IT Polášek

Řídící jednotka TaHoma Switch + Rádiový termostat io – SMATAHSWSET1

Oblíbený a kvalitní kousek Řídící jednotka TaHoma Switch + Rádiový termostat io - SMATAHSWSET1 od oblíbené značky se zárukou kvality Somfy snadno najdete aktuálně opravdu výhodně! Akční cena již od 10 995 Kč.
EAN: 8595097777727
Řídící jednotka TaHoma Switch + Rádiový termostat io
Ověřit dostupnost
Značka: Somfy
10 995
Popis

Chytré ovládání pro centralizaci a připojení inteligentních domácích zařízení. Kompatibilní s technologiemi RTS (bezdrátová), io (bezdrátová), Zigbee. Vhodné pro až 200 io-homecontrol® zařízení a 50 ZigBee produktů. Komunikace přes Wi-Fi. Možnost přizpůsobení tlačítek pro spouštění scénářů. Ovládání zařízení přes aplikaci nebo pomocí hlasových asistentů. Široký výběr produktů Somfy a partnerství s hlavními značkami domácího vybavení. Součástí bezdrátový rádiový io termostat.

Další zboží z kategorie Chytrá domácnost
IMMAX NEO PASSION Smart sada - 1x BRIDGE PRO + 2x žárovka E27 9W RGB+CCT

Sada dvou barevných žárovek a Smart Bridge PRO, brány, která umožňuje bezpečné a neomezené využívání funkcí vaší chytré domácnosti. Komunikace probíhá přes protokol ZigBee 3.0 a Wi-Fi 2.4GHz. Je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Google Assistant, Philips HUE.

1 490 Kč
Legrand chytrá zásuvka Plexo With Netatmo

Chytrá ZigBee zásuvka. Dálkově ovládaná přes aplikaci nebo hlasovými asistenty. Kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Měření spotřeby energie. Aplikace v češtině pro Android a iOS.

2 079 Kč
Leifheit Vacu Power 100 vakuovačka

Vakuovačka. Plně automatické elektrické vakuování. Uzavírání pro 5x delší čerstvost potravin. Vakuová pumpa s výkonem 4 litry za minutu. Snadné použití, dotykový displej s akustickým senzorem. Pulzní funkce. Těsnicí funkce. Elektronická regulace teploty. Kompaktní rozměry. Možnost připojení k vakuovacím nádobám. Součástí 10 vakuových sáčků.

1 169 Kč
Hikvision AX PRO PIR detektor

Vnitřní bezdrátový obousměrný PIR detektor s plnou detekcí pohybu. Rozsah detekce 15 m. Úhel detekce 6,3°. Detekční zóny 18. Filtr bílého světla 6500lux. Instalační výška 2,4 až 3,6 m. Digitální teplotní kompenzace. Indikátor úrovně signálu. Obousměrná bezdrátová technologie Tri-X, 868 MHz. Zabezpečení přenosu dat AES-128. Přenosová vzdálenost 1600 m (otevřený prostor). Pomocí aplikace konfigurovatelný na dálku. Snadná instalace. 1x baterie: CR123A, životnost až 5 let.

1 962 Kč
Další zboží značky Somfy
Somfy zásuvka ON-OF Plug io Somfy

Zásuvka s vestavěným přijímačem io pro dálkové ovládání světel a elektrických spotřebičů, nabíječek. Možnost vytváření světelných scénářů, simulaci přítomnosti v domě. Vyžaduje systém TaHoma, Connexoon io, Nina, nebo io dálkové ovládání, kompatibilní s hlasovým ovládáním Google Assistant a Amazon Alexa.

1 979 Kč
Somfy bateriové teplotní čidlo Thermis

Čidlo – teplotní, bezdrátové, chytré. Kompatibilní se systémem automatizace domácnosti TaHoma. Vhodné do interiéru i exteriéru vaší domácnosti. Napájení pomocí baterií. Možno přidat do chytrých scénářů v TaHomě. Úspora nákladů na energie.

3 429 Kč
Chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper + vložka Tokoz Pro 400-33/25 -

Chytrý zámek dveří, bezdrátový, Wi-Fi a Bluetooth rozhraní, odemykání klíčem nebo telefonem, vyjímatelná baterie s USB-C dobíjením a výdrží až 6 měsíců na jedno nabití; funkce: ovládání dedikovanou aplikací, upozornění o stavu dveří, detekce vibrací při pokusu o vloupání, automatické zamykání, režim tichého otevírání, nastavitelná časová okna pro průchod vybraných uživatelů; součástí cylindrická vložka Tokoz Pro 400-33/25 s vysokou úrovní ochrany proti překonání.

12 419 Kč
Chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper + vložka Tokoz

Chytrý zámek dveří, bezdrátový, Wi-Fi a Bluetooth rozhraní, odemykání klíčem nebo telefonem, vyjímatelná baterie s USB-C dobíjením a výdrží až 6 měsíců na jedno nabití; funkce: ovládání dedikovanou aplikací, upozornění o stavu dveří, detekce vibrací při pokusu o vloupání, automatické zamykání, režim tichého otevírání, nastavitelná časová okna pro průchod vybraných uživatelů; součástí cylindrická vložka Tokoz Pro 400-63/25 s vysokou úrovní ochrany proti překonání.

12 859 Kč