nikdy nebyla instalace tvrzeného skla jednodušší.

349 Kč
RhinoTech univerzální silikonový řemínek Quick Release

Univerzální silikonový řemínek Quick Release 20mm, vyroben z vysoce kvalitního silikonu s rychloupínáním Quick Release Příjemný na dotek, nedráždí kůži. Odolný proti vodě, potu, poškrábání a jinému poškození. Vhodný pro každodenní nošení.

349 Kč
Rhinotech řemínek pro Xiaomi

Dětský silikonový řemínek pro Xiaomi Mi Band 6 s půvabným motivem. Měkký materiál příjemný na ruku, nedráždí kůži, velmi pružný, snadné nasazování a výměna, kolíčkové zapínání.

159 Kč